Zníženie energetickej náročnosti budovy obecného úradu Betliar – vypracovanie projektovej dokumentácie

Zníženie energetickej náročnosti budovy obecného úradu Betliar – vypracovanie projektovej dokumentácie

Predmet a názov zákazky: Zníženie energetickej náročnosti budovy obecného úradu Betliar vypracovanie projektovej dokumentácie za účelom vydania stavebného povolenia k stavbe Zníženie energetickej náročnosti budovy obecného úradu Betliar.
Obec má vypracovaný energetický audit objektu v ktorom sídli obecný úrad. Za účelom podania žiadosti o vydanie právoplatného stavebného povolenia a následného zahájenia stavebných prác je nutné spracovať kompletnú PD podľa súčasných platných noriem, vyhlášok a predpisov. Súčasťou musí byť aj kompletne spracovaný výkaz výmer a rozpočet stavby.
Minimálne požiadavky na projektovú dokumentáciu (PD) stavby výkresová a textová časť:
Položkovitý rozpočet musí byť previazaný s projektovou dokumentáciou stavby. Všetky časti PD musia byť vo vzájomnom súlade, čo znamená, že všetky položky uvedené v položkovitom rozpočte stavby musia byť kvôli kontrole podložené vo výkresovej časti dokumentácie, resp. popísané v textovej časti a naopak.

Všeobecné požiadavky:
- dokumentácia bude vyhotovená v súlade s platnou legislatívou SR, technickými podmienkami a platnými STN,
- navrhnúť optimálne riešenie objektu v rámci udržateľnosti, energetickej a ekonomickej efektívnosti,
- projektová dokumentácia stavby musí mať požadovanú technickú úroveň a riešiteľnosť,
- všetky prílohy jednotlivých častí projektovej dokumentácie budú potvrdené odborne spôsobilou osobou v príslušnom odbore v zmysle platných predpisov,
- súčasťou dokumentácie musí byť aj kompletný výkaz výmer a rozpočet.

Projektová dokumentácie bude dodaná v 6 tlačených vyhotoveniach a 1 x v digitálnej forme na CD nosiči (formát PDF a výkaz výmer vo formáte xls.).
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 07:59

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Betliar

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Betliar

Zadavatel IČ:
00328103

Zadavatel ulice:
Šafárikova 67

Zadavatel PSČ:
049 21

Zadavatel obec:
Betliar

Kontaktní osoba:
Helena Kúkelová

Zadavatel telefon:
+421 905 854 884

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.obecbetliar.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71320000-7
Inžinierske projektovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

Kompletní návrh interiérů vám zajistí Projekční atelier ZUZI s.r.o. v Olomouci

V naší projekční kanceláři nabízíme komplexní služby ve stavebnictví včetně tvorby a realizace interiérových řešení a poskytujeme svým zákazníkům kompletní servis od architektonického návrhu až po nákup zařízení a doporučení realizační firmy či kompletní dodávku interiéru na klíč. Pro celou Moravu, pro jednotlivce i firmy nabízíme tyto služby: - návrh interiérů, restyling, homestaging, redesign. Nabízíme rozšířené služby včetně případného návrhu změn dispozice, kompletní projekt rekonstrukcí v oblasti bydlení, administrativy a občanské vybavenosti. Máme dlouholeté zkušenosti na stavebním trhu. Ty jsou zárukou kvality a komplexnosti námi nabízených služeb. Vyzkoušejte námi nabízené služby a sami budete moci naše kvality posoudit.


Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Skladová automatizace – automatizovaný příjem zboží, transport, skladování i expedice

Jste si vědomi, že je v dnešním vyvíjejícím světe klíčem k úspěchu efektivita a bezpečnost? Chcete transformovat skladové operace a oblast intralogistiky? V tom případě se obraťte na společnost Linde Material Handling Česká republika s.r.o. Linde Material Handling Česká republika s.r.o. se zaměřuje na návrh, realizaci a implementaci skladové logistiky na míru svým zákazníkům a danému odvětví průmyslu. Postaráno je o celý proces od příjmu zboží, transportu, skladování palet, autonomních robotických vozíků, vychystávání až po balení a expedici. Investujte do budoucnosti Vaší společnosti a kontaktujte nás co nejdříve!


