Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Mammární ambulance - vyšetření a léčba onemocnění prsu, Zlínský kraj

Specializovaná ambulance pro obor mamologie je součástí zdravotnického zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. ve Zlíně. V mammární ambulanci se věnujeme komplexnímu vyšetření prsou s cílem zachytit včas možná nádorová onemocnění a zahájit vhodnou účinnou léčbu.

obnova a rekonštrukcia striech

obnova a rekonštrukcia striech

Dodávka a montáž strešnej krytiny na objektoch plochých striech hlavnej budovy na 2 NP (vo výkaze označené ako átrium ) na 4 NP (vo výkaze označené ako strojovňa) a nad budovou technických zložiek(vo výkaze označené ako technické zložky) v zmysle špecifikácie uvedenej v Prílohe č. 1 - Výkaz výmer strechy, týchto súťažných podkladoch. Stavebné práce majú obsahovať odstránenie stávajúcich živičných krytín a pokládka nových krytín, osadenie svetlíkov, nová bleskozvodová sústava, atika, zateplenie, hydroizolácia, nové strešné vpuste, oprava omietok /viď. obrazová dokumentácia/ vrátane všetkých prác súvisiacich s dodávkou. Neoddeliteľnou súčasťou dodávky je doprava do miesta plnenia a odvoz a likvidácia stavebného odpadu.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 11:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný onkologický ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný onkologický ústav

Zadavatel IČ:
00165336

Zadavatel ulice:
Klenová 1

Zadavatel PSČ:
833 10

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Markovičová

Zadavatel telefon:
+421 259 378 838

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nou.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261410-1
Strešné izolačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž střechy na klíč - střešní konstrukce včetně dodávky střešní krytiny

Montáž střechy na klíč - střešní konstrukce včetně dodávky střešní krytiny

Střecha musí být nejen funkční, ale také by měla splňovat i estetické požadavky - proto svým zákazníkům vždy poradíme s výběrem střešní krytiny tak, aby byla vhodná pro daný typ stavby. Naše mladá a rozvíjející se firma ROOFTRUSS s.r.o. klade důraz na kvalitu a skvěle odvedenou práci. Přijedeme za vám kamkoliv - Opava, Ostrava, Hranice, Olomouc, Brno, Uherské Hradiště, Kroměříž. Pro montáž střechy na klíč je důležitá kvalitní střešní konstrukce, proto sami vyrábíme dřevěné příhradové vazníky, které se nejčastěji používají právě při stavbě střechy. Tyto dřevěné vazníky nahrazují klasické vázané krovy i ocelové nebo betonové prvky (jsou lehké, cenově dostupné, ekologické a nabízí možnost různý tvarů). Dodáváme také střešní krytinu - vysoce kvalitní pálené střešní tašky (jsou oblíbené pro svou barevnou stálost a navíc vypadají krásně) - střešní betonové tašky - břidlicová střešní krytina. Svou pozici na trhu se nám daří dobývat a věříme, že si najdeme cestu i mezi další stavebníky, podnikatele, zemědělce nebo projekční a stavební firmy - pokud potřebujete zajistit kvalitní střechu na klíč, pak jsme zde pro vás.


Kalkulace střechy - vypočítáme cenu Vaši nové střechy - betonová střešní krytina

Kalkulace střechy - vypočítáme cenu Vaši nové střechy - betonová střešní krytina

Uvažujete nad novou střechou, ale nevíte na kolik Vás vyjde? Pak se s klidem obraťte na brněnskou společnost Mediterran CZ s.r.o., která vyrábí kvalitní střešní betonové krytiny. Napište si do společnosti Mediterran CZ s.r.o. o kalkulaci Vaši nové střechy. Firma Vám vypočítá celkovou cenu, do které budou zahrnuty střešní krytina, stavební materiály a potřebné doplňky. Pro zaslání kalkulace budete potřebovat tyto údaje: - jméno - email - výběr střešní krytiny (můžete vybírat i z více druhů) - můžete dodat stavební výkresy v těchto formátech (jpg, pdf, dwg) Kalkulace Vám firma zašle v nejbližší možné době. Pro více informací se neváhejte podívat na webové stránky společnosti Mediterran CZ s.r.o. z Brna.


