Rekonštrukcia a dostavba zberného dvora v obci Kolta - dodanie strojného vybavenia

Rekonštrukcia a dostavba zberného dvora v obci Kolta - dodanie strojného vybavenia

Predmetom zákazky je dodávka strojného vybavenia pre zberný dvor v obci Kolta :
Teleskopický nakladač
Traktorový náves
Štiepkovač

Bližšie informácie sú uvedené vo Výzve na predkladanie ponúk.

Verejný obstarávateľ požaduje, aby uchádzač obsahom ponuky uviedol do prílohy č. 4 zmluvy podmienky výkonu záručného servisu, miesto a lehoty/ak uplatniteľné/ výkonu záručného servisu a miesto na výkon pozáručných opráv a servisu (môže byť rovnaké alebo aj rozdielne od miesta výkonu záručného servisu) - realizácia pozáručného servisu nie je predmetom tejto zákazky.

Predmetom zákazky je taktiež zabezpečenie dopravy tovarov a ich vyloženie na mieste dodania.

V prípade uvedenia konkrétnych materiálov/typov a pod. je uchádzač oprávnený predložiť ekvivalent spĺňajúci minimálne technické parametre špecifikovaných materiálov.
Veřejná zakázka vložena:
09.06.2023 08:11

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Obec Kolta

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Obec Kolta

Zadavatel IČ:
00308986

Zadavatel ulice:
Kolta 1

Zadavatel PSČ:
941 33

Zadavatel obec:
Kolta

Kontaktní osoba:
Mgr. Tibor Pénzeš

Zadavatel telefon:
+421 918 746 925


Slovník veřejné zakázky (CPV)

16000000-5
Poľnohospodárske stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lesní lanový naviják UNIFOREST  - lesnické navijáky pro traktory s hydraulickým i mechanickým ovládáním

Lesní lanový naviják UNIFOREST - lesnické navijáky pro traktory s hydraulickým i mechanickým ovládáním

Lesnické navijáky UNIFOREST oceníte především pro jejich sílu, dlouhou životnost, stálý a bezproblémový výkon. Přijďte si i Vy pro kvalitní lesní lanový naviják k firmě B-AGRO Březová s.r.o., kde Vám nabídneme navijáky s hydraulickým či manuálním ovládáním, tak také navijáky, které připojíte k traktoru. Naše lesní navijáky jsou často používány pro každodenní těžbu, proto jsou tyto zařízení zabezpečeny proti přehřátí nebo spálení. Produkty: - navijáky do předního a zadního tříbodovému závěsu traktoru - navijáky pro pevnou montáž s velkou tažnou sílou, jednoduchým ovládáním a údržbou - lesní navijáky s hydraulickým ovládáním - navijáky s konstantní tažnou sílou pro profesionální použití s hydraulickým sklopným štítem na objednávku - navijáky s mechanickým ovládáním - lanové navijáky se spodní kladkou - tříbodový naviják. Ke všem těmto navijákům dodáváme také různé příslušenství jako je držák motorové pily, tažné zařízení či zařízení pro odvíjení lana. Do lesa určitě využijete naviják s hydraulickým ovládáním a lanem zdarma. Tento lesní naviják má zcela novým design, můžete redukovat rychlost a využívat průběžné brzdění. Navijáky mají robustní konstrukci a skládací ochranou mříž. Je vyroben z těch nejlepších hydraulických komponentů. Zaručujeme Vám, že hydraulický naviják na dřevo Vám práci v lese velice usnadní. Nabízíme také lesní navijáky k připojení na přední nebo zadní tříbodový závěs traktoru, který se používá např. k přiblížení kmenů stromů z místa těžby na místo odvozu: - připojení na přední závěs k horní vývodové hřídeli navijáku, směr otáčení vývodové hřídele je doleva (1000 min-1), - připojení na zadní závěs k dolní vývodové hřídeli navijáku, směr otáčení vývodové hřídele je doprava (540 min-1).


Kvalitní míchače na krmné směsi – výroba a dodávka na klíč

Kvalitní míchače na krmné směsi – výroba a dodávka na klíč

Uvažujete o koupi zařízení vhodného na přípravu krmných směsí pro zvířata? Vyzkoušejte míchače na krmné směsi od specialisty na zemědělské technologie, společnosti HAIVA Tasovice s.r.o. Výrobou a údržbou zemědělských technologií se zabýváme již řadu let, proto se na naše stroje můžete plně spolehnout. Kvalita a spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Zajistíme výrobu a dodávku kusových strojů i kompletních celků na klíč a přesně podle Vašich potřeb. Pro více informací navštivte náš web či nás přímo kontaktujte.


