Komponenty pre požiarne hydranty

Komponenty pre požiarne hydranty

Predmetom zákazky je dodanie nových, nerepasovaných a nepoužívaných tovarov v bezchybnom stave - komponentov pre požiarne hydranty (ďalej len "tovar") vrátane súvisiacich služieb - dodávky na miesto určenia, fyzického prevzatia tovaru, technickej a sprievodnej dokumentácie (ak je to relevantné), odovzdania tovaru a poskytnutie záruky na dodaný tovar v dĺžke 24 mesiacov. Dodaný tovar musí zodpovedať všetkým platným právnym predpisom na území Slovenskej republiky. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené vo Výzve a jej prílohách.
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 08:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Univerzitná nemocnica L. Pasteura Košice

Zadavatel IČ:
00606707

Zadavatel ulice:
Rastislavova 43

Zadavatel PSČ:
041 90

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Juh

Kontaktní osoba:
Mgr. Ladislav Gomboš

Zadavatel telefon:
+421 556 153 080

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-profilov/detail/1295

Slovník veřejné zakázky (CPV)

44482200-4
Požiarne hydranty

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automatický hasicí systém pro autobusy a nákladní automobily - dodávka, instalace

Automatický hasicí systém pro autobusy a nákladní automobily - dodávka, instalace

Požár nákladního vozu nebo autobusu může způsobit vážné nebezpečí na cestách i v dopravě. Díky automatickému systému BlazeCut můžete předejít k ohrožení života lidí, okolních vozidel i majetku. Atomatický hasicí systém BlazeCut je vhodný pro nákladní automobily (všechny typy LKW) a také pro autobusy s objemem motorového prostoru a nezávislého topení cca 4m3. Jedná se o prevenci požáru přímo u zdroje. Hasicí systém zabezpečí a ochrání motorový prostor nákladního automobilu i nezávislé topení. Proč mít v nákladním automobilu nebo v autobusu systém BlazeCut? Je cenově dostupný a snadno se instaluje. Oheň uhasí během několika sekund, přičemž zanechá minimální poškození autobusu a udrží lidi v bezpečí. Také je ideálním pro širokou škálu malých autobusů. BlazeCut může nabídnout plně certifikovaný práškový sběrnicový systém R107. Mezi další výhody se řadí vizuální indikátory pro obsluhu, univerzální a variabilní systém, dlouhá životnost a až 3 roky záruka, nezávislý na elektrickém napájení. Hasicí systémy pro autobusy i nákladní vozidla je nutné navrhnout individuálně, proto nás neváhejte kontaktovat. Cena systému je 30.000 Kč bez DPH, pro upravení cenové nabídky je potřebné doplnit informace o vozovém parku (přesný objem motorového prostoru a nezávislého topení, model a značka, druh paliva). Dodávku zajistíme za 4 týdny od potvrzení objednávky, v závislosti na množství.


Servis a revize hasících přístrojů, kontroly a plnění tlakových lahví plynem CO2

Servis a revize hasících přístrojů, kontroly a plnění tlakových lahví plynem CO2

Potřebujete pravidelné kontroly tlakových lahví a jejich doplnění plynem? Hledáte společnost, která se postará o servis hasících přístrojů? Oslovte společnost HTB – Požární ochrana a.s. se sídlem v Ostravě a s pobočkou v Jihlavě. Hasící přístroje dodáváme po celé České republice. U hasících přístrojů, které jsou vyráběné dle platných norem poskytujeme tyto služby: - výroba - dodávka - periodická kontrola - plnění Druhy: - přenosné a pojízdné - práškové - vodní - pěnové - plynové - mlhové - s náplní CO2 U tlakových lahví zajišťujeme plnění plynem CO2 do vlastních nádob od hmotnosti 100 g až do hmotnosti 100 kg pro právnické i fyzické osoby. U hasících přístrojů a u nádob sloužících k přepravě plynu CO2 provádíme periodické tlakové zkoušky, které tyto láhve musí mít. V případě zájmu či dotazů nás neváhejte kontaktovat.


