Průmyslové armatury – klapky, kohouty, šoupátka, ventily, regulátory tlaku

Roman Juřík

Průmyslové armatury – klapky, kohouty, šoupátka, ventily, regulátory tlaku

Průmyslové armatury různých typů a specifikací od ventilů, šoupátek, klapek, kulových kohoutů, regulátorů tlaku, odvaděčů kondenzátu až po tlakoměrové a pomocné armatury pořídíte u velkoobchodního dodavatele Romana Juříka z Ostravy-Vítkovic. Nabízíme rovněž servis průmyslových armatur a odborné poradenství s projektovou dokumentací.

Oprava oplotenia a Zubria zvernica – III. časť

Oprava oplotenia a Zubria zvernica – III. časť

Jedná sa o opravu oplotenia zubrej zvernice v správe LESOV SR, štátny podnik, organizačná zložka OZ Tribeč. Oplotenie slúži na predelenie jednotlivých sektorov a predelenie zubrov samcov od samíc s mláďatami. Pôvodné betónové panelové oplotenie sa demontuje aj so základovými pätkami a namiesto neho sa osadí betónové oplotenie v prevedení ..Slnko ako na už opravenom predely. Všetok stavebný odpad z vybúraného pôvodného oplotenia sa musí ekologicky a legálne zlikvidovať.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:39

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik

Zadavatel IČ:
36038351

Zadavatel ulice:
Námestie SNP 8

Zadavatel PSČ:
975 66

Zadavatel obec:
Banská Bystrica

Kontaktní osoba:
Ing. Filip Danko

Zadavatel telefon:
+421 918 646 458

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.lesy.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45342000-6
Montáž oplotenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba budníků, kiosků či přístřešků – vše z kvalitního, trvanlivého a pevného betonu

Výroba budníků, kiosků či přístřešků – vše z kvalitního, trvanlivého a pevného betonu

Původně jsme se zaměřovali na zemní práce při plynofikaci města Červený Kostelec, ale později vznikl v naší firmě nápad, budovat stavebnice pro plynové přípojky. První výrobek měl dřevěnou formu, ten byl odborníky převeden a od té doby patříme mezi špičku ve výrobě a máme spoustu spokojených zákazníků. Vyrobíme vám kiosek, budník i přístřešek pro váš plyn a elektro, a to vše z kvalitního a pevného betonu. Naše firma je tu s vámi od roku 1992 a proto se můžeme pyšnit bohatými zkušenostmi, a hlavně příznivými cenami. Zastavte se u nás, sídlíme v Červeném Kostelci. Pokud k nám zrovna nebudete mít cestu, kontaktujte nás na telefonním čísle nebo e-mailem.


Stavba, montáž betonových plotů na míru  - bezzákladové oplocení, stavebnicový systém tvoří betonové desky a sloupky

Stavba, montáž betonových plotů na míru - bezzákladové oplocení, stavebnicový systém tvoří betonové desky a sloupky

Chcete mít oplocení, které je nejen funkční, ale i bezúdržbové? Pak by vás mohl zaujmout betonový plot. V regionu Zlín, Zlínský kraj je možné oslovit firmu Jan Dastych, specializuje se na montáž betonových plotů na míru. Naše firma vám zajistí kompletní servis od návrhu až po stavbu oplocení. Máte možnost si nechat připravit nezávaznou cenovou nabídku a poradit se s námi, jaký typ betonového plotu je pro vás nejvhodnější. Ručíme za kvalitu své práce a máme nastaveny férové ceny. Betonové ploty mají více předností: Bezzákladové oplocení - nevyžadují žádné kopání, betonování ani zpevňování zeminy. Stačí jen vyrovnat terén a osadit betonové sloupky, do kterých se vsunou betonové desky. Stavebnicový systém - základní stavební jednotkou jsou sloupky a betonové desky, které mohou být hladké i strukturované v různém designu, máte možnost je kombinovat, výsledkem je tedy originální oplocení. Pevné - odolávají povětrnostním vlivům i mechanickému poškození. Odolné - nezkorodují, nezhnijí, nevyblednou, udrží si svůj vzhled a funkčnost po dlouhou dobu. Bezúdržbové - nevyžadují pravidelné nátěry, lak, čištění ani jinou péči. Stačí je občas omýt vodou. Estetický vzhled - můžete si vybrat z různých barev a designů betonových desek, které ladí s fasádou domu či okolím. Máte možnost podívat se na webové stránky, kde najdete více informací a fotogalerii realizovaných projektů. Nebo nás přímo telefonicky kontaktujte - 731892788.


