Bezpečnostný projekt pre Informačný systém Centrálny register účtov

Bezpečnostný projekt pre Informačný systém Centrálny register účtov

Analýza a vypracovanie bezpečnostnej dokumentácie k dodaniu Bezpečnostného projektu pre IS Centrálny register účtov v zmysle zákona č. 95/2019 Z. z. o informačných technológiách vo verejnej správe a o zmene a doplnení niektorých zákonov a vyhlášky Úradu podpredsedu vlády Slovenskej republiky pre investície a informatizáciu č. 179/2020 Z. z., ktorou sa ustanovuje spôsob kategorizácie a obsah bezpečnostných opatrení informačných technológií verejnej správy.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:12

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ministerstvo financií Slovenskej republiky

Zadavatel IČ:
00151742

Zadavatel ulice:
Štefanovičova 5

Zadavatel PSČ:
817 82

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
maros kuruc

Zadavatel telefon:
+421 259 582 033

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.mfsr.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

72222100-8
Strategické prehodnotenie informačných systémov alebo technológie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba zkušebních strojů pro  testování rozpor brzdových zdrží podle UIC

Výroba zkušebních strojů pro testování rozpor brzdových zdrží podle UIC

Každý provozovatel železničních sítí chce zajistit bezpečnost a spolehlivost železničních vozidel na dané trati. Firma LABORTECH z Opavy přináší pro provozovatele železničních sítí zkušební stroje, které přináší několik výhod, jako je prevence nehod, zvýšení spolehlivosti a nákladovou efektivnost. Pro testování statické deformace rozpor brzdových zdrží podle normy UIC CODE 833, která stanovuje technické standardy pro prvky kolejových vozidel, vyrábí firma LABORTECH zkušební stroje. Mezi tyto stroje patří zařízení LabTest 6.250, na kterých lze provádět tyto mechanické zkoušky. Pokud Vás zajímají bližší informace o zařízení LabTest 6.250, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme veškeré informace, které vás budou zajímat.


Docházkový systém INFOS pro rychlé a přehledné zpracování docházky zaměstnanců

Docházkový systém INFOS pro rychlé a přehledné zpracování docházky zaměstnanců

Pokud potřebujete zjednodušit evidenci docházky zaměstnanců ve firmě, můžete oslovit firmu COMINFO, a.s. Zlín, která dodává docházkový systém INFOS pro rychlé a přehledné zpracování docházky zaměstnanců. Získáte vždy aktuální přehled o přítomnosti zaměstnanců na pracovišti, systém připraví podklady pro zpracování mezd. Je to cesta, jak usnadnit a zefektivnit práci mzdovým účetním, personalistům i vedoucím pracovníkům – software vše eviduje, vyhodnotí a zkontroluje - okamžitě online. Nehrozí faktor lidské chyby při zpracování docházky. Mezi stávajícími uživateli SW INFOS jsou menší, velké společnosti i organizace státní správy. Výhody docházkového systému INFOS: - základní informace o docházce jsou dostupné přímo na terminálech COMINFO - pro různé pracovní skupiny lze mít libovolné modely pracovní doby - webová aplikace pro zobrazení nebo editaci docházky je uživatelsky přívětivá - okamžité zpracování datových záznamů a změn online - Workflow pro plánování a schvalování nepřítomnosti zaměstnanců - lze nastavit přístup k datům a funkcím dle organizačního zařazení nebo napříč systémem.


Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Přístupový a docházkový systém Praha - kontrola vstupů

Provozuje firmu s rozlehlými prostory a velkým počtem zaměstnanců? Potřebujete zajistit kontrolu vstupu do objektů? Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost AKI PRO spol s.r.o., která se nachází v Praze. Naší specializací je montáž přístupových a docházkových systémů, které zaznamenávají docházku zaměstnanců, evidují příchozí osoby a umožňují přístup do budovy či určité části objektu. Zajišťujeme dva typy zařízení, a to jednoduché či rozsáhlé s více vchody a možností propojení dalších zabezpečovadel. Evidence je prováděna pomocí různých čteček, karet, bezkontaktních čipů či biometrických snímačů.


BlackCard s.r.o. - Ostrava (Moravskoslezský kraj)

BlackCard s.r.o. - Ostrava (Moravskoslezský kraj)

Česká společnost BlackCard s.r.o. se sídlem v Ostravě se již více než 20 let zabývá výrobou plastových karet a doplňků pro zákazníky nejen v ČR, ale i v zemích EU a mimo Evropu. Zaměřujeme se především na výrobu čipových karet, karet s magnetickým proužkem, karet s čárovým kódem - 1D - lineární nebo s 2D (QR) kódem a také na reklamní a VIP karty, identifikační karty s personalizačními údaji, dárkové karty a nestandartní karty atypických formátů. Padělání nebo zneužití plastových karet umíme zabezpečit bezpečnostními prvky umístěnými na kartu (podpisové pole, embossing, hologram, a další).


Ekologické dřevěné karty na zakázku – jedinečná estetika s magnetickými proužky nebo RFID čipy

Ekologické dřevěné karty na zakázku – jedinečná estetika s magnetickými proužky nebo RFID čipy

Chcete vyniknout s personalizovanými dřevěnými kartami, které podpoří Vaši firemní identitu a zároveň ukáží Váš závazek k ochraně životního prostředí? Přejete si vybírat z různých druhů dřev a mít vlastní potisk? V tom případě se obraťte na společnost IdentCORE s.r.o. Společnost IdentCORE s.r.o. vyrábí klíčové karty z prémiových materiálů, jako je bambus a bříza, a jsou vybaveny nejmodernějšími technologiemi, včetně RFID čipů a magnetických proužků pro maximální funkčnost. Dřevěné karty jsou vyráběny na zakázku s vlastním designem, logem, gravírováním nebo inkoustovými výtisky. Zaujměte své klienty a partnery nejen kvalitou a funkcionalitou, ale i jedinečným přístupem k obchodu a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Partner pro výrobu kvalitních magnetických karet s dlouhodobou tradicí

Partner pro výrobu kvalitních magnetických karet s dlouhodobou tradicí

Sháníte partnera pro výrobu magnetických karet? Hledáte společnost, která má zkušenosti s výrobou plastových karet všech druhů? Kontaktujte naši společnost BlackCard z Ostravy. Jedním z druhů vyráběných karet jsou magnetické. Karty s magnetickým proužkem jsou plastové karty, které spolupracují se čtecím zařízením. Karty se musí před použitím nakódovat speciálním kodérem, který uloží potřebná data do magnetické pásky. Tyto karty se nemusí dotýkat čtecího zařízení, ale stačí je přiblížit. Využívají se například jako průkazy v dopravních systémech, studentské průkazy nebo zaměstnanecké průkazy. Čtecí zařízení kartu rozpozná, a po přečtení údajů vykoná určitou práci (otevření dveří, záznam vstupu, zvednutí závory). Magnetický záznam se ukládá do stop, dle počtu znaků, v bankovnictví se užívá například 3.stopa, která nese až 107 znaků, pro uchování PIN. Firma Blackcard je ryze česká firma s dlouholetou tradicí výroby plastových karet. Vyrábí karty s magnetickým proužkem, bezkontaktními čipy, ale i nestandardní karty v podobě klíčenek, hodinek nebo samolepících prvků. Dodává karty do mnohých zemí EU i mimo Evropu. Kontaktujte nás.