Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

PIRES s.r.o.

Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

Nejen kompletní dodání hořákových systémů podle požadavku zákazníka, ale i následný servis a prodej náhradních dílů pro hořáky a hořákové systémy renomovaných výrobců Fluidtechnik, Kromschröder, Alfa IN, LBE, Polna Corp, Pietro Fiorentini, SČA zajišťuje společnost PIRES s.r.o. se sídlem v Třinci. V oblasti hořákových systémů nás odborné zkušenosti stvrzené dlouholetou praxí vyzdvihly na výsluní a stali jsme se vyhledávaným odborníkem v servisu hořáků nejen v České republice, nýbrž i v dalších evropských zemích.

PDÚ Štúrovo- hydraulické vyregulovanie ÚK (vypracovanie PD s VV, výkon AD)

PDÚ Štúrovo- hydraulické vyregulovanie ÚK (vypracovanie PD s VV, výkon AD)

Investičná akcia č.46256 PDÚ Štúrovo hydraulické vyregulovanie ÚK- vypracovanie a dodanie projektovej dokumentácie, s hydraulickým prepočtom, výpočtom tepelných strát, vrátane podrobného položkovitého výkazu výmer a rozpočtu, výkon autorského dozoru projektanta.
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 10:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Finančné riaditeľstvo Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
42499500

Zadavatel ulice:
Lazovná 63

Zadavatel PSČ:
974 01

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
PaedDr. Katarína Mravíková

Zadavatel telefon:
+421 249 234 341


Zadavatel web:
http://www.financnasprava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71242000-6
Príprava projektov a návrhov, odhad nákladov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž, instalace, servis podlahového vytápění, ústředního topení

Montáž, instalace, servis podlahového vytápění, ústředního topení

Nevíte, koho si vybrat v regionu Uherské Hradiště pro instalaci podlahového vytápění či montáž a servis ústředního topení ? Můžete se obrátit na firmu VTP PELKA Staré Město, která má dlouholeté zkušenosti v oboru - tel.:605255997. Zajistíme veškeré instalatérské práce - vodoinstalatérské, topenářské i plynařské včetně montáže a servisu podlahového vytápění i ústředního topení, opravíme ohřívače vody, otopná tělesa, tepelná čerpadla, kotle. Řešíme také rekonstrukce kotelny, topných systémů, kotlů. Veškerý instalační materiál a sanitární keramiku nabízíme na prodej. Působíme převážně v regionu Zlínský kraj, ale realizujeme zakázky po celé České republice i na Slovensku a v Rakousku. Kontaktovat nás můžete na tel.: 605255997.


Voda, topení, plyn Zlín, montáže vodovodního a kanalizačního potrubí, podlahové vytápění, plynovod

Voda, topení, plyn Zlín, montáže vodovodního a kanalizačního potrubí, podlahové vytápění, plynovod

Představujeme Vám firmu DKR-instal s.r.o. ze Zlína, která svoji činnost zaměřila na vodoinstalatérské, topenářské a plynařské práce. Provádíme veškeré montáže rozvodů a zařizovacích předmětů, rekonstrukce a opravy vodovodního a kanalizačního potrubí, rozvodů ústředního vytápění, montáže kotlů, podlahového vytápění, otopných těles a alternativních zdrojů. Dále se firma DKR-instal s.r.o. věnuje rekonstrukcím a instalacím nových plynovodů, plynových zařízení či spotřebičů. Pokud Vás služby voda, topení, plyn zaujaly, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Pančava 83, Zlín.