Betonování základů bytových i nebytových staveb, základové desky rodinných domů

Betonování základů bytových i nebytových staveb, základové desky rodinných domů

Potřebujete vybetonovat základy? Chystáte se stavět rodinný dům nebo garáž a hledáte firmu, která vám vylije betonem základovou desku? O betonování základů se v širokém okolí Znojma firma Beton Znojmo-Mansberk s.r.o. Dodáváme beton pro betonové základy různých typů staveb –bytové i nebytové prostory, garáže, rodinné domy, skladové a výrobní haly, administrativní nebo komerční objekty apod. Díky halového čerpadla můžeme beton čerpat i na stavbách s nedostatkem prostoru nebo do dálky.


Odolné a designové panelové betonové ploty nenáročné na údržbu – stavba na klíč včetně dopravy

Odolné a designové panelové betonové ploty nenáročné na údržbu – stavba na klíč včetně dopravy

Chcete si nechat postavit plot z betonových panelů k vaší novostavbě? Hledáte v okolí Olomouce firmu, která zajistí výstavbu betonového plotu na klíč? Obraťte se na firmu Gardenmat Pavel Matiáš, kterou najdete v Těšeticích poblíž Olomouce. Firma se zabývá prodejem, dopravou a také montáží betonových panelových plotů české výroby. Betonové ploty jsou nenáročné na údržbu, mají dlouhou životnost a jejich montáž je velice rychlá a snadná. Betonové oplocení je odolné vůči dešti, sněhu, mrazu i dalším povětrnostním vlivům. Životnost těchto plotů je možné prodloužit provedením nástřiku fasádní barvou nebo speciální barvou na beton. Zákazníci si mohou vybírat ze zhruba 30 dekorů plotu. K dispozici jsou různé vzory cihliček, štípaného nebo vystouplého kamene, imitace obkladů, dřevěných desek, klád nebo latí. Betonové ploty stavíme od výšky 0,5 až 3 metry.


Betonové ploty a oplocení – celobetonové, s výplní ze dřeva nebo kovu

Betonové ploty a oplocení – celobetonové, s výplní ze dřeva nebo kovu

Uvažujete o oplocení vašeho pozemku betonovým plotem? Hledáte firmu, která vyrábí na zakázku celobetonové ploty nebo betonové ploty s výplní ze dřeva nebo kovu? Firma NOJA betonové ploty se postará o zakázkovou výrobu a instalaci betonových plotů. Námi dodávané betonové ploty jsou vyrobeny z kvalitního certifikovaného betonu odolného vůči mrazu. I přes vysokou tvrdost si materiál, ze kterého je plot vyroben, zachovává pružnost. Zákazníci si mohou vybrat z několika barevných odstínů oplocení - okr, hněď, červeň, tmavě šedá. Dodáváme celobetonové ploty nebo betonové ploty s dřevěnou nebo kovou výplní.


Unikátní betonové stavebnice pro HUP přípojky plynu a elektřiny od Vilém Mach s.r.o.

Unikátní betonové stavebnice pro HUP přípojky plynu a elektřiny od Vilém Mach s.r.o.

Vítejte u Vilém Mach s.r.o., dlouhodobého specialisty v oboru betonových stavebnic pro HUP přípojky plynu a elektřiny. Naše firma nabízí unikátní sortiment, zahrnující kiosky HUP, antoníčky HUP, budky HUP, přístřešky HUP, stavebnice HUP, skříně pro plyn a elektro, dvířka a další doplňky. Díky dlouholetým zkušenostem jsme schopni dodávat betonové armované stavebnice pro plynové a elektrické přípojky v různých velikostech, certifikované pro použití po celé ČR. Naše stavebnice jsou navrženy tak, aby se snadno a efektivně umisťovaly dle potřeby - do volného prostoru, zády ke zdi, na kraj sestavy nebo do středu sestavy. Naše nabídka zahrnuje také skříně pro přípojky plynu a elektro, a to ve široké škále variant. V sekci na našich webových stránkách najdete přehlednou tabulku, která vám pomůže se snadno zorientovat. Pro zákazníky, kteří řeší přípojky plynu a elektřiny, vyrábíme také plynová dvířka, která se zabudovávají do obvodu zdi domu. Dvířka jsou dostupná v různých rozměrech a v materiálech jako pozink, hliník a nerez. Při stavbě domu a řešení přípojek plynu a elektriky jsme tu pro vás. Spolehněte se na nás - Vilém Mach s.r.o. Červený Kostelec, abyste měli kvalitní a spolehlivé betonové stavebnice pro vaše HUP přípojky.