Nádoba na Bio odpad

Nádoba na Bio odpad

Predmetom zákazky je dodanie 2000 ks nádob na BIO odpad v súlade so špecifikáciou.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 11:14

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Galanta

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
07.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Galanta

Zadavatel IČ:
00305936

Zadavatel ulice:
Mierové námestie 940/1

Zadavatel PSČ:
924 01

Zadavatel obec:
Galanta

Kontaktní osoba:
Mgr. Cyntia Viktorová

Zadavatel telefon:
+421 317 884 308


Zadavatel web:
http://www.galanta.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

34928480-6
Kontajnery a nádoby na odpad a odpadky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Ochranné samolepicí fólie a pásky - ochrana proti poškození a zašpinění

Ochranné samolepicí fólie a pásky - ochrana proti poškození a zašpinění

Ochranná samolepicí fólie velmi dobře zabrání poškození a zašpinění výrobků a zboží při transportu, uskladnění či dalším zpracování. Také se skvělé hodí pro ochranu a zakrytí povrchu při lakování či malování. Stačí oslovit společnost Steroll s.r.o. ze Zlína, která Vám dodá ochranné samolepicí fólie a pásky. Můžete je využít na tyto povrchy: - sklo - rámy oken a dveří - podlahy - lakované kovové plochy - karosérie - podlahové krytiny a hrubší fasády. Mezi přední výhody fólie patří to, že je plynotěsná, vodotěsná, voděodolná a lze ji použít i opakovaně! Spodní strana je opatřena lehce lepivou vrstvou akrylátového lepidla, díky kterému snadno přilne na povrch. Po odstranění z povrchu nezanechává zbytky fólie a lepidla, takže místo zůstane krásně čisté. Fólií dodáváme v různých šířkách podle požadavku zákazníka, a to od 25 mm do 1000 mm


Transparentní fólie z měkčeného PVC – ochrana pro dům, zahradu i garáž

Transparentní fólie z měkčeného PVC – ochrana pro dům, zahradu i garáž

Už Vás nebaví neustále v pergole zametat listí, ale chcete mít výhled jako doposud? Vyzkoušejte transparentní fólie z měkčeného PVC od společnosti Portaflex s.r.o., která vyjde vstříc Vašim představám o průsvitnosti nejen v Ostravě. Tyto transparentní fólie s tloušťkou 1 mm slouží nejen k zakrytí pergol a k ochraně před prachem a listím, ale také k částečnému odizolování hlučného souseda. Fólie s větší tloušťkou se používají i k ochraně povrchu nábytku, tlumení rázu na dílenských strojích nebo i pro vstupy psích boud. Transparentní fólie z měkčeného PVC najdou své využití i u Vás doma a proto neváhejte a kontaktujte nás!


Skládací paletové kontejnery, které šetří logistické náklady a zajišťují návratnost investic

Skládací paletové kontejnery, které šetří logistické náklady a zajišťují návratnost investic

Hledáte-li na trhu kvalitní plastové kontejnery, které by měly vysokou nosnost, obraťte se na společnost Schoeller Allibert Czech Republic s.r.o. Plastové kontejnery vyrábíme v různých velikostech a různé typy, ale vždy jsou z kvalitních materiálů, které zaručují kontejnerům odolnost vůči poškození, chemickým látkám a dobře snášet rozdílné teploty. I přes nízkou váhu splňují vysoké požadavky na nosnost. Jsou nenáročné na údržbu, skládací a mohou být opatřeny tzv. inzerty (speciální vložky zabraňující kontaktu dílů mezi sebou). Skládací kontejner Magnum Optimum 1208 splňuje nejvyšší požadavky v oblasti přepravy a skladování. Uplatnění našel především v automobilovém průmyslu a v průmyslové výrobě. Navíc patří mezi vítězné projekty v národní soutěži Obal roku 2019. Kontejner Magnum Optimum 1208 má několik výhod: - úspora nákladů – šetří náklady na reverzní logistiku - vysoká nosnost – dynamická i statická nosnost, odolnost, nízká váha - jednoduchá manipulace - nový rozměr - výjimečný sklopný poměr - opakovaně použitelný - lze stohovat na sebe - několik variant (lyžiny, nohy) - možnost přidání rámečku Optiframe Magnum Optimum 1208 poskytujeme ve čtyřech základnových verzích: Ref. 2500.461 – 2 ližiny, 2 nohy Ref. 2500.461 – 3 ližiny Ref. 2500.441 – 8 noh Ref. 2500.441 – 4 nohy Pro více informací o tomto kontejneru nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky.