Projekty infrastruktury pro developerské stavby obytných budov – profesionální zpracování dokumentace

Projekty infrastruktury pro developerské stavby obytných budov – profesionální zpracování dokumentace

Chcete vytvořit moderní, komfortní a energeticky úsporné bydlení a hledáte společnost, která se Vám postará o projekty infrastruktury? V tom případě se obraťte na společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. Společnost ARCHILINE stavební a inženýrská společnost s.r.o. navrhuje infrastrukturu, dopravní síť, vodovod, kanalizaci, plyn, internet a další služby s ohledem na místní plány, zákony, normy a dopady na životní prostředí. Mějte projektovou dokumentaci zpracovanou od profesionálů a kontaktujte nás ještě dnes!


Územní studie, regulační plány pro lepší život ve městech i vesnicích

Územní studie, regulační plány pro lepší život ve městech i vesnicích

Hledáte firmu, která Vám kvalitně vyhotoví územní a regulační plány a územní studie? Vsaďte na ateliér firmy DISprojekt s.r.o. v Třebíči. Vyhotovováním územně plánovací dokumentace se zabýváme již 24 let. Pro naši práci využíváme nejmodernější techniku. Díky programu Archicad jsme schopní zpracovávat 3D modely architektonických i urbanistických návrhů. Naši zaměstnanci jsou členy České komory architektů, která jim umožňuje lepší orientaci v nejnovějších trendech a dění v oboru. Mezi naše úspěšné projekty patří například územní plány obcí Okříšky, Pozďatín, Martínkov, Kamenná a Pyšel. Pro více informací navštivte náš web.


Projekce budov, architektonické a inženýrské služby

Projekce budov, architektonické a inženýrské služby

Plánujete si postavit své vysněné bydlení či sídlo firmy? Začněte od začátku, a to kvalitně zhotoveným návrhem a projektovou dokumentací. S tím Vám pomůže naše společnost ZNOJMOPROJEKT Ing. arch. Radomír KAMAN, s.r.o. Specializujeme se na projekci a inženýrské služby v oblasti výstavby a rekonstrukcí budov. Od roku 1990, kdy byla společnost založena, jsme zrealizovali řadu projektů administrativních budov, obchodních center, staveb pro bydlení i průmyslových hal. V týmu máme zkušené odborníky v oblasti projekce budov, topení a plynu, vodovodů a kanalizací, dopravních staveb a také architekty. Neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme Vám i s veškerým vyřizováním potřebných dokumentů až po kolaudační řízení.


Architektonický ateliér, architektonické studie, projektování, urbanistické studie, realizace staveb a interiérů

Architektonický ateliér, architektonické studie, projektování, urbanistické studie, realizace staveb a interiérů

Hledáte architektonické studio, které spojuje kreativitu, inovace a odborné znalosti? KOHL Architekti s.r.o. je vaše odpověď. Založená v roce 2009, tato firma se rychle stala jedním z předních jmen v oboru architektury a designu v České republice. S týmem zkušených profesionálů, který vede Ing. Arch. Daniel Labuzík, KOHL Architekti s.r.o. nabízí širokou škálu služeb od konceptuálního návrhu po detailní plánování a realizaci. Ať už se jedná o moderní obytné prostory, komerční centra nebo veřejné instituce, jejich přístup je vždy osobitý a zaměřený na potřeby klienta. Využívají nejnovější technologie a udržitelné praktiky, aby zajistili, že každý projekt nejen vypadá skvěle, ale je také funkční a energeticky efektivní. S důrazem na detail a kvalitu je KOHL Architekti s.r.o. synonymem pro excelenci v architektuře. Nechte své vize ožít s KOHL Architekti s.r.o. – kde se vaše sny stávají realitou.