Zabezpečenie ubytovania, stravy a konferenčných priestorov

Zabezpečenie ubytovania, stravy a konferenčných priestorov

Predmetom zákazky je zabezpečenie ubytovania, stravy a konferenčných priestorov v rámci organizácie akreditačného školenia v termíne 15.6.-18.6.2023.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 11:02

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Zadavatel IČ:
00164348

Zadavatel ulice:
Ševčenkova 11

Zadavatel PSČ:
850 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Mgr. Jakub Klikač

Zadavatel telefon:
+421 907 515 088

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55110000-4
Hotelové ubytovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pobyt v Kurovickém lomu - ubytování, luxusní apartmány s vlastní terasou a přednášková místnost pro firemní akce

Pobyt v Kurovickém lomu - ubytování, luxusní apartmány s vlastní terasou a přednášková místnost pro firemní akce

Zavítejte do Kurovického lomu, kde luxus splývá s přírodou. Poskytneme Vám dokonalé útočiště pro dospělé hledající klid a inspiraci. Naše luxusní apartmány s vlastní terasou jsou moderně vybavené, čeká Vás úchvatný výhled na lom a soukromí. Každý z našich čtyř apartmánů - Březový, Dubový, Akátový a Fashion line - je pojmenován podle jedinečného charakteru a designu, který odráží krásu přírodních materiálů. Pro firmy, kteří chtějí propojit relaxaci s pracovní akcí, máme k dispozici plně vybavenou přednáškovou místnost pro firemní akce. S kapacitou 40 míst je ideálním místem pro semináře, školení nebo workshopy, které mohou být doplněny o nezapomenutelný pobyt v jednom z našich apartmánů. Ubytování v Kurovickém lomu je zárukou nerušeného odpočinku, protože zde platí pravidlo - Bez dětí a domácích mazlíčků. Tímto způsobem chráníme klid našich hostů a zároveň dbáme na ochranu místní fauny. Přijeďte zažít harmonii a luxus v srdci přírody. Kurovický lom - váš klidný přístav pro obnovu těla i ducha.


Řízená, neřízená degustace vína a  sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Řízená, neřízená degustace vína a sabráž v hotelovém vinařství Ebenberg

Hotel Kurdějov, který se nachází v centru moravských vinařských oblastí, prezentuje a poskytuje informace o moravském vinařství. Plánujete teambuilding a chcete jeho program obohatit degustací vína? Hotelové vinařství Ebenberg pro Vás a vaše kolegy přichystá degustaci vína ve stylových degustačních prostorech s profesionálním degustátorem. Ochutnáte moravská a přírodní vína, která jsou vyrobena z kurdějovských hroznů vinice Ebeny. Degustace ve vinařství trvá zhruba 1 až 1,5 hodiny a je vhodná pro skupiny do 15 osob. Na přání zajistíme i individuální neřízenou degustaci se zkušeným sommeliérem. Velkým zpestřením teambuildingu bude zajisté sabráž – originální způsob otevření láhve sektu useknutím hrdla lahve. Dozvíte se také o historii a postupu výroby sektů a sabráž si můžete také sami vyzkoušet.


Výhodné ubytování a wellness pobyty – dovolená snů za přijatelné ceny

Výhodné ubytování a wellness pobyty – dovolená snů za přijatelné ceny

Přemýšlíte o rodinné dovolené nebo odpočinkovém wellness pobytu na některém z krásných míst v České republice? Neumíte se rozhodnout, kterou lokalitu si vybrat? Navštivte ubytovací portál eUbytko, který Vám pomůžeme najít Vaši vysněnou dovolenou nebo relaxační pobyt za přijatelné ceny. Pokud si chcete užít odpočinek a regeneraci, najdeme Vám cenově výhodný wellness pobyt. Pro milovníky přírody máme k dispozici ubytování v tradičních chatách a chalupách také za příznivé ceny. Těm z Vás, kteří máte rádi luxus, vybereme nejvýhodnější nabídku ubytování v luxusních hotelech. Navštivte náš portál a sami se přesvědčte!


