Výmena výťahov v Zariadení pre seniorov na Ul. J. Okáľa v Prievidzi

Výmena výťahov v Zariadení pre seniorov na Ul. J. Okáľa v Prievidzi

Predmetom zákazky je kompletná výmena dvoch starých osobných výťahov v budove Zariadenia pre seniorov, vchod č. 4 a č. 8, na Ul. J. Okáľa v Prievidzi, parcelné číslo C KN 5028, C KN 5026/1, k. ú. Prievidza za účelom modernizácie zariadení na súčasné európske štandardy, zvýšenia prevádzkovej bezpečnosti zariadení a možnosti používania výťahov osobami s obmedzenou schopnosťou pohybu a orientácie. Kompletná výmena výťahov bude pozostávať z demontáže existujúcich výťahov, dodávky a montáže nových výťahov a realizácie súvisiacich stavebných prác.
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 09:48

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Zariadenie pre seniorov Prievidza

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Zariadenie pre seniorov Prievidza

Zadavatel IČ:
00648698

Zadavatel ulice:
J. Okáľa 6

Zadavatel PSČ:
971 01

Zadavatel obec:
Prievidza

Kontaktní osoba:
PhDr. Mária Znášiková, MBA

Zadavatel telefon:
+421 903 353 158


Slovník veřejné zakázky (CPV)

45313100-5
Inštalovanie výťahov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vysokozdvižné vozíky Caterpillar, Mitsubishi, Hyster, Yale – kompletní servis prováděný odborníky

Vysokozdvižné vozíky Caterpillar, Mitsubishi, Hyster, Yale – kompletní servis prováděný odborníky

Vlastníte ve Vaší společnosti vysokozdvižné vozíky a hledáte kvalitní servisní společnost? V tom případě se obraťte na VZV DESTA SERVIS působící v Olomouci, Prostějově, Přerově, Brně, Šumperku, Šternberku a dalších oblastech. U vysokozvidžných vozíků značky Caterpillar, Mitsubishi, Hyster a Yale společnost VZV DESTA SERVIS zajišťuje záruční a pozáruční servis. Běžné opravy jsou prováděny přímo u zákazníka a generální v dílně v Těšeticích. Zajistěte si kvalitní servis Vašich vysokozdvižných vozíků a kontaktujte nás!


Práce autojeřábem-pronájem teleskopické, mobilní jeřáby Liebherr

Práce autojeřábem-pronájem teleskopické, mobilní jeřáby Liebherr

Firma Autojeřáby Miroslav Harsa Březolupy nabízí veškeré práce autojeřábem v regionu Zlínský kraj i jiných částech ČR. Vlastníme mobilní jeřáby značky Liebherr a nabízíme jejich pronájem s obsluhou, kterou zajišťuje jeřábník proškolený v oboru. Půjčovna má k pronájmu: -dvounápravový mobilní teleskopický jeřáb LTM 1030/2 s nosností 35 tun, pracovní výška do 45 m -teleskopický mobilní jeřáb se dvěma nápravami na terénním podvozku LTM 1040-2.1 o nosnosti 40t, max. pracovní výška 45 m -čtyřnápravový mobilní teleskopický jeřáb s dvojitou sklápěcí špičkou LTM 1070-4.1 s nosností 70 tun, max. pracovní výška do 66 m. Nejčastěji působíme v okresech Zlín, Uherské Hradiště, Vsetín, okolí měst Uherský Brod, Otrokovice, Kroměříž, Holešov.


Udělejte pokrok ve zdvihání těžkých břemen pomocí našich kladkostrojů

Udělejte pokrok ve zdvihání těžkých břemen pomocí našich kladkostrojů

Ve světě průmyslové manipulace a zdvihání těžkých břemen hrají kladkostroje klíčovou roli. Tyto sofistikované zařízení jsou základem pro efektivní a bezpečnou práci v mnoha odvětvích, od automobilového průmyslu po stavebnictví. Společnost JASS Jeřáby přináší na trh špičkové kladkostroje, které jsou synonymem pro kvalitu, spolehlivost a inovaci. Kompaktní konstrukční provedení zajišťuje dokonalé využití manipulačního prostoru, zatímco monitorovací zařízení stavu a možnost výběru různých klasifikací zdvihu a rychlostí umožňují přizpůsobení kladkostrojů specifickým potřebám zákazníků Kladkostroje JASS Jeřáby se uplatňují ve všech běžných a těžkých provozech, jako jsou výrobní a opravárenské závody, skladové hospodářství, automobilový průmysl a slévárenství. Jsou vhodné pro provoz v halách (INDOOR), v otevřeném prostoru bez střechy (OUTDOOR) i ve výbušném prostředí (EXC).


Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

Výroba, montáž zdvihací techniky, kladkostrojů a jeřábů - kompletní dodávky

Společnost GIGA montáže, s.r.o. se zabývá výrobou zdvihací techniky. Provádí odbornou montáž elektrických, lanových a řetězových kladkostrojů a také mostových a portálových jeřábů. Výroba, dodávka, montáž zdvihací techniky: - mostové jeřáby - jednonosníkové, dvounosníkové, podvěsné - jeřábové dráhy - portálové, poloportálové jeřáby - konzolové jeřáby, pojízdné konzolové jeřáby - otočné sloupové jeřáby - zdvihací zařízení - elektrické lanové kladkostroje, řetězové kladkostroje - pojezdové jednotky a příčníky pro mostové jeřáby. Dále provádíme servis, revizi i opravy zdvihacího zařízení.


Záruční i pozáruční servis a opravy vysokozdvižných vozíků Linde, Desta a dalších značek

Záruční i pozáruční servis a opravy vysokozdvižných vozíků Linde, Desta a dalších značek

Využíváte ve své společnosti vysokozdvižné vozíky a hledáte odborníky na servis a opravy? V tom případě se obraťte na společnost VZV DESTA SERVIS, která své práce realizuje v oblastech Olomouce, Přerova, Prostějova, Brna, Litovle, Šternberka a v dalších městech. Firma VZV DESTA SERVIS provádí záruční a pozáruční servis u vysokozdvižný vozíků Linde, Desta, Balkancar, Tailift a postará se také o opravy motorů, ojnic, vstřikovacích čerpadel, převodovek, agregátů a dalších částí vysokozdvižných vozíků. Nechte provádět servis u specialistů a kontaktujte nás!


Vyrábíme šachty pro zvedací plošiny na míru

Vyrábíme šachty pro zvedací plošiny na míru

Šachty jsou klíčové pro bezpečný provoz zdvihacích plošin. Jejich dodání, montáž včetně poradenství zajišťuje Zvedací plošiny s.r.o. Při instalaci zvedacích plošin nabízí firma Zvedací plošiny s.r.o. dvě možnosti. Může se zvážit jejich umístění do zděných šachet. Druhá varianta je nákladově výhodnější a jednodušší, pomocí uzavřených ocelových profilů s výplní, například od firmy TAHOKOV. Firma Zvedací plošiny s.r.o. je schopna poradit si se sebevíce atypickými plošinami. Kontaktujte specialisty na zvedací plošiny ještě dnes.