Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie

Partner pro podnikání ve východní Evropě a Střední Asii

Pokud hledáte nové příležitosti pro rozvoj vašeho podnikání, nebo chcete navázat spolupráci s podnikateli z oblasti bývalého Sovětského svazu, kromě pobaltských států, pak byste měli vědět o společnosti Česká komora pro obchod se státy Východní Evropy a Střední Asie. Komora VE&SA je speciální obchodní komora, která podporuje hospodářské styky mezi českými a zahraničními podnikateli v této oblasti.

Odborná prehliadka a odborná skúška tlakových a plynových VTZ

Odborná prehliadka a odborná skúška tlakových a plynových VTZ

Vypracovanie cenovej ponuky podľa Špecifikácie pre vypracovanie cenovej ponuky ... viď. Príloha č.1 a 2 Výzvy na predloženie cenovej ponuky na zákazku. Predmetom zákazky je vykonanie odbornej prehliadky a odbornej skúšky plynových a tlakových VTZ.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:22

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Akadémia ozbrojených síl generála Milana Rastislava Štefánika

Zadavatel IČ:
37910337

Zadavatel ulice:
Demänová 393

Zadavatel PSČ:
031 01

Zadavatel obec:
Liptovský Mikuláš

Kontaktní osoba:
Ing. Nicole Oravcová

Zadavatel telefon:
+421 442 883 015

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.aos.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71632100-8
Skúšky ventilov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Montáž, servis a opravy tepelných čerpadel značek De Dietrich, Baxi a LG

Montáž, servis a opravy tepelných čerpadel značek De Dietrich, Baxi a LG

Hledáte-li ekologické a úsporné řešení pro vytápění, kontaktujte INSTOP servis CZ. Zajišťujeme montáž, servis a opravy tepelných čerpadel vzduch-voda. Tepelná čerpadla vzduch-voda jsou moderní a efektivní zařízení, která využívají obnovitelné zdroje energie pro vytápění a ohřev vody. Odebírají teplo ze vzduchu a předávají ho do vodního okruhu, který zásobuje radiátory, podlahové vytápění nebo nádrž na teplou vodu. Tímto způsobem dokážou snížit spotřebu fosilních paliv a emise skleníkových plynů, a zároveň zajistit komfortní a stabilní teplotu v domácnosti nebo komerční budově. Na trhu existuje mnoho značek a modelů tepelných čerpadel vzduch-voda, které se liší svým výkonem, účinností, hlučností, cenou a designem. Mezi nejznámější a nejspolehlivější patří tepelná čerpadla vzduch-voda značek Baxi, De Dietrich a LG. Tyto značky nabízejí širokou škálu produktů, které splňují nejrůznější požadavky a potřeby zákazníků. Tepelná čerpadla vzduch-voda Baxi se vyznačují vysokou kvalitou, dlouhou životností a nízkou spotřebou energie. Nabízí jak monobloková, tak splitová tepelná čerpadla, která se hodí pro novostavby i rekonstrukce. Tepelná čerpadla vzduch-voda De DIETRICH BAXI jsou vybavena inovativní technologií, která zaručuje optimální využití tepelné energie ze vzduchu. V sortimentu najdete řadu tepelných čerpadel s různými výkony a funkcemi, jako je například chlazení, solární ohřev vody nebo ovládání pomocí aplikace. Renomovaná tepelná čerpadla vzduch-voda značky LG jsou navržena tak, aby byla co nejtišší, nejúčinnější a nejodolnější. LG používá moderní chladivo R32, které má nižší dopad na ozónovou vrstvu, a speciální kompresory R-Scroll, které snižují vibrace a hluk. LG nabízí jak hydrosplitová, tak monobloková tepelná čerpadla, která se přizpůsobují různým typům vytápění. Pokud se rozhodnete pro pořízení tepelného čerpadla vzduch-voda, obraťte se na firmu INSTOP servis CZ, která nejen v Ostravě, ale celém Moravskoslezském kraji, zajistí profesionální montáž, servis, opravy tepelných čerpadel vzduch-voda De DIETRICH BAXI, LG a dalších značek.


Špičkové kotelny, úsporná tepelná čerpadla a kotle na tuhá paliva

Špičkové kotelny, úsporná tepelná čerpadla a kotle na tuhá paliva

Společnost MKo-TopServis s.r.o. je synonymem pro kvalitu a spolehlivost v oblasti vytápění. Věnujeme se dodávce a montáži kotelen, tepelných čerpadel a kotlů na tuhá paliva. Nabízíme širokou škálu kotelen, které jsou navrženy tak, aby splňovaly potřeby každého domova a byly přitom šetrné k životnímu prostředí. Tepelná čerpadla od nás jsou moderním řešením pro udržitelné vytápění, které využívá energii uloženou v zemi nebo vzduchu. Tato zařízení jsou nejen úsporná, ale také snižují vaši uhlíkovou stopu. Poskytujeme také kotle na tuhá paliva, které jsou efektivní a snadno se obsluhují.