Relaxační pobyt v hotelu s wellness centrem – masáže, vířivka, finská sauna, skotská sprcha

Relaxační pobyt v hotelu s wellness centrem – masáže, vířivka, finská sauna, skotská sprcha

Plánujete vyrazit do Brna? Chcete si dopřát pořádnou dávku klidu a relaxace v blízkosti centra Brna? Ubytujte se v Hotelu AVANTI, který si pro své hosty připravil lákavé pobytové balíčky, jejichž součástí je i relax ve wellness centru hotelu. V hotelové relaxační zóně na Vás čeká vířivka s talkovou i bublinkovou masáží, finská sauna a skotská sprcha, solární louka, vyhřívané lavice a podlahy a reflexologická zóna. Poskytujeme také hodinové masáže zad, šíje a další typy masáží. Hosté ubytování ve VIP a prezidentském apartmánu mají k dispozici dvě hodiny privátního wellness po předchozí rezervaci zcela zdarma.


Ubytování na jižní Moravě s degustací vína

Ubytování na jižní Moravě s degustací vína

Chcete si naplánovat výlet na jižní Moravu, zajistit si zde příjemné ubytování s degustací vín? Pak přijeďte do vinařské obce Bořetice a ubytujte se na Hotelu Kraví hora****, kde Vám nabídneme hezké a příjemné ubytování a zajistíme ochutnávku, degustaci skvělých moravských vín od místních vinařů. Hotel Kraví hora**** v obci Bořetice nabízí komfortní ubytování. Ubytovat se můžete v některém z našich hotelových domů: Hotel I. - 15x pokoj dvoulůžkový (možnost 1 přistýlky) - 3x pokoj luxusní s vířivou vanou (možnost 2 přistýlek) - 2x apartmá čtyřlůžkové (2x oddělené ložnice, možnost 2 přistýlek) Hotel II. - 5x pokoj dvoulůžkový - 5x pokoj dvoulůžkový (s balkónem) - 2x pokoj jednolůžkový Hotel III. - 15x apartmá dvoulůžkové (možnost 2 přistýlek, vlastní parkovací místo, soukromá terasa) - 1x apartmá dvoulůžkové bezbariérové (možnost 2 přistýlek, vlastní parkovací místo, soukromá terasa) A pokud jste milovníky dobrého vína, pozveme Vás k posezení ve vinném sklepě našeho hotelu. Náš hotel Vám nabízí posezení ve vinném sklepě pro 90 osob. Sklep je velmi prostorný, takže se zde určitě nebudete cítit stísněně. Degustaci skvělých moravských vín Vám na přání můžeme zkombinovat také se zábavou a jídlem. Vína, která Vám nabízíme při degustaci, jsou pečlivě vybíraná a pochází jen od prověřených dodavatelů, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a také zajišťujeme vínům kvalitní péči. Vína Vám také bude podávat obsluha, která umí vína prezentovat i správně podávat. Můžete si u nás také objednat tematický raut či jiné gastronomické zážitky, které Vám rádi doporučíme či navrhneme speciální menu. Naše prostory vinného sklepu jsou také vhodné pro uspořádání jakýchkoli dalších akcí - narozeniny, svatby, firemní večírky, firemní školení, soustředění a podobně, kdy můžete využít naše další prostory jako další sály, venkovní prostory či wellness. Zajistíme Vám u nás maximální soukromí, pohodlí a ochutnávku skvělých vín z jižní Moravy.


Firemní akce, školení, teambuildingy s ubytováním včetně občerstvení a teambuildingových aktivit

Firemní akce, školení, teambuildingy s ubytováním včetně občerstvení a teambuildingových aktivit

Lednicko-valtický areál je vyhledávaným místem pro konání firemních akcí. Chcete i vy pro Vás a Vaše kolegy uspořádat perfektní školení, seminář nebo teambuilding ve Valticích? Ideálním místem pro tuto akci je Penzion Siesta ve Valticích, kde se postarají o kompletní organizaci firemních akcí, jako je školení, teambuilding, večírek a mnohé další. Ubytujeme Vás v klimatizovaných pokojích s vlastním sociálním zařízením. Zajistíme stravování v podobě polopenze nebo plné penze, včetně coffeebreaku a večerních rautů. K dispozici Vám budou i sály se školící technikou. Pro všechny zúčastněné zajistíme i teambuildingové aktivity, jako je řízená degustace moravských vín, sekání sektu – sabrage, vinařskou turistiku, ale i průvodce po památkách Lednicko-valtického areálu.