Rekonstrukce rodinných domů i chalup Liberec - oživujeme Vaše domovy s láskou a precizností!

Stavby Nisa, s.r.o.

Rekonstrukce rodinných domů i chalup Liberec - oživujeme Vaše domovy s láskou a precizností!

Jestliže máte k dispozici starší dům a chcete nový, není třeba jej ihned bourat. Někdy je dostatečným řešením pouze rekonstrukce rodinných domů, ovšem poradit byste se o postupu měli s odborníky ze stavebnictví. Většina z nás staví dům jen jednou za život, proto bychom si veškeré detaily měli opravdu dobře promyslet. Rekonstrukce rodinných domů zajišťuje společnost Stavby Nisa s.r.o. Liberec. Kromě rekonstrukce domu pro vás může také uskutečnit rekonstrukce chalupy. Není totiž nic lepšího, než mít hezky zařízené bydlení pro celou rodinu nebo chalupu určenou k víkendové relaxaci. A tento sen si můžete s firmou Stavby Nisa s.r.o. splnit i vy. Rekonstrukce rodinných domů skrývá velké množství úskalí, se kterými vám však odborníci z firmy Stavby Nisa s.r.o. rádi poradí. Vhodně zvolit výběr materiálů a technologií, ale také například probrat architektonickou část projektu. Rekonstrukce chalupy zahrnuje podobné postupy.

Poptávám zhotovení polykarbonátových desek

Poptávám zhotovení polykarbonátových desek

Žádám Vás o cenovou nabídku na zhotovení dvou kusů polykarbonátových desek, provedení bronz oboustranný komorový o rozměrech 2987 x 600 x 6 mm.
Poptávka byla vložena dne:
19.09.2023 08:35

Platnost poptávky:
19.10.2023 07:17

Kontaktní osoba:
Lubomír Janda

Kontaktní email:

Telefon:
+420 724 994 491

Okres:
Prostějov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Výroba plastových výlisků - od návrhu přes konstrukci až po vstřikování plastů

Kompletní a kvalitní služby při výrobě plastových výlisků poskytuje na Jižní Moravě firma INCOT se sídlem v Podivíně. V oblasti vstřikování plastů jsme schopni nabídnout komplexní služby, od konstrukce vstřikovacích forem, přes jejich výrobu v nástrojárně, až po samotné vstřikování plastových výlisků. Sériová o malosériová výroba plastových výlisků: - návrhy výlisků, zhotovení počítačového 3D modelu - konstrukce formy ve 2D i ve 3D programu - výroba forem - vstřikování plastů - montáž a kompletace výrobků - zajištění konstrukce a výroba forem - vstřikovací lisy do uzavírací síly 4000 kN - plastové výlisky ze všech běžných materiálů (termoplastů) - výroba vstřikovacích forem - potisk výrobků sítotiskem popřípadě tampoprintem. Jsme spolehlivým partnerem v oblasti zpracování termoplastů.


POLA Neratovice: Vaše spolehlivá volba v zakázkové výrobě sklolaminátových prvků

POLA Neratovice: Vaše spolehlivá volba v zakázkové výrobě sklolaminátových prvků

POLA Neratovice s.r.o. je firma, která se zaměřuje na zakázkovou výrobu sklolaminátových stavebních prvků, včetně zastřešení ČOV, praček vzduchu, biofiltrů a atypického laminátového potrubí. Společnost nabízí širokou škálu produktů, od sklolaminátových střech ČOV, potrubních systémů, nádrží, zásobníků, jímek až po poklopy šachet a kanálů. Kromě toho společnost poskytuje doplňkový sortiment, jako jsou lehké sklolaminátové střechy, konstrukce a profily, rošty a reklamní sloupy. POLA Neratovice je známá svou flexibilitou a schopností přizpůsobit se individuálním potřebám zákazníků. Děkujeme Vám za váš zájem o naše produkty a služby. Věříme, že POLA Neratovice s.r.o. je vaším ideálním partnerem v oblasti sklolaminátových stavebních prvků. Těšíme se na budoucí spolupráci a stojíme vám k dispozici pro jakékoliv dotazy či konzultace.


