Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

PIRES s.r.o.

Hořáky a hořákové systémy – dodávky, pravidelný servis, prodej náhradních dílů

Nejen kompletní dodání hořákových systémů podle požadavku zákazníka, ale i následný servis a prodej náhradních dílů pro hořáky a hořákové systémy renomovaných výrobců Fluidtechnik, Kromschröder, Alfa IN, LBE, Polna Corp, Pietro Fiorentini, SČA zajišťuje společnost PIRES s.r.o. se sídlem v Třinci. V oblasti hořákových systémů nás odborné zkušenosti stvrzené dlouholetou praxí vyzdvihly na výsluní a stali jsme se vyhledávaným odborníkem v servisu hořáků nejen v České republice, nýbrž i v dalších evropských zemích.

obnova a rekonštrukcia striech

obnova a rekonštrukcia striech

Dodávka a montáž strešnej krytiny na objektoch plochých striech hlavnej budovy na 2 NP (vo výkaze označené ako átrium ) na 4 NP (vo výkaze označené ako strojovňa) a nad budovou technických zložiek(vo výkaze označené ako technické zložky) v zmysle špecifikácie uvedenej v Prílohe č. 1 - Výkaz výmer strechy, týchto súťažných podkladoch. Stavebné práce majú obsahovať odstránenie stávajúcich živičných krytín a pokládka nových krytín, osadenie svetlíkov, nová bleskozvodová sústava, atika, zateplenie, hydroizolácia, nové strešné vpuste, oprava omietok /viď. obrazová dokumentácia/ vrátane všetkých prác súvisiacich s dodávkou. Neoddeliteľnou súčasťou dodávky je doprava do miesta plnenia a odvoz a likvidácia stavebného odpadu.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 11:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný onkologický ústav

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný onkologický ústav

Zadavatel IČ:
00165336

Zadavatel ulice:
Klenová 1

Zadavatel PSČ:
833 10

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Nové Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Petra Markovičová

Zadavatel telefon:
+421 259 378 838

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.nou.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45261410-1
Strešné izolačné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Opravy, rekonstrukce plochých, šikmých střech, krovů

Při rekonstrukci šikmých i plochých střech je třeba posoudit stávající stav střechy a krovu, v lokalitě Zlínský kraj, Uherský Brod se můžete obrátit na firmu TOM střechy z Dolního Němčí, která Vám připraví návrh řešení na opravy střech a krovů a zpracuje cenovou nabídku zdarma. Provedeme veškeré pokrývačské, tesařské i klempířské práce související s opravou. Při opravách střech pracujeme se všemi dostupnými střešními krytinami - betonovými, pálenými, plechovými i plastovými. Spoustu výhod má plechová krytina - pro její nízkou cenu, vysokou kvalitu a dlouhou životnost je pro opravy střech velice vhodná.


Zelené střechy - ekologické a udržitelné řešení pro snížení městských tepelných ostrovů

Zelené střechy - ekologické a udržitelné řešení pro snížení městských tepelných ostrovů

Pokud uvažujete o realizaci zelené střechy, neváhejte kontaktovat firmu SIAS Opava. Jsme specialisté na návrh a realizaci zelených střech. S našimi zkušenostmi se postaráme o vše os návrhu, přes instalaci, až po pravidelnou údržbu. Naším cílem je vytvořit pro vás střešní zahradu, která bude nejen krásná, ale také snadno udržovatelná. Zelená střecha je vegetační pokryv na střeše budovy, který nejenže esteticky vylepšuje vzhled nemovitosti, ale také poskytuje mnoho environmentálních výhod. Tato střecha může zlepšit izolaci budovy, snižovat tepelné ostrovy ve městech, zadržovat dešťovou vodu a vytvářet nový prostor pro odpočinek a relaxaci.


Stavoklima Liberec, s.r.o.  - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Stavoklima Liberec, s.r.o. - trvale pevná střecha s našimi klempířskými službami

Společnost byla založena v Liberci a poskytuje své služby především v této oblasti. Specializuje se na výrobu a dodávky vzduchotechniky. V jejich nabídce najdete například ventilátory, klimatizace, filtry a další vzduchotechnické zařízení. Tyto produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a jsou navrženy tak, aby splňovaly nejvyšší požadavky na kvalitu a efektivitu. Dále nabízí klempířské služby, včetně oprav a rekonstrukcí střech. Tyto služby jsou vykonávány profesionálními a zkušenými pracovníky, kteří jsou schopni provést opravy a rekonstrukce rychle a efektivně. Poskytuje poradenství a konzultace ohledně oprav a rekonstrukcí střech. Společnost se těší dobré pověsti mezi svými zákazníky a je považována za spolehlivého a profesionálního partnera pro všechny potřeby zámečnické výroby, vzduchotechniky a klempířských služeb.


