Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

REMIVA, s.r.o.

Kvalitní regranuláty Remistyren, HDPE, PP, ABS, HIPS, PC/ABS, POM, PMMA

Nejen plastové compoundy, ale i plastové regranuláty tvoří stěžejní výrobní činnost společnosti REMIVA s.r.o., předního českého zpracovatele plastových technologických odpadů z výroby. Vyrábíme kvalitní regranuláty vhodné pro vstřikování, extruzi a vyfukování.

Rekonštrukcia riadiaceho systému scénického zariadenia v sále Štúdia Slovenského národného divadla

Rekonštrukcia riadiaceho systému scénického zariadenia v sále Štúdia Slovenského národného divadla

Predmetom zákazky je :
- Dodávka a montáž riadiaceho systému scénických zariadení v sále Štúdia Slovenského národného divadla.
-Riadiaci systém bude obsahovať centrálne CPU PLC s prvkami Fail-Safe
so zabezpečením bezpečnosti SIL2, tento bude inštalovaný v novom rozvádzači UV1.
- Súčasťou dodávky bude aj dodávka motorov dekoračných ťahov M1-M6 (Technické parametre
Menovitá nosnosť: 200kg, Zdvih: 7, 7m, Menovitá dopravná rýchlosť: 0-0, 5m.s-1), bodových
ťahov U1-U10 (Technické parametre Menovitá nosnosť 100kg, Zdvih 7, 2m, Menovitá dopravná rýchlosť
0-0, 5m.s-1) a portálového osvetľovacieho mosta vrátane IRC a ARC snímačov.
- Ku všetkým dodaným motorom budú dodané frekvenčné meniče s vektorovým
riadením, tieto budú inštalované v nových rozvádzačoch LEV1 až LEV3.
- Na ovládanie riadiaceho systému bude dodaný mobilný ovládací pult DT1, ktorý bude
možné pripojiť pomocou 2 prípojných miest EF1, EF2 a ktorého súčasťou bude aplikačný
softvér, ktorého vizualizáciu odsúhlasí verejný obstarávateľ/objednávateľ.
-Súčasťou predmetu zákazky je výrobná projektová dokumentácia, dokumentácia skutkového stavu
a návod na obsluhu a údržbu.
-Súčasťou predmetu zákazky sú taktiež opakované úradné skúšky, vrátane uvedenia scénických
zariadení do prevádzky.
-Zaškolenie obsluhy.
Veřejná zakázka vložena:
08.06.2023 07:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Slovenské národné divadlo

Originální záznam:

Hlavní místo plnění:
Bratislavský kraj

Platnost veřejné zakázky:
04.07.2023 10:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Slovenské národné divadlo

Zadavatel IČ:
00164763

Zadavatel ulice:
Pribinova 17

Zadavatel PSČ:
819 01

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Človiečková, Zuzana Škopeková

Zadavatel telefon:
+421 220472180 / 220472181

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.snd.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

42961000-0
Povelové a riadiace systémy

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Půjčovna elektrocentrál pro trvalý přísun energie

Půjčovna elektrocentrál pro trvalý přísun energie

Firma PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. je odborníkem na slovo vzatý. Půjčovna elektrocentrál pro vás zajistí nejen pravidelný pronájem, ale také zapůjčení motorgenerátorů a dieselagregátů, a to v rámci celé České republiky včetně východočeské oblasti, jako jsou Pardubice a Hradec Králové. Pokud oceňujete možnost využít pronájem elektrocentrál, ovšem sami si neporadíte s jejich obsluhou, není to žádný problém. Pronájem u naší společnosti funguje včetně trvalé obsluhy. Naše služby jsou vám k dispozici při výpadku nebo odstávce elektrické energie, v případě pořádání koncertů nebo kulturních a společenských akcí či při oslavách. Ani dlouhodobé odstávky energie nás nezastaví a jsme vám vždy při ruce. Jaké přístroje si u nás můžete vypůjčit nebo pronajmout? - elektrocentrály - mobilní elektrocentrály - dieselagregáty - motorgenerátory PRONÁJEM ELEKTROCENTRÁL - Šafařík s.r.o. působí především v okolí Přerova, Olomouce a Vsetína, ale není problém vám elektrický proud dodat kamkoliv po celé České republice - třeba právě do měst Hradec Králové a Pardubice. Jestliže i vy máte zájem o elektrocentrály, neváhejte nás kontaktovat.


Bezúdržbový, bezkartáčový motor pro turnikety, automatické vstupní branky - do kancelářských budov, prostor s vysokým pohybem osob

Bezúdržbový, bezkartáčový motor pro turnikety, automatické vstupní branky - do kancelářských budov, prostor s vysokým pohybem osob

V prostorách s vysokým pohybem osob je důležité při realizaci vstupních zařízení myslet na zajištění maximální plynulosti průchodů. Výrobce turniketů, firma COMINFO, a.s. Zlín, vyvinula bezkartáčový motor pro turnikety a automatické vstupní branky. Jde o jeden z nejtišších motorů, vhodný je do kancelářských budov, škol, pro muzea, knihovny, stanice metra, železniční stanice i pro letiště. Magnetic Direct Drive Motor (MDD) je vyvinutý a patentovaný společností COMINFO. Vlastnosti: - bezúdržbový motor – bezkartáčový, bez převodovky, spojky a oleje - dlouhá živostnost - MCBF 20 000 000 - odolnost proti prachu a vlhkosti - velmi tichý chod motoru - možnost nastavit rychlost a točivý moment - velmi dobré zrychlení a zpomalení.


