Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

AMIGO

Vaše cesta k dokonalé akci - vynikající cateringové služby od profesionálů

Když se řekne slovo perfektní akce, je za tím často pečlivá příprava a dokonalé detaily. S AMIGO Catering z Telče máte jistotu, že každý tento detail bude dotažený k dokonalosti. Ať už chystáte firemní setkání, oslavu narozenin, svatbu nebo velkolepou kulturní událost, jejich tým vám zaručí gastronomický zážitek, který uchvátí vaše hosty a posune vaši akci na novou úroveň.

Poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů

Poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů

Dobrý den, poptávám nerezové poklopy na šachtu vrtů.
Odvětrané s možností uzamknout, s odolnosti proti zatékání při dešti/přesah nebo lem./
Velikost otvoru v betonovém víku šachty je - 2 ks 95x95 cm
- 2 ks 75x75 cm

Děkuji za cenovou nabídku .
Komárek
Poptávka byla vložena dne:
29.08.2023 08:42

Platnost poptávky:
29.09.2023 07:20

Kontaktní osoba:
ERKA Žatec s.r.o

Kontaktní email:

Telefon:
+420 723 644 982

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


CNC ohýbání plechů na ohraňovacím lisu Trumpf TruBend V170

CNC ohýbání plechů na ohraňovacím lisu Trumpf TruBend V170

V dnešním konkurenčním světě průmyslové výroby je kvalita a preciznost klíčovým faktorem úspěchu. Firma KOVOSYTECH Kojetín se specializuje na CNC ohýbání plechů a díky modernímu vybavení, konkrétně ohraňovacímu lisu Trumpf TruBend V170, poskytne svým zákazníkům prvotřídní služby v oblasti zpracování kovů. Ohraňovací lis Trumpf TruBend V170 je spolehlivý stroj pro CNC ohýbání plechů. Tento stroj je navržen tak, aby umožnil ohýbání plechů o délce až 3m, v závislosti na tloušťce materiálu. Firma může realizovat projekty různé náročnosti a složitosti - od malých sérií po velké zakázky. Výhody použití Trumpf TruBend V170: Vysoká přesnost: Díky pokročilé CNC technologii a přesnému řízení lisu je dosaženo konzistentních a přesných výsledků při každém ohybu. Flexibilita: Ohraňovací lis dokáže pracovat s různými materiály a tloušťkami plechů. Rychlost realizace je zásadní pro dodržení termínů a zvýšení konkurenceschopnosti. Kromě samotného ohýbání plechů poskytuje KOVOSYTECH Holešov i obráběčské práce - soustružení, frézování, vrtání, řezání závitů.


Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

Strojní zámečnictví, kovovýroba, obrábění kovů, svařování, výroba městského mobiliáře

Pokud poptáváte zámečnické práce, obrábění kovů či svařování, neváhejte a kontaktujte naši společnost XAN 89 s.r.o., sídlící v obci Němčice v regionu Kroměříž, která se věnuje oboru strojní zámečnictví, kovovýroba více jak 10 let. Zaměřujeme se i na výrobu městského mobiliáře. Specializujeme se na zakázkovou a malosériovou kovovýrobu - dodáme různé typy laviček, odpadkových košů, zastávkových přístřešků, kontejnerového stání. Dále dodáme zábradlí, květináče, vrata, ploty, brány, pergoly a mříže na míru. Součástí naší činnosti je svařování, pálení, řezání, stříhání, ohýbání, zkružování, vrtání, lisování, rovnání, ohraňování, broušení. Vrtací a frézařské práce realizujeme na CNC soustruhu.


Obrábění kovu Kolín, kovoobrábění na moderních CNC strojích, odlitky, výkovky, obrábění oceli, měď

Obrábění kovu Kolín, kovoobrábění na moderních CNC strojích, odlitky, výkovky, obrábění oceli, měď

Obrábění kovu Kolín – kovoobrábění na moderních CNC strojích Představujeme Vám společnost Kolmetal s.r.o. Kolín která se zabývá obráběním kovu na moderních CNC strojích. Vyrábíme díly z tyčového materiálu až do průměru 80 mm, dále ostatní díly až do průměru 300 mm, a to včetně broušení a dynamického vyvažování rotačních dílů. Na CNC strojích provádíme soustružení, frézování a vrtání. Dále provádíme obrábění různých materiálů a to nerezových ocelí, nástrojových ocelí, mědi, mosazi, duralu, hliníku a plastů. Pokud Vás naše služby či produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Orebitská 873, Kolín.


Výroba dílů z tenkých plechů – kombinace zručnosti, dlouholetých zkušeností a pokročilých technologií

Výroba dílů z tenkých plechů – kombinace zručnosti, dlouholetých zkušeností a pokročilých technologií

Hledáte společnost, která se pohybuje již mnoho let v oblasti výroby dílů z tenkých plechů a díky svému technickému vybavení a znalostem poskytuje špičkové služby? V tom případě se obraťte na společnost SV Metal spol. s r.o. Společnost SV Metal spol. s r.o. provádí přesné dělení a vysekávání plechů, přes ohýbání do délky až 4000 mm, až po ruční i strojní odjehlení a hrotování pro maximální bezpečnost při manipulaci. S využitím plynulého 5-ti osého obrábění a svařování různých materiálů, včetně nerezové oceli, je garantována vysokou kvalitu a přesnost výrobků. Využijte společnost s vysokou spolehlivostí dodávek a výborným poměrem cena/výkon a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Kompletní strojírenská výroba - soustružení, kovoobrábění, frézování

Kompletní strojírenská výroba - soustružení, kovoobrábění, frézování

Zajistíme kompletní strojírenskou výrobu a opracování přesných i technologicky náročných součástí, odlitků, svařenců nebo rotačních dílů. Své služby poskytuje pro zákazníky z celé České i Slovenské republiky a zahraničí. Pro naši práci využíváme špičkové obráběcím centru, ve kterém jsme schopni provádět přesné obrábění na CNC strojích včetně 3D měření. Pro výrobu využíváme bohatého strojního vybavení. Kompletní strojírenská výroba: - úkosové pálení - horizontální, vertikální frézování a soustružení - horizontální vyvrtávání - tryskání, opracování - výpalky - Karusel. Jsme schopni realizovat malé i velké zakázky včetně objednávek na jedinou atypickou součástku.


Špičkové kalení laserovým paprskem oceli, ozubených kol, hřebenů v moderní kalírně

Špičkové kalení laserovým paprskem oceli, ozubených kol, hřebenů v moderní kalírně

Kalení laserem urychluje výrobu součástí a nástrojů. O přesné a špičkové laserové kalení oceli, ozubených kol a hřebenů se postará firma Kovomont Přerov - spol. s r.o. Máme bohaté zkušenosti s kalením laserovým paprskem. Jsme specialisté v oboru. Kalení laserovým paprskem nachází uplatnění hlavně v oblasti zpracování kovových materiálů. Provádíme kalení oceli, ozubených kol a hřebenů. Velkou výhodou je, že se jedná o lokální povrchové kalení v přesně požadovaných místech při zachování houževnatosti neovlivněného materiálu. V případě zájmu o laserové kalení oceli se obraťte na naši laserovou kalírnu. Laserové kalení oceli provádíme pro zákazníky z měst Olomouc, Prostějov, Zlín, Praha a Ostrava.