Výmena vstupných dverí a dverí v zádverí ZŠ Karloveská 61

Výmena vstupných dverí a dverí v zádverí ZŠ Karloveská 61

VÝMENA VSTUPNÝCH DVERÍ A DVERÍ V ZÁDVERÍ ZŠ KARLOVESKÁ 61
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 11:10

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Zadavatel IČ:
00603520

Zadavatel ulice:
Námestie sv. Františka 8

Zadavatel PSČ:
842 62

Zadavatel obec:
Bratislava-Karlova Ves

Kontaktní osoba:
Viera Kaštílová Tonková

Zadavatel telefon:
+421 270 711 172


Zadavatel web:
http://www.karlovaves.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Střešní okna Velux a Roto – profesionální instalace včetně dodání všech doplňků

Střešní okna Velux a Roto – profesionální instalace včetně dodání všech doplňků

Chcete si pořídit střešní okna, která odolají nepřízni počasí a zároveň prosvětlí Vaše podkroví? V tom případě se obraťte na společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která je proslulá kvalitou a dlouhodobou odolností svých produktů. Společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. se specializuje na odbornou montáž střešních oken značek Velux a Roto, které mají vynikající izolační schopnosti a snižují náklady na vytápění. Zajištěno je také bezplatné poradenství a servis, čímž mají zákazníci jistotu, že investice do střešních oken se vyplatí. Přineste světlo do Vašeho života a nechte si od nás nainstalovat střešní okna co nejdříve!


Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Ať už v nových budovách nebo při rekonstrukcích, v současnosti je v architektuře pro plastová okna i dveře dominantní systém Gealan Linear - trojsklo. Jde o nový, vysoce efektivní 5-ti komorový systém se středovým těsněním o stavební hloubce 74 mm. V regionu Zlínský kraj zajistí dodávky společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. . Řada Gealan Linear má široké využití, vhodná je pro okna, vstupní dveře i posuvné francouzské dveře. Úzké pohledové šířky rámu a křídla zajišťují více světla v budovách. Má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Středové těsnění zajišťuje, že je přerušen únik tepla zevnitř ven.


Montáž PVC, plastových oken Gealan, Veka a hliníkových systémů Aluprof - fajn okna Morava

Montáž PVC, plastových oken Gealan, Veka a hliníkových systémů Aluprof - fajn okna Morava

Energeticky úsporná, kvalitní okna Vám dodá firma Fajn Okna Morava s.r.o. z Kroměříže. Ať už se rozhodnete pro plastová okna Gealan, Veka či hliníkový systém Aluprof, buďte si jisti, že se zvýší komfort vašeho domova, tato okna jsou odolná a mají vynikající izolační vlastnosti. Praktická plastová okna značek GEALAN a VEKA jsou dotupná pro různé ty budov - můžete volit mezi modely Gealan S 8000, S 9000 a STV nebo Artline 82 MD, Libris plus, Perfectline, Softline 76 MD a Softline 82 MD od VEKA. Pro ty, kteří preferují řešení na dlouhá léta, jsou tu hliníková okna Aluprof. Systémy MB-45 a MB-60 jsou navrženy tak, aby vyhovovaly jak interiérovým, tak exteriérovým isntalacím, s možností výběru z široké škály barev. Zajišťujeme kompletní servis - od výběru správných oken pro váš domov až po jejich odbornou instalaci. Instalujeme také další produkty - venkovní a vnitřní stínění i sítě proti hmyzu. Působíme převážně v Zlínském kraji, okolí Kroměříže, Přerova a Vyškova.


Vchodové, balkonové, terasové dveře - plastové, hliníkové posuvné dveře HS portál

Vchodové, balkonové, terasové dveře - plastové, hliníkové posuvné dveře HS portál

Hledáte dveře, které budou vyhovovat z hlediska funkčnosti i estetiky? V lokalitě Kroměříž, Zlínský kraj můžete oslovit firmu Fajn okna Morava Kroměříž. Pro zákazníky mají širokou škálu plastových dveří - vchodové, balkonové i hliníkových dveří. Vchodové dveře dodají vašemu domovu charakter, zatímco interiérové dveře zútulní každou místnost. Pro ty, kteří hledají moderní řešení, naše zdvižně-posuvné dveře HS portál představují ideální volbu. Díky různým možnostem konfigurace - jednodílné, dvoudílné, či vícedílné - si můžete vybrat přesně to, co potřebujete pro svůj prostor. Fajn okna Morava Kroměříž je synonymem pro kvalitu a spolehlivost. Montujeme dveře vhodné pro různé typy budov, ať už hledáte řešení pro váš domov, kancelář, nebo komerční prostor.


Výměna oken v bytě či domě včetně dodávky stínící techniky - předokenní rolety, venkovní a vnitřní žaluzie

Výměna oken v bytě či domě včetně dodávky stínící techniky - předokenní rolety, venkovní a vnitřní žaluzie

Komplexní služby v oblasti výměny oken a montáže stínící techniky, pro zájemce z regionů Zlínský a Jihomoravský kraj, zajistí firma ZZ stavby Traplice. Naším cílem je docílit maximální komfort a úsporu energie u klienta, prostřednictvím kvalitních oken. Naše služby zahrnují celý proces od A do Z – od prvotního zaměření, přes odbornou montáž až po závěrečné zapravení. Společně s okny v bytě či domě vám také dodáme stínící techniku, která vám poskytne optimální ochranu před sluncem i rušími pohledy zvenčí. Instalujeme předokenní rolety, venkovní žaluzie a interiérové žaluzie včetně populárních roletek den a noc, které kombinují funkčnost a estetický vzhled. Nemusíte nic řešit – vše zařídíme za vás. Díky dlouholetým zkušenostem a profesionálnímu přístupu se můžete spolehnout na precizní provedení v každém kroku. ZZ stavby Traplice pro Vás zajistí i dodávku dveří, zabrádlí s výplní i bez nebo garážových vrat. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb.


Kvalitní velkoformátová okna a HS portály s vynikající tepelnou a zvukovou izolací

Kvalitní velkoformátová okna a HS portály s vynikající tepelnou a zvukovou izolací

Hledáte kvalitní otvorové výplně? Velkoformátová okna a HS portály dodává v okolí Opavy a Ostravy společnost Baran - FMB, spol. s r.o. Náš sortiment distribuujeme v České republice i do zahraničí. HS portály jsou zdvižně-posuvné dveře, které představují komfortní a praktické řešení vstupu na balkon, nebo terasu jakékoliv moderní stavby. V našem sortimentu naleznete velkoformátová dřevěná, plastová a hliníková okna, ale také zdvižně-posuvné dveře HERMA HST85 - STANDARD a THERMA HST85 - PREMIUM s vynikající těsností, tepelnou a zvukovou izolací, vysokou nosností a odolností, bezbariérovým práhem a komfortní obsluhou. Na výběr máme širokou škálu dekoru, opláštění dle RAL vzorníku i ornamentních skel. Postaráme se o dodávku, montáž i následný servis. Pro více informací nás kontaktujte, nebo navštivte naše webové stránky.