Sběratelství a výkup starých vojenských leteckých hodinek, armádních hodinek Prim Sport

Výkup hodinek a sběratelských předmětů

Sběratelství a výkup starých vojenských leteckých hodinek, armádních hodinek Prim Sport

Sběratelství a výkup hodinek Opava není zaměřeno jen na starožitné mechanické náramkové hodinky, kapesní hodinky a nástěnné hodiny, nýbrž také na starší vojenské letecké hodinky, které byly součástí výstroje pilotů různých armád.

Oleje, mazíva a prevádzkové kvapaliny pre motorové vozidlá

Oleje, mazíva a prevádzkové kvapaliny pre motorové vozidlá

Predmetom zákazky je dodanie olejov, mazív a prevádzkových kvapalín pre motorové vozidlá. Podrobný opis predmetu zákazky je v súťažných podkladoch
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.07.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Zadavatel ulice:
Pribinova 2

Zadavatel PSČ:
812 72

Zadavatel obec:
Bratislava - Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Matej Sliška

Zadavatel telefon:
+421 250 944 311

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.minv.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09211000-1
Mazacie oleje a mazivá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Značkové oleje ve 200 litrových sudech nebo 20 litrových kanystrech

Značkové oleje ve 200 litrových sudech nebo 20 litrových kanystrech

Pokud se rozhodnete pro nákup značkových olejů v sudech, doporučujeme vám obrátit se na společnost OLEJSPOL z Opavy, která je specialistou na prodej olejů a maziv. Tato firma prodává široký sortiment značkových olejů v sudech od renomovaných výrobců, jako jsou Shell, Mobil, Castrol, Total, Elf, Aral, BP a další. Značkové oleje v sudech jsou také ekonomicky výhodné, protože umožní ušetřit na nákladech za dopravu, skladování a manipulaci. Navíc vám nabízejí možnost využít výhodné ceny při objednávce většího množství. Oleje v sudech jsou ideální pro firmy, které mají velký vozový park nebo provozují průmyslové stroje. Tyto kvalitní motorové, převodové a průmyslové oleje zajistí optimální výkon, ochranu a prodloužení životnosti vašich motorů a zařízení.


Motorové oleje a maziva značky TOTAL -autorizovaný distributor, dodavatel

Motorové oleje a maziva značky TOTAL -autorizovaný distributor, dodavatel

Společnost MERLIN-PLUS dodává vysoce kvalitní oleje a maziva TOTAL po celém území Moravy a na Vysočině. Zajistíme pravidelnou dodávku olejů a maziv od prověřeného výrobce TOTAL do autodílen, strojírenských firem, zemědělských a dopravních podniků či pro autodopravce. Distribuujeme oleje a maziva pro osobní automobily, které zajistí špičkovou péči o motor Vašeho vozidla. Maziva TOTAL také ochrání motory nákladních vozidel a autobusů a zvýší výkonnost a ochrání systémy zemědělských a stavebních strojů. Náš sortiment zahrnuje i plastická maziva TOTAL pro průmyslové použití, víceúčelové vysokotlaké plastické mazivo vhodné pro mechanizaci v potravinářských provozech nebo multifunkční víceúčelové oleje pro obráběcí stroje. Dodáváme i vodě odolné plastické mazivo pro mobilní jeřáby a dopravníky.


Prodej kvalitních rozlévaných olejů v sudech – motorový, převodový, hydraulický a ložiskový olej

Prodej kvalitních rozlévaných olejů v sudech – motorový, převodový, hydraulický a ložiskový olej

Hledáte kvalitní motorový olej pro Vaše auto, motorku nebo zemědělskou či zahradní techniku? Přejete si nakupovat rozlévaný olej v sudech? V tom případě se obraťte na společnost OLEJSPOL. Motorové oleje se skládají ze základového oleje, polymerů a aditiv, které zajišťují dlouhodobý výborný technický stav, dlouhou životnost motoru a ochranu před korozí. Hydraulické oleje jsou vyráběny z vysoce rafinovaných olejů s přísadami pro zlepšení nízkoteplotních vlastností, které zajišťují spolehlivý výkon. Převodové oleje jsou od výrobce MOL a používají se k mazání manuálních převodů, zadních náprav a mechanických převodovek. S výkonnostními přísadami je prodáván ložiskový olej vhodný k dlouhodobému mazání systémů. Pořiďte si kvalitní motorové oleje a kontaktujte nás!


