Výběr domácích spotřebičů, bílé techniky 2. jakosti s výraznou slevou v Holešově

Obchodní dům Morava Holešov s.r.o.

Výběr domácích spotřebičů, bílé techniky 2. jakosti s výraznou slevou v Holešově

Velký zájem zákazníků je o domácí spotřebiče 2. jakosti, které prodáváme s 30 až 70 % slevou kvůli nepatrným estetickým vadám. V prodejně v sekci elektro nabízíme plně funkční pračky, sušičky, myčky, ledničky, mrazáky, vestavné kuchyňské spotřebiče LG, AEG, Miele, Whirlpool, Elekrolux, Samsung a další osvědčené značky kvalitní bílé techniky, ale také mikrovlnné trouby, varné desky, digestoře.

Poptávám rekonstrukci střechy

Poptávám rekonstrukci střechy

Poptávám rekonstrukci střechy ve Slavkově u Brna.
Poptávka byla vložena dne:
08.06.2023 11:04

Platnost poptávky:
08.07.2023 11:03

Kontaktní osoba:
Rudolf Václavík


Telefon:
+420 730 163 052

Okres:
Vyškov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Kompletní střešní systémy na míru – výstavba plochých a šikmých střech na klíč

Provádíte rekonstrukci starého domu a potřebujete u tohoto domu zhotovit úplně novou střechu? Hledáte firmu, která zajistí výstavbu střechy na klíč včetně veškerých řemeslných prací? Kompletní realizaci střešních systémů na klíč zajistí firma SOVYM s.r.o. Naše firma má bohaté zkušenosti jak s výstavbou, tak i rekonstrukci plochých a šikmých střech. Při realizace nebo opravě střechy provádíme tesařské, pokrývačské i klempířské práce. Zajistíme montáž střešních oken i potřebné nátěry. Samozřejmostí je i dodávka materiálu pro stavbu střechy. Našim zákazníkům garantujeme, že je naše práce přesná, kvalitní a včasná. Pokud tedy potřebujete novou střechu, neváhejte se na nás obrátit.


Stavební práce, pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce, rekonstrukce

Stavební práce, pokrývačské práce, hydroizolace, sádrokartony, půdní vestavby, zednické práce, rekonstrukce

Hledáte spolehlivou a kvalitní firmu, která vám zajistí veškeré stavební práce? Pak je pro vás správnou volbou firma Stavební práce Josef Zima. Tato firma se zabývá širokou škálou stavebních činností, mezi které patří: - Pokrývačské, klempířské a tesařské práce - firma vám nabízí kompletní řešení střech, od návrhu až po realizaci. Můžete si vybrat z různých materiálů, jako jsou tašky, plechy, šindele nebo dřevěné štíty. - Hydroizolace plochých střech - firma je specialista na hydroizolaci plochých střech, která zabraňuje pronikání vody a vlhkosti do stavební konstrukce. Firma používá kvalitní materiály a technologie, které zaručují dlouhou životnost a funkčnost hydroizolace. - Sádrokartony - firma vám pomůže s vytvořením nových prostor nebo přestavbou stávajících pomocí sádrokartonových systémů. Můžete si nechat udělat příčky, podhledy, obložení stěn nebo stropů. - Půdní vestavby - firma vám umožní zvýšit užitnou plochu vašeho domu pomocí půdní vestavby. - Zednické práce - firma provádí veškeré zednické práce, jako jsou zdění nových i starých staveb, bourání nebo opravy zdí, omítání nebo malování. Firma také realizuje komplexní rekonstrukce bytů nebo domů, včetně změny dispozice nebo rozšíření prostor. - Zateplené fasády - firma vám pomůže snížit náklady na vytápění a zlepšit estetiku vašeho domu pomocí zateplených fasád. Firma používá moderní materiály a techniky, které zajišťují vysokou účinnost a trvanlivost zateplení. - Omítky - firma se zabývá omítáním interiérů i exteriérů pomocí různých druhů omítek. Firma také provádí opravy a renovace omítek. - Bytová jádra - firma se specializuje na výstavbu bytových jader, která jsou ideálním řešením pro malé byty nebo garsonky. Bytové jádro obsahuje koupelnu, WC, kuchyňský kout a skříně. Firma dodává a montuje bytová jádra na míru podle vašich požadavků a přání. - Vložkování, čištění a frézování komínů - firma se stará o údržbu a opravy vašich komínů pomocí vložkování, čištění a frézování. Vložkování komínů zlepšuje jejich funkčnost a bezpečnost, čištění komínů odstraňuje nečistoty a saze, frézování komínů opravuje jejich poškození nebo nedostatky. - Obklady, dlažby, zámková dlažba - firma vám provede pokládku obkladů, dlažeb i zámkových dlažeb. - Autodoprava - firma vám zajistí dopravu vašich stavebních materiálů. Firma Stavební práce Josef Zima je vaším profesionálním a spolehlivým partnerem pro veškeré stavební práce. Firma má dlouholeté zkušenosti a reference od spokojených zákazníků. Firma pracuje s kvalifikovanými a zkušenými pracovníky, kteří dodržují termíny a kvalitu práce. Firma nabízí férové ceny a garanci na své služby.