Prodej dieselových motorů IVECO, CASE a NEW HOLLAND

Prodej dieselových motorů IVECO, CASE a NEW HOLLAND

Hledáte-li odborníka s mnoholetou zkušeností v oblasti prodeje dieselových motorů či polomotorů, ale také jejich oprav, pomůže Vám společnost MOTORSERVIS Švec v Šumperku. Tato firma se ve svém oboru pohybuje již více jak 25 let. V této společnosti je možné zakoupit dieselové motory značky IVECO, CASE a NEW HOLLAND. Kromě kompletních motorů těchto značek je možné zakoupit i polomotory nebo holé motory pocházející od výše zmíněných výrobců, a to vše za výhodnou cenu. Nově MOTORSERVIS nabízí k prodeji i holé motory IVECO DAILY 3.0 EURO 5+. Samozřejmostí je i doplňkový prodej originálních náhradních dílů pro dieselové a plynové spalovací motory IVECO, CASE a NEW HOLLAND.


Elektrocentrála, prodej profesionálního pomocníka na svářecí práce bez možnosti elektřiny

Elektrocentrála, prodej profesionálního pomocníka na svářecí práce bez možnosti elektřiny

Sháníte kvalitní elektrocentrálu? Firma FORMICA WELD spol. s r.o. v Brně prodává elektrocentrály ve vysokém standartu. Profesionální pomocník při svařování, když není dostupný elektrický proud. Výhody elektrocentrály: -motor Honda GX 390 (11 kW) disponující výkonem 6,5 kVA nebo motor Honda GX 670 (20,5 kW) disponující výkonem 10 kVA, i napájení dalších elektrických spotřebičů -integrované svářečky se a zatížitelností až 220 A při 35% -vysoká kvalita, bezpečnost a spolehlivost -nízká hlučnost a provozní náklady -vybavena proudovou ochranou a olejovým hlídačem -pro elektrody do 4 mm nebo do 8 mm. U nás můžete přikoupit možné doplňky k elektrocentrále: -podvozek -větší nádrž -kapotáž -počítač motohodin -indikátoru napětí. Bližší informace na webových stránkách nebo na prodejně v Brně - Chrlice.


Aplikace do náročného prostředí, pro jadernou energetiku - mikrospínače, jističe, senzory, elektroměry, převodníky, průchodky

Aplikace do náročného prostředí, pro jadernou energetiku - mikrospínače, jističe, senzory, elektroměry, převodníky, průchodky

Divize Speciálních aplikací společnosti ELEXIM a.s. Kroměříž se specializuje na dodávky elektrotechnických výrobků a software pro náročná prostředí, kde jsou kladeny vysoké nároky na kvalitu, spolehlivost a bezpečnost. Mezi tyto oblasti patří: Primární hermetické zóny jaderných elektráren - dodáme zařízení pro měření, regulaci, ochranu a diagnostiku elektrických sítí v jaderných elektrárnách, jako jsou například transformátory, spínací prvky, měřicí přístroje, reléové jednotky, zdroje napájení a další. Projekty obrany, vojenství a letectví - poskytneme řešení pro specifické požadavky těchto odvětví, jako jsou například odolnost proti elektromagnetickým rušením, vibracím, teplotním extrémům, nárazům a střelám. Mezi dodávané produkty patří například svorkovnice, konektory, spínací panely, tlačítka, signální lampy a další. Pro další průmyslové obory jsme schopni zajistit elektrotechnické řešení pro jakýkoliv projekt, který vyžaduje speciální podmínky, např. projekty obrany, vojenství, letectví i jiné. Disponujeme vlastní výrobou a montážní kapacitou a také zastupujeme vybrané partnery z celého světa, například: Secure Meters (CEWE) - jeden z největších výrobců elektroměrů a panelových přístrojů na světě. Dodáme jejich široké portfolio produktů pro měření spotřeby elektrické energie a řešení pro chytré sítě. Noja Power - australská společnost, která se zabývá vývojem a výrobou inteligentních středního napětí recloserů pro distribuční sítě. Jejich produkty využijete pro zlepšení spolehlivosti a efektivity elektrických sítí. Mafelec & Petercem Sensors - francouzská společnost, která se specializuje na výrobu odolných mikrospínačů, jističů a senzorů, čidel signalizačních zařízení pro náročná prostředí. Hargitai (ATEX) - maďarská společnost, která vyrábí svorkovnice, konektory a kabelové průchodky pro prostředí s nebezpečím výbuchu. Jsme tedy schopni připravit komplexní řešení pro jakýkoliv projekt.


Motorgenerátory - náhradní zdroj energie vyřeší výpadky elektřiny

Motorgenerátory - náhradní zdroj energie vyřeší výpadky elektřiny

Umožníme Vám kompletní dodávku náhradních zdrojů „na klíč“. Stačí využít motorgenerátory či mobilní distribuční transformy od firmy ReSpol s.r.o. z Opavy. Ať už pořádáte koncert, kulturní či sportovní akci nebo řešíte výpadek proudu jsme tu vždy pro vás. Zajistíme Vám nestandardní dodávky elektrické energie prostřednictvím mobilních zdrojů energie při: - výpadcích elektrické energie - v případě kalamit - dlouhodobé odstávce elektrické energie - pořádání koncertů, kulturních a společenských akcí - na stavbách a ve stavebních prostorách (bez přípojky elektrické energie). Ať už jste kdekoli, díky firmě ReSpol s.r.o. z Opavy budete mít elektřinu i na místech odlehlých od distribuční sítě.