Pro čerpání vody, oleje, nafty, mléka i vína jsou nejvhodnější samonasávací čerpadla

Pro čerpání vody, oleje, nafty, mléka i vína jsou nejvhodnější samonasávací čerpadla

V oblasti čerpadel máme již 30 let zkušeností, a proto vám vždy rádi poradíme jaké samonasávací čerpadlo si vybrat - dokáží čerpat nejrůznější kapaliny a mají širokou aplikaci použití nejen v domácnostech, ale také ve výrobních, průmyslových nebo zemědělských provozech. Vyberete si u nás spolehlivé samonasávací čerpadlo na čerpání vody a vodních roztoků, ale také čerpadla pro čerpání nafty, olejů nebo benzínu. Dále u nás naleznete čerpadla na víno či mléko. Výhodou těchto čerpadel je, že dokáží nasát kapaliny i z nezavodněného prostoru. Díky této nasávací schopnosti je pak jednodušší instalace i obsluha. Veškerý záruční i pozáruční servis zakoupených čerpadel vám zajistíme v Hranicích na Moravě. Při veškerých dodaných zařízení vždy dbáme na spokojenost zákazníka.


Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Montáž, servis, oprava tepelného čerpadla - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm

Tepelná čerpadla jsou vhodným řešení, pokud efektivně a ekologicky řešit vytápění domu i ohřev vody. Pravidelný servis a údržba je však nutná. Pokud hledáte v lokalitě Zlínský kraj, Olomoucký kraj spolehlivou firmu, která se postará o montáž i následný servis a opravy tepelného čerpadla, doporučujeme ROKO servis Roman Kouřil - ndplyn s.r.o. z Nové Dědiny. V ROKO servis se zaměřujeme na servis a opravy tepelných čerpadel různých značek - Bosch, Viessmann, Vaillant, Buderus, LG, Protherm nebo IVAR CS. Máme dlouholeté zkušenosti, zajistíme profesionální služby a rychlé řešení. Budete spokojeni s naší prací i cenami. Servisujeme tepelná čerpadla jak v záruční, tak i v pozáruční době. Řešíme pravidelný roční servis, který má vliv na delší životnost a vyšší účinnost vašeho tepelného čerpadla. Pokud potřebujete nové tepelné čerpadlo, poradíme Vám s výběrem vhodného typu a zajistíme instalaci ve spolupráci s naší partnerskou firmou. Můžete nás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem.


Úsporné řešení v oblasti topení, chlazení, klimatizace a vzduchotechniky

Úsporné řešení v oblasti topení, chlazení, klimatizace a vzduchotechniky

Celkově platí, že úspory energie jsou možné ve všech typech budov. Investice do moderních technologií a správného nastavení mohou přinést dlouhodobé úspory a přispět k udržitelnému rozvoji. S efektivním řešením Vám můžou oborníci v oboru společnost RX servis s.r.o. Užití moderní technologie, jako jsou tepelná čerpadla, vzduchotechnika, klimatizace mohou snížit spotřebu energie na vytápění a chlazení v nemocnicích, halách či skladech. RX servis klade důraz na kvalitu provedení a spokojenost svých klientů. Nabízí záruční a pozáruční servis na všechny dodávané profese. Jejich přístup je individuální a zaměřují se na efektivní optimalizaci finančních prostředků. Kontaktujte specialisty v oboru, rozhodně budete spokojeni.


Tepelná čerpadla jako efektivní řešení vytápění pro průmyslové objekty, velké administrativní budovy

Tepelná čerpadla jako efektivní řešení vytápění pro průmyslové objekty, velké administrativní budovy

Pro vytápění průmyslového objektu, velkých administrativních budov je třeba najít spolehlivé řešení a špičku v oblasti moderních a efektivních technologií představují tepelná čerpadla. V lokalitě Zlínský kraj, Jihomoravský kraj je spolehlivým dodavatelem firma DAEko s.r.o. z Dolního Němčí. Ať už se jedná o systémy vzduch/voda nebo země/voda, vhodné řešení navrhneme tak, aby vyhovovalo specifickým potřebám konkrétního oboru podnikání. Dodávka a instalace tepelných čerpadel je jedním z našich hlavních oborů. S námi můžete získat dotace zdarma, což znamená, že investice bude ještě výhodnější. Tepelná čerpadla jsou ideální pro širokou škálu průmyslových odvětví - výrobní firmy, strojírenství, papírenství, chemická výroba, zemědělství, potravinářství, pivovarnictví, ubytovací zařízení, administrativní budovy, obchodní centra. Pokud se rozhodnete pro toto řešení, můžete očekávat snížení provozních nákladů a budete se podílet na ochraně životního prostředí. Připojte se k našim spokojeným zákazníkům, kontaktujte nás ještě dnes!