Neviditelná rovnátka Invisalign, dentální hygiena, bělení zubů pro krásný úsměv

Dental Office H33 s.r.o.

Neviditelná rovnátka Invisalign, dentální hygiena, bělení zubů pro krásný úsměv

Nabízíme jedinečnou metodu rovnání zubů pomocí neviditelných rovnátek Invisalign, která jsou americkým patentem a pomohou Vám k okouzlujícímu úsměvu. Nezapomeňte ani na správnou péči o chrup, naše dentální hygienistka Vás naučí správně čistit zuby a mezizubní otvory. Ukáže Vám, jak používat vhodné pomůcky na čištění zubů. Zuby Vám vyčistíme a vybělíme.

Organizačné-logistické zabezpečenie FAM tripu 7 - 10/08/2023

Organizačné-logistické zabezpečenie FAM tripu 7 - 10/08/2023

Predmetom zákazky je organizačné zabezpečenie FAM tripu v termíne 7-10/08/2023. Opis predmetu zákazky je špecifikovaný v prílohe č. 1 tejto výzvy.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Bratislavská organizácia cestovného ruchu

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Bratislavská organizácia cestovného ruchu

Zadavatel IČ:
42259088

Zadavatel ulice:
Primaciálne námestie 1

Zadavatel PSČ:
814 99

Zadavatel obec:
Bratislava

Kontaktní osoba:
Ing. Ivana Hodošiová

Zadavatel telefon:
+421 911 545 482

Zadavatel email:

Zadavatel web:
https://www.visitbratislava.com/sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

98111000-4
Služby poskytované podnikateľskými organizáciami

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Lázeňské a wellness pobyty – odpočinek s cestovní agenturou Invia v tuzemsku i zahraničí

Lázeňské a wellness pobyty – odpočinek s cestovní agenturou Invia v tuzemsku i zahraničí

Jsme cestovní agentura Invia a nabízíme vám dovolenou v místech o kterých se vám ani nezdálo. Výběr je u nás opravdu veliký, vyrazte k moři nebo na hory, u nás či v zahraničí a poznejte krásu a kulturu cizích zemí. Pokud si chcete spíše odpočinout a zregenerovat své tělo, poskytujeme lázeňské a wellness pobyty, kde vás budou hýčkat od rána do večera a odpočinek je zde zaručený. Projděte se lázeňským městem a ochutnejte léčivou vodu z místních pramenů nebo si zajděte zaplavat do hotelového bazénu. Poskytujeme pobyty v tuzemsku a na výběr je toho mnoho i v zahraničí. Stačí se podívat na naši aktuální nabídku, kde věříme, že si vyberete pobyt přímo pro vás. Pro více informací nás samozřejmě můžete kontaktovat na telefonním čísle kde vám radí sdělíme podrobnější informace.


Lyžařské zájezdy 2023 – 2024 - Rakousko, Itálie, Švýcarsko a další země.

Lyžařské zájezdy 2023 – 2024 - Rakousko, Itálie, Švýcarsko a další země.

Vyberte si z nabídky cestovních kanceláří zimní lyžařskou dovolenou. V nabídce Invia najdete zájezdy do oblíbených zimních středisek Rakouska, Itálie, Švýcarska, Vysokých a Nízkých Tater. Přijďte k nám, vybereme pro Vás ty nejlepší místa na sjezdové lyžování. Těší se na Vás cestovní kancelář Invia Liberec - Zámečnická 563/8


Cestovní kancelář, dovolená, zájezdy jižní Itálie, poloostrov Gargano, Mattinata, areál Villaggio Riccio

Cestovní kancelář, dovolená, zájezdy jižní Itálie, poloostrov Gargano, Mattinata, areál Villaggio Riccio

Stále hledáte dovolenou u moře přímo pro Vás? Láká Vás jižní Itálie? Neváhejte se podívat na nabídku cestovní kanceláře GARGANO CK s.r.o. Působíme na trhu již 27 let a našim klientům nabízíme služby té nejvyšší kvality. Naší specializací je jižní Itálie, konkrétně poloostrov Gargano. Nabízíme ubytování a služby v rekreačním areálu, který jsme si postupem času sami vybudovali - Villaggio Riccio v městečku Mattinata. Areál je umístěn uprostřed olivového háje a svou vybaveností uspokojí klienty všech věkových kategorií. Ubytování nabízíme jak pro náročné klienty, tak i pro nenáročné. Vybírat můžete z apartmánů nebo letních chatek. Velmi důležitou roli při výběru jistě hraje vzdálenost od ubytování k pláži. Z našeho areálu je oblázková pláž vzdálená pouhých 50 metrů.