Štípač dřeva pro domácí i profesionální použití na elektromotor Břeclav

Štípač dřeva pro domácí i profesionální použití na elektromotor Břeclav

Ve společnosti GreenMech víme, jak Vám práci usnadnit. Stačí si pořídit štípač dřeva od známé francouzské společnosti AMR. Štípače dřeva AMR jsou vhodné pro domácí použití i pro podnikatele, kteří se štípaným dřevem obchodují. Ať už potřebujete štípač dřeva na svůj statek nebo pro podnikání, tak právě naše štípače dřeva jsou vyrobeny z velmi kvalitního materiálu, jsou spolehlivé a velmi výkonné. Ušetří Vám čas i značnou námahu a zaručí bezpečné štípání dřeva všeho druhu. Nabízíme: - Štípače dřeva s pohonem na elektromotor - Štípače dřeva nesené za traktorem (s pohonem přes hydrauliku nebo vývodovou hřídel traktoru) - Mobilní štípače dřeva na podvozku s benzínovým nebo dieselovým agregátem.


Kvalitní posklizňové linky na míru pro soukromé farmáře a zemědělské provozy

Kvalitní posklizňové linky na míru pro soukromé farmáře a zemědělské provozy

Poptáváte moderní technologie pro zemědělství? Společnost AGROING BRNO s.r.o. dodává posklizňové linky na míru pro soukromé farmáře i zemědělské provozy s větším objemem výroby. Zajišťujeme modernizaci a výstavbu posklizňových linek převážně pro zpracování a uskladnění obilovin, olejnin a jiných plodin. Naše stroje Vám pomohou zvýšit efektivitu a kvalitu vykonávané práce. Pořídit u nás můžete redlery, pásové, šnekové dopravníky, zásobníky, sušící a čistící stroje, dávkovače a jinou automatizační techniku. Postaráme se o zpracování návrhu a dokumentace. V rámci služeb Vám navrhneme optimální řešení pro Váš provoz. Také se postaráme o kompletní zpracování dokumentace, dodávku a montáž včetně poradenství na klíč.


Mulčovače přední, zadní nebo za traktor, vhodné pro sekání vodorovných i svislých ploch

Mulčovače přední, zadní nebo za traktor, vhodné pro sekání vodorovných i svislých ploch

Společnost Fomex Team, spol. s r .o. přichází s řešením, které slibuje revoluci v údržbě ploch. Mulčovače Tierre jsou navrženy tak, aby vyhovovaly široké škále potřeb zemědělců a komunálních služeb. S možnostmi umístění mulčovačů bočně, před i za traktor a s integrovaným sběrem. Posouváme hranice tradičního mulčování. Boční mulčovače Fomex Team, spol. s r .o. jsou ideální pro práci na svislých plochách nebo v těsné blízkosti překážek. Díky své posuvné konstrukci mohou být tyto stroje snadno přizpůsobeny různým podmínkám a terénům, což z nich činí univerzální nástroj pro každého farmáře. Naše mulčovače jsou partneři pro moderní zemědělce, kteří hledají efektivní a udržitelné metody údržby svých ploch. Společně najdeme správný stroj pro konkrétní potřeby a podmínky.


Fomex Team spol. s r.o. představuje   I-Systém - efektivita a pokrok v zemědělství

Fomex Team spol. s r.o. představuje I-Systém - efektivita a pokrok v zemědělství

Fomex Team spol. s r.o. přichází s I-Systémem, který představuje pokročilé řešení v oblasti zemědělské techniky. Tento systém integruje nejmodernější technologie od Grimme, včetně chytrých ovládacích terminálů a video systémů, které zvyšují efektivitu a přesnost zemědělských operací. Produkty zahrnují multifunkční páky ISOBUS, systémy pro kontrolu půdy TerraControl, vizuální asistenční systémy SmartView a ProCam, které společně nabízejí komplexní řešení pro moderní zemědělství. Tento přístup umožňuje farmářům optimalizovat své pracovní postupy, snižovat náklady a zvyšovat výnosy. Pro více informací o I-Systému navštivte Fomex Team.