Jak vybrat kvalitní autolakovnu?

AV AUTOSERVIS Veselý

Jak vybrat kvalitní autolakovnu?

Výběr správné autolakovny může být zásadní pro zajištění dlouhé životnosti a atraktivního vzhledu vašeho vozidla. Pokud hledáte autolakovnu v Telči nedaleko Jihlavy, AV AUTOSERVIS Veselý je tou správnou volbou. Díky autorizaci značky SIKKENS, širokému spektru služeb, použití kvalitních materiálů, pozitivním recenzím, modernímu vybavení a zkušenému týmu, se můžete spolehnout na profesionální lakýrnické práce jak pro osobní, tak i užitková vozidla.

Poptávám vložku do vany

Poptávám vložku do vany

Poptávám vložku do vany.

Děkuji
Jana Philippou
Poptávka byla vložena dne:
07.06.2023 10:30

Platnost poptávky:
07.07.2023 10:28

Kontaktní osoba:
Jana Philippou

Kontaktní email:

Telefon:
+420 003 579 911 9029

Okres:
Benešov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní koupelny, akrylátové vany, sprchové kouty a dveře, sanitární keramika, koupelnový nábytek a doplňky

Moderní koupelny, akrylátové vany, sprchové kouty a dveře, sanitární keramika, koupelnový nábytek a doplňky

Ve společnosti DC Ravak JIH, a.s., proměňujeme vaše sny o ideální koupelně ve skutečnost. Pod značkou RAVAK vám přinášíme komplexní řešení moderních koupelen, které jsou promyšlené do posledního detailu. Naše ucelené koncepty zahrnují vše, co potřebujete pro vytvoření koupelny, která bude nejen funkční, ale i esteticky dokonalá. Špičkové výrobky pro vaši koupelnu: Specializujeme se na výrobu vysoce kvalitních akrylátových van, které lze doplnit praktickou vanovou zástěnou. Nabízíme také sprchové kouty a dveře, včetně atypických provedení, sprchové vaničky, odtokové žlaby a vpusti. V naší nabídce nechybí ani elegantní umyvadla, sanitární keramika, jako jsou WC, bidety a keramická umyvadla, stejně jako stylový koupelnový nábytek, vodovodní baterie a široká škála koupelnových doplňků. Trendy a inovace v koupelnovém designu: Jsme tvůrci trendů a průkopníci v oblasti technických řešení. Vyvíjíme jedinečné patentované technologie a materiály, které zajišťují, že naše výrobky splňují ty nejvyšší standardy kvality a designu. Naše originální autorské designy pravidelně získávají ocenění v nejprestižnějších světových soutěžích. Více než třicetiletá tradice: S více než třicetiletou praxí ve výrobě jsme se stali největším producentem koupelnového vybavení ve střední a východní Evropě. Naše zkušenosti a odborné znalosti nám umožňují dodávat výrobky, které spojují funkčnost, krásu a dlouhou životnost. Vytvářejte svůj koupelnový ráj s RAVAK: Ať už rekonstruujete starou koupelnu nebo zařizujete novou, RAVAK od DC Ravak JIH, a.s. je váš spolehlivý partner. Vytváříme koupelny, které inspirují a poskytují komfort každý den. Vyberte si z naší široké nabídky a objevte, jak může vaše koupelna vypadat a fungovat lépe než kdy dříve. Navštivte naše webové stránky DC Ravak JIH a nechte se inspirovat našimi produkty. Společně vytvoříme koupelnu vašich snů!


Vodovodní, umyvadlové a dřezové baterie NOVA – prodej a servis od profesionálů

Vodovodní, umyvadlové a dřezové baterie NOVA – prodej a servis od profesionálů

Hledáte spolehlivou společnost, která má bohatý výběr vodovodních baterií značky NOVA s různým designem a parametry? V tom případě se obraťte na společnost KOVER, spol. s r.o. dodávající nejen v Jeseníku a okolí. KOVER, spol. s r.o. má ve svém sortimentu několik druhů baterií, jedná se o baterie umyvadlové, vanové, dřezové, bidetové, podomítkové, termostatické, panelákové, úsporné nebo s tlačným ventilem. Vyberte si baterie dle typu, designu a parametrů ještě dnes a kontaktujte nás!


