Opravy a rekonstrukce střech, zateplení a izolace, výměna střešní krytiny

TOM střechy

Opravy a rekonstrukce střech, zateplení a izolace, výměna střešní krytiny

Jako specialisté na tesařské, pokrývačské, klempířské a izolatérské práce nabízíme opravy a rekonstrukce plochých i sedlových střech, krovů, podkroví, komínů, výměnu střešních krytin, zateplení a izolace střech. Přenechte starosti s vaší střechou společnosti TOM střechy ze Zlínského kraje.

Poptávám senzory tlaku

Poptávám senzory tlaku

Poptávám senzory tlaku.

Dobrý den, máme u nás ve firmě senzory tlaku trafag DCS16.0AR-typ 8864.79.2315 0-16 bar a poprosil bych o CN na stejný typ senzoru, ale na tlak 0-25 bar, pokud máte.
Předem děkuji.
Górecki
Poptávka byla vložena dne:
08.06.2023 11:20

Platnost poptávky:
08.07.2023 11:01

Kontaktní osoba:
gorecki pavel

Kontaktní email:

Telefon:
+420 731 462 448

Okres:
Přerov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Průtočné váhy - přesné vážení během toku suchého materiálu a sypkých směsí

Průtočné váhy - přesné vážení během toku suchého materiálu a sypkých směsí

Průtočné váhy značky KONTI od společnosti Vels vážící elektronické systémy s.r.o. se sídlem v Pardubicích jsou klíčovým prvkem ve vážení, manipulaci a expedici suchých sypkých materiálů jako je obilí, šrot, mouka, granuláty plastických hmot, cukr, granulovaná hnojiva, písek atd. Svou nepostradatelnou funkci našli především v průmyslových odvětvích jako je potravinářství, krmivářství, chemie a sklářství. Tyto váhy jsou navrženy pro vážení při příjmu materiálu do skladů nebo na výstupu ze skladů před dávkováním do vozidel či lodí, kde úspěšně nahrazují silniční nebo kolejové váhy. Váha umožňuje vážení materiálu v průběhu jeho toku a sledování okamžitého průtoku, celkového množství a sestavování bilance za určité období. Princip vážení spočívá v měření jednotlivých dávek materiálu, které jsou nadávkovány do vážené nádoby, a následné sumarizaci v elektronickém řídicím automatu. Charakteristiky a výhody: - prachotěsné a robustní provedení zajišťuje spolehlivost a odolnost při vysokém výkonu. - Stavebnicová konstrukce přináší flexibilitu a možnost přizpůsobení dle potřeb zákazníka. - Elektronické řízení a pneumatické ovládání klapek zajišťují přesné a spolehlivé fungování. - Volitelné vybavení jako vzduchová oddělovací klapka, horní a spodní vyrovnávací nádoba, režim dávkování a nerezové provedení. - Speciální provedení pro obchodní vážení s možnosti tisku vážních lístků a komunikaci s nadřízeným počítačem. Průtočné váhy KONTI jsou tedy flexibilním a spolehlivým řešením pro vážení a manipulaci sypkých materiálů ve výrobním prostředí, které nabízí širokou škálu funkcí a možností přizpůsobení podle konkrétních potřeb zákazníka.


Prodej - Váhy automobilové a mostové, vážící zařízení

Prodej - Váhy automobilové a mostové, vážící zařízení

Společnost LESAK s.r.o.o, v Brně poskytuje velkoobchodní, maloobchodní i internetový prodej vážící zařízení. U nás si vyberete mostové váhy, automobilové váhy, silniční váhy. Nápravové váhy jsou určeny pro vážení automobilů, kamiónů, nákladních vozidel nebo zjišťování zatížení jednotlivých náprav. Váhy zakoupené u nás můžete zabudovat do země, nebo mohou sloužit jako nájezdové nad úrovní terénu. Určité druhy vah je možné lehce přemístit, jsou tedy mobilní. Skoro všechny modely lze cejchovat pro obchodní účely. Neváhejte a vyzkoušejte nás. Věříme, že budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Pro sítě prodejen je vzhledem k povinnosti evidence tržeb vhodné mít spolehlivého partnera, který zajistí dodávku vah, váhové aplikace, software, programy pro pokladní systém nebo PC pokladny a následný servis vah. V lokalitě Zlínský kraj, Kroměříž působí společnost Selva - váhy s.r.o.. V oboru máme dlouholeté zkušenosti - od r. 2003, jsme tedy schopni vyhovět individuálním požadavkům a dodat nejvhodnější řešení. Pro průmyslové podniky využívající vážící systémy nabízíme naprogramované aplikace na míru - zálohování záznamů vah, automatizace prostředí, kde se pracuje s váhou různých komponent, programování dávkování. Neváhejte se na nás obrátit.


Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Najdeme Vám nejlepší řešení v oblasti chytrých budov - automatické systémy měření a regulace

Jedním z klíčových aspektů chytrých budov je měření a regulace vytápění. Nejlepší řešení v této oblasti Vám pomůže najít společnost RX servis s.r.o. z Brna. Díky termostatickým ventilům a termostatickým hlavicím lze individuálně řídit každé otopné těleso v budově. Zónová regulace umožňuje nastavení teploty v jednotlivých místnostech podle aktuálních potřeb. Automatizace budov je dalším důležitým prvkem. Chytré systémy reagují na venkovní podmínky a optimalizují vytápění. Solární kolektory, tepelná čerpadla a výměníkové stanice jsou součástí moderních systémů měření a regulace. Společnost RX servis s.r.o. se specializuje na oblast měření a regulace. Nabízí komplexní služby od domovních kotelen až po průmyslové projekty. Jejich odborníci se zaměřují na vytápění, tepelná čerpadla a další technologie spojené s energetickým managementem.


Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Měření, atestace plastů, plastové drtě, vlhkosti plastového granulátu

Společnost REMIVA mimo svoji hlavní činnost, kterou je zpracování plastů z výroby, nabízí firmám zabývajícím se recyklací a zpracováním plastů tyto služby: - měření a atestace plastů, plastové drtě a plastového granulátu - měření vlhkosti plastového granulátu. Měříme tyto paramety: - hustotu, MFI, rychlost tečení, napětí na mezi střihu, viskozita, datum, čas, teplota, závaží včetně typu zkoušky dle ISO 1133. Hlavní činnost - zpracování plastových technologických odpadů: - technické plastové drtě - recyklace pěnového polystyrenu (EPS) - speciální plasty dle nabídky - regranuláty HDPE, LDPE, PC/ABS, PP, HIPS vstřikovací, vytlačovací, vyfukovací.


Dynamické přejezdové nápravové váhy pro vážení vozidel za jízdy

Dynamické přejezdové nápravové váhy pro vážení vozidel za jízdy

Dynamické přejezdové nápravové váhy jsou vhodné především pro logistické areály, stavební a těžební provozy (lomy, pískovny), spedice nebo skládky odpadů - své využití dále naleznou při kontrolním vážení na silnicích a dálnicích. Výhodou dynamických přejezdových nápravových vah jsou nízké provozní náklady, rychlé vážení vozidel a vysoká spolehlivost v náročných provozních podmínkách - dále vynikají automatickým a bezobslužným provozem, inteligentním softwarem a on-line daty. Jsou spolehlivé i v náročných podmínkách a mají pokročilou diagnostiku pro preventivní údržbu a zaručení maximální provozuschopnosti. Jak váhy fungují? Dynamické přejezdové nápravové váhy zajistí celkovou hmotnost nákladu i zatížení jednotlivých náprav vozidla přímo za jízdy. Vozidla jsou vážena dynamicky po nápravách při přejezdu přes můstek, vážení je vyhodnoceno a zpracováno počítačem - takto je možné odbavit až 300 nákladních vozidel za hodinu. Provoz dynamických vah může být bezobslužný (ovládání pomocí čipových karet). Společnost Tenzováhy, s.r.o. zajistí výrobu a prodej vah v Olomouci a také po celé České republice. Máme autorizované partnery na Slovensku, v Polsku, Rumunsku, Bulharsku a dalších zemích.