Vinný sklep Vinařství Herůfek v Zaječí pro oslavy, firemní akce s degustací vín

Vinařství Herůfek

Vinný sklep Vinařství Herůfek v Zaječí pro oslavy, firemní akce s degustací vín

Navštivte vinný sklep vyhlášeného Vinařství Herůfek, kde si vychutnáte jakostní a přívlastková vína z Velkopavlovické oblasti. Vinný sklep pro 40 hostů je vítaným útočištěm pro firemní akce, teambuildingy, společenské oslavy. Kromě vynikajících vín je pro hosty připraveno občerstvení teplé i studené kuchyně.

Špeciálny zdravotnícky materiál

Špeciálny zdravotnícky materiál

Predmetom zákazky je pravidelná dodávka špeciálneho zdravotníckeho materiálu pre potreby verejného obstarávateľa do sídla verejného obstarávateľa resp. na pracovisko v Banskej Bystrici, pričom miesto dodania predmetu zákazky bude konkretizované jednotlivými objednávkami, a to na obdobie 12 mesiacov. Bližšia špecifikácia predmetu zákazky je uvedená v bode 11 Doplňujúcich informácií k výzve na predkladanie ponúk pre zákazku s nízkou hodnotou a v prílohe č. 1 k Doplňujúcim informáciám k tejto výzve - Opis predmetu zákazky časť 1 až časť 9. Predmet zákazky je rozdelený na 9 častí. Uchádzačovi sa umožňuje predložiť ponuku na jednu časť predmetu zákazky, na viacero častí predmetu zákazky alebo na všetky časti predmetu zákazky, špecifikovaných v prílohe č. 1 k Doplňujúcim informáciám k tejto výzve.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:25

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Inštitút nukleárnej a molekulárnej medicíny

Zadavatel IČ:
35562340

Zadavatel ulice:
Rastislavova 43

Zadavatel PSČ:
042 53

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Juh

Kontaktní osoba:
JUDr. Michaela Pitoňáková

Zadavatel telefon:
+421 556 118 319

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.inmm.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

33140000-3
Zdravotnícky spotrebný materiál

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidy - nové i starší tříkolky a čtyřkolové modely

Prodej elektrických vozíků a skútrů pro seniory a invalidy - nové i starší tříkolky a čtyřkolové modely

Pokud hledáte spolehlivý elektrický vozík nebo skútr pro seniory nebo invalidní osoby, v regionu Zlínský kraj, Morava Vám jako dodavatele můžeme doporučit firmu Valprox s.r.o. z Provodova u Zlína. Tato firma se specializuje na prodej i následný servis elektrických invalidních vozíků a skútrů. Máte možnost si vybrat z mnoha variant, se všemi se budete pohybovat venku pohodlně. Tyto elektrické vozíky můžete používat bez řidičského průkazu. Výhoda je, že mají dlouhou výdrž baterie a jsou snadno ovladatelné. Na webu firmy Valprox s.r.o. najdete široký sortiment nových i použitých elektrických vozíků a skútrů, které jsou důkladně prohlédnuty a zkontrolovány před prodejem. Můžete si vybrat z různých typů a modelů, jako jsou tříkolové nebo čtyřkolové elektrické skútry, nebo skládací elektrické invalidní vozíky, které se snadno přepravují. Mezi značky, které firma Valprox s.r.o. prodává, patří například SELVO, BEC Sterling, LPN, CTM, Maston, Meyra, Pride, Handicare Winner, Booster, Trioplan a mnohé další.


Schodišťové sedačky Handicare - překonání schodů bez námahy

Schodišťové sedačky Handicare - překonání schodů bez námahy

Potřebujete ve vašem domě nebo v komerčních prostorách pomoci s nalezením nejvhodnějšího řešení k překonání schodů? Firma MANUS Prostějov, spol. s r.o. je specialistou na řešení bezbariérového přístupu do bytových i nebytových objektů. Schodišťové sedačky od firmy MANUS Prostějov jsou koncipovány tak, aby pomohly vyřešit všechny typy bariér dle požadavků klienta. MANUS Prostějov vám při volbě konkrétního typu schodišťové sedačky poradí, záleží vždy na přesných parametrech místa instalace, vašich potřebách a způsobu použití. Sedačky jsou velkým pomocným prvkem nejen pro tělesně postižené osoby, ale i pro seniory a osoby, které mají problémy s pohybem po schodišti. Více se dozvíte na našich webových stránkách. Vyplňte nezávazný formulář, rádi vám poradíme.