Stavební práce, pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce, rekonstrukce

Stavební práce, pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce, rekonstrukce

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám zajistí veškeré stavební práce? Pak je pro vás správnou volbou firma Stavební práce Josef Zima. Tato firma se zabývá širokou škálou stavebních činností, mezi které patří: - Pokrývačské, klempířské a tesařské práce - firma vám nabízí kompletní řešení střech, od návrhu až po realizaci. Můžete si vybrat z různých materiálů, jako jsou tašky, plechy, šindele nebo dřevěné štíty. - Hydroizolace plochých střech - firma je specialista na hydroizolaci plochých střech, která zabraňuje pronikání vody a vlhkosti do stavební konstrukce. Firma používá kvalitní materiály a technologie, které zaručují dlouhou životnost a funkčnost hydroizolace. - Sádrokartony - firma vám pomůže s vytvořením nových prostor nebo přestavbou stávajících pomocí sádrokartonových systémů. Můžete si nechat udělat příčky, podhledy, obložení stěn nebo stropů. - Půdní vestavby - firma vám umožní zvýšit užitnou plochu vašeho domu pomocí půdní vestavby. - Zednické práce - firma provádí veškeré zednické práce, jako jsou zdění nových i starých staveb, bourání nebo opravy zdí, omítání nebo malování. Firma také realizuje komplexní rekonstrukce bytů nebo domů, včetně změny dispozice nebo rozšíření prostor. - Zateplené fasády - firma vám pomůže snížit náklady na vytápění a zlepšit estetiku vašeho domu pomocí zateplených fasád. Firma používá moderní materiály a techniky, které zajišťují vysokou účinnost a trvanlivost zateplení. - Omítky - firma se zabývá omítáním interiérů i exteriérů pomocí různých druhů omítek. Firma také provádí opravy a renovace omítek. - Bytová jádra - firma se specializuje na výstavbu bytových jader, která jsou ideálním řešením pro malé byty nebo garsonky. Bytové jádro obsahuje koupelnu, WC, kuchyňský kout a skříně. Firma dodává a montuje bytová jádra na míru podle vašich požadavků a přání. - Vložkování, čištění a frézování komínů - firma se stará o údržbu a opravy vašich komínů pomocí vložkování, čištění a frézování. Vložkování komínů zlepšuje jejich funkčnost a bezpečnost, čištění komínů odstraňuje nečistoty a saze, frézování komínů opravuje jejich poškození nebo nedostatky. - Obklady, dlažby, zámková dlažba - firma vám provede pokládku obkladů, dlažeb i zámkových dlažeb. - Autodoprava - firma vám zajistí dopravu vašich stavebních materiálů. Firma Stavební práce Josef Zima je vaším profesionálním a spolehlivým partnerem pro veškeré stavební práce. Firma má dlouholeté zkušenosti a reference od spokojených zákazníků. Firma pracuje s kvalifikovanými a zkušenými pracovníky, kteří dodržují termíny a kvalitu práce. Firma nabízí férové ceny a garanci na své služby.


Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Provádíte rekonstrukci starého domu a potřebujete u tohoto domu zhotovit úplně novou střechu? Hledáte firmu, která zajistí výstavbu střechy na klíč včetně veškerých řemeslných prací? Kompletní realizaci střešních systémů na klíč zajistí firma SOVYM s.r.o. Naše firma má bohaté zkušenosti jak s výstavbou, tak i rekonstrukci plochých a šikmých střech. Při realizace nebo opravě střechy provádíme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zajistíme montáž střešních oken i potřebné nátěry. Samozřejmostí je i dodávka materiálu pro stavbu střechy. Našim zákazníkům garantujeme, že je naše práce přesná, kvalitní a včasná. Pokud tedy potřebujete novou střechu, neváhejte se na nás obrátit.


Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Přemýšlíte o nové střeše? Obraťte se na společnost BAST CZ s.r.o. Realizujeme kompletní ploché i šikmé střechy a střechy na klíč v Jihomoravském kraji – v Brně, Boskovicích, Blansku, Znojmě, Břeclavi, Hodoníně a Vyškově. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěné příhradové vazníky pro libovolný typ střešní konstrukce. Zajistíme pokládku střešní krytiny plechové, břidlicové, betonové i z pálených tašek. Střechy na klíč a renovace střech realizují naši kvalifikovaní řemeslníci na rodinných domech, tak administrativních a provozních budovách.


Výstavba nových střech i jejich rekonstrukce od Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Výstavba nových střech i jejich rekonstrukce od Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Každý dům potřebuje střechu. Ať už se jedná o rodinný dům, bytové nebo činžovní domy či památkové objekty. Kvalitně a odborně postavená střecha vydrží dlouhá léta. Pokud i Vy potřebujete novou střechu nebo její rekonstrukci, pak se podívejte na nabídku společnosti Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.. Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. funguje na českém trhu již přes třicet let, a za tu dobu si získala nejen plno spokojených zákazníků, ale také plno potřebných zkušeností v oblasti výstavby nebo rekonstrukce střech. Má bohaté zkušenosti jak v oblasti pokrývačských, tak klempířských prací. Při výstavbě střechy nebo její rekonstrukce, používá kvalitní materiál jako je: - břidlice - prejza - pálená krytina - betonová krytina - eternit - plechová krytina Mimo jiné firma realizuje i instalace střešních oken a zprostředkování tesařských prací. Vypracuje pro Vás konstrukční plán až po samotnou realizaci i po potřebné revize.