Pneumaticka AVENTICS, solenoidové ventily ASCO, armatury, příruby, trubkové oblouky

Roman Juřík

Pneumaticka AVENTICS, solenoidové ventily ASCO, armatury, příruby, trubkové oblouky

V e-shopu armaturyostrava.cz jsme pro zákazníky připravili bohatý sortiment vysoce kvalitních pneumatických válců, ventilů, jednotek AVENTICS, spolehlivých elektromagnetických ventilů ASCO pro rozsáhlé použití v automatizovaných provozech, dále průmyslové armatury, příruby, trubkové oblouky. Díky oficiálnímu prodejnímu zastoupení produktů značek AVENTICS, ASCO, můžeme využívat technickou podporu výrobců, což je nesporně obrovskou konkurenční výhodou.

Hrubé terénne úpravy pre Strategické územie Valaliky – II. etapa - Plochy 4 a 10

Hrubé terénne úpravy pre Strategické územie Valaliky – II. etapa - Plochy 4 a 10

Účelom a cieľom hrubých terénnych úprav je príprava záujmového územia tak, aby bolo budúce stavenisko pripravené pre investora na výstavbu výrobného závodu, v zmysle definovaných požiadaviek (únosnosť na povrchu a v podloží, dovolené sadanie, povrch pláne. atď.) pre finálnu úroveň 0, 000.

Rekapitulácia okrajových podmienok pre spracovanie HTÚ

Odvoz nevyužiteľnej ornice a prebytočného nevhodného materiálu predpokladáme do maximálnej vzdialenosti 30 km,
Zhutnenie násypov musí byť realizované po vrstvách s hrúbkou max. 250 - 300 mm s dosiahnutím nasledovných parametrov finálnej úrovne statického modulu deformácie vrátane pomeru medzi dvomi zaťažovacími cyklami statickej zaťažovacej skúšky:
Edef.2 60 MPa, Edef, 2/Edef, 1 2, 5, pre plochy pod budovami.
Edef, 2 45 MPa Edef.2/Edef, 1 2, 5, pre plochy pod cestnými komunikáciami, parkoviskami, kontajnerovými plochami, železničnými dráhami a pod.;
Násypový materiál musí byť charakteru štrkovitej zeminy frakcie 0 63 mm, s podielom zŕn priemeru d < 0, 063 mm menej ako 5%, charakterizovaný podľa STN 72 1001 ako zemina triedy G3/G-F,
Na plochách pod budovami, kde nie je prítomná štrková vrstva, bude vytvorená štrková vrstva o hrúbke 300 mm, ktorá poslúži ako vhodný pracovný povrch pre prípad dažďa na účely minimalizácie prestojov.
Hrúbka násypu štrkovitej zeminy (v násype ako aj v mieste výmeny podložia) bude rešpektovať triedu zeminy v podloží ako aj jej únosnosť.
Max. pôdorysný rozmer plošných základov je 3, 0 m x 3, 0 m.

V rámci uskutočnenia predmetu zákazky úspešný uchádzač vykoná najmä:

Odstránenie a vodorovné premiestnenie travín, tŕstia a krovín;
Odstránenie, premiestnenie, uskladnenie, odvoz a rozprestrenie ornice;
Výkopy, hĺbenie jám, premiestnenie výkopku, uloženie sypaniny na skládky;
Zhutnenie podložia, uloženie sypaniny do násypu súdržnej horniny s mierou zhutnenia 96 až 100 % podľa Proctor-Standard pre plochy pod budovami, cestnými komunikáciami, parkoviskami, kontajnerovými plochami, železničnými dráhami a pod;
Zhutnenie podložia, uloženie sypaniny do násypu súdržnej horniny s mierou zhutnenia 96 až 100 % podľa Proctor-Standard pre ostatné plochy (plochy určené pre budúcu výstavbu a pláň pod zelenými plochami);
Realizácia odvodňovacieho systému (žľaby, trativody, drenážny systém)
Zriadenie dočasných staveniskových ciest pre realizáciu prác na plochách HTÚ II a ich následná likvidácia
Izolácie proti vode a vlhkosti

Príprava projektovej dokumentácie v rozsahu:

-Projekt dočasného do
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Zadavatel IČ:
54485053

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 44/a

Zadavatel PSČ:
827 15

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Bartoš

Zadavatel telefon:
+421 232 333 431

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.valaliky.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45112700-2
Terénne úpravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Profesionální výkopové práce všeho druhu - základové desky pro novostavby, bazény

Poptáváte výkopové práce? Pak kontaktujte firmu DS Partner s.r.o., která pro Brno a Blansko zajišťuje kompletní služby všeho druhu. Zaměřujeme se převážně na staveniště, hloubení základových desek pro novostavby a základů pro bazény, rekonstrukce kanalizačních systémů, plynovodů a vodovodů za použití špičkové techniky. V případě zájmu rádi zajistíme odvoz vykopané zeminy a přípravu pracovní oblasti. Ke každé zakázce přistupujeme s individuálním přístupem, kdy se maximálně snažíme přizpůsobit potřebám zákazníka. Samozřejmostí je pro nás vysoká kvalita odvedené práce.


