Poptávám geodetické práce

Poptávám geodetické práce

Dobrý den, potřebují vyměřit část lesa v katastru Veverské Knínice - č.pozemku 1006/6.
Poptávka byla vložena dne:
05.09.2023 09:04

Platnost poptávky:
05.10.2023 07:05

Kontaktní osoba:
Zounková Dana

Kontaktní email:

Telefon:
+420 606 590 780

Okres:
Brno-venkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Geodézie - zpracování podkladů v oblasti investiční výstavby a katastru nemovitostí

Geodézie - zpracování podkladů v oblasti investiční výstavby a katastru nemovitostí

Hledáte profesionála v oboru geodézie? Jsme společnost SUDOP BRNO, spol. s r.o. zabývající se geodetickou činností nejen pro klienty z Brna. Naše zkušená geodetická skupina úředně oprávněných zeměměřičských inženýrů se zaměřuje na zpracování podkladů v oblasti mapování a speciálních geodetických prací, jako je: - tvorba účelových map a plánů, sledování deformací stavby - zaměření skutečného stavu terénu a budování bodových polí - měření jeřábových drah, podzemních prostor, sklepů a chodeb - stavební pasport historických objektů s nepravidelným půdorysem Také zajistíme podklady v oblasti investiční výstavby, a to: - zaměření stávajícího a skutečného stavu stavby pro projektanty - určování vytyčovacích sítí a vytyčení stavebních objektů U katastru nemovitostí provádíme digitalizaci, scanovaní a vektorizaci podkladů, vyhotovení geometrických plánů pro oddělení pozemků, zajištění výpisu a informací z katastru nemovitostí a zpracování výkupních elaborátů pro předběžná jednání s vlastníky konkrétních pozemků.


Geometrické plány: klíčový krok k úspěšnému stavebnímu projektu - přesnost a spolehlivost

Geometrické plány: klíčový krok k úspěšnému stavebnímu projektu - přesnost a spolehlivost

Geodetická kancelář Semily, vedená Ing. Janem Králem, je specialistou na vytváření geometrických plánů pro různé účely. Nabízí služby jako vyznačení budovy a změnu vnějšího obvodu budovy, rozdělení a změnu hranice pozemku, vymezení rozsahu věcného břemene a průběh vlastníky upřesněné či vytyčené hranice. Firma je situována v Semilech a je kontaktně dostupná na telefonním čísle 776 126 575 nebo e-mailem geo.sm@seznam.cz.


Tepelná čerpadla, primární okruhy, vrtání studen, kompaktní těsnění, využívání geotermální energie a vrtů

Tepelná čerpadla, primární okruhy, vrtání studen, kompaktní těsnění, využívání geotermální energie a vrtů

GE-TRA s.r.o. je společnost, která se specializuje na inovativní řešení v oblasti energetiky a geologie. Naše služby jsou založeny na kvalitě, spolehlivosti a dlouhodobém výkonu. Co všechno nabízíme? Tepelná čerpadla: Jsme odborníci na tepelná čerpadla. Pomáháme našim klientům snižovat náklady na vytápění a chlazení jejich domovů a firemních prostor. Naše tepelná čerpadla jsou energeticky účinná a šetrná k životnímu prostředí. Primární okruhy: Navrhujeme a instalujeme primární okruhy pro různé aplikace. Od vytápění až po průmyslové procesy – naše řešení jsou efektivní a spolehlivá. Vrtání studen: Naše geologické týmy provádějí hydrogeologické vrty a monitorovací vrty. Díky nim můžeme lépe pochopit podzemní vody a optimalizovat jejich využití. Kompaktní těsnění: Jsme lídři v oblasti těsnění. Naše kompaktní těsnění zajišťují bezpečnost a spolehlivost v průmyslových aplikacích. GE-TRA s.r.o. je váš partner pro inovativní řešení. Společně můžeme dosáhnout úspor energie, udržitelnosti a spokojenosti našich klientů.


Volné pracovní místa a pozice geodeta –  práce s benefity v Brně nebo Boskovicích

Volné pracovní místa a pozice geodeta – práce s benefity v Brně nebo Boskovicích

Máte vystudovanou zeměměřickou průmyslovku nebo vysokou školu v oboru geodézie a hledáte si nové zaměstnání? V tom případě se staňte součástí naší společnosti ADITIS s.r.o., která hledá geodeta pro oblast Brna, Boskovic a Otrokovic. Náplní pracovní pozice je zajišťování podkladů pro projekty, mapování, vytyčování staveb a práce v katastru nemovitostí. Mezi benefity se pak řadí stravenky, firemní akce a dovolená navíc. Staňte se naším geodetem a zašlete nám životopis ještě dnes!


Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

NV Engineering s.r.o. je společností, která vznikla v roce 2008 sloučením více pracovníků s bohatými zkušenostmi v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb. S dlouholetou přítomností na českém stavebním trhu jsme se etablovali jako stabilní a důvěryhodný partner pro realizaci bezpečných staveb. Naše aktivity v oblasti stavební činnosti jsou prováděny vysoce kvalifikovanými inženýry a techniky, kteří jsou autorizováni v oboru pozemní stavby, statika a dynamika staveb. Díky jejich odbornosti a zkušenostem můžeme garantovat vysokou kvalitu našich služeb. Specializujeme se na stavebně geologický průzkum, který je klíčovým krokem při plánování a realizaci stavby. Poskytujeme komplexní průzkumné činnosti, včetně posouzení základové spáry objektů a hloubení průzkumných vrtů pro inženýrsko-geologické účely. Kromě toho zajišťujeme také laboratorní analýzy vzorků zemin, hornin a vody, které přispívají k důkladnému posouzení geologických podmínek na staveništi. Jsme hrdí na to, že naše služby jsou nejen profesionální, ale také cenově dostupné. Snažíme se poskytovat nejlevnější služby ve svém oboru, aniž bychom přitom ubírali na jejich kvalitě a spolehlivosti. Pokud plánujete stavbu a potřebujete stavebně geologický průzkum nebo posouzení základové spáry, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme zajistit bezpečné a spolehlivé základy pro vaši stavbu.


Hydrogeologický průzkum a posudek pro stavební povolení, čištění studny a regenerace vrtu

Hydrogeologický průzkum a posudek pro stavební povolení, čištění studny a regenerace vrtu

Potřebujete vypracovat hydrogeologický posudek pro stavební povolení? Hledáte odborníky a čištění studní? Pak neváhejte a oslovte společnost TALPA – RPF, s.r.o. sídlící v Ostravě. Zaměřujeme se na: - hydrogeologické posudky pro zásak dešťových vod do horninového prostředí - hydrogeologické posudky pro zásak přečištěných odpadních vod – tento posudek tvoří nedílnou součást projektové dokumentace – hodnotí možnost vypouštět přečištěné odpadní vody do horninového prostředí - hydrogeologické průzkumy - průzkumy znečištění a sanace podzemních vod, zemin a staveb - ekologické audity a analýzy rizik Provádíme čištění kopaných i vrtaných studní a regeneraci vrtů, které jsou určeny pro jímání pitné vody, dále regeneraci štěrkového filtru včetně likvidace vzniklého odpadu. V případě zájmu odebereme vzorek vody a zajistíme jeho chemický a bakteriologický rozbor v akreditované laboratoři. Čištění jímacích objektů by se dle Státního zdravotního ústavu mělo provádět v intervalu 5 - 8 let, nebo i častěji dle potřeby. Znečištění jímacích objektů způsobuje pokles vydatnosti zdroje a zhoršení kvality vody v důsledku množení se bakterii.