Vybavení do koupelny za rozumnou cenu - sanitární zboží, vany, sprchové vaničky, baterie i koupelnový nábytek

Vybavení do koupelny za rozumnou cenu - sanitární zboží, vany, sprchové vaničky, baterie i koupelnový nábytek

Vybavení do koupelny jakéhokoliv stylu pořídíte u firmy GIENGER spol. s r.o. . Vyberte si za rozumnou cenu sanitární zboží, sprchové kouty, vany, zástěny, vodovodní baterie, umyvadla i koupelnový nábytek. Koupelnová studia Elements jsou po celé ČR. Sanita by měla být krásná ale i funkční, efektivní v používání. S produkty od nás můžete čekat nejen krásný design, kvalitní zpracování ale také dlouhou životnost. V koupelnovém studiu si snadno vybere každý - sanitární vybavení v ekonomické třídě i luxusní série. Rádi Vám poradíme a zodpovíme Vaše dotazy, ať už Vás čeká modernizace koupelny, nebo řešíte vybavení novostavby. V sortimentu najdete: - sanitární zboží, koupelnový nábytek Vigour - nerezové koupelnové doplňky Sanela - produkty Ravak - vany, sprchové kouty, umyvadla - produkty Trinnity - vodovodní baterie, sprchy, termostatické baterie - volně stojící vany CliviaTOP.


Velkoobchod technického zařízení budov - sortiment topení, instalací, sanity pro montážní firmy

Velkoobchod technického zařízení budov - sortiment topení, instalací, sanity pro montážní firmy

V oblasti technického zařízení budov je spolehlivým partnerem firma GIENGER spol. s r.o., jsme součástí silné evropské obchodní skupiny, která je zaměřena na velkoobhodní činnost a obor TZB. Montážním firmám v rámci celé ČR jsme schopni poskytnout zajímavé podmínky pro dodávky topení, instalací vody, plynu, vzduchotechniky, sanitární techniky i vybavení koupelen včetně nábytku. Velkoobchod - sortiment výrobků: -produkty TRINNITY pro řemeslníky z oblasti topení, instalací a sanity -topenářská technika COSMO - radiátory a otopná tělesa, teplovodní podlahové vytápění, solární kolektory, ohřívače vody, bojlery, čerpadla, termostatické ventily a hlavice -instalační technika Conel - izolace rozvodů, čerpací techniku, domácí vodárny, chemické látky, ruční nářadí a elektronářadí -sanitární technika GROHE - vodovodní baterie, sprchy, sprchové systémy, instalační moduly pro umyvadla, bidet, wc, termostaty -plynové a kondenzační kotle Brötje -koupelnové vybavení.


Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Koupelnové studio - široký výběr koupelnového vybavení, prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky

Přijďte se inspirovat na vzhled nové koupelny do koupelnového studia v Kroměříži - Koupelny Radek Kostrůnek patří do prodejní sítě Keramika Soukup. Najdete u nás tedy široký výběr koupelnového vybavení, obkladů, dlažby, sanitární keramiky i doplňků do koupelny. Neváhejte oslovit naše prodejce, rádi Vám poskytnou odborné poradenství při výběru koupelnového vybavení. V koupelnovém studiu Vám také zpracujeme nezávaznou kalkulaci na plánovanou rekonstrukci koupelny. Po domluvě prapravíme i 3D grafický návrh, díky tomu získáte jasnou představu, jak může Vaše nová koupelna vypadat a kolik bude nutné investovat.


Sanitární příčky, WC kabiny do obytných buněk, kancelářských modulů a kontejnerů

Sanitární příčky, WC kabiny do obytných buněk, kancelářských modulů a kontejnerů

Hledáte dodavatele sanitárních, WC příček pro obytné kontejnery? Společnost BÖHME CZ spol. s.r.o. ze Slušovic je výrobcem a dodavatelem sanitárních příček a WC kabin. Dodáváme hlavně výrobcům obytných, kancelářských modulů a buněk, kteří naše WC příčky používají jako standardní řešení sanitárních kontejnerů. Naše sanitární příčky a WC kabiny se hodí pro: - obytné a kancelářské kontejnery, stavební buňky - kanceláře, vrátnice, recepce, prodejní stánky, pokladny - sanitární a WC kontejnery - toalety, sprchy a umývárny na staveniště, veřejná prostranství, pohostinství, do výrobních hal, samostatně stojící toalety pro dospělé - kontejnerové sestavy, montované stavby, objektové stavby - kancelářské moduly, ubytovny, zázemí sportovišť, klubovny,… Výhodou příček je lehká a rychlá montáž, snadná údržba, dlouhá životnost a zachování hygienické čistoty.