Inkontinenční pomůcky pro ženy i muže - vložky, vložné pleny, plenkové kalhotky

Inkontinenční pomůcky pro ženy i muže - vložky, vložné pleny, plenkové kalhotky

Pokud trpíte nechtěným únikem moči, naše inkontinenční pomůcky Vám pomohou zlepšit kvalitu života. Na eshopu ABENA se specializují na prodej absorpčních pomůcek při lehké, střední i těžké inkontinenci. V širokém sortimentu naleznete inkontinenční vložky, vložné pleny i plenkové kalhotky vhodné pro ženy i muže. 1. stupeň inkontinence - lehká inkontinence: - Dámské - Light - při lehké inkontinenci u žen, anatomicky tvarované inkontinenční vložky pro velmi lehkou až střední stresovou inkontinenci - Man Formula - inkontinenční vložky pro muže při lehké až střední inkontinenci. 2. stupeň inkontinence - středně těžká inkontinence: - anatomicky tvarovaná plena s prodyšným povrchem Air Plus a unikátním systémem bariér zvyšující ochranu proti úniku stolice a moči, používaná při středním až těžkém stupni inkontinence - tyto pleny jsou vhodné především u mobilních pacientů. 3. stupeň inkontinence - těžká inkontinence: - plenkové navlékací kalhotky, určené především pro chodící pacienty - vhodné pro střední i těžké případy. Vraťte se do běžného koloběhu života díky vhodným inkontinenčním pomůckám, které můžete objednávat také na našem e-shopu. Nebudete-li si vědět s něčím rady, neváhejte nás kontaktovat, vždy Vám rádi poradíme!


Speciální ortopedické boty a vložky na míru - pro děti, dospělé a sportovce

Speciální ortopedické boty a vložky na míru - pro děti, dospělé a sportovce

Trápí Vás bolesti při chůzi, nemůžete nosit běžně dostupnou obuv? Se správnou korekcí vrozených a získaných vad nohou Vám pomůže nejen v okolí Olomouce společnost Ergona Opava s.r.o. Vhodná obuv je výbornou prevencí proti různým onemocněním a deformacím. Může jít neuropatie, kontraktury prstů, spastické stavy, dále zkraty končetin, amputace, ploché nebo lukovité nohy. Klademe důraz na precizní zpracování a ohebnost, proto veškeré části obuvi vyrábíme ručně a z přírodních materiálů. Vše vyhotovíme po změření otisku, obkresu obvodové míry, v případě potřeby provedeme sádrový odlitek. Z katalogu vzorů si můžete vybrat barvu, a také částečně tvar. Finální provedení určíme po konzultaci s protetickým odborníkem, vždy s ohledem na Vaše zdravotní potíže. Vložky vyrábíme také pro sportovce. Skvěle absorbují nárazy, podporují nožní klenby a stabilizují postavení celého těla. Ortopedickou obuv lze pořídit i na základě předpisu odborného lékaře.


Antidekubitní matrace - účinná prevence a podpora léčby dekubitů

Antidekubitní matrace - účinná prevence a podpora léčby dekubitů

Firma PROMOS spol. s.r.o., která sídlí ve Valašském Meziříčí, je výrobcem a dodavatelem aktivních antidekubitních matrací, které poskytují efektivní prevenci a podporu při léčbě dekubitů. Výhody, které poskytují naše antidekubitní matrace: - dynamické střídání tlaku v jednotlivých částech matrace - snižují tlak na tkáň pacienta a tím je zajištěno její dostatečné prokrvení - tělo pacienta není podepřeno na stále stejných místech - dle typu matrace možnost zatížení od 3 až do 450 kg - pro děti i dospělé - stupeň dekubitů 1-4


Výkup starších elektrických invalidních vozíků a skútrů za hotové - tříkolky a čtyřkolky pro seniory a postižené osoby

Výkup starších elektrických invalidních vozíků a skútrů za hotové - tříkolky a čtyřkolky pro seniory a postižené osoby

Pokud máte doma elektrický invalidní vozík nebo skútr, který již nevyužíváte, můžete oslovit firmu VALPROX z Provodova u Zlína, která se zaměruje na výkup elektrických invalidních vozíků a skútrů pro seniory a postižené osoby. Vy tak můžete nepřímo pomoci dalším lidem, kteří ho potřebují a nemohou investovat peníze do nového. Vykupujeme elektrické invalidní vozíky - tříkolky a čtyřkolky. Proces výkupu je jednoduchý a bezstarostný. Váš vozík oceníme online nebo po telefonu. Stačí nám poslat pár fotek nebo nám přímo zavolat a získáte orientační výkupní cenu. Pokud se domluvíme, sjednáme si schůzku a my přijedeme za vámi. Prodej je rychlý a pohodlný. Pokud jste z reginou Zlínský kraj či Moravy, nemusíte nikam jezdit, vše zařídíme za vás. Pokud se dohodneme, peníze dostanete ihned na ruku, přímo u vás doma. Žádná smlouva, žádné další starosti nebo závazky. Elektrický invalidní vozík si od vás sami odvezeme. Prodejem u nás získáte jistotu, že váš vozík nebo skútr najde nového majitele, kterému usnadní každodenní život. Ve VALPROX se specializujeme na invalidní vozíky a skútry již řadu let. Máme zkušenosti a znalosti potřebné k tomu, abychom vám mohli nabídnout tu nejlepší možnou cenu a profesionální přístup. Kromě výkupu také nové i starší elektrické invalidní vozíky prodáváme a zajišťujeme jejich servis. Díky tomu se můžete spolehnout na komplexní služby a odbornou péči. Pro více informací navštivte naše webové stránky www.valprox.cz nebo nás kontaktujte přímo. Těšíme se na spolupráci s vámi!