Servis a opravy nákladných automobilov Mercedes Benz

Servis a opravy nákladných automobilov Mercedes Benz

Predmetom zákazky je zabezpečenie servisu a opráv nákladných automobilov továrenskej značky Mercedes Benz
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:27

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.07.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Automobilové opravovne Ministerstva vnútra Slovenskej republiky, a. s.

Zadavatel IČ:
44855206

Zadavatel ulice:
Sklabinská 20

Zadavatel PSČ:
831 06

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Rača

Kontaktní osoba:
Ing. Ľubomír Války

Zadavatel telefon:
+421 911 748 271

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.aomvsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50114100-8
Oprava nákladných vozidiel

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tuny – stanice technické kontroly (STK)

Prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tuny – stanice technické kontroly (STK)

Potřebujete zkontrolovat technické stav Vašeho vozidla, traktoru nebo přívěsu a hledáte profesionální společnost s moderními technologii a zkušenými pracovníky? V tom případě se obraťte na Autoservis, pneuservis a STK v Telči od společnosti Opravny Telč, a.s. Autoservis, pneuservis a STK poskytuje služby stanice technické kontroly vozidel pro osobní a užitková vozidla do 3,5 tuny a provádí měření emisí pro benzinové a dieselové motory. Objednání je možné na technickou prohlídku pravidelnou, opakovanou, na vlastní žádost nebo pro vozidla z dovozu nebo evidenční kontroly. Nechte si zajistit rychlou a kvalitní prohlídku Vašeho vozidla a rezervujte se u nás ještě dnes!


Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Montáž, servis, plnění, čištění, dezinfekce autoklimatizace Kroměříž

Kompletní služby autoservisu včetně montáže, plnění i opravy a čištění autoklimatizace provádí v Kroměříži Petr Došlík - tel.: +420775299532. Při čištění klimatizace vozu provedeme proplachování chemickou látkou, čímž je zajištěna i dezinfekce systému proti plísním, bakteriím a zápachu. Nenechávejte kontrolu autoklimatizace na poslední chvíli. Běžné služby autoservisu: - opravy i diagnostika motorových vozidel všech značek - opravy motorů - provedení a příprava na STK - výměny rozvodů - prodej náhradních dílů za bezkonkurenční ceny na všechny tipy vozidel i zahraniční - zajistíme pro Váš vůz zimní i letní pneumatiky.


Servis osobních a užitkových vozů značek Renault, Dacia, Škoda - Autocentrum Kladno

Servis osobních a užitkových vozů značek Renault, Dacia, Škoda - Autocentrum Kladno

Vlastníte osobní nebo užitkový vůz známé značky Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen nebo Audi a hledáte spolehlivý autoservis? AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. z Kladna nabízí kvalitní a moderní technické zázemí, použití originálních dílů a profesionální přístup. Dbáme na neustálé proškolování našich zaměstnanců a v rámci našich servisních služeb se vám snažíme nabízet prvotřídní opravy a technické prohlídky. Potřebujete opravit nebo zkontrolovat Váš vůz značky Renault, Dacia, Škoda, Volkswagen nebo Audi? Neváhejte se obrátit na AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. z Kladna.


Autosalon Fiat - autorizovaný prodej automobilů značky Fiat včetně odborného servisu

Autosalon Fiat - autorizovaný prodej automobilů značky Fiat včetně odborného servisu

Plánujete si pořídit nový vůz značky Fiat, která patří ke světové špičce? Navštivte autosalon Pavlas Trust s.r.o. ve Frýdku-Místku a vyberte si vůz dle svých představ. Automobily Fiat vynikají svou spolehlivostí, praktičností i kvalitou. Toužíte-li po bezpečném i prostorném vozidle, vsaďte na tuto značku. Náš autosalon působí na trhu řadu let a kromě prodeje vozů poskytuje odborný a profesionální servis: - opravy elektroinstalací - karosářský a mechanický servis - lakovna - asistenční služby. U nás se Vám vždy bude věnovat zkušený pracovník, ať už při výběru nového vozu či při servisních službách.


Opravy motorů – montáž, demontáž, nalezení závady a výměna vadných dílů

Opravy motorů – montáž, demontáž, nalezení závady a výměna vadných dílů

Hledáte spolehlivý servis, který si poradí s opravami motoru? Jste z okolí Znojma nebo Moravského Krumlova? V tom případě se obraťte na profesionály ze společnosti Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o. Autocentrum Černý AUTO - JF, s.r.o. se zaměřuje na kompletní opravy motoru, které zahrnují demontáž motoru, jeho rozložení i následnou montáž. Mezi klasické opravy se může řadit například výměna těsnění pod hlavou motoru, zadřený motor, sražení ventilu s pístem a mnoho dalšího. Mějte motor Vašeho vozidla v perfektním stavu a kontaktujte nás ještě dnes!


Servis, plnění klimatizace v autě - když klima v autě málo chladí

Servis, plnění klimatizace v autě - když klima v autě málo chladí

Pokud váš vůz přestal dostatečně chladit, bude na vině nefunkční klimatizace. Bydlíte-li v okolí Uherského Hradiště, můžete kontaktovat autoservis B&D CARS Staré Město. U nás se postaráme o kompletní servis a plnění klimatizace v autě, zaměřujeme se hlavně na starší chladivo R134a. Tento typ chladiva je určen pro starší vozidla vyrobená od r. 1990 do 2016. Náš tým zkušených techniků je vyškolen v oblasti diagnostiky a údržby autoklimatizace. Identifikujeme příčinu problému. Může se jednat pouze o nedostatek chladiva, poruchu kompresoru, netěsnost v systému i jiné technické problémy. Na základě diagnostiky provedeme opravu nebo jen doplnění chladiva. Máme k dispozici moderní automatickou stanici MAGNETI MARELLI, ta umožňuje vakuový test kontroly úniku chladiva. Aby klimatizace v autě správně fungovala, je potřeba ji pravidelně dezinfikovat a doplnit chladící medium na správnou hodnotu, vyměnit pylový filtr. Vy tak udržíte po celou dobu příjemné a komfortní prostředí ve vašem voze.