Profesionální péče o střechy – čištění střech od mechů a plísní, aplikace ochranných nátěrů

Profesionální péče o střechy – čištění střech od mechů a plísní, aplikace ochranných nátěrů

Střecha je klíčovou částí vašeho domu. Chrání vás před povětrnostními vlivy, zajišťuje tepelnou izolaci a její stav přímo ovlivňuje hodnotu vaší nemovitosti. Bez pravidelného čištění a nátěrů se na střeše mohou začít tvořit mechy, lišejníky a plísně, které mohou poškodit její povrch a zkrátit životnost. Čištění a nátěry střech všech druhů nemovitostí svěřte do rukou profesionálů v oboru, firmě VPM Solutions z Olomouce. Střechu nejprve vyčistíme tlakovou vodou a odmastíme. Poté provedeme aplikaci nátěrového systému, kterou provádíme ručně nebo speciálním stříkacím (airless) zařízením. Součástí renovace střešní krytiny může být i nátěr dalšího příslušenství stavby. V případě potřeby vyhledáme místo zatékání a provedeme drobnější opravy střechy. Čistíme a natíráme plechové, taškové, ploché i asfaltové střechy. Působíme především ve městech Olomouc, Prostějov, Přerov, Litovel, Mohelnice, Uničov a Šternberk.


Mrazuvzdorné tašky BESK Hradec Králové - betonové střešní krytiny v pěti odstínech

Mrazuvzdorné tašky BESK Hradec Králové - betonové střešní krytiny v pěti odstínech

Představujeme Vám českou firmu Besk spol.s r.o. z okresu Hradec Králové, která svoji činnost zaměřila na výrobu a prodej betonové střešní krytiny v České republice. Díky kvalitním pískům mají betonové tašky špičkové vlastnosti. Jsou odolné, mrazuvzdorné a vynikají skoro o polovinu větší pevností. Betonové střešní krytiny BESK nabízíme v pěti barevných odstínech, které zaručují dokonalý povrch a atraktivní vzhled. A abychom vám dokázali, že věříme kvalitě našich výrobků, tak vám na ně poskytujeme 30-ti letou záruku! Střechu pro 3 generace oceňují zákazníci nejen v ČR, ale i v zahraničí. V rámci služeb také nabízíme sortiment montážního příslušenství pro střešní krytiny. Pokud Vás tašky BESK zaujali, neváhejte nás kontaktovat nebo přímo navštívit.


Montáž střechy na klíč - střešní konstrukce včetně dodávky střešní krytiny

Montáž střechy na klíč - střešní konstrukce včetně dodávky střešní krytiny

Střecha musí být nejen funkční, ale také by měla splňovat i estetické požadavky - proto svým zákazníkům vždy poradíme s výběrem střešní krytiny tak, aby byla vhodná pro daný typ stavby. Naše mladá a rozvíjející se firma ROOFTRUSS s.r.o. klade důraz na kvalitu a skvěle odvedenou práci. Přijedeme za vám kamkoliv - Opava, Ostrava, Hranice, Olomouc, Brno, Uherské Hradiště, Kroměříž. Pro montáž střechy na klíč je důležitá kvalitní střešní konstrukce, proto sami vyrábíme dřevěné příhradové vazníky, které se nejčastěji používají právě při stavbě střechy. Tyto dřevěné vazníky nahrazují klasické vázané krovy i ocelové nebo betonové prvky (jsou lehké, cenově dostupné, ekologické a nabízí možnost různý tvarů). Dodáváme také střešní krytinu - vysoce kvalitní pálené střešní tašky (jsou oblíbené pro svou barevnou stálost a navíc vypadají krásně) - střešní betonové tašky - břidlicová střešní krytina. Svou pozici na trhu se nám daří dobývat a věříme, že si najdeme cestu i mezi další stavebníky, podnikatele, zemědělce nebo projekční a stavební firmy - pokud potřebujete zajistit kvalitní střechu na klíč, pak jsme zde pro vás.