Rekonštrukcia riadiaceho systému scénického zariadenia v sále Štúdia Slovenského národného divadla

Rekonštrukcia riadiaceho systému scénického zariadenia v sále Štúdia Slovenského národného divadla

Predmetom zákazky je :
- Dodávka a montáž riadiaceho systému scénických zariadení v sále Štúdia Slovenského národného divadla.
-Riadiaci systém bude obsahovať centrálne CPU PLC s prvkami Fail-Safe
so zabezpečením bezpečnosti SIL2, tento bude inštalovaný v novom rozvádzači UV1.
- Súčasťou dodávky bude aj dodávka motorov dekoračných ťahov M1-M6 (Technické parametre
Menovitá nosnosť: 200kg, Zdvih: 7, 7m, Menovitá dopravná rýchlosť: 0-0, 5m.s-1), bodových
ťahov U1-U10 (Technické parametre Menovitá nosnosť 100kg, Zdvih 7, 2m, Menovitá dopravná rýchlosť
0-0, 5m.s-1) a portálového osvetľovacieho mosta vrátane IRC a ARC snímačov.
- Ku všetkým dodaným motorom budú dodané frekvenčné meniče s vektorovým
riadením, tieto budú inštalované v nových rozvádzačoch LEV1 až LEV3.
- Na ovládanie riadiaceho systému bude dodaný mobilný ovládací pult DT1, ktorý bude
možné pripojiť pomocou 2 prípojných miest EF1, EF2 a ktorého súčasťou bude aplikačný
softvér, ktorého vizualizáciu odsúhlasí verejný obstarávateľ/objednávateľ.
-Súčasťou predmetu zákazky je výrobná projektová dokumentácia, dokumentácia skutkového stavu
a návod na obsluhu a údržbu.
-Súčasťou predmetu zákazky sú taktiež opakované úradné skúšky, vrátane uvedenia scénických
zariadení do prevádzky.
-Zaškolenie obsluhy.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 07:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenské národné divadlo

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenské národné divadlo

Zadavatel IČ:
00164763

Zadavatel ulice:
Pribinova 17

Zadavatel PSČ:
819 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Človiečková, Zuzana Škopeková

Zadavatel telefon:
+421 220472180 / 220472181

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.snd.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42961000-0
Povelové a riadiace systémy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Kuželočelní průmyslové převodovky

Kuželočelní průmyslové převodovky

Sháníte kuželočelní průmyslovou převodovku? Výkonné a kvalitní převodovky jsou k dostání u obchodní společnosti SPONA – ROL s.r.o., výhradního obchodního zástupce renomovaných italských výrobců STM, GSM, RACE, LAFERT Motors v České republice. U nás si jistě vyberete. Spolehlivé univerzální kuželočelní převodovky řady RXO/V 800 splňují požadavky pro přenos energie ve středně těžkém a těžkém průmyslu. Ideální volbou je také řada RXO/V 700 s robustním tělem a velkým množstvím volitelného příslušenství. Výborný poměr cena/výkon naleznete u produktové řady O a S. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Pronájem a půjčovna elektrocentrál, spolehlivé zapůjčení dieselagregátů

Pronájem a půjčovna elektrocentrál, spolehlivé zapůjčení dieselagregátů

Očekáváte odstávku elektrického proudu a potřebujete připojení k elektrické síti? Pak neváhejte a obraťte se na společnost PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. Elektrocentrály a dieselagregáty půjčujeme po celé České republice s kompletním servisem. Externí zdroj elektrické energie si můžete pronajmout krátkodobě i dlouhodobě. Pronájem a půjčovna náhradních zdrojů elektrické energie: - elektrocentrály - mobilní elektrocentrály - dieselagregáty - motorgenerátory Kompletní a spolehlivý servis: - instalace - montáž i deinstalace elektrocentrály - trvalá obsluha Pokud nevíte, jaký náhradní zdroj je pro vás ideální, tak vám ve firmě PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. rádi a ochotně poradí. Na nás se můžete spolehnout.


Pronájem a půjčovna elektrocentrál - rychlé řešení výpadku elektřiny díky elektrocentrále

Pronájem a půjčovna elektrocentrál - rychlé řešení výpadku elektřiny díky elektrocentrále

Hledáte půjčovnu elektrocentrál v Opavě či Ostravě? Potřebujete elektřinu na místech, kde není běžné připojení? Využijte možnosti zapůjčení elektrocentrály a náhradních zdrojů, které rychle a spolehlivě vyřeší výpadek elektrického proudu. Pracovníci z ostravské společnosti OSPOL TECH s.r.o. Vám rádi pomohou vybrat vhodný typ elektrocentrály podle potřeby a využití. Elektrocentrály využijete hlavně při plánované nebo nečekané odstávce elektrické energie, ale oceníte je i v těchto případech: - ve stavebnictví jako primární zdroj pro napájení jeřábů, staveništních rozvodů, osvětlení apod. – u plánované odstávky trafostanic - při údržbě sítí (elektrocentrála napájí po dobu výpadku část veřejné sítě) - jako pomoc při havárii veřejné sítě nebo jejím dlouhodobém výpadku - na sportovních a kulturních akcích - na open-air párty a festivalech - primární zdroj pro zvukaře, světlo, catering apod. - živelné pohromy. Náhradní zdroje elektrické energie zajistí trvalý provoz i několik dní. Ve vybavení je zásuvková výbava samozřejmostí – ušetříte tak za dodatečné půjčování rozvaděčů!


