Kvalitní a pohodlné sedací soupravy od českých i zahraničních výrobců

NÁBYTEK LINEA, s.r.o.

Kvalitní a pohodlné sedací soupravy od českých i zahraničních výrobců

Pokud chcete Váš byt či dům vybavit opravdu kvalitním a pohodlným nábytkem, navštivte prodejnu nábytku společnosti NÁBYTEK LINEA, s.r.o. v Liberci. Zabývají se prodejem sedacích souprav od českých i zahraničních výrobců. Na trhu s nábytkem působí již od roku 1994, a tak Vám mohou zaručit kvalitní nábytek od léty prověřených výrobců.

Sháním vypínač s regulací pro vysavač zn. Protool

Sháním vypínač s regulací pro vysavač zn. Protool

Poptávám vypínač s regulací pro vysavač Protool VCP 450 E-L.
Poptávka byla vložena dne:
16.10.2023 08:55

Platnost poptávky:
16.11.2023 07:14

Kontaktní osoba:
Milan Marek

Kontaktní email:

Okres:
Hradec Králové

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Náhradní díly na domácí spotřebiče - autorizovaný servis AEG, Electrolux a další

Náhradní díly na domácí spotřebiče - autorizovaný servis AEG, Electrolux a další

Porouchala se Vám pračka, sušička, lednice nebo myčka a hledáte odborníka na domácí spotřebiče v Brně a okolí? Pak neváhejte zavolat firmě Chladservis VaRa, spol. s r.o., která vám zajistí originální náhradní díly na Váš domácí spotřebič. Aby Vám byla co nejrychleji zajištěna oprava, pak pro objednání náhradního dílu vždy potřebujeme znát výrobní a sériové číslo výrobku, které najdete na štítku na spotřebiči. Jsme autorizovaným servisem značek AEG, Electrolux, Gorenje, Venus, Beko, Bess, Blomberg, Bosch, Brandt, Calex, Elcold, Faber, Liebherr, Mora, Nordline, Perfekt, Siemens, Snaige, Tesy, Vestfrost a Zanussi.


Savé utěrky z netkané textilie – uplatnění v kosmetice, zdravotnictví i kancelářích

Savé utěrky z netkané textilie – uplatnění v kosmetice, zdravotnictví i kancelářích

Hledáte nejlepší volbu pro úklid a každodenní používání v domácnosti, kancelářích nebo kosmetických salónech? V tom případě si pořiďte utěrky od společnosti Němec trade s.r.o. Společnost Němec trade s.r.o. vyrábí utěrky z jemných a pevných vláken, které čistí povrchy bez zanechání chloupků a šmouh. Tyto utěrky z netkané textilie jsou také ekologické, protože je možné je vyprat a znovu použít, k dipozici jsou různé barvy a velikosti. Pořiďte si kvalitní a praktické utěrky a objednejte je u nás ještě dnes!


Prodej hliníková rohože, gumová PVC, textilní nebo kartáčová násada

Prodej hliníková rohože, gumová PVC, textilní nebo kartáčová násada

Chcete vyřešit čistící zóny u Vás v hotelu, restauraci nebo firmě? Ideální jsou hliníkové rohože, které je možné kombinovat pryžové, textilní nebo kartáčové násady. Nechte si vytvořit návrh od firmy DIAMANT AK s.r.o. Vyrobí, provede odbornou montáž a podrobné zaškolení jak udržovat čistící zóny. Rohož je vyrobena z Al. profilů. Gumová a kartáčová násada slouží jako 1. čisticí zóna na hrubé nečistoty použití v exteriéru a interiéru. Textilní násada slouží jako 2. čisticí zóna na jemné nečistot a zadržení vlhkosti použití v interiéru. Základní segmenty se střídají s kartáčovým profilem výška 17 a 22 mm.


Mobilní či statická 5S úklidová stanice, cleanboard, dodávána s nářadím nebo bez

Mobilní či statická 5S úklidová stanice, cleanboard, dodávána s nářadím nebo bez

Chcete na svém pracovišti zajistit pořádek a čistotu? Na eshopu společnosti KRIŽAN s.r.o. naleznete mobilní nebo statické úklidové stanice, které Vám pomohou vyřešit problém nepořádku a napomohou zvýšit bezpečnost a kvalitu práce. Cleanboard, úklidová stanice, je navržena dle 5S metodiky. Dodáváme v mobilní i statické verzi. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost proti poškrábání. - mobilní – cleanbord je usazen v hliníkovém rámu, přední kolečka jsou opatřeny brzdou - statické - možnost umístění na stěnu Tabule může být dodávána bez nářadí, nebo s nářadím včetně úklidových prostředků. Pokud se rozhodnete pro nářadí, bude tabule vybavena smetákem s násadou, kbelíkem a sadou lopatka a smeták. Na přání můžeme doplnit tabuli logem firmy a označením pracoviště. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o produktu.


Výroba tyčových a keramických topných těles Hradec Králové

Výroba tyčových a keramických topných těles Hradec Králové

Eshop Nadeta.cz nabízí veškerý sortiment náhradních dílů k elektrospotřebičům, provozovatelem je společnost KTS - AME s.r.o. z okresu Hradec Králové. Další činností je výroba tyčových a keramických topných těles. Jedná se o zakázkovou výrobu dle přání zákazníka. Topná tělesa vyráběná na zakázku mají delší dobu dodání cca 6 - 9 týdnů. Náhradní díly na zakázku jsou určeny pro nepřímý ohřev vody v bojlerech, elektrokotlech nebo zásobnících vody. Suchá topná tělesa jsou tvořena keramickými nosníky kruhového průřezu a vnitřkem prochází topná spirála. Pokud Vás výroba topných těles zaujala, neváhejte nás kontaktovat. Budeme velice rádi, když budete patřit mezi další spokojené zákazníky z firmy KTS - AME s.r.o. z okresu Hradec Králové.


Papírové průmyslové vícevrstvé utěrky Multiclean – praktický standard v mnoha provozech

Papírové průmyslové vícevrstvé utěrky Multiclean – praktický standard v mnoha provozech

Hledáte spolehlivé a kvalitní papírové utěrky pro průmyslové použití, které jsou schopné odstranit i tu největší nečistotu, jako jsou špony, mastnota, šmír a prach? V tom případě si pořiďte vícevrstvé utěrky Multiclean od společnosti ZVG CZ s.r.o. Společnost ZVG CZ s.r.o. má papírové průmyslové utěrky v různých barvách, šířkách, vrstvách a délkách. Jsou snadno dostupné díky praktickým ZVG® držákům na stěně nebo podlahovým stojanům, které zajistí, že budete mít utěrky vždy po ruce. Použití je vhodné nejen v průmyslové výrobě a servisních dílnách. Mějte praktické utěrky vždy po ruce a objednejte si u nás Multiclean ještě dnes!