Ekonomické hašení - opakovaně plnící hasicí zařízení pro hašení lithiových baterií

Ekonomické hašení - opakovaně plnící hasicí zařízení pro hašení lithiových baterií

Dodávkou hasicích zařízení na hašení lithiových baterií se zabývá HTB - Požární ochrana a.s. z Ostravy. Hasicí zařízení typu VER-DIS 2x pro hašení lithiových baterií využijete k ochraně zařízení s lithium-iontovými bateriemi. Vyskytují se v notebookách, tabletech, powerbankách a další zařízeních. Obsahuje dva litry vermikulitové disperze, které rychle ochladí baterii a uhasí oheň. Druhý nabízený typ je VER-DIS 6x, který je vhodný na ochranu zařízení s lithium-iontovými bateriemi k hašení akumulátorového elektrického nářadí, koloběžek a elektrických skateboardů. Díky vermikulitové disperze rychle uhasí plameny ohně. Jeho obsah je šest litrů. Hasicí zařízení VER-DIS 9x je další nabízený typ, který byl navržen pro ochranu zařízení s lithium-iontovými bateriemi. Ty jsou ve skútrech, elektrokolech, v zahradní technice na baterie jako jsou například sekačky na trávu. Jeho obsah je devět litrů. Posledním v této řadě je typ VER-DIS 20x s obsahem dvacet litrů. Slouží k hašení dobíjecí stanice pro elektrovozidla, úschovnu elektroniky, půjčovny elektrokol a koloběžek. Všechny nabízené typy mají velkou výhodu v možnosti opakovaného plnění, hašení je rychlé a účinné a během něj se dá ventilem snadno hašení přerušit. Navštivte náš e-shop.


Ochrana Vašeho domova před požárem - kontrola a instalace požárních ucpávek

Ochrana Vašeho domova před požárem - kontrola a instalace požárních ucpávek

PB Alfa nabízí komplexní služby v oblasti požární ochrany, které jsou klíčové pro bezpečnost budov. Mezi jejich hlavní aktivity patří kontrola a instalace požárních ucpávek nejen v Brně a Praze. Požární ucpávky jsou navrženy tak, aby zabránily průchodu ohněm a kouřem mezi jednotlivými částmi budovy, což výrazně snižuje riziko poškození a ztrát na životech. Jejich služby zahrnují nejen prodej prostředků požární ochrany, ale také provádění tlakových zkoušek požárních hadic a suchovodů. Firma klade důraz na kvalitní a bezpečné provedení, což potvrzuje její mnohaleté zkušenosti a profesionální přístup. Firma PB Alfa se pyšní svou praxí, čemuž dokáže poskytovat služby na vysoké úrovni. Pokud hledáte spolehlivého partnera pro ochranu Vašeho domova či firmy před požárem, PB Alfa je tou správnou volbou.


Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Okamžitý dovoz a doprava vody cisternou Praha - k napouštění vody do bazénů, studní či na stavbu

Agentura Hřivna pod vedením pana Ing, Lubomíra Hřivny zajišťuje okamžitý dovoz vody cisternou po Praze a přilehlém okolí. Napustíme bazén, studnu, pokropíme stavbu, či umyjeme vozovku a další komunikace. Používáme kropící vozy, které jsou určené zejména k vysokotlakému čištění a mytí veškerých komunikací, dále pak k snížení prašnosti vozovek, silnic, obslužných komunikací. Provádíme okamžitý dovoz vody k plnění stavebních strojů vodou nebo k technologickému kropení na stavbách či k plnění zavlažovacích systémů. Dále nabízíme zalévání zeleně a kropení travnatých ploch. Navážení bazénů cisternou je rychlé, pohodlné a bez negativních dopadů na místní vodovodní síť. Dovoz vody si můžete objednat na 603 415 930!


Hasící vodní přístroj o objemu 9 litrů V9 A/FP v nádobě s vnitřní povrchovou úpravou proti korozi

Hasící vodní přístroj o objemu 9 litrů V9 A/FP v nádobě s vnitřní povrchovou úpravou proti korozi

Potřebujete zakoupit nový hasicí přístroj? Hledáte schopného a spolehlivého dodavatele hasicích přístrojů, který se Vám zároveň bude starat o jejich pravidelný servis? Obraťte se na společnost HTB – Požární ochrana s.r.o., která sídlí v Ostravě a jejíž pobočku naleznete i v Jihlavě. Zaměřují se na prodej a servis hasicích přístrojů. Zakoupit zde můžete i vodní hasicí přístroj o objemu 9 litrů V9 A/FP. Tento hasicí vodní přístroj se vyznačuje hasicí schopností 21A s množstvím náplně 9 litrů. Jeho doba činnosti je minimálně 9 sekund. Jedná se o nádobu s vnitřní povrchovou úpravou proti korozi a hmotnosti 15,2 kg. Tlak se rozlišuje na zkušební, který je 27 bar a pracovní 15 bar. Teplotní rozsah činí –20 °C / +60 °C. Pokud tedy hledáte profesionály v oblasti požární techniky, PO a BOZP, určitě nás neváhejte kontaktovat.