Výkopové, zemní práce a demolice objektů

Výkopové, zemní práce a demolice objektů

Chystáte se stavět základy, pokládat inženýrské sítě, realizovat hydroizolaci či odvodnění? Určitě se Vám bude hodit firma, která pro Vás zajistí výkopové a zemní práce. Spolehlivou a rychlou volbou je společnost BADIN s.r.o. z Ivančic. Zajišťujeme ruční í strojové práce. Disponujeme technickým zařízením a vozovým parkem, který nám umožňuje pokrýt pohledávky v jakémkoli měřítku. Veškeré práce provedeme rychle, kvalitně a za rozumnou cenu. Flexibilně se přizpůsobíme Vašim požadavkům Zajímá Vás více? Neváhejte nás kontaktovat!


Vsakovací systémy, zasakovací trativody-levné řešení odvádění vody z pozemků

Vsakovací systémy, zasakovací trativody-levné řešení odvádění vody z pozemků

Vsakovací systémy nabízí levné řešení při odvádění vody z pozemků a zpevněných ploch. Firma Robicont Chropyně doporučuje pro rozrůstající města i obce vybudovat zasakovací trativody, vsakovací krechty. Nejčastěji realizuje zakázky v regionu Zlínský kraj, působnost je ovšem celá ČR. Problém s odvodem dešťové vody je způsoben nedostatečnou odvodňovací kapacitou koryt a malým průměrem kanalizačního potrubí v obcích a městech. Rekonstrukce kanalizační sítě by byla příliš nákladná, vsakovací systémy tunelového tvaru jsou levnějším způsobem řešení tam, kde je dostačující mělké vsakování - umístí se pod zem a zajistí odvod a postupné zasakování vody do okolní půdy. Výhodou je snadná a rychlá montáž, nízké náklady na montáž i dopravu, vysoká efektivita, minimální použití prostoru, dlouhá životnost. Vhodné pro odvodnění pozemků, kde se často drží voda - např. parkoviště, areál firmy.


Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Zemní a bourací práce, terénní úpravy pro obce, města i vodohospodářské společnosti

Potřebujete vybudovat parkoviště, chodník, nebo inženýrské sítě a vodohospodářské stavby? Hledáte firmu, která zajistí jak odstranění stávajících inženýrských síti tak i výstavbu nových sítí včetně veškerých zemních prací? Kontaktujte společnost VK AQUA OLOMOUC, spol. s r.o. Postaráme se o veškeré práce související s výměnou, rekonstrukcí nebo výstavbou nových komunikací, inženýrských sítí, ČOV a dalších vodohospodářských staveb. Díky moderně vybavenému strojovému a vozovému parku realizujeme zemní a bourací práce včetně terénních úprav pro obce, města, ale i vodárenské společnosti, a to na celém území střední Moravy.


Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Zemní a výkopové práce, rekonstrukce bytů

Plánujete výstavbu domu? Každá stavba začíná od základů a prvně od hloubení základů. S touto prací Vám pomůže naše společnost REIN BAU, s.r.o. Naše stavební odvětví se již řadu let zaměřuje na zemní a výkopové práce jako hloubení rýh pro inženýrské sítě a domovní přípojky, výkopy základů i bazénů, terénní úpravy, svahování či srovnávání terénu. Máte starší bydlení a chtěli byste jej zmodernizovat? I v tomto případě nás kdykoliv kontaktujte. Zrekonstruujeme Vám bydlení dle Vašich požadavků. Zajišťujeme celkovou či částečnou rekonstrukci. Realizujeme nové topení, rozvody vody a elektroinstalace, omítky, výmalbu, obklady koupelen, položení podlah a jiné stavební práce. V případě zájmu se obracejte na profesionály, a to společnost REIN BAU, s.r.o. Sídlíme v Praze 14 na ulici Poděbradská.


Kompletní služby v oblasti zemních a výkopových prací - "Přetváříme terén, splňujeme sny."

Kompletní služby v oblasti zemních a výkopových prací - "Přetváříme terén, splňujeme sny."

Firma Václav Mrákota se specializuje na širokou škálu zemních a výkopových prací. Sídlíme v obci Čimelice, okres Písek, a nabízíme komplexní služby v této oblasti. Naše portfolio zahrnuje hloubení základů domů, výkopy bazénů, čističek (ČOV), jímek, práce pro inženýrské sítě, čištění rybníků, terénní úpravy a demolice staveb. Naše firma se pyšní dlouholetou tradicí a odborným know-how, což nám umožňuje realizovat projekty různého rozsahu a komplexnosti. Spolupracujeme s řadou stavebních a inženýrských firem a jsme schopni rychle a efektivně reagovat na individuální požadavky našich klientů. Kromě toho využíváme nejmodernější technologie a stroje, což nám umožňuje dosáhnout vysoké úrovně preciznosti a efektivity. Naše týmy jsou složeny z vysoce kvalifikovaných odborníků, kteří se pravidelně účastní školení a certifikací. Díky tomu jsme schopni garantovat nejen rychlou, ale i kvalitní realizaci vašich projektů.