Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku

Baran - FMB, spol. s r.o.

Garážová vrata sekční, odsuvná a výklopná, vrata lamelová rolovací z hliníku

Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. připravila širokou nabídku garážových vrat od sekčních garážových vrat, přes odsuvná a výklopná garážová vrata, až po lamelová hliníková rolovací vrata, která se rolují pod strop nebo do strany. Všechny typy garážových vrat dodáváme včetně kvalitního bezpečnostního kování a technologicky vyspělých pohonných systémů. Společnost Baran - FMB, spol. s r.o. je autorizovaným obchodním zastoupením největšího českého výrobce garážových vrat LOMAX.

Poptávám přepravu bagru

Poptávám přepravu bagru

Poptávám přepravu bagru z Dolní Lomné 66 do České Třebové. Jedná se o kolový bagr JCB 12, 5 tuny. Mohla bych poprosit cenovou nabídku? Potřebovali bychom přepravu na 29.8. nebo 30.8.
Předem děkuji
Poptávka byla vložena dne:
29.08.2023 08:39

Platnost poptávky:
29.09.2023 07:17

Kontaktní osoba:
Nikola Matoušková

Kontaktní email:

Telefon:
+420 722 991 195

Okres:
Brno-město

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Transport vrtných souprav v rámci ČR i do zahraničí včetně doprovodu

Potřebujete přepravit vrtnou soupravu? Sháníte firmu, která zajišťuje transport nadrozměrných nákladů včetně doprovodu? Kontaktujte přepravní společnost SEDOS transport s.r.o., která je odborníkem na poli nadrozměrné přepravy. Zajistíme přepravu vrtných souprav jak na území celé ČR, tak i do zahraniční. V rámci transportu poskytujeme také doprovod tahače s nadrozměrný nákladem. Po celou dobu přepravy vrtných souprav garantujeme bezpečnost a průjezdnost celé trasy.


Nákladní doprava po celé Evropě -  mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava

Nákladní doprava po celé Evropě - mezinárodní a vnitrostátní silniční doprava

Představujeme Vám firmu PAP TRUTNOV, s.r.o., která svoji činnost zaměřila na mezinárodní a vnitrostátní silniční dopravu po celé Evropě. Významně minimalizujeme náklady při přepravě zboží. V dopravě máme ověřenou praxi a zákazníkům poskytujeme komplexní logistické a dopravní služby. Při plánování dopravy se vám budou věnovat zkušení pracovníci, kteří mají profesionální znalosti a přístup. Dopravu zajišťujeme plachtovými návěsy, plachtovými velkoobjemovými soupravami, plachtovými solo vozidly. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Naše firma PAP TRUTNOV, s.r.o. bude ráda i za osobní návštěvu na adrese Petříkovická 248, Trutnov.


Proč si vybrat Juhas Logistic, s.r.o. pro vaše logistické potřeby?

Proč si vybrat Juhas Logistic, s.r.o. pro vaše logistické potřeby?

Juhas Logistic, s.r.o. je firma, která nabízí širokou škálu logistických služeb. Mezi jejich hlavní služby patří: - Doprava vlastními vozy: Firma disponuje rozsáhlým vozovým parkem, který zahrnuje různé typy vozidel, od dodávek až po kamiony. - Spedice: Společnost zajišťuje spolehlivou a efektivní přepravu zboží, včetně avizace a bez překládání. - Skladování: Kromě dopravy a spedice nabízí firma také skladování zboží v jejich vlastních skladech. - Poradenství: Firma poskytuje odborné poradenství v oblasti logistiky a dopravy. - Celní deklarace: Kompletní celní odbavení od kusových, kamionových až po kontejnerové zásilky. Juhas Logistic, s.r.o. je známá svou flexibilitou, rychlým jednáním a kvalitními službami. Firma je situována v Hradci Králové a je otevřena každý den v týdnu. Tři klíčové důvody, proč si vybrat nás: - Komplexní služby: Nejde jen o dopravu, jde o celkovou logistickou strategii tailored na míru vašemu podnikání. - Kvalita a zkušenosti: Naše dlouholeté zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují nabídnout vám nejlepší možná řešení. - Rychlé a flexibilní jednání: Váš čas je cenný, a proto se snažíme o maximální efektivitu a rychlost ve všem, co děláme. Pro více informací navštivte oficiální webové stránky Juhas Logistic, s.r.o.


Manipulace a převoz stavebních kontejnerů a buněk zajistíme ve všech větších městech

Manipulace a převoz stavebních kontejnerů a buněk zajistíme ve všech větších městech

Nákladní automobil s hydraulickou rukou značky IVECO má dosah až 14 metrů. Slouží k převozu nejen stavebních kontejnerů a buněk, ale i k transportu těžkých břemen dlouhých až 7,5 metrů. Společnost Rychlá ruka s.r.o. zajistí manipulaci a dovoz těžkého materiálu na místo určení ve městech Brno, Ostrava, Olomouc, Praha a okolí. Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.


Kontejnerová doprava – odvoz suti a zeminy

Kontejnerová doprava – odvoz suti a zeminy

Potřebujete v lokalitě Zlín zajistit kontejnerovou dopravu či dopravu písku, štěrku, suti nebo zeminy? Pak je Vám k dispozici firma Igor Čejka - Nákladní doprava, která vyřeší dovoz i odvoz suti a zeminy. K dispozici máme vozy s hydraulickou rukou do 3,5 tuny. Realizace kontejnerové dopravy zahrnuje: - dovoz a odvoz stavebního materiálu - možnost přistavení kontejneru - převoz stavební techniky, strojů. Pokud tedy potřebujete kontejner na stavební suť nebo zeminu, jednoduše se obraťte na společnost Igor Čejka - Nákladní doprava, která se zaměřuje na kontejnerovou dopravu a zajistí přistavení kontejneru dle vaší potřeby. Všechny dotazy a informace ohledně kontejnerové dopravy Vám rádi zodpovíme, kontaktujte nás ještě dnes.


Spediční služby v oblasti nadrozměrné přepravy a autodopravy

Spediční služby v oblasti nadrozměrné přepravy a autodopravy

Hledáte spediční firmu, která zajistí přepravu nadrozměrného nákladu v rámci ČR i do zahraničí? Pak se obraťte na společnost SEDOS transport, která zajišťuje veškeré spediční služby v oblasti přepravy nadměrného a těžkého zboží a nákladu. Postaráme se o spediční služby v oblasti autodopravy na mezistátní i vnitrostátní úrovni. Garantujeme bezproblémové spediční služby a včasné doručení zásilek s minimalizací přepravních nákladů. Našim klientům vždy pomůžeme s výběrem ekonomicky nejvýhodnějšího způsobu přepravy.