Aditiva, maziva, oleje a kapaliny – brzdové, motorové, chladící, převodové a další za nejlepší ceny

Aditiva, maziva, oleje a kapaliny – brzdové, motorové, chladící, převodové a další za nejlepší ceny

Chcete aby Vaše vozidlo fungovalo správně, zvýšit výkon motoru a zlepšit vlastnosti paliva? V tom případě si pořiďte oleje, aditiva a různé druhy olejů na e-shopu společnosti AUTOLA, s.r.o. Společnost AUTOLA, s.r.o. prodává aditiva, které snižují emise a zlepšují vlastnosti paliva, dále maziva, které snižují tření a opotřebení součástí, a oleje a kapaliny, které zajišťují optimální provozní teplotu, tlak a viskozitu. Pořídit je možné brzdové, motorové, chladící, převodové, hydraulické a dvoutaktní. Používejte maziva, oleje a kapaliny od renomovaných výrobců a objednejte si je u nás ještě dnes!


Prodej motorových olejů Rheinol pro osobní, užitkové automobily a dodávky - automotive oleje v eshopu

Prodej motorových olejů Rheinol pro osobní, užitkové automobily a dodávky - automotive oleje v eshopu

Výkonné motorové oleje pro osobní automobily, dodávky i motocykly pohodlně nakoupíte přes eshop rheinol.cz . Na eshopu najdete mnoho typů syntetických olejů pro benzinové a naftové motory pro nové vozy, lehká užitková vozidla i závodní vozy. Dodáváme také univerzální motorové oleje pro zemědělské a stavební stroje, dále oleje do automobilových převodovek, průmyslové i speciální oleje. Pro zákazníky z okolí Uherského Hradiště, Uherského Brodu máme prodejnu v Hluku, kde můžete osobně nakoupit. V sortimentu jsou Automotive oleje: - motorové oleje pro osobní a užitkové vozy - syntetický olej Primol Power Synth CS - SAE 10W-40, 20W-50, Primus CVS - SAE 5W-30, 5W-40, ASM 5W-30, DPF - SAE 5W-30, DX - SAE 5W-30, DXM SAE 5W-40, ECO 5W-20, FOS - SAE 5W-30, GF5 Plus 0W-20, GF5 Plus SAE 0W-16, GF5 Plus SAE 5W-20 a 5W-30, GM - SAE 5W-30, GT - SAE 15W-40, Guardian 10W-40, HDC - SAE 5W-40, LDI - SAE 0W-30, LLB 0W-20 a 0W-30, LLV 0W-20, LLX - SAE 5W-30, Longlife Ultra 5W-30, SLV - SAE 5W-30, TS - SAE 10W-40, VO 0W-20, VS - SAE 0W-40, Promotol FF - SAE 15W-40 20L, Super Promotol FD - SAE 15W-40 Dále oleje pro závodní vozy, pro motocykly, monogradní motorové oleje, do převodovek, pro zemědělské a stavební stroje, pro smíšené flotily aj.


Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Oleje pro automatické převodovky autobusů, nákladních vozidel a zemědělských strojů

Potřebujete stálého dodavatele olejů pro automatické převodovky? Hledáte firmu, která poskytuje tribotechnické poradenství a doporučí Vám správný typ oleje pro automatické převodovky? Obraťte se na firmu MERLIN-PLUS. Prodáváme oleje pro automatické nebo poloautomatické převodovky s vysokou provozní spolehlivostí. Tyto oleje mají také velmi nízký bod tuhnutí, výbornou teplotní stabilitu a velmi dobré antioxidační vlastnosti. Oleje také dosahují vynikajících viskozitně stabilních hodnot během provozu. Pořídíte u nás oleje pro automatické i poloautomatické převodovky pro autobusy, nákladní vozidla, zemědělské stroje, ale i osobní automobily.