Poptávám vyřazené lodní kontejnery

Poptávám vyřazené lodní kontejnery

Mám zájem koupit vyřazené přepravní lodní kontejnery, asi 3, plna velikost, k účelu přestavby na bydleni. Prosím o informaci kam se obrátit a kolik je asi cena jednoho kontejneru, a též cena za dopravu a vzdálenost. Dekuji.
Poptávka byla vložena dne:
07.11.2023 11:33

Platnost poptávky:
20.09.2023 18:02

Kontaktní osoba:
Olina Fajtova

Kontaktní email:

Telefon:
+420 248 388 8302

Okres:
Plzeň-jih

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zajištění dlouhověkosti vašich kontejnerů s odborníky z METRANS

Zajištění dlouhověkosti vašich kontejnerů s odborníky z METRANS

V rámci našich kontejnerových řešení nabízíme špičkové služby údržby a oprav, které zajistí dlouhodobou funkčnost a spolehlivost vašich kontejnerů. Před každým převzetím kontejneru provádíme důkladnou kontrolu, abychom identifikovali jakékoli poškození a zajistili jeho rychlou opravu. Naše služby zahrnují: Kompletní údržba a opravy: Nabízíme vše od čištění po rozsáhlé opravy kontejnerů, vše podle mezinárodních standardů a specifikací vlastníků. Rychlé odhady oprav: Díky digitálním fotografiím a počítačovým odhadům poskytujeme rychlé a přesné odhady nákladů na opravy do 24 hodin. Specializované opravy: Zahrnují servis chladírenských kontejnerů, přetěsnění cisteren a parní ohřev tankových kontejnerů. Ekologické mytí nádob: Využíváme uzavřený systém vodního cyklu pro šetrné mytí nádob k životnímu prostředí. Certifikovaní odborníci: Naši svářečští pracovníci jsou certifikováni podle Germanischer Lloyd a inspektoři drží certifikaci IICL5, což zaručuje nejvyšší standardy kvality a bezpečnosti oprav. Proč vybrat METRANS pro údržbu a opravy kontejnerů? S METRANS získáte nejen kvalitní a rychlé služby oprav, ale také jistotu, že vaše kontejnery splňují všechny požadavky a normy. Naše zkušenosti a technické vybavení nám umožňují poskytovat služby na nejvyšší úrovni. Kontaktujte nás: Pokud potřebujete spolehlivého partnera pro údržbu a opravy vašich kontejnerů, neváhejte se na nás obrátit. Jsme zde, abychom vám pomohli udržet vaše kontejnery v optimálním stavu.


Modulové stavby - mobilní kontejnery jsou řešením pro bydlení i kanceláře, obchodní prostory, školy, školky

Modulové stavby - mobilní kontejnery jsou řešením pro bydlení i kanceláře, obchodní prostory, školy, školky

Objevte výhody modulových staveb s mobilními kontejnery od Alfa Container s.r.o. Zádveřice. Jde o flexibilní a rychle instalovatelné jednotky, mají tedy široké spektrum využití – od dočasného bydlení, přes kanceláře a obchodní prostory i prostory soukromé školy, školky. Mobilní kontejnery od Alfa Container s.r.o. se vyznačují vysokou variabilitou a jednoduchou montáží, což umožňuje rychlou realizaci projektů bez kompromisů na kvalitě. Naše kontejnery jsou navrženy s ohledem na kvalitu a odolnost, přizpůsobitelné dle požadavků klienta. Každý kontejner může být vybaven moderními technologiemi, včetně efektivní izolace, klimatizace a dalších prvků zvyšujících komfort užívání. Navíc jsou naše kontejnery odolné vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a nízké náklady na údržbu. Výhodou mobilních kontejnerů je možnost snadného rozšíření nebo přemístění podle aktuálních potřeb. Díky našim zkušenostem a individuálnímu přístupu jsme schopni realizovat projekty na míru, které přesně odpovídají představám a požadavkům našich klientů. Působíme převážně v regionu Zlín, Brno, Olomouc, Praha.


Komplexní služby kontejnerové dopravy a prodeje certifikovaných betonových směsí -  DS Sihelský s.r.o.

Komplexní služby kontejnerové dopravy a prodeje certifikovaných betonových směsí - DS Sihelský s.r.o.

