Maľovanie priestorov školskej kuchyne a výdajní

Maľovanie priestorov školskej kuchyne a výdajní

Maľovanie interných priestorov školskej jedálne.
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 09:52

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná športová škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
08.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná športová škola

Zadavatel IČ:
00515159

Zadavatel ulice:
Kožušnícka 2

Zadavatel PSČ:
911 05

Zadavatel obec:
Trenčín

Kontaktní osoba:
Kopecká

Zadavatel telefon:
+421 326 401 537

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45442100-8
Maliarske a natieračské práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Nátěry, čištění konstrukcí, fasád a střech ve výškách

Společnost Čištění fasád Zlín - ST.P.Falco již téměř 20 let poskytuje kompletní služby v oboru práce ve výškách - montáže i nátěry konstrukcí, čištění fasády, střechy. Při práci klademe důraz na pečlivost s použitím osvědčených materiálů šetrných i k životnímu prostředí. V oblasti výškových prací máme zkušenosti s čištěním a zvýšením ochrany různých typů fasády, u střechy, soch, pomníků a dalších stavebních povrchů. Mezi další služby patří také výškové mytí prosklených ploch, fotovoltaických panelů, čištění v průmyslových provozech. Našim cílem je vždy maximálně uspokojit přání a potřeby klientů. Zaměstnanci ST.P.Falco provedou všechny práce v dohodnutém termínu, spolehlivě, kvalitně a hlavně za přijatelné ceny. Pomocí horolezecké techniky jsou prováděny i různé stavební práce jako bourací práce, opravy omítek a betonových konstrukcí, nátěry, opravy střech, okapů, hromosvodů atd. V neposlední řadě pak také montáž ocelových konstrukcí a stříšek nad balkóny. Ve spolupráci s partnery je možnost zajistit dodatečné montáže balkónu na jakýkoli obytný dům. Sídlíme ve Zlíně, ale práce ve výškách provádíme po celé České republice.


Lakýrnické práce kvalitní a ochranné nátěry kovových a dřevěných konstrukcí

Lakýrnické práce kvalitní a ochranné nátěry kovových a dřevěných konstrukcí

Firma Malířství Chleborád, s bohatými zkušenostmi v oboru, provádí širokou škálu lakýrnických prací, které zahrnují nejen malování bytových jednotek, ale i nátěry fasád, oken, dveří a zárubní. Ty vyžadují pečlivou přípravu a precizní aplikaci, aby byl dosažen dokonalý vzhled a dlouhodobá ochrana povrchů. Lakýrnické práce nejsou jen o estetice, ale v maximální míře hlavně o ochraně. Správně provedený nátěr chrání dřevo a kov před škodlivými vlivy a prodlužuje jejich životnost. Klademe důraz na kvalitu a detail, aby vaše investice do nátěrů byla opravdu dlouhodobá. Záleží na vašich preferencích, zda zvolíte matný, polomatný nebo lesklý finiš. U nás naleznete širokou paletu barev a povrchových úprav, aby splnila vaše přání a potřeby.


René Leikep - Vaše cesta k nádherným interiérům a exteriérům - malířské a natěračské služby

René Leikep - Vaše cesta k nádherným interiérům a exteriérům - malířské a natěračské služby

René Leikep je váš spolehlivý partner pro všechny typy malířských a natěračských prací. S dlouholetou praxí a důrazem na kvalitu nabízíme široký rozsah služeb, které transformují a ochrání každý interiér i exteriér. Od bytů a rodinných domů, přes kanceláře, pracovní haly, až po školy a školky, zvládneme každou výzvu. Náš tým profesionálů se specializuje na nátěry fasád, konstrukcí, zábradlí, zárubní, radiátorů, jakož i dřevěných oken a dveří, nevyjímaje plechové střechy. Využíváme pouze kvalitní a zdravotně nezávadné materiály, které zaručují dlouhodobou odolnost a estetický vzhled. Pro ty, kteří hledají něco víc než jen obyčejný nátěr, nabízíme dekorativní stěrky a malby. Tyto techniky přinášejí unikátní a moderní vzhled vašim stěnám a stropům, přizpůsobený aktuálním trendům i osobním preferencím. Rozumíme, že každý projekt je jedinečný, a proto každý objekt zdarma zaměříme. Na základě vašich potřeb a specifik prostoru doporučíme vhodný materiál a vytvoříme přesnou cenovou nabídku. S námi je každý krok procesu jasný a transparentní, od první konzultace po finální realizaci. Změňte svůj svět barvami s Reném Leikepem - od bytů po školky, fasády a dřevěné prvky, nabízíme špičkové služby malování a nátěrů v Znojmě a širokém okolí.


