Odborná prehliadka a odborná skúška tlakových a plynových VTZ

Odborná prehliadka a odborná skúška tlakových a plynových VTZ

Vypracovanie cenovej ponuky podľa Špecifikácie pre vypracovanie cenovej ponuky ... viď. Príloha č.1 a 2 Výzvy na predloženie cenovej ponuky na zákazku. Predmetom zákazky je vykonanie odbornej prehliadky a odbornej skúšky plynových a tlakových VTZ.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Zadavatel IČ:
37910337

Zadavatel ulice:
Demänová 393

Zadavatel PSČ:
031 01

Zadavatel obec:
Liptovský Mikuláš

Kontaktní osoba:
Ing. Nicole Oravcová

Zadavatel telefon:
+421 442 883 015

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.aos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71632100-8
Skúšky ventilov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Tepelná čerpadla jsou vhodným řešení, pokud efektivně a ekologicky řešit vytápění domu i ohřev vody. Pravidelný servis a údržba je však nutná. Pokud hledáte v lokalitě Zlínský kraj, Olomoucký kraj spolehlivou firmu, která se postará o montáž i následný servis a opravy tepelného čerpadla, doporučujeme ROKO servis Roman Kouřil - ndplyn s.r.o. z Nové Dědiny. V ROKO servis se zaměřujeme na servis a opravy tepelných čerpadel různých značek - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm nebo IVAR CS. Máme dlouholeté zkušenosti, zajistíme profesionální služby a rychlé řešení. Budete spokojeni s naší prací i cenami. Servisujeme tepelná čerpadla jak v záruční, tak i v pozáruční době. Řešíme pravidelný roční servis, který má vliv na delší životnost a vyšší účinnost vašeho tepelného čerpadla. Pokud potřebujete nové tepelné čerpadlo, poradíme Vám s výběrem vhodného typu a zajistíme instalaci ve spolupráci s naší partnerskou firmou. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


Klimatizace a tepelná čerpadla Viessmann – úspora nákladů na vytápění a chlazení

Klimatizace a tepelná čerpadla Viessmann – úspora nákladů na vytápění a chlazení

Chcete mít doma kvalitní tepelná čerpadla a klimatizace, které dokáží efektivně vytápět nebo zchladit prostory za velice nízké provozní náklady? Líbí se Vám chladící a vytápěcí technika značky Viessmann a hledáte v okolí Hodonína firmu, která zajišťuje její servis a instalaci? V tom případě se obraťte na firmu Klimastyle s.r.o. z Hodonína. Instalujeme čerpadla i klimatizační techniku značky Viessmann pro rodinné domy, bytové i komerční prostory nebo průmyslové objekty. Díky moderním klimatizacím, které pracují s účinností A+++ , je možné je možné prostory nejen chladit, ale také vytápět. Co se týče tepelných čerpadel, zde máme na výběr modely, které fungují na principu vzduch/vzduch nebo vzduch voda.


Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Čerpadla a domácí vodárny Poděbrady - pro vodu bez starostí a plnou spokojenost

Společnost Voda Janek Poděbrady je specializovaná firma zabývající se prodejem a servisem čerpadel a domácích vodáren. S širokým sortimentem čerpadel pro různé účely, včetně povrchových, kalových, ponorných, oběhových, odstředivých, tlakových, čerpadel do vrtů a přečerpávacích zařízení, vám můžeme poskytnout optimální řešení pro vaše potřeby. Navštivte naši vzorkovou prodejnu, kde vám naši zaměstnanci ochotně poradí s výběrem vhodného čerpadla. Jsme autorizovaným servisním partnerem předních značek čerpadel, včetně Grundfos, DAB, Wilo a Calpeda. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a provádíme opravy čerpadel Sigma, Pedrollo, Ebara a KSB. Pokud máte staré čerpadlo, které potřebujete vyměnit, rádi vám pomůžeme s jeho výměnou za nové. Naši odborní technici provádějí profesionální montáž čerpadel včetně elektrického zapojení a uvedení do provozu. S nabízeným sortimentem a odborným poradenstvím vám zajistíme správnou volbu čerpadla pro vaše potřeby. Naše servisní oddělení se nachází v Křečkově u Poděbrad v areálu bývalého JZD, naproti fotbalovému hřišti. Přijímáme zakázky prostřednictvím telefonu +420 775 744 450 (Po-Pá 7:00-15:30 hod). Máme k dispozici vlastní servisní a technické zázemí včetně zkušeben a jsme schopni provést servisní zásah přímo u Vás doma.


Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Šnekové hřídele, čerpadla, segmenty s výrobou na zakázku - 25 let zkušeností ve strojírenství

Zaměřujeme se na výrobu obráběných a svařovaných dílů - zajistíme zakázkovou výrobu šnekových hřídelů, čerpadel a segmentů. Jsme vybaveni CNC zařízením, které umožňuje vyrábět šrouby ze všech druhů oceli. Také jsme schopni vyrobit jakoukoliv tloušťku obrobku nebo jakýkoliv průměr a stoupání. Díky nové technologii a univerzálním maticím dokážeme splnit jakékoliv nestandardní objednávky. Jeden segment šneku je vyroben za 60 sekund. Objednávku vždy obdržíte v co nejkratší době. V oboru strojírenské výrobu mám již více jak 25 let zkušeností - proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv nestandardním požadavkem. Vytváříme díly pro úspěch našich klientů.


Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Poškozený hydromotor nebo čerpadlo lze opravit na zakázku, nebo zvolit rychlé řešení, kdy odevzdáte vadné zařízení a výměnným způsobem získáte repasované. Zákazníci z regionu Zlín, Vsetín se mohou obrátit na firmu Petr Petruželka - GLADIATOOLS, s.r.o. Slušovice, která poskytuje servis hydraulických čerpadel a hydromotorů. Jsme schopni výměnu za repasované kusy realizovat nejen osobně,ale i pomocí zásilkové služby. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky - tel.:731119569. Opravujeme čerpadla a hydromotory tuzemské i zahraniční výroby. Tuzemské značky: - Jihostroj Velešín, Tos Rakovník ,Tos Vrchlabí, ZTS Dubnica. Zahraniční značky: - Orsta, Char-Lynn, Vickers, Sauer - Danfoss, Rexroth, Linde, VOAC, Volvo, Hydrocar, Parker, Sunfab, Voith, Eckerle, Caproni, Casappa.


Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla pro úsporné vytápění, solární systémy pro ohřev vody

Tepelná čerpadla jsou v dnešní době žádaným ekologickým zdrojem pro vytápění, provozně jsou velmi úsporné. Firma VTP Pelka Staré Město zajistí montáže, vhodné je využít solární systémy jako podporu vytápění nebo jiný záložní zdroj v podobě plynového či elektrického kotle. Montujeme i solární systémy pro ohřev teplé užitkové vody. Tepelná čerpadla jsou z hlediska otopné soustavy vhodná pro napojení na soustavu radiátorů, podlahového i stěnového vytápění. Solární kolektory určené jen pro ohřev vody se napojí na zásobník pro přípravu TUV, při využití i pro vytápění se napojí i na otopnou soustavu. Kontaktujte nás pro bližší informace, po dohodě připravíme přesnou cenovou kalkulaci.