Poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů

Poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů

Dobrý den, poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů.
Odvětrané s možností uzamknout, s odolnosti proti zatékání při dešti/přesah nebo lem./
Velikost otvoru v betonovém víku šachty je - 2 ks 95x95 cm
- 2 ks 75x75 cm

Děkuji za cenovou nabídku .
Komárek
Poptávka byla vložena dne:
29.08.2023 08:42

Platnost poptávky:
29.09.2023 07:20

Kontaktní osoba:
ERKA Žatec s.r.o

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 644 982

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Strojírenská výroba - zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů

Strojírenská výroba - zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů

Velkou část zakázek firmy ZAKO Turčín z regionu Zlínský kraj tvoří zakázková kovovýroba obráběných, zámečnických dílů. Strojírenská výroba dílů dle dodané dokumentace, s možností následné montáže. Firma má za sebou 20 let úspěšného fungování, díky špičkovým technologiím zaručujeme kvalitní výrobu ve velmi krátkých dodacích lhůtách. Sídlo firmy: Zlín - Březnice. Jsme vybaveni pro výrobu strojních dílů - strojní obrábění: - soustružnicko-frézovací centrum - obráběcí centra – pětiosé a vertikální CNC - CNC soustruhy - horizontální vyvrtávačky pro CNC obrábění - klasické frézování, soustružení - rovinné brusky - lisy, vrtačky.


Zakázková výroba přírub podle specifických požadavků – zhotovení příruby podle výkresové dokumentace, dodatečná úprava

Zakázková výroba přírub podle specifických požadavků – zhotovení příruby podle výkresové dokumentace, dodatečná úprava

Pokud potřebujete vyrobit atypickou přírubu nebo provést úpravu přírub vyráběných dle běžných norem, obraťte se na firmu GELDBACH - CZ s.r.o. z Brna. V případě, že pro vaše řešení není vyhovující použití přírub dle příslušných norem, naše firma zajistí dodání přírub podle vašich specifických požadavků, a to buď dodatečnou úpravou nebo výrobou přesně dle dodané výkresové dokumentace. Na standardně vyrobených přírubách provádíme úpravy, jako je zhotovení vnitřního závitu, zvětšení připojovacího rozměru u plochých přírub nebo úprava těsnící plochy. Máme zkušenosti i s realizací speciálního doplňkového sortimentu jako jsou podpěry, konzoly, izolační desky, montážní plošiny atd.


Kovoobrábění, CNC obrábění, výroba obráběných dílů, díly pro automobilový průmysl a stavební stroje

Kovoobrábění, CNC obrábění, výroba obráběných dílů, díly pro automobilový průmysl a stavební stroje

Hledáte spolehlivého dodavatele obráběných dílů pro motory, převodovky a šasi? Chcete spolupracovat s firmou, která má dlouholeté zkušenosti a vysoký standard kvality? Pak je pro vás správnou volbou firma DETAIL CZ s.r.o. Firma DETAIL CZ s.r.o. je česká firma, která byla založena před 25 lety na Vysočině. Zabývá se výrobou obráběných dílů hlavně pro automobilový průmysl a stavební stroje. Mezi její hlavní zákazníky patří americká skupina Paccar – DAF Trucks, Leyland, Scania a Doosan Bobcat. Firma DETAIL CZ s.r.o. má dva výrobní závody v Žirovnici a Jemnici, kde pracuje asi 250 zaměstnanců. Firma disponuje moderním strojním parkem a používá nejnovější technologie a postupy. Firma je držitelem certifikátů ISO 9001, ISO 14001 a ISO 45001. Firma DETAIL CZ s.r.o. je součástí skupiny Wikov, která je předním výrobcem mechanických průmyslových převodovek. Tím získává přístup k širokému portfoliu produktů a služeb, které může nabídnout svým zákazníkům. Firma DETAIL CZ s.r.o. dbá na spokojenost svých zákazníků i zaměstnanců. Nabízí stabilní a kvalitní pracovní podmínky, férové jednání a etické chování. Společnost také podporuje rozvoj regionu a zapojuje se do společensky odpovědných aktivit. Pokud hledáte firmu, která vám dodá kvalitní obráběné díly za rozumnou cenu, neváhejte a kontaktujte firmu DETAIL CZ s.r.o. Budete mile překvapeni jejich profesionalitou, flexibilitou a ochotou. Firma DETAIL CZ s.r.o. je vaším ideálním partnerem pro úspěšné podnikání.


Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Potravinářské stroje - loupačka arašídů nebo nerezová zubová čerpadla od Strojírna Kukleny s.r.o.

Pracujete v potravinářské průmyslu a sháníte společnost, která se zabývá výrobou potravinářských strojů? Pak se podívejte na nabídku společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o. z Hradce Králové. Strojírna Kukleny spol. s.r.o. nabízí výrobu kvalitních a spolehlivých potravinářských strojů a můžete si vybrat z těchto tří typů: - Loupačka arašídů pro opracování vnitřních červených slupek o výkonu 350 a 700 kilogramů arašídů za hodinu - Zařízení pro opracování střev vepřových, hovězích nebo skopových s výkonem 5 až 250 komponentů za hodinu Zaujala Vás nabídka společnosti Strojírna Kukleny spol. s.r.o.? Pak se na bližší informace podívejte na webové stránky společnosti. - Dopravní zubová nerezová čerpadla


Obrábění rotačních frézovaných dílců z železných i neželezných kovů na CNC strojích

Obrábění rotačních frézovaných dílců z železných i neželezných kovů na CNC strojích

Potřebujete vyrobit přesný rotační frézovaný dílec? Hledáte v okolí Šumperka, Olomouce nebo Zábřehu firmu, která Vám vyrobí strojní obrobky podle výkresové dokumentace? Obraťte se na na Kovoobráběčství Roman Skřipec ze Zábřehu, který zajišťuje výrobu přesných strojních součástí na CNC strojích. Obrábění provádíme na moderních CNC strojích na základě výkresové dokumentace dodané zákazníkem. Geometrickou přesnost obrobků zajišťuje profesionální program Gibbs CAM, pomocí kterého obráběcí stroje programujeme. Obrábíme rotační i frézované dílce z železných i neželezných kovů. Strojní součástky pro různá odvětví průmyslu vyrábíme kusově i sériově.


Zakázková kovovýroba, zámečnické práce včetně zaměření, projekce, výroby a montáže

Zakázková kovovýroba, zámečnické práce včetně zaměření, projekce, výroby a montáže

Zámečnické práce pro stavební firmy, organizace nebo jednotlivé zákazníky nejen v Mikulově, ale také v rámci celé České republiky realizuje firma Kovo Prokeš s.r.o. Pokud potřebujete na míru vyrobit bránu, plot, schodiště, zábradlí nebo přístřešek, neváhejte se na nás obrátit Zakázkovou kovovýrobu realizujeme kompletně, a to od zaměření přes projekci, výrobu až po samotnou montáž. Výrobky zhotovujeme z oceli nebo nerezu s povrchovou úpravou zinkování, nátěr, nástřik nebo komaxit. Vyrábíme stavební konstrukce, haly, přístřešky, vrata automatická vrata, brány, ploty, pojezdové ploty, schodiště a zábradlí nebo mříže. Zajišťujeme zámečnické a svářečské práce.