Laboratorní zařízení, vytlačovací linky a nástroje pro plastové výrobky

COMPUPLAST s.r.o.

Laboratorní zařízení, vytlačovací linky a nástroje pro plastové výrobky

Laboratorní zařízení pro plastikářský průmysl, vytlačovací linky na trubky, hadičky, desky, fólie, profily dodává na tuzemský i zahraniční trh zlínská společnost COMPUPLAST, která je obchodním zástupcem největšího výrobce laboratorních zařízení pro vytlačování a vyfukování plastů – firmy LABTECH Engineering.

Oleje, mazíva a prevádzkové kvapaliny pre motorové vozidlá

Oleje, mazíva a prevádzkové kvapaliny pre motorové vozidlá

Predmetom zákazky je dodanie olejov, mazív a prevádzkových kvapalín pre motorové vozidlá. Podrobný opis predmetu zákazky je v súťažných podkladoch
Veřejná zakázka vložena:
12.06.2023 09:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.07.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151866

Zadavatel ulice:
Pribinova 2

Zadavatel PSČ:
812 72

Zadavatel obec:
Bratislava - Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Matej Sliška

Zadavatel telefon:
+421 250 944 311

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.minv.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

09211000-1
Mazacie oleje a mazivá

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Úsporné a ekologické balení olejů TOTAL v baginboxech -  při odběru nad 500 litrů stojan na boxy jako dárek

Úsporné a ekologické balení olejů TOTAL v baginboxech - při odběru nad 500 litrů stojan na boxy jako dárek

Quartz Box - to je nový, důmyslný a ekologicky efektivní koncept balení olejů TOTAL v baginboxech. Tento důmyslný systém balení maziv nejenom usnadní práci všem automechanikům, ale především také usnadní práci, sníží náklady a dopady na životní prostředí. Tyto boxy navíc ušetří místo v každé dílně díky jejich umístění na speciálně navržené regály, kam se na jednu polici vejde 6 boxů. Quartz Box TOTAL zakoupíte v okolí Opavy a Ostravy u Opavské firmy OLEJSPOL. Boxy jsou opatřeny uzávěry, které zabraňují rozlití maziva, navíc umožňují bezpečně plnit nádoby a snižovat množství odpadů. Po spotřebování maziva můžete obal zcela rozložit. Zákazníci firmy OLEJSPOL od nás obdrží speciální stojan na skladování Quartz Box zcela zdarma při minimálním odběru 500 litrů maziva.


Biologicky odbouratelné hydraulické oleje pro bagry, traktory, nakladače a další stavební techniku

Biologicky odbouratelné hydraulické oleje pro bagry, traktory, nakladače a další stavební techniku

Hledáte vynikající a udržitelné oleje pro vaše traktory či jinou stavební techniku, které jsou šetrné k životnímu prostředí a biologicky rozložitelné? Chcete si vsadit na jistotu a vybrat si spolehlivou společnost? V tom případě se obraťte na společnost oil TEAM a.s. Společnost oil TEAM a.s. se specializuje na hydraulické oleje pro stroje v oblastech zemědělství, lesnictví a stavebnictví, které mají vysoké nároky v obtížných podmínkách. Tyto oleje jsou inovativně vyráběny bez obsahu zinku a plně syntetické. Buďte šetrní k životnímu prostředí a používejte oleje od nás!


Značkové motorové, převodové i průmyslové oleje v cenově výhodných sudových baleních

Značkové motorové, převodové i průmyslové oleje v cenově výhodných sudových baleních

Společnost OLEJSPOL je profesionálním dodavatelem olejů a maziv renomovaných značek, jako jsou MOLL, CASTROL, SHELL, TOTAL, ELF, VALVOLINE, Q8, MOBIL a další. Poskytuje široký sortiment motorových, převodových a průmyslových olejů v sudech, které si můžete objednat online na našem e-shopu. Oleje prodáváme za velmi výhodné ceny, které jsou konkurenceschopné na trhu. Ušetříte především při nákupu většího množství olejů v sudech, které mají nižší cenu za litr než oleje v menších obalech. Pokud si objednáte oleje v sudech nad 500 litrů, dostanete od nás jako dárek stojan na boxy, který usnadní skladování a manipulaci s oleji. Naše oleje v sudech vám doručíme rychle a bezpečně. Máme vlastní vozový park a spolupracujeme s ověřenými dopravními společnostmi. Doprava je zdarma při objednávce nad 5000 Kč bez DPH. Pokud si přejete, můžeme vám také vyčerpat oleje z vašich starých sudů a zajistit jejich likvidaci. Rádi vám také poradíme s výběrem nejvhodnějšího oleje pro vaše potřeby