Obalové materiály – bublinkové a strečové fólie, zakrývací plachty

Obalové materiály – bublinkové a strečové fólie, zakrývací plachty

Čeká Vás stěhování a potřebujete zabalit nábytek, porcelán, elektroniku do bublinkové fólie, která tyto předměty před poškozením při jejich přepravě? Chystáte se malovat a potřebujete plachty pro zakrytí podlahy nebo skříní? Obalové materiály i krycí plachty nakoupíte v prodejně Barvy M.J.Final, s.r.o. v Litovli. Lehká, průhledná a recyklovatelná bublinková fólie ochrání předměty proti oděru i vlhkosti. Je vhodná pro mnohé aplikace v balení – prokládání, vytváření ochranných polštářků a ochrany povrchů. Transparentní strečová folie zpevňuje zboží na paletách při jeho transportu, ale lze ji použít i na zabezpečení dveří a šuplíků proti jejich otevírání. Prodáváme také zesílené ochranné průmyslové plachty s kovovými oky, které můžete použít v interiéru i exteriéru. Na výběr jsou i recyklovatelné polyethylenové zakrývací fólie.


Pytele a sáčky z LDPE a HDPE vyrobíme na zakázku - BIPO - PLAST s.r.o.

Pytele a sáčky z LDPE a HDPE vyrobíme na zakázku - BIPO - PLAST s.r.o.

Potřebujete na zakázku vyrobit pytle nebo sáčky různých rozměrů? Pak se obraťte na společnost BIPO - PLASTY s.r.o. z Příšovic v okrese Liberec. Společnost se zabývá výrobou obalových materiálů, mezi něž patří i výroba LDPE a HDPE sáčku a pytlů na zakázku. Sáčky a pytle pro Vás vyrobí dle Vašich požadavků v různých rozměrech a s bočním nebo dnovým svárem. A jaký je vlastně rozdíl mezi LDPE a HDPE pytli a sáčky? LDPE sáčky a pytle se lidově nazývají taky igelit. Jsou nešustivé a mají měkkou a tvárnou strukturu. Jsou více leklejší a roztažitelné. HDPE sáčky a pytle se lidově nazývají mikroten a jsou šustivé. Jejich struktura je tenčí a jsou méně roztažitelné. Máte zájem a rádi byste se dozvěděli více informací? Pak se neváhejte podívat na webové stránky společnosti BIPO - PLASTY s.r.o., kde Vám rádi sdělí podrobnější informace.


Zakupte u specialistů na podlahy lišty, pásky, fólie a další příslušenství

Zakupte u specialistů na podlahy lišty, pásky, fólie a další příslušenství

Hledáte v Praze firmu s širokou škálou kvalitních podlah včetně její pokládky? Právě firma BOMA PARKET se zabývá pokládkou podlah a prodejem příslušenství. Společnost je oficiálním distributorem a partnerem několika renomovaných značek, jako jsou Bona, Boen, Esco, Kährs, Parador, Wineo, Gerflor, Metropolitan, Terrafina, Relazzo a další. Tyto značky zaručují vysokou kvalitu, design a trvanlivost podlah a teras, které splní i ty nejnáročnější požadavky. Na eshopu a na prodejně si vyberete i z příslušenství v podlahářství. Sortiment obsahuje laky, vosky, pásky, krycí fólie nebo podlahářské brusky. Navštivte prodejnu a vzorkovnu v Praze 10 a nechte si poradit.