Velkoobjemová výroba plastových výlisků – sériově vyráběné díly od 1 gramu až po 2 kilogramy

Velkoobjemová výroba plastových výlisků – sériově vyráběné díly od 1 gramu až po 2 kilogramy

Hledáte společnost, která Vám dokáže vyrobit velké množství platových dílů a částí? Potřebujete vyrobit díly o malých hmotnostech a nevíte na koho se obrátit? V tom případě se spolehněte na společnost RS Plast Strachoň, s.r.o. Společnost RS Plast Strachoň, s.r.o. se specializuje na sériovou výrobu plastových výlisků o hmotnosti 1 gram až 2 kilogramy a zajišťuje projektovou dokumentaci, konstrukci, výrobu formy a samotnou výrobu. Svěřte své požadavky na plastové díly a výlisky odborníkům a kontaktujte nás co nejdříve.


Technické plasty PTFE jsou vhodné jak pro potravinářský, tak chemický průmysl

Technické plasty PTFE jsou vhodné jak pro potravinářský, tak chemický průmysl

Sháníte společnost, která pro Vás dodá technické plasty? Společnost, na kterou se můžete spolehnout? Pak se podívejte na firmu STAPI - Stanislav Pípal s.r.o., která sídli v Hřebči v okrese Kladno. Společnost STAPI - Stanislav Pípal s.r.o. je dodavatelem komponentů pro elektro, pro strojírenství, a také je dodavatelem technických plastů PTFE, které jsou vhodné pro: - potravinářský průmysl - strojírenský průmysl - chemický průmysl - výrobní linky - lékařské přístroje Technické plasty vynikají svou dobrou odolností, jak chemickou, tak vůči vysokým teplotám. Jsou odolné proti rozpouštědlům a mají dlouhou životnost. Pro celou nabídku technických plastů PTFE neváhejte kontaktovat společnost STAPI - Stanislav Pípal s.r.o., která Vám ráda ukáže veškeré komponenty, které je pro Vás schopna zajistit.


Příslušenství pro ohradníky – zakázková výroba plastových dílů

Příslušenství pro ohradníky – zakázková výroba plastových dílů

Hledáte společnost zaměřující se na výrobu plastových dílů, vstřikování a lisování plastů a dodává své produkty po celé České republice? V tom případě se spolehněte na práci odborníků ze společnosti Havel - plasty, s.r.o. Společnost Havel - plasty, s.r.o. má k dispozici bohatý sortiment plastových dílů a příslušenství pro ohradníky. Jedná se například o izolátory, šlapky a kleštiny. Kromě těchto produktů je možné zakoupit i elektromontážní potřeby a příslušenství pro domácnost. Pořiďte si kvalitní příslušenství pro ohradníky a kontaktujte nás co nejdříve!


Distribuce venkovních a vnitřních okenních parapetů - online prodej, e-shop

Distribuce venkovních a vnitřních okenních parapetů - online prodej, e-shop

Nevíte si rady s výběrem vnitřních či venkovních okenních parapetů? Oslovte nás, firmu iPARAPETY s.r.o. rádi Vám poradíme. Můžete využít také online prodeje, e-shop na našich webových stránkách. Naše firma iPARAPETY s.r.o., se specializuje na distribuci a prodej parapetů. Na trhu jsou často parapety z dovozu, které jsou vyrobeny z tenkého a málo odolného materiálu, to vede k prohýbání a zvlnění. My pro Vás máme české parapety, vysoké kvality. Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší. Nově u nás můžete zakoupit parapety z přírodního mramoru a žuly. Na výběr máte vnitřní parapety z PVC, dřevotřísky, vnější parapety ocelové, hliníkové, parapety z poly-mramoru. Vyzkoušejte náš online prodej, obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.