Rekonstrukce interiéru - montáže SDK, malby, nátěry, obklady, dlažby, podlahy a další řemeslné práce

Rekonstrukce interiéru - montáže SDK, malby, nátěry, obklady, dlažby, podlahy a další řemeslné práce

Pokud máte v plánu rekonstruovat rodinný dům, byt nebo kancelář firmy, můžete oslovit společnost Mikan Miroslav - řemeslné práce Zlín. Zajistí drobné zednické práce, montáže SDK, malby a nátěry, podlahářské práce i obklady a dlažby. Působíme převážně ve Zlínském kraji, zakázky však realizujeme po celé ČR. Zaměření i zpracování návrhu je v ceně realizace. V případě spolupráce probíhá výběr barev a stavebních materiálů přes katalogy výrobců zboží a materiálu. Výběr je dle požadavku zákazníka. malířské a natěračské práce v bytových i nebytových prostorách: - výmalba pokojů, kanceláří - nátěry oken, dveří, zárubní, radiátorů. Sádrokartonářské práce: - montáž stropů, stěn, příček. Podlahářské práce: - položíme všechny typy podlahovin. Obkladačské práce: - obklady a dlažba pro Váš interiér. Postaráme se o přípravné práce i závěrečný úklid.


Profesionální malíři, kteří si hravě poradí s vymalováním bytu i celého domu

Profesionální malíři, kteří si hravě poradí s vymalováním bytu i celého domu

Omrzelo Vás již vymalování interiéru Vašeho domu? Rádi by jste dodali svěžest Vašemu bytu pomocí nových barev na stěnách? Potřebujete nové omítky nebo namalovat fasádu? Ale nechcete se do vymalování pouštět sami? Obraťte se na profesionální malíře ze společnosti KMB Malíři, s.r.o., a oni se postarají o veškeré malířské a natěračské práce, ať už jste přímo z Ostravy nebo z Havířova. Specializujeme se na tyto práce: - malířské a natěračské práce - dekorativní techniky a nátěry - fasádní nátěry - omítky - sádrové stěrky Neváhejte a oslovte nás. Namícháme barvy do odstínu, který Vám bude vyhovovat a vymalujeme Váš byt dle Vašeho přání, aby jste se v něm cítili dobře, protože útulný domov nedělají jen dekorace a doplňky, ale začíná se od barevného vymalování interiéru.


Protipožární nátěry dřevěných konstrukcí a montáže desek CETRIS – služby certifikovaných odborníků

Protipožární nátěry dřevěných konstrukcí a montáže desek CETRIS – služby certifikovaných odborníků

Zvažujete jak zabezpečit svůj dům proti požáru a ochránit svůj majetek a zdraví? V tom případě se obraťte na společnost Krovys, s.r.o. působící v okolí Dačic, Slavonic, Jihlavy, Telče. Společnost Krovys, s.r.o. provádí protipožární nátěry, které zvyšují požární odolnost střech, podlah, stropů a stěn, snižují hořlavost dřeva a zpomalují vzplanutí. Další možností protipožární ochrany jsou cementotřískové desky CENTRIS, které se používají k obkladům ocelových, betonových nebo dřevěných konstrukcí. Zabezpečte svůj dům a majetek proti požáru a kontaktujte nás co nejdříve!