Vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční doprava, spedice

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Vnitrostátní i mezinárodní nákladní silniční doprava, spedice

Společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. zajišťuje silniční přepravu zboží v tuzemsku i zahraničí. Námi nabízené logistické služby zahrnují vnitrostátní i mezinárodní silniční nákladní dopravu napříč celou Evropou a spedici od prověřených partnerských společností.

Hrubé terénne úpravy pre Strategické územie Valaliky – II. etapa - Plochy 4 a 10

Hrubé terénne úpravy pre Strategické územie Valaliky – II. etapa - Plochy 4 a 10

Účelom a cieľom hrubých terénnych úprav je príprava záujmového územia tak, aby bolo budúce stavenisko pripravené pre investora na výstavbu výrobného závodu, v zmysle definovaných požiadaviek (únosnosť na povrchu a v podloží, dovolené sadanie, povrch pláne. atď.) pre finálnu úroveň 0, 000.

Rekapitulácia okrajových podmienok pre spracovanie HTÚ

Odvoz nevyužiteľnej ornice a prebytočného nevhodného materiálu predpokladáme do maximálnej vzdialenosti 30 km,
Zhutnenie násypov musí byť realizované po vrstvách s hrúbkou max. 250 - 300 mm s dosiahnutím nasledovných parametrov finálnej úrovne statického modulu deformácie vrátane pomeru medzi dvomi zaťažovacími cyklami statickej zaťažovacej skúšky:
Edef.2 60 MPa, Edef, 2/Edef, 1 2, 5, pre plochy pod budovami.
Edef, 2 45 MPa Edef.2/Edef, 1 2, 5, pre plochy pod cestnými komunikáciami, parkoviskami, kontajnerovými plochami, železničnými dráhami a pod.;
Násypový materiál musí byť charakteru štrkovitej zeminy frakcie 0 63 mm, s podielom zŕn priemeru d < 0, 063 mm menej ako 5%, charakterizovaný podľa STN 72 1001 ako zemina triedy G3/G-F,
Na plochách pod budovami, kde nie je prítomná štrková vrstva, bude vytvorená štrková vrstva o hrúbke 300 mm, ktorá poslúži ako vhodný pracovný povrch pre prípad dažďa na účely minimalizácie prestojov.
Hrúbka násypu štrkovitej zeminy (v násype ako aj v mieste výmeny podložia) bude rešpektovať triedu zeminy v podloží ako aj jej únosnosť.
Max. pôdorysný rozmer plošných základov je 3, 0 m x 3, 0 m.

V rámci uskutočnenia predmetu zákazky úspešný uchádzač vykoná najmä:

Odstránenie a vodorovné premiestnenie travín, tŕstia a krovín;
Odstránenie, premiestnenie, uskladnenie, odvoz a rozprestrenie ornice;
Výkopy, hĺbenie jám, premiestnenie výkopku, uloženie sypaniny na skládky;
Zhutnenie podložia, uloženie sypaniny do násypu súdržnej horniny s mierou zhutnenia 96 až 100 % podľa Proctor-Standard pre plochy pod budovami, cestnými komunikáciami, parkoviskami, kontajnerovými plochami, železničnými dráhami a pod;
Zhutnenie podložia, uloženie sypaniny do násypu súdržnej horniny s mierou zhutnenia 96 až 100 % podľa Proctor-Standard pre ostatné plochy (plochy určené pre budúcu výstavbu a pláň pod zelenými plochami);
Realizácia odvodňovacieho systému (žľaby, trativody, drenážny systém)
Zriadenie dočasných staveniskových ciest pre realizáciu prác na plochách HTÚ II a ich následná likvidácia
Izolácie proti vode a vlhkosti

Príprava projektovej dokumentácie v rozsahu:

-Projekt dočasného do
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Košický kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 12:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Valaliky Industrial Park, s. r. o.

Zadavatel IČ:
54485053

Zadavatel ulice:
Mlynské nivy 44/a

Zadavatel PSČ:
827 15

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Mgr. Peter Bartoš

Zadavatel telefon:
+421 232 333 431

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.valaliky.eu

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45112700-2
Terénne úpravy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výkopové a zemní práce s minibagrem - rychlé terénní úpravy

Výkopové a zemní práce s minibagrem - rychlé terénní úpravy

Pokud potřebujete na stavebním pozemku či na zahradě vyřešit rychle výkopové a zemní práce, je Vám pro lokalitu Zlínský kraj, Kroměříž k dispozici Pavel Páleníček, který zajistí práce s minibagrem. Výhoda pásového minibagru je nízká hlučnost, minimální zatížení terénu, díky tomu, že není široký, projede i zahradní bránou šířky 90cm. Práce minibagrem: - výkopy pro přípojku vody, kanalizace, jímky, elektřiny - základy na plot - kopání bazénu, jezírka - terénní úpravy zahrady.


