Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Galenická laboratoř Ostrava

Výroba a prodej masážních přípravků a kosmetiky, e-shop s nabídkou produktů

Naše společnost Galenická laboratoř Ostrava nabízí široký sortiment masážních a kosmetických přípravků, které mají příznivý účinek na vaši pleť a pokožku. Díky mnohaleté tradici a použití nejmodernějších technologií vám dodáváme vysoce kvalitní kosmetiku.

Cyklotrasa Mlynárce - Diely - Klokočina, SO 04-01 Železničný priechod pre cyklistov a chodcov

Cyklotrasa Mlynárce - Diely - Klokočina, SO 04-01 Železničný priechod pre cyklistov a chodcov

V súvislosti s funkčnosťou PZZ sa v riešenom úseku železničnej trate nachádzajú dvojpásové koľajové obvody, ktoré pre svoju činnosť vyžadujú ukončenie izolovanými stykmi. Koľajové obvody zasahujúce do približovacích úsekov priecestia v km 36, 435 sa nachádzajú od km 35, 433 do km 37, 733. Koľajové obvody 8KO, 9KO a 10KO sú vyhodnocované na priecestí v km 37, 861. Koľajové obvody 1AKO, 1KO a 2KO sú vyhodnocované na priecestí v km 35, 942. Koľajový obvod 3KO je vyhodnocovaný na priecestí v km 35, 451.
Základné technické údaje:
Lepené izolované styky sa nachádzajú v koľaji so železničným zvrškom tvaru S49, v oboch koľajnicových pásoch. LIS sú takmer všetky typu ALIS, tzn., že boli zhotovené ambulantne, na mieste. V LIS č.36 40 sa uprostred nachádza dvojica drevených podvalov, v ostatných sú podvaly betónové SB 6. Údaje boli zistené obhliadkou v teréne. Pri obhliadke boli zamerané vzdialenosti jestvujúcich zvarov koľajnicových pásov od LIS, ako aj od prejazdových konštrukcií, čo slúži ako podklad pre návrh umiestnenia nových koľajnicových pásov so zvarmi, ktorých poloha rešpektuje predpisy ŽSR.
Rušenie izolovaných stykov:
Dopracovanie PD stavebného objektu SO 04 01 spočíva v odstránení všetkých izolovaných stykov nachádzajúcich sa v koľaji v rozsahu od km 35, 433 do km 37, 730, podľa návrhu nového priecestného zabezpečovacieho zariadenia v km 36, 417.
LIS sa odstránia v nasledujúcich km:
km 35, 433 LIS č.33 oba koľajnicové pásy (betónové podvaly ostávajú)
km 35, 596 - LIS č.34 oba koľajnicové pásy (betónové podvaly ostávajú)
km 35, 932 - LIS č.35 oba koľajnicové pásy (betónové podvaly ostávajú)
km 36, 455 - LIS č.36 oba koľajnicové pásy 2ks drevené podvaly vymeniť za 2 betónové
km 36, 928 LIS č.37 oba koľajnicové pásy - 2ks drevené podvaly vymeniť za 2 betónové
km 37, 160 LIS č.38 oba koľajnicové pásy - 2ks drevené podvaly vymeniť za 1 betónový
km 37, 283 - LIS č.39 oba koľajnicové pásy - 2ks drevené podvaly vymeniť za 1 betónový
km 37, 732 - LIS č.40 oba koľajnicové pásy - 2ks drevené podvaly vymeniť za 1 betónový

Zhotoviteľ je tiež povinný zabezpečiť:
- Rozkaz o výluke (ROV) podľa jeho plánu výstavby, žiada ho na ŽSR
-Plán zriadenia bezstykovej koľaje, podľa predpisu ŽSR TS3-2
-Dočasnú uzáveru priecestia na Štúrovej ul. a zriadenie obchádzkovej trasy (jednanie so správcom cesty a dopravným inšpektorátom), vrátane vypracovania projektu dočasného dopravného značenia
Veřejná zakázka vložena:
14.07.2023 08:40

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Nitra

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
13.09.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Nitra

Zadavatel IČ:
00308307

Zadavatel ulice:
Štefánikova trieda 60

Zadavatel PSČ:
950 06

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Lukáš Daniš

Zadavatel telefon:
+421 911 483 296

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nitra.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45234116-2
Stavebné práce na výstavbe železničnej trate

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy a údržba asfaltových povrchů dálnic, cest, silnic a  jiných veřejných komunikací

Opravy a údržba asfaltových povrchů dálnic, cest, silnic a jiných veřejných komunikací

Hledáte spolehlivou společnost pro údržbu asfaltových povrchů dálnic, veřejných komunikací či pro opravu, cest, silnic a ostatních komunikací? Společnost REKMA, spol.s.r.o. která má své sídlo v Břeclavi nabízí opravy a údržbu povrchů silnic, dálnic, letištních ploch i mostů. Do naší práce údržby a oprav asfaltových povrchů patří zalévání spár a trhlin, těsnění mostních uzávěrů, vysprávky, plošné těsnění veškerých povrchů, úprava a ošetřování povrchů, rozsáhlejší opravy komunikací,aplikace asfaltu a stavebních chemikálií a jiné.


Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch Vysoké Mýto

Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch Vysoké Mýto

Naše firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. Vysoké Mýto je naprostý specialista na výstavby silnic, rekonstrukce komunikací a náměstí. Dále realizujeme zpevněné plochy v areálech průmyslových závodů. Provádíme tyto práce: Výstavba silnic, chodníků, parkovacích a odstavných ploch Výstavby inženýrských sítí: Kanalizace, vodovod,plyn, veřejné osvětlení, rozvody NN, telekomunikační vedení, aj. Kompletní dodávky také obsahují námi vypracovanou projektovou dokumentaci.


Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Oprava, stavba, rekonstrukce kruhových objezdů, cyklostezek, parkovišť a dalších dopravních staveb

Sháníte firmu, která by se postarala o stavbu či rekonstrukci kruhového objezdu? Společnost JANKOSTAV s.r.o. z Ostravy se zabývá opravami veškerých dopravních staveb a díky dlouholetým zkušenostem v oboru zaručuje kvalitně odvedenou práci. Specializujeme se zejména na tyhle stavby a rekonstrukce: - parkoviště - cyklostezky - kruhové objezdy - městské, místní, účelové komunikace - silnice I.,II. i III. třídy - polní silnice - chodníky - odstavné, zpevněné plochy - náměstí - kompletní inženýrské stavby. Disponujeme profesionálními pracovníky a špičkovou technikou!


Rekonstrukce betonových, železobetonových konstrukcí dopravních staveb a sportovních stadionů

Rekonstrukce betonových, železobetonových konstrukcí dopravních staveb a sportovních stadionů

Svitavská firma REKOCENTRUM SVITAVY, s.r.o. je profesionálem v oblasti oprav a rekonstrukce betonových a železobetonových konstrukcí skeletů budov a dopravních staveb. Pokud potřebujete opravit plavecký bazén, sportovní stadion, mosty, tunely nebo opěrné zdi, neváhejte se na nás obrátit. Působíme nejen v Brně a Praze, ale i v rámci celé České republiky. Narušené konstrukce opravujeme pomocí certifikovaných sanačních systémů a inovativních technologií. Konstrukce zpevníme uhlíkovými lamelami a tkaninami, nové vnější povrchy vytvoříme pomocí technologie stříkaného betonu. V rámci oprav provádíme těsnění dilatačních spár, injektáže trhlin nebo jejich sešití nerezovými pruty, případně kompozitními výztužemi ze skelných vláken.


Výstavba garáží Vysoké Mýto - parkovací domy z ocelových konstrukcí

Výstavba garáží Vysoké Mýto - parkovací domy z ocelových konstrukcí

Představujeme Vám firmu SAPA - LPJ, spol.s.r.o. z Vysokého Mýta, která ve svém stavebním portfoliu nabízí výstavby parkovacích domů špičkové kvality. Největší výhody takovýchto garáží spočívají ve velké úspoře parkovacích míst a to tím, že parkovací dům je postaven do patra. Stavby provádíme unikátním systém založeným na ocelových konstrukcí od firmy Astron Buildings, s.r.o.- první v České republice. Garáže pojmou opravdu velké množství aut a proto je to skvělá volba! S výstavbou a všech záležitostí okolo Vám pomůže firma SAPA - LPJ, spol.s.r.o. z Vysokého Mýta, neváhejte nás kontaktovat.


Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Pokládka dlažby a úprava ploch Nový Bydžov – rychle a kvalitně provedená práce

Jsme stavební firma REKOM se sídlem v Novém Bydžově a specializujeme se na rekonstrukce a výstavby pozemních komunikací. Toto ovšem není jediná činnost, kterou provozujeme, dále se zabýváme například realizací sportovních hřišť, pokládkou drenážních koberců, pokládkou dlažby a úpravou ploch o které dnes chceme hovořit. Pokládka zámkové dlažby je velmi častá záležitost nejen díky úspoře peněž, ale pořád jde o dlažbu, která je velmi kvalitní a stále udělá hodně parády. Můžeme jí vidět velmi často ať už jde o chodníky kolem rodinných domů nebo městských částí stále je velmi oblíbená. Naše firma vám položí betonovou zámkovou dlažbu či mozaikovou žulovou dlažbu, která je vhodná pro vyznačení místa stání pro invalidy či autobusovou zastávku. Mimo jiné vám také provedeme úpravu zpevněných ploch. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat na telefonním čísle, kde vám rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy.