Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Vinařství Herůfek

Komfortní ubytování v penzionu U Herůfků v Zaječí, degustace lahodných vín

Rodinné vinařství Herůfek v Zaječí proslulo produkcí velmi kvalitních jakostních a přívlastkových vín z vlastních vinic Velkopavlovické podoblasti. Aby milovníci výborných vín mohli degustovat vybraná vína bez časového omezení, přichystali jsme pro ně ubytování v penzionu U Herůfků v komfortních pokojích a apartmánech s moderním zařízením.

Dodávka a správa elektronických stravovacích kariet

Dodávka a správa elektronických stravovacích kariet

Predmetom zákazky je zabezpečenie stravovania zamestnancov verejného obstarávateľa a subjektov formou stravných poukážok v elektronickej podobe, v súlade s aktuálne platnými ustanovenia zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonník práce v znení neskorších predpisov. Rámcová dohoda sa uzatvára na obdobie 48 mesiacov odo dňa nadobudnutia jej účinnosti alebo do vyčerpania limitu 4 000 000, - EUR bez DPH podľa toho, čo nastane skôr.
Pod pojmom zabezpečenie stravovania sa rozumie umožnenie platby za podanie teplého hlavného jedla vrátane polievky a vhodného nealkoholického nápoja v zmluvných stravovacích zariadeniach akceptujúcich stravovacie karty, a to minimálne počas pracovného týždňa v čase minimálne od 11:00 do 14:00. Podrobnejšie informácie sú uvedené v časti B. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Banskobystrický samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.07.2023 09:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Banskobystrický samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37828100

Zadavatel ulice:
Nám. SNP 23

Zadavatel PSČ:
974 01

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Jana Vašičková

Zadavatel telefon:
+421 949 014 595

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://bbsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55520000-1
Služby hromadného stravovania

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zakupte voucher na ubytování na vrcholu Lysé hory v krásné horské chatě Emila Zátopka

Zakupte voucher na ubytování na vrcholu Lysé hory v krásné horské chatě Emila Zátopka

Chata Emil Zátopek Maraton poskytuje celoroční ubytování přímo na vrcholu Lysé Hory. Je tedy ideálním výchozím bodem pro turistiku, cyklistiku a lyžování v krásné přírodě Beskyd. Nabízíme Vám možnost zakoupit finanční voucher v jakékoliv hodnotě, který můžete uplatnit na všechny služby Chaty Emil Zátopek - Maraton na Lysé Hoře - ubytování, stravu, bowling, šipky a další nabízené služby. Voucher je platný 1 rok od data vystavení a umožňuje držiteli čerpat služby do výše hodnoty voucheru. Ubytování doporučujeme rezervovat předem. Pro více informací o voucheru nebo ubytování nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu!


Dárkový poukaz – klíč k nezapomenutelnému zážitku ve Valticích

Dárkový poukaz – klíč k nezapomenutelnému zážitku ve Valticích

Hledáte ten pravý dárek, který potěší vaše blízké a zanechá v nich nezapomenutelné vzpomínky? Penzion Moravský Sommelier ve Valticích představuje ideální řešení. Poskytuje nejen pohodlné ubytování, ale i autentický zážitek z vinného sklepa, který je srdcem moravské vinařské tradice Valtice jsou srdcem vinařské oblasti, která je známá svou pohostinností a krásou. Penzion Moravský Sommelier stojí přímo v této oblasti a je tak ideálním výchozím bodem pro objevování krás Jižní Moravy. Nezáleží na tom, zda je dárkový poukaz určen pro milovníky vína, cyklisty, nebo pro ty, kteří si chtějí jen užít klid a pohodu, vždy zaručuje nezapomenutelný zážitek Penzion Moravský Sommelier je místem, kde se snoubí komfort moderního ubytování s historií a tradicí vinařství. A co víc? Součástí vašeho pobytu může být i návštěva historického vinného sklípku z roku 1890, kde si vychutnáte to nejlepší z místních vín . Dárkový poukaz můžete jednoduše objednat na webových stránkách penzionu. Stačí si vybrat, co vše má poukaz obsahovat.


