Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

DILES Company s.r.o.

Výrobky pro plynovody a hospodaření s dešťovou vodou

Plynová potrubí a veškeré příslušenství pro instalaci plynovodů včetně plynoměrových skříní nabízí specializovaný prodejce DILES Company s.r.o. U nás pořídíte i sortiment výrobků pro hospodaření s dešťovou vodou – drenážní potrubí a tvarovky, nádrže, žlaby, odtokové systémy, regulační a filtrační šachty a mnoho dalšího.

Časť č.1 Generálna oprava nákladného vozidla Tatra 815 s pohonom 6x6 PP 499 AK

Časť č.1 Generálna oprava nákladného vozidla Tatra 815 s pohonom 6x6 PP 499 AK

Generálna oprava, nákladných vozidiel Tatra 815 v zmysle normy ČSN 30 0033 Názvosloví provozu, údržby a oprav silničních vozidel pro motorovou dopravu / STN 30 0033 Názvoslovie prevádzky, údržby a opráv cestných motorových vozidiel v požadovanej kvalite, v požadovaných technických parametroch, v dohodnutom termíne a spôsobom stanoveným návrhom Zmluvy.
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:32

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Prešovský kraj

Platnost veřejné zakázky:
10.07.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa a údržba ciest Prešovského samosprávneho kraja

Zadavatel IČ:
37936859

Zadavatel ulice:
Jesenná 14

Zadavatel PSČ:
080 05

Zadavatel obec:
Prešov

Kontaktní osoba:
Ing. František Červenický

Zadavatel telefon:
+421 517 563 713


Zadavatel web:
http://www.sucpsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50100000-6
Opravy, údržba a súvisiace služby pre vozidlá a príbuzné vybavenie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Bezpečné, kvalitně vybavené hákové nosiče kontejnerů - mnoho modelů i délkových variant u výrobce

Bezpečné, kvalitně vybavené hákové nosiče kontejnerů - mnoho modelů i délkových variant u výrobce

Ve firmě FORNAL trading s.r.o. jsme připraveni reagovat na individuální požadavky a najít optimální řešení nástaveb pro kontejnerovou dopravu. Námi vyvinuté hákové nosiče kontejnerů jsou na trhu již více než dvacet let, sortimentem pokrýváme různé typové i výkonnostní požadavky našich zákazníků. Dnešní typová řada obsahuje nosiče s nakládací kapacitou od 2 do 35 tun. V základní výbavě má každý hákový nosič kontejnerů potřebné bezpečnostní prvky, snadné venkovní ovládání, pomocné odlehčovací kladky, stabilní a seřiditelné uložení teleskopu, automatické utlumení chodu ramene při jeho dosednutí, hydraulické jištění kontejneru i další vymoženosti. Jako výrobci jsme schopni standardní výbavu nosiče kontejnerů rozšířit dle Vašich požadavků. Konstrukčně jsou hákové nosiče FORNAL určeny pro manipulaci s kontejnery dle normy DIN 30722, umíme si však konstrukčně poradit i s kontejnery staršího typu. Máme některé modely skladem ihned k odběru: - nové vozidlo o celkové hmotnosti 12 tun s hákovým nosičem kontejnerů s nakládací kapacitou 8 tun - vozidlo s ojetým podvozkem o celkové hmotnosti 26 tun, s hákovým nosičem kontejnerů, nakládací kapacitou 20 tun. Z automobilového hákového nosiče kontejnerů vychází dále traktorové přípojné vozidlo FORNY TNH - základní typová řada obsahuje 19 modelů, která je rozšířena o mnoho délkových variant. Nově uvádíme na trh nový třínápravový hákový nosič FORNY TNH 31/26 určen do zemědělství, stavebnictví, odpadového hospodářství, ale také komunálních služeb. Provozovna - Měrůtky u Kroměříže, Zlínský kraj.


Servis ojetých a nových vozů Kladno - nabízíme komplexní servisní služby

Servis ojetých a nových vozů Kladno - nabízíme komplexní servisní služby

Hledáte spolehlivý servis pro Váš vůz? Jste z Kladna nebo okolí? Přijeďte k nám! Naše společnost AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. Vám nabízí ty nejkvalitnější služby. Jsme autorizovaný servis pro vozy Renault a Dacia. Zajistěte svému vozu pravidelnou a odbornou péči. Najdete nás vedle hypermarketu TESCO na ul. Americká 2736 v Kladně. Jsme tu pro Vás každý všední den i v sobotu dopoledne. Objednat se můžete i online. Nejmodernější diagnostika a vybavení, vlastní lakovna, nadstandardní služby a skvělý tým profesionálů od naší společnosti AUTOCENTRUM NEVECOM spol. s r.o. se o Váš vůz skvěle postará. Opravujeme i vozy po nehodách a zajistíme Vám co nejjednodušší a nejrychlejší vyřízení pojistné události. V případě potřeby Váš vůz i vyzvedneme.


Prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tuny – stanice technické kontroly (STK)

Prohlídky osobních a užitkových vozidel do 3,5 tuny – stanice technické kontroly (STK)

Potřebujete zkontrolovat technické stav Vašeho vozidla, traktoru nebo přívěsu a hledáte profesionální společnost s moderními technologii a zkušenými pracovníky? V tom případě se obraťte na Autoservis, pneuservis a STK v Telči od společnosti Opravny Telč, a.s. Autoservis, pneuservis a STK poskytuje služby stanice technické kontroly vozidel pro osobní a užitková vozidla do 3,5 tuny a provádí měření emisí pro benzinové a dieselové motory. Objednání je možné na technickou prohlídku pravidelnou, opakovanou, na vlastní žádost nebo pro vozidla z dovozu nebo evidenční kontroly. Nechte si zajistit rychlou a kvalitní prohlídku Vašeho vozidla a rezervujte se u nás ještě dnes!


Diagnostika motoru amerických vozů - autodiagnostika Chrysler, Jeep

Diagnostika motoru amerických vozů - autodiagnostika Chrysler, Jeep

Pro majitele vozů Chrysler, Jeep není snadné najít spolehlivý autoservis, kde jsou vybaveni pro diagnostiku motoru. Nedaleko Uherského Hradiště v obci Kudlovice má provoz Autoservis Dolina, autodiagnostika amerických vozů je zde prováděna na kvalitním diagnostickém zařízení. Po zjištění závady provedou veškeré potřebné opravy. Autoservis Dolina se specializuje na americké vozy - Chrysler, Jeep, Dodge, Plymouth. Autodiagnostika: - diagnostika motoru pro vozy Chrysler a Jeep od roku 1996-2005 - DRB III - diagnostika motoru pro vozidla Chrysler a Jeep od roku 2005 - STARSCAN Běžné opravy u amerických vozů: - motorické opravy - kontrola, opravy podvozku, brzdové soustavy, výfukové soustavy - výměny oleje, autobaterie - servis a repase automatických převodovek - pneuservis Úpravy podvozku a přestavba světel US na EU.


Čištění, plnění, servis klimatizace nákladních i osobních aut

Čištění, plnění, servis klimatizace nákladních i osobních aut

Zdá se Vám, že klimatizace ve Vašem nákladním či osobním autě už nevoní a její účinnost je nízká? Potřebujete zajistit její vyčištění, dezinfekci, naplnění či celkovou opravu před dovolenou? Přijďte k nám a vše vyřešíme k Vaší spokojenosti. Služby v oblasti kompletního servisu a opravy autoklimatizace Vám poskytuje již od roku 2001, je tedy zárukou spolehlivě odvedené a především kvalitní práce. Staňte se i vy spokojeným zákazníkem autoservisu Radim Lichnovský a navštivte nás v Kopřivnici - jsme zde i pro zákazníky z Nového Jičína, Valašského Meziříčí, Vsetína, Příboru a Frýdku-Místku.


Autosalon Fiat - autorizovaný prodej automobilů značky Fiat včetně odborného servisu

Autosalon Fiat - autorizovaný prodej automobilů značky Fiat včetně odborného servisu

Plánujete si pořídit nový vůz značky Fiat, která patří ke světové špičce? Navštivte autosalon Pavlas Trust s.r.o. ve Frýdku-Místku a vyberte si vůz dle svých představ. Automobily Fiat vynikají svou spolehlivostí, praktičností i kvalitou. Toužíte-li po bezpečném i prostorném vozidle, vsaďte na tuto značku. Náš autosalon působí na trhu řadu let a kromě prodeje vozů poskytuje odborný a profesionální servis: - opravy elektroinstalací - karosářský a mechanický servis - lakovna - asistenční služby. U nás se Vám vždy bude věnovat zkušený pracovník, ať už při výběru nového vozu či při servisních službách.