Mazací a průmyslové čistící prostředky značky Cyclo - prodej, eshop

Mazací a průmyslové čistící prostředky značky Cyclo - prodej, eshop

Naše mazací prostředky využijete na mazání ložisek, pantů, zámků, kladek, řetězů, navijáků, dopravníků atd., navíc snižují opotřebení materiálu, odpuzují vlhkost a chrání proti korozi. Dále v nabídce firmy ADAMEC – ADRO s.r.o. naleznete také průmyslové vysoce účinné odmašťovací a čistící prostředky firmy Cyclo Industries, která nabízí špičkové produkty z USA. V sekci čistících prostředku nabízíme: - Čistič brzd, odmašťovač s aroma - je ideálním pomocníkem pro odmašťování součástí před lepením a lakováním. - Profesionální čistič brzd, odmašťovač - velmi účinně a rychle odmašťuje a čistí. - Čistič elektrokontaktů - zlepšuje elektrickou vodivost, rychle odstraňuje prach, špínu, nečistoty, písek, piliny, vlhkost a mikroskopické nečistoty z těžko dostupných míst. Velice oblíbenými jsou mazací prostředky: - Rychlý uvolňovač zarezlých spojů - rychle pronikal do zrezlých spojů, ruší korozi a usnadní tak rozebrání spoje. - Mazací prostředek pro mazání a konzervaci řetězů, lan v namáhaných strojích a zařízeních. - Bílý mazací tuk - vazelína ve spreji s příměsí lithia, která proniká do mazaných součástí a poté změní viskozitu na stálou mazací směs.


Prodej kvalitních motorových, převodových olejů a maziv renomovaných značek

Prodej kvalitních motorových, převodových olejů a maziv renomovaných značek

Sháníte kvalitní převodové či motorové oleje kvalitních renomovaných značek? Podnikáte a potřebuje zajistit oleje a maziva pro Váš vozový park? Navštivte eshop společnosti MICRO s.r.o. anebo prodejnu z Kuřimi. Zakoupíte u nás oleje značek Shell, Castrol, Mobil, Esso, Slovnaft, Paramo, Fuchs, Mogul, BP a Agip. Oleje dodáváme průmyslovým podnikům, autodopravcům, nebo zemědělským podnikům. Navštěvují nás i jednotlivci. Máme mnoho spokojených zákazníků z regionu Boskovice, Blansko, Tišnov, Kuřim. Převodové oleje jsou určeny k mazání širokého spektra mechanických převodů moderních osobních, dodávkových a nákladních automobilů. V sortimentu máme syntetické či polosyntetické oleje. Tyto oleje jsou vhodné pro osobní a dodávkové automobily s benzínovými nebo naftovými motory, které vyžadují oleje s nízkým obsahem popela, síry a fosforu. Splňují nebo překračují mezinárodní normy a specifikace výrobců automobilů. Navštivte náš eshop nebo prodejnu v Kuřimi.


Rozbor a monitorování stavu oleje – kompletní laboratorní analýza všech značek olejů a maziv

Rozbor a monitorování stavu oleje – kompletní laboratorní analýza všech značek olejů a maziv

Chcete získat perfektní přehled o stavu olejů, které používáte pro své zemědělské a stavební stroje? Hledáte společnost, která zajistí laboratorní analýzu bez ohledu na značku? V tom případě se obraťte na společnost oil TEAM a.s. působící v celé České republice. Společnost oil TEAM a.s. provádí rozbor olejů a maziv u akreditovaných laboratoří, výsledkem jsou protokoly s 25 hodnocenými prvky, jedná se například o obsah nečistot a stanovení kinematické viskozity. Zjistěte stav olejů Vašich zařízení co nejdříve a kontaktujte nás ještě dnes!