DS SIHELSKÝ s.r.o. je specialistou na kontejnerovou dopravu a prodej certifikovaných betonových směsí. Nabízíme komplexní služby v oblasti přistavení a pronájmu kontejnerů pro odvoz sutí, odpadů a dalších materiálů. Díky našemu profesionálnímu týmu a moderní technologii jsme schopni efektivně odvézt suť, odpady a bordel z vaší stavby. Pokud potřebujete dopravit písek, drť, kačírek, beton nebo jiný materiál, jsme tu pro vás. Díky naší dlouholeté zkušenosti a spolehlivé dopravě zajistíme, že váš materiál bude doručen rychle a bezpečně. Můžete se také spolehnout na kvalitní prodej certifikovaných betonových směsí. Snažíme se vyjít vstříc našim zákazníkům a poskytovat jim vstřícný a profesionální servis. Pro více informací a objednávky nás neváhejte kontaktovat. Blaško Ladislav, tel.: +420 777 217 086. Najdete nás na adrese: Libštát č.p. 169, 512 03 Libštát


Ocelové kontejnery velkoobjemové Abroll, Avia, stavební, skladové, s nájezdy, na palety

Ocelové kontejnery velkoobjemové Abroll, Avia, stavební, skladové, s nájezdy, na palety

Standardizované ocelové kontejnery i specifické vyráběné na míru Vám dodá společnost KOKRA, spol. s r.o. z Chvalíkovic u Opavy. Dodáváme velkoobjemové kontejnery Abroll, Avia, dle individuálních požadavků jako stavební, skladové, vanové, na palety, tříděný odpad, na vodu, s nájezdy, s dvojitou střechou i speciálně vyztužené s prolisy nebo plošinové. Vyhovíme požadavku zadavatele - firmy, obce, města. Výroba ocelových kontejnerů na míru v požadovaných rozměrech. V oblasti kovovýroby se zaměřujeme i na kovová vrata, brány, ploty i kovové konstrukce. Vše v nejvyšší kvalitě.


Dovoz, pronájem lodních kontejnerů - kontejnerová kóje pro uskladnění nábytku, nářadí, nepotřebných věcí

Dovoz, pronájem lodních kontejnerů - kontejnerová kóje pro uskladnění nábytku, nářadí, nepotřebných věcí

Hledáte bezpečné a cenově dostupné řešení pro uskladnění nepotřebných věcí? Potřebujete prostor pro uložení nábytku, nářadí, jízdních kol nebo jiných sezónních předmětů? Pak máte možnost domluvit si pronájem kontejnerové kóje od firmy TES Slušovice. Společnost TES, spol. s r.o. se specializuje na dovoz a pronájem lodních kontejnerů, které jsou ideální právě pro skladování různých druhů zboží. Tyto kontejnery nejsou mobilní, takže nemusíte řešit žádné povolení nebo registraci. Stačí si vybrat velikost kontejneru, která vám vyhovuje, je umístěn na našem pozemku na ul. Vítězství 723 ve Slušovicích, kde budete mít k němu neomezený přístup. Naše kontejnery jsou kvalitní, pevné a odolné proti povětrnostním vlivům. Můžete je využít jako náhradu za garáž, sklad nebo sklep. Můžete v nich uskladnit cokoliv, co potřebujete. Kontejner má rozměry 6 x 2,4 x 2,4 metru. Cena pronájmu je od 1950 Kč za měsíc. Pronájem je dlouhodobý.


Zakázková výroba obytných kontejnerů - prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku, ubytovnu

Zakázková výroba obytných kontejnerů - prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku, ubytovnu

Obytné kontejnery jsou ideálním řešením pro různé potřeby. Bez ohledu na to, zda potřebujete prostory pro kancelář, prodejnu, školu, školku nebo ubytovnu, společnost Alfa Container s.r.o. ze Zádveřic u Zlína má pro vás řešení na míru. Vyrobíme na zakázku obytné kontejnery - pro kancelářské, prodejní prostory i různé multifunkční stavby. Zázemí máme i v Praze pro zákazníky v Čechách. Moderní design: Kontejnery jsou navrženy tak, aby splňovaly nejnovější trendy v oblasti architektury, jde o světlé a vzdušné prostory. Flexibilita: Můžeme přizpůsobit velikost, rozložení a vybavení podle vašich potřeb, včetně sanuitárních kontejnerů - vybavení sprchovými kouty, WC a umyvadly. Komfort: Klimatizace, vytápění a kvalitní izolace zajistí pohodlí pro zaměstnance, děti v MŠ, ZS nebo hosty ubovny. Proč si vybrat Alfa Container s.r.o.? Máme dlouholetou zkušenost s výrobou kontejnerů. Naše produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Každá zakázka je jedinečná a přizpůsobena vašim potřebám. Kontaktujte nás pro další informace.