Řízené protlaky, bezvýkopová výstavba vodovodů, kanalizací, opravy (rekonstrukce) potrubí

Řízené protlaky, bezvýkopová výstavba vodovodů, kanalizací, opravy (rekonstrukce) potrubí

Hledáte odborníky na bezvýkopové technologie? Pak společnost TALPA – RPF, s.r.o. se sídlem v Ostravě splní Vaše očekávání. V oblasti bezvýkopových technologií máme dlouholeté a bohaté zkušenosti a používáme tu nejefektivnější vrtnou techniku. - řízené protlaky, protlaky a protláčení - využívá se při vytváření nebo renovaci inženýrských sítí – vodovody, plynovody, kabelovody, spádová a tlaková kanalizace, protlaky ocelových chrániček, potrubí z kameniny - bezvýkopové opravy řádů potrubí – relining – řadí se mezi nejlevnější a nejjednodušší způsob sanace stávajících potrubních systémů – zatahování PE potrubí s vnějším průměrem menším, než je vnitřní průměr stávajícího potrubí - bezvýkopová výstavba potrubí a kanalizací – pomocí nejmodernější technologie řízeného horizontálního vrtání Bezvýkopová technologie má minimální nebo dokonce žádné zásahy do komunikací a tím Vám ušetří čas i peníze, protože náklady na uvedení do původního stavu jsou velmi nízké.


Zemní práce  - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Zemní práce - terénní úpravy, skrývky, práce s UNC

Hledáte firmu provádějící zemní práce v okolí Hrušovan nad Jevišovkou? Potřebujete srovnat terén na zahradě? Připravit základy pro příjezdovou cestu nebo chodník? Pak se obraťte na firmu Kobliha stavitelství s.r.o. Provádíme různé typy zemních prací. Veškeré zemní práce provádíme za pomocí multifunkčního minibagru UNC. S jeho pomocí realizujeme: -terénní úpravy -skrývky Pro bližší informace ohledně provedení zemních prací nás neváhejte kontaktovat.


Profesionální služby v oblasti zemních a terénních úprav v okresu Praha-západ

Profesionální služby v oblasti zemních a terénních úprav v okresu Praha-západ

Úprava terénů, vyhlubovací práce, práce ve svahu či jakékoli další terénní úpravy - potřebujete některou z těchto služeb? Kontaktujte naši společnost Miroslav Slabihoudek – zemní práce, která Vám poskytne veškeré služby v oblasti zemních prací. Klientům nabízíme profesionální zajištění veškerých výkopových a terénních prací. A co více? Veškerou vzniklou suť pro Vás zlikvidujeme a dokážeme bezpečně recyklovat, takže nebudete mít žádné starosti s odvozem. Disponujeme rozsáhlým vozovým parkem, ve kterém se nachází např. nakladače, mini bagry, nákladní vozidla, drtiče, kontejnery a mnoho další, takže nás nic nezaskočí. Mezi doplňkové služby patří prodej zemin, jímek nebo půjčovna stavebních buněk. V našem odvětví jsme vyhledávanou firmou díky profesionálním službám a příznivým cenám. Hledáte-li dodavatele takových služeb, neváhejte nás kontaktovat. Jsme Vám k dispozici na telefonním čísle nebo na adrese Průmyslová 1025, Mníšek pod Brdy.


Komplexní řešení zemních, výškových a projektových prací - Vaše projekty v rukou expertů VAMA s.r.o.

Komplexní řešení zemních, výškových a projektových prací - Vaše projekty v rukou expertů VAMA s.r.o.

VAMA s.r.o. je vaším spolehlivým partnerem v oblasti zemních, výkopových a stavebních prací. Naše týmy jsou vybaveny moderní technikou a mají bohaté zkušenosti s realizací projektů různého rozsahu a složitosti. Nabízíme komplexní služby od malých zemních prací až po velké stavební projekty. Kromě zemních prací se specializujeme na výškové práce s použitím hydraulických plošin až do výšky 20 metrů. Tato služba je ideální pro práce na obtížně přístupných místech, jako jsou výškové budovy, mosty nebo elektrické stožáry. V oblasti projektování a přípravy cenových nabídek poskytujeme komplexní služby od počátečního návrhu až po finální realizaci projektu. Naše týmy pracují s nejnovějšími technologiemi a softwarem, aby zajistily přesnost a efektivitu ve všech fázích projektu. VAMA s.r.o. je synonymem pro kvalitu, efektivitu a bezpečnost. Naše služby jsou flexibilní a přizpůsobené individuálním potřebám každého klienta. Ať už jde o malý zemní projekt nebo komplexní stavební práce, jsme zde, abychom vám pomohli dosáhnout vašich cílů s maximální spokojeností. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou cenovou nabídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost přispět k úspěchu vašeho projektu.


Stavební základy, terénní úpravy, kopání bazénů – profesionální zemní a výkopové práce

Stavební základy, terénní úpravy, kopání bazénů – profesionální zemní a výkopové práce

Chcete zajistit stabilitu, bezpečnost a funkčnost Vaší budovy a infrastruktury? Hledáte spolehlivou firmu, která Vám pomůže se stavebním projektem a zemními pracemi? V tom případě se obraťte na společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. Společnost P.J. - MONT, spol. s r.o. poskytuje služby v oblasti stavebnictví, jedná se o zemní práce, terénní úpravy, realizaci stavebních základů, kopání bazénů a jímek a další výkopové a bourací práce. Využívána je moderní technika a kvalifikovaný personál s dlouholetými zkušenostmi. Zajistěte svůj stavební projekt nebo soukromý bazén a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!