Rekonstrukce střech Praha – odborně odvedená práce se zárukou

Rekonstrukce střech Praha – odborně odvedená práce se zárukou

Volá střecha Vašeho domu po opravě? Kompletní a odborně provedené rekonstrukce střech nabízí firma Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy. Součástí našich služeb je bezplatná konzultace, poradenství při výběru střešní krytiny a kvalitně odvedená práce, na kterou poskytujeme záruku. Naši kvalifikovaní odborníci z řady tesařů, klempířů a pokrývačů využívají ke své práci moderní postupy a profesionální přípravky a nářadí. Ať už se jedná o částečnou nebo kompletní rekonstrukci, vždy si můžete být jisti profesionálně odvedou prací. Rekonstrukce střech není radno odkládat, proto neváhejte a kontaktujte firmu Střechy VRŇATA & ŽÁČIK z Prahy.


Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Tesařské, klempířské, pokrývačské práce - realizace kompletních střech a střechy na klíč

Přemýšlíte o nové střeše? Obraťte se na společnost BAST CZ s.r.o. Realizujeme kompletní ploché i šikmé střechy a střechy na klíč v Jihomoravském kraji – v Brně, Boskovicích, Blansku, Znojmě, Břeclavi, Hodoníně a Vyškově. Provádíme tesařské, klempířské a pokrývačské práce. Vyrábíme, dodáváme a montujeme dřevěné příhradové vazníky pro libovolný typ střešní konstrukce. Zajistíme pokládku střešní krytiny plechové, břidlicové, betonové i z pálených tašek. Střechy na klíč a renovace střech realizují naši kvalifikovaní řemeslníci na rodinných domech, tak administrativních a provozních budovách.


Výstavba nových střech i jejich rekonstrukce od Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Výstavba nových střech i jejich rekonstrukce od Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.

Každý dům potřebuje střechu. Ať už se jedná o rodinný dům, bytové nebo činžovní domy či památkové objekty. Kvalitně a odborně postavená střecha vydrží dlouhá léta. Pokud i Vy potřebujete novou střechu nebo její rekonstrukci, pak se podívejte na nabídku společnosti Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o.. Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. funguje na českém trhu již přes třicet let, a za tu dobu si získala nejen plno spokojených zákazníků, ale také plno potřebných zkušeností v oblasti výstavby nebo rekonstrukce střech. Má bohaté zkušenosti jak v oblasti pokrývačských, tak klempířských prací. Při výstavbě střechy nebo její rekonstrukce, používá kvalitní materiál jako je: - břidlice - prejza - pálená krytina - betonová krytina - eternit - plechová krytina Mimo jiné firma realizuje i instalace střešních oken a zprostředkování tesařských prací. Vypracuje pro Vás konstrukční plán až po samotnou realizaci i po potřebné revize.


Izolace plochých střech, hydroizolace základů, spodní stavby

Izolace plochých střech, hydroizolace základů, spodní stavby

Máte problém u rovné, ploché střechy s prosakováním vody při dešti? Společnost IZOLACE M s.r.o. provádí fóliové izolace plochých střech včetně zateplovacích prací a hydroizolace základů domu, spodní stavby proti vodě. V okrese Uherské Hradiště i Zlín volejte tel.: 605953450. Používaná fólie FATRAFOL je vhodná na všechny běžné podklady i na původní krytinu - zajistí dlouhodobou ochranu střešního pláště i v extrémních klimatických podmínkách, je bezúdržbová. Položení izolace je možné i u šikmé střechy s mírným spádem. Zajišťujeme izolace proti zemní vlhkosti, tlakové vodě.