Objevte svět s Invia.cz - Vaše cesta k nezapomenutelným zážitkům - Léto 2024

Objevte svět s Invia.cz - Vaše cesta k nezapomenutelným zážitkům - Léto 2024

Invia.cz je jednou z největších cestovních agentur v České republice, poskytující širokou škálu zájezdů od předních tuzemských i zahraničních cestovních kanceláří. Naše nabídka zahrnuje vše od last minute dovolených, přes exotické zájezdy, až po lyžařské pobyty. Naše služby zahrnují nejen prodej zájezdů, ale také poskytování komplexního servisu a podpory před, během i po vaší cestě. Zaručujeme nejnižší ceny na trhu, a pokud naleznete lepší nabídku, dorovnáme vám rozdíl ceny zájezdu a navíc vám vyplatíme 5000 Kč v hotovosti. Invia.cz nabízí také unikátní službu Invia Premium, která zahrnuje přednostní přístup a nejlepší servis pro ty nejkrásnější kouty světa a nejluxusnější hotely. Na našem webu najdete také přes půl milionu upřímných recenzí hotelů od skutečných zákazníků, což vám pomůže vybrat tu nejlepší dovolenou. Pro více informací o našich službách nebo pro nezávaznou konzultaci nás neváhejte kontaktovat. Invia.cz je vaším spolehlivým partnerem pro plánování dovolené snů.


Cestovní agentura, cestovní kancelář, dovolená v Chorvatsku

Cestovní agentura, cestovní kancelář, dovolená v Chorvatsku

Uvažujete nad dovolenou v Chorvatsku? Láká Vás ostrov Krk? Chcete prověřené ubytování, které má požadovanou úroveň, kvalitu a čistotu? Neváhejte oslovit naši rodinnou Cestovní agenturu ABC se sídlem v Rýmařově. Máme dlouholeté, bohaté a profesní zkušenosti. Máme nasmlouvané pouze prověřené apartmány, parcely v kempech a mobilní domy. Nesoustředíme se na širokou nabídku, ale na kvalitu nabízených služeb. Největší odměnou jsou pro nás spokojení klienti, kteří se na nás opětovně každý rok obracejí. Pokud se chcete být ubytování ve vlastním, karavanu, stanu nebo obytném voze, rezervujeme Vám parcelu a vy se nemusíte bát, že na Vás nezbyde v kempu místo. Naše nasmlouvané mobilní domy a apartmány, jsou vždy 100% prověřené a proto si můžete užít bezstarostnou dovolenou na krásném ostrově Krk.


Cestovní agentura, cestovní kancelář, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy

Cestovní agentura, cestovní kancelář, pobytové zájezdy, poznávací zájezdy

Hledáte tu správnou dovolenou přímo pro Vás? Chcete si užít chvíle klidu a zrelaxovat se? Nebo vyrazit na poznávací zájezd do zahraničí? Neváhejte a kontaktujte naši Cestovní agenturu Lenka Sedláková v Jablonci nad Nisou! Nabízíme širokou nabídku zájezdů v zahraničí i České republice. Zastupujeme 25 cestovních kanceláří. Vybírat můžete z pobytových, poznávacích a jednodenních, víkendových zájezdů či eurovíkendů. Dále nabízíme lázeňské a ozdravné pobyty. Záleží pouze na Vás jaké máte požadavky, u nás si vybere opravdu každý. Podělte se s námi o Vaše kritéria a my vybereme ty nejvhodnější zájezdy přímo pro Vás. Spojit se s námi můžete telefonicky, e-mailem nebo nás navštívit v agentuře na adrese Emilie Floriánové 810/2, Jablonec nad Nisou.