Návrh vhodného řešení i instalace elektrického podlahového vytápění firmy Fénix

Návrh vhodného řešení i instalace elektrického podlahového vytápění firmy Fénix

Děláte rekonstrukci domu či stavíte nový rodinný dům? Přemýšlíte o vhodném způsobu vytápění? Zaujalo Vás podlahové vytápění? Obraťte se na společnost UNIVERSAL TELEKOMUNIKACE s.r.o., která se stala certifikovaným partnerem pro instalace topných systémů, tedy i podlahových vytápění, firmy FENIX. Práci odvádíme v okolí Havířova, Karviné i Frýdku-Místku. Instalaci podlahového vytápění odvádíme precizně a kvalitně díky odborných školení topných systému FENIX, které jsme absolvovali. Jedná se o školení s názvem ECOFLOOR, ECOFILM, ECOSUN a ECOFELX, která se každá zaobírá jiným tématem v oblasti topných systémů. Postaráme se i o návrh vhodného řešení, které bude ušito přímo na míru Vašemu domu a Vašim požadavkům.


Topenářství – montáž plynových, elektrických kotlů a zařízení do domácností

Topenářství – montáž plynových, elektrických kotlů a zařízení do domácností

Pořídili jste si nový plynový sporák a hledáte firmu, který zajistí jeho zapojení? Potřebujete nainstalovat plynový kotel nebo elektrický ohřívač vody? Všechny tyto činnosti můžete svěřit do rukou firmy Ungrmat s.r.o. z Rajhradu, která působí v Brně a jeho širším okolí. Poskytujeme komplexní servis na poli topenářství. Zajistíme montáž plynových i elektrických zařízení v domácnostech včetně kotlů. Postaráme se i o dodávku, montáž, opravy plynu nebo rozvodů vody. Pokud máte problém s topením nebo instalací plynových či elektrických zařízení, neváhejte se na nás obrátit.


Vodoinstalace, topenářské práce, prodej vodoinstalačního materiálu, solární systémy

Vodoinstalace, topenářské práce, prodej vodoinstalačního materiálu, solární systémy

Hledáte spolehlivého partnera pro vodoinstalace a topenářské práce, včetně prodeje vodoinstalačního materiálu? INSMAT s.r.o. je tu pro vás! Jako důstojný nástupce osvědčené firmy L.NAVRÁTIL, která od roku 1991 přináší teplo do vašich domovů, jsme experti na vodoinstalace, topení a prodej vodoinstalačního materiálu. Naše práce je naší vášní a zárukou vaší spokojenosti. Co nabízíme? - Profesionální instalace: Ať už potřebujete novou koupelnu nebo moderní topný systém, naše zkušené ruce zajistí, že vše bude fungovat bezchybně. - Kvalitní materiály: V našem sortimentu najdete pouze to nejlepší pro vaše potrubí a radiátory. - Solární systémy: Uvažujete o ekologickém řešení? Přejděte na solární energii a ušetřete nejen peníze, ale i přírodu. Proč si vybrat právě nás? - Zkušenosti: Více než 30 let v oboru z nás dělá lídry na trhu. - Odbornost: Naše práce je zárukou kvality a dlouhodobé funkčnosti. - Přístup: Každý klient je pro nás důležitý a každý projekt je pro nás výzvou. Kontaktujte nás a dozvíte se, jak můžeme pomoci právě vám: INSMAT s.r.o. Meziříčská 555, Křižanov 594 51 INSMAT s.r.o. - Vaše pohodlí je naší prioritou!


Projekty vytápění, kanalizace, přípojky inženýrských sítí - realizace

Projekty vytápění, kanalizace, přípojky inženýrských sítí - realizace

Potřebujete vytvořit projekt v oblasti vytápění, kanalizace nebo přípojek inženýrských sítí? Pak jste na správném místě, naše společnost dlouhodobě provádí projekční práce, prostřednictvím našich odborně proškolených pracovníků. Specializujeme se na: - vyřízení stavebního řízení, - vytápění, - kanalizaci, - kotelny, výměníkové stanice - dokumentaci pro stavební řízení, - rozvody vody a plynu, - přípojky inženýrských sítí, aj. Naše další specializace se soustředí na energetiku v oblasti: - vypracování průkazů energetické náročnosti (PENB), - energetických štítků, auditů a posudků, - kotlíkových dotací, - nové zelené úsporám. Neváhejte, kontaktujte nás již dnes a přesvědčte se i vy o našich kvalitních službách, díky kterým se k nám zákazníci rádi vracejí!