Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Specializovaná ambulance pro obor mamologie je součástí zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. ve Zlíně. V mammární ambulanci se věnujeme komplexnímu vyšetření prsou s cílem zachytit včas možná nádorová onemocnění a zahájit vhodnou účinnou léčbu.

Odburinenie trvalkových a zmiešaných záhonov

Odburinenie trvalkových a zmiešaných záhonov

Predmetom zákazky odburinenie trvalkových a zmiešaných záhonov v meste. Záhony sú zamulčované štrkom alebo borovicovou kôrou. Úspešnému uchádzačovi verejný obstarávateľ v rámci objednávky poskytne presnú špecifikáciu a polohu záhonov. Súčasťou odburinenia je aj vyzbieranie prípadných odpadkov zo záhonov a odvoz odpadu na skládku FCC Trnava.
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Trnava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Trnava

Zadavatel IČ:
00313114

Zadavatel ulice:
Hlavná 1

Zadavatel PSČ:
917 71

Zadavatel obec:
Trnava

Kontaktní osoba:
Radoslav Drobný

Zadavatel telefon:
+421 917 558 404

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.trnava.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

77312100-1
Likvidácia buriny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Údržba zeleně, soukromých zahrad, parků-arboristika

Údržba zeleně, soukromých zahrad, parků-arboristika

Společnost GARD&N Staré Město nabízí v regionu Zlínský kraj a Brno služby v oboru arboristika - celoroční údržba a ošetření veřejné zeleně, parků, soukromých zahrad. Pro bližší informace volejte - +420777743026. Poskytujeme poradenství v oblasti péče o zeleň. Dodáme návrhy pro krajinné úpravy Vaší zahrady. Péče o trávníky: - vertikutace, provzdušnění, pískování, dosev trávníku - sekání se sběrem i bez sběru - hnojení, odplevelování a regenerace trávníků. Odborný řez, ošetření, tvarování dřevin: - tvarování živých plotů - prořez stromů i rizikové kácení - odstranění pařezů. Likvidace odpadů: - kompletní vyčištění pozemků - likvidace náletových dřevin - odvoz a likvidaci biologického odpadu - sekání se sběrem i bez sběru. My víme, jakou péči Vaše zahrada potřebuje!


Kvalitní zahradnické služby - realizace zahrad na míru

Kvalitní zahradnické služby - realizace zahrad na míru

Chcete, aby byla Vaše zahrada podle Vaších představ? Obraťte se na spolehlivé zahradnictví GARDEN CENTRUM - RAIDA v Opavě. Poskytneme Vám služby v oboru realizace zahrad, včetně drobných úprav zeleně. Realizace zahrad: - výsadba a založení skalek - výsadba živých plotů - výsadba trávníků - drobné úpravy zeleně - prodej rostlin. Zahradu Vám zrealizujeme podle Vašich financí s ohledem na údržbu. Zahradu si pak můžete využívat jak už k odpočinku a relaxaci, tak pro pěstování zeleniny či ovocných stromků. Odstraníme Vám také nežádoucí plevel a mnoho dalšího, stačí nás jen oslovit! Jsme tady pro Vaší krásnou zahradu. Těšíme se na spolupráci s Vámi.


Odborné zhodnocení, posudky ke kácení dřevin, návrh na kompenzaci výsadby stromů

Odborné zhodnocení, posudky ke kácení dřevin, návrh na kompenzaci výsadby stromů

Společnost ARVITA P spol. s r.o. Otrokovice dodá odborné zhodnocení, znalecké posudky ke kácení dřevin i návrhy na kompenzaci výsadby dřevin a vyřeší jednání s příslušnými úřady za Vás. Reference z realizovaných akcí i zpracovaných dokumentací jsou nejen v regionu Zlín, Kroměříž a Uherské Hradiště, ale z i z oblastí v okolí Znojma, Brna, Olomouce nebo Ostravy a Přerova. Kancelář firmy najdete na adrese - Otrokovice, Příčná 1541 - tel.: 577938161.  K pokácení vzrostlého stromu či jiné dřeviny rostoucí mimo les je potřeba povolení příslušného orgánu státní správy, tedy obecního úřadu, městského úřadu, respektive jejich oddělení k tomu určených. My jednání s příslušnými úřady řešíme za Vás a dodáme potřebné odborné posudky. Dále řešíme kácení dřevin - je nutné kompenzovat ekologickou újmu a zajistit náhradní výsadbu za pokácené keře, stromy. Dodáme návrhy na kompenzaci výsadby.


Údržba zahrad - odplevelení trávníků, postřik proti plevelům

Údržba zahrad - odplevelení trávníků, postřik proti plevelům

Vaš trávník a zahradu svěřte do rukou profesionálů, kteří jsou schopni zasáhnout proti vytrvalým plevelům. Vsaďte na firmu U-SERVIS z Opavy, která se postará o to, aby vzhled Vašeho trávníku nekazil plevel. Vaše zahrada bude díky nám stále krásná. Nabízíme profesionální servis, díky kterému splníme Vaše nároky na její užívání. Provádíme plení záhonů (chemické i ruční), dosev travních ploch, komplexní péči o trávu, střih stromů a keřů, řez obrub, doplňování mulče, hnojení, péče o trvalkové a letničkové záhony, příprava zahrady na zimu a střih živých plotů.


Realizace a instalace zelené stěny z živých rostlin - vertikální zahrada do interiéru bytu, kanceláře

Realizace a instalace zelené stěny z živých rostlin - vertikální zahrada do interiéru bytu, kanceláře

K oživení interiéru bytu, kanceláře firmy i vstupních prostor administrativních budov jsou vhodné zelené stěny z živých rostlin. Vertikální zahrada může zútulnit interiér i u Vás, k profesionálům v oblasti zahradní architektury patří Ing. Ladislava Nagyová GARD&N s.r.o. Uherské Hradiště. Působí hlavně v lokalitě Zlínský, Jihomoravský kraj. Každý interiér oživí stěna osázena vertikálně rostoucími rostlinami nebo čerstvými bylinkami. Obraťte se na nás, lze navrhnout řešení na míru do malého bytu i velkých prostor. Instalace i následná údržba stěny pokryté živými rostlinami je velmi snadná. Lze doplnit automatickým systémem zalévání a svícení.


Krásná a udržovaná zahrada po celý rok - Král - zahradnické práce s.r.o. Praha

Krásná a udržovaná zahrada po celý rok - Král - zahradnické práce s.r.o. Praha

Chtěli byste mít krásnou zahradu, ve které si můžete užívat příjemné chvíle? Nemáte však čas na to, aby jste se o zahradu starali nebo prostě nevíte, jak na to? Pak si nezoufejte a obraťte se na odborníky ze společnosti Král - zahradnické práce s.r.o. z Prahy, která poskytuje své služby jak pro veřejný sektor, tak pro soukromé zákazníky. V rukou odborníků bude Vaše zahrada jen vzkvétat, a to po celý rok, od jara až do zimy. Společnost se postará o sázení letniček i květin na jaře až po údržbu trávníku na podzim. Ve své nabídce prací se zaměřují na tyto činnosti: - kosení, údržba a hnojení trávníků - řezání, tvarování keřů a stromů - sázení květin a odplevelení záhonů - kácení stromů běžné i rizikové - výkop pařezů - úklid sněhů a zajištění zmrzlých ploch posypem - likvidace odpadu a mnohé další služby. Pro více informací se neváhejte podívat na webové stránky společnosti Král - zahradnické práce s.r.o..