Dárkový poukaz na nákup piva a pivních speciálů v pivotéce

Dárkový poukaz na nákup piva a pivních speciálů v pivotéce

Máte ve svém okolí milovníka piva a přemýšlíte, čím ho obdarovat na narozeniny nebo Vánoce? Chcete potěšit známého dárkovým poukazem na nákup pivních speciálů? Dárkové poukazy v libovolné hodnotě pořídíte v pivotéce Pivní nebe v Prostějově. Obdarovaný si pak může v naší prodejně vybrat z 26 druhů piv z českých minipivovarů v lahvi nebo plechovce, jako je Nachmelená opice, Záhlinice, Proud, Jadrníček, Znojemský pivovar,Pivovar Louka, Hanácký pivovar, Pivovar Pivečka a další. Na výběr máme i tradiční značky piv. V naší pivotéce najdete i delikatesy k pivu, jako je sušené maso, uzeniny, sladké i slané oříšky, nakládaná zelenina, pršuty, salámy a klobásy nebo dobroty z Domácí plumlovské zavařovačky.


Dárkové poukazy na nákup vína ve vinotéce vinařství nebo na e-shopu

Dárkové poukazy na nákup vína ve vinotéce vinařství nebo na e-shopu

Hledáte univerzální narozeninový nebo vánoční dárek pro milovníky vína? Obdarujte kamarády nebo blízké dárkovým poukazem na nákup vína z Vinařství Plaček. S touto dárkovou kartou si mohou obdarovaní vybrat vína na našem e-shopu dle vlastního výběru. Dárkový poukaz v hodnotě 500 kč je možné využít na nákup vín přímo ve vinotéce přímo v našem vinařství nebo na e-shopu. Na výběr máme sekty, degustační kolekce sladších vín se zbytkovým cukrem nebo kolekci znojemských vín. Je možné si také vybrat různorodá bílá, červená a růžová vína.


Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Dárkový poukaz na celotělovou masáž - lávovými kameny, aromaterapeutická, relaxační masáž přes reflexní body

Relaxace při masáži je skvělým dárkem pro ženu i muže. Věnujte dárkový poukaz na celotělovou masáž pod stromeček - ve Studiu Soni Hornychové ve Zlíně se zaměřujeme na Kriya masáže, aromaterapeutické celotělové olejové masáže, lávovými kameny i relaxační přes reflexní body. Cílem relaxační-harmonizující masáže je harmonie těla a mysli, hluboké zklidnění. Přes reflexní body na dlaních a ploskách nohou tělo nastartuje svou přirozenou imunitu. Při masírování hlavy se uvolní mysl. Celotělová olejová masáž. Lávovými kameny masírujeme a také se horké kameny přikládají na tělo, teplo pomáhá uvolnit napětí a ztuhlost, povzbudí se krevní a lymfatický oběh. Aromaterapeutická masáž s využitím esenciálních olejů navozuje tělesnou i psychickou pohodu, olejíčky mají specifickou vůni i zdravotní účinky, kombinujeme je podle vašich potřeb. Esence během pár minut prostoupí kůží do těla a působí blahodárně.


Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Dárkový poukaz na zážitkový večer s degustací vína na jižní Moravě

Máte doma milovníka vína? Chcete známého obdarovat na Vánoce nebo narozeniny originálním dárkem – degustací vína ve sklípku, kde degustoval víno i T.G. Masaryk? Darujte poukaz na zážitkový večer s degustací vína ve Vinařství Kukla v Hustopečích. V našem moravském vinném sklípku T.G. Masaryka pořádáme zážitkové večery plné degustace vína, dobrého jídla a zábavy. Máme připravený program vyladěný do posledního detailu. Zážitkový večer zahrnuje přípitek s večeří podle vlastního výběru, které následuje samotná degustace vína. K ochutnávce předkládáme zhruba 10 vzorků vín z naší produkce včetně odborného výkladu o víně.