Aplikace do náročného prostředí, pro jadernou energetiku - mikrospínače, jističe, senzory, elektroměry, převodníky, průchodky

Aplikace do náročného prostředí, pro jadernou energetiku - mikrospínače, jističe, senzory, elektroměry, převodníky, průchodky

Divize Speciálních aplikací společnosti ELEXIM a.s. Kroměříž se specializuje na dodávky elektrotechnických výrobků a software pro náročná prostředí, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost. Mezi tyto oblasti patří: Primární hermetické zóny jaderných elektráren - dodáme zařízení pro měření, regulaci, ochranu a diagnostiku elektrických sítí v jaderných elektrárnách, jako jsou například transformátory, spínací prvky, měřicí přístroje, reléové jednotky, zdroje napájení a další. Projekty obrany, vojenství a letectví - poskytneme řešení pro specifické požadavky těchto odvětví, jako jsou například odolnost proti elektromagnetickým rušením, vibracím, teplotním extrémům, nárazům a střelám. Mezi dodávané produkty patří například svorkovnice, konektory, spínací panely, tlačítka, signální lampy a další. Pro další průmyslové obory jsme schopni zajistit elektrotechnické řešení pro jakýkoliv projekt, který vyžaduje speciální podmínky, např. projekty obrany, vojenství, letectví i jiné. Disponujeme vlastní výrobou a montážní kapacitou a také zastupujeme vybrané partnery z celého světa, například: Secure Meters (CEWE) - jeden z největších výrobců elektroměrů a panelových přístrojů na světě. Dodáme jejich široké portfolio produktů pro měření spotřeby elektrické energie a řešení pro chytré sítě. Noja Power - australská společnost, která se zabývá vývojem a výrobou inteligentních středního napětí recloserů pro distribuční sítě. Jejich produkty využijete pro zlepšení spolehlivosti a efektivity elektrických sítí. Mafelec & Petercem Sensors - francouzská společnost, která se specializuje na výrobu odolných mikrospínačů, jističů a senzorů, čidel signalizačních zařízení pro náročná prostředí. Hargitai (ATEX) - maďarská společnost, která vyrábí svorkovnice, konektory a kabelové průchodky pro prostředí s nebezpečím výbuchu. Jsme tedy schopni připravit komplexní řešení pro jakýkoliv projekt.


Dodavatel elektrotechniky pro průmysl, komerční použití - rozvaděče, přístroje nízkého napětí, pohony, procesní instrumentace

Dodavatel elektrotechniky pro průmysl, komerční použití - rozvaděče, přístroje nízkého napětí, pohony, procesní instrumentace

Firma ELEXIM a.s. Kroměříž, která je dodavatelem elektrotechniky pro průmysl i domácnosti má širokou nabídku produktů pro různé oblasti, jako jsou přístroje nízkého napětí, pohony, automatizace, procesní instrumentace a další. ELEXIM je také autorizovaným prodejcem produktů ABB, jednoho z předních světových výrobců elektronických komponentů. Jejich produkty dodáváme po celém světe. Neomezujeme se jen na prodej zmiňovaných produktů, ale také na výrobu rozvaděčů na zakázku dle projektové dokumentace. Dokážeme dodat rozvaděč přesně dle konkrétních požadavků zákazníka, ať už jde o velikost, tvar a funkce. Zajišťujeme montáž, zkušební provoz a servis rozvaděčů. Na webových stránkách najdete více informací o produktech i službách. Nabízíme kvalitu, spolehlivost a odbornost v oblasti elektrotechniky, elektromobility i speciálních aplikací. Pokud splňuje naše firma Vaše požadavky, neváhejte nás jako dodavatele kontaktovat.


Elektromotory pro výtahy a eskalátory od výrobce LAFERT

Elektromotory pro výtahy a eskalátory od výrobce LAFERT

Sháníte kvalitní elektromotor pro výtah či eskalátor? Vyzkoušejte elektromotory italského výrobce Lafert Motors. O jejich dodávku se Vám postará obchodní společnost SPONA – ROL s.r.o. z Brna. Oslovte společnost s dlouholetými zkušenostmi a profesionálním jednáním. Synchronní elektromotory výrobce Lafert Motors se vyznačují svou kvalitou, výkonností, spolehlivostí a nenáročnou údržbou. Mají osovou výšku 135 – 175 mm, 26 a 30 pólů a rozsah kroutícícího momentu 140 – 660 Nm. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!