Jak vybrat kvalitní autolakovnu?

AV AUTOSERVIS Veselý

Jak vybrat kvalitní autolakovnu?

Výběr správné autolakovny může být zásadní pro zajištění dlouhé životnosti a atraktivního vzhledu vašeho vozidla. Pokud hledáte autolakovnu v Telči nedaleko Jihlavy, AV AUTOSERVIS Veselý je tou správnou volbou. Díky autorizaci značky SIKKENS, širokému spektru služeb, použití kvalitních materiálů, pozitivním recenzím, modernímu vybavení a zkušenému týmu, se můžete spolehnout na profesionální lakýrnické práce jak pro osobní, tak i užitková vozidla.

Dodávka a montáž parkovacích automatov v meste Rimavská Sobota

Dodávka a montáž parkovacích automatov v meste Rimavská Sobota

Predmetom tejto zákazky je požiadavka verejného obstarávateľa na dodanie tovaru, spočívajúceho v dodaní a montáži šiestich kusov parkovacích automatov za účelom výberu poplatkov za krátkodobé parkovanie a ich pripojení v rámci elektronického informačného systému pre riešenie automatizovaného riadenia a kontroly parkovacej politiky pozostávajúcej z informačného systému určeného na administráciu zóny parkovania a elektronickú komunikáciu s obyvateľmi a návštevníkmi zón, umožňujúceho realizovať platby za parkovanie motorových vozidiel v zóne s plateným státím na časti územia mesta prostredníctvom kontaktných, bezkontaktných bankových kariet, alebo v hotovosti, ako aj zabezpečenie systému na overenie platnosti úhrady za parkovanie.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:06

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Rimavská Sobota

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Rimavská Sobota

Zadavatel IČ:
00319031

Zadavatel ulice:
Svätoplukova 9

Zadavatel PSČ:
979 01

Zadavatel obec:
Rimavská Sobota

Kontaktní osoba:
Ing. Eva Muráriková

Zadavatel telefon:
+421 475 604 613


Zadavatel web:
http://www.rimavskasobota.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

30144200-2
Stroje na vydávanie lístkov

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Zabezpečení domů, zabezpečovací a kamerové systémy - instalace, montáž, servis

Zabezpečení domů, zabezpečovací a kamerové systémy - instalace, montáž, servis

Ve Zlínském kraji se ohledně zabezpečení domů můžete obrátit na společnost System plus Zlín, s.r.o. - dodáváme zabezpečovací systémy a kamerové systémy. Zabezpečení domů - instalace, montáže, servis: -elektrické zabezpečovací systémy EZS -elektrické požární systém EPS -kamerové systémy CCTV -docházkové a přístupové systémy ACCESS -systém ochrany zboží -domácí telefony a televizní rozvody STA -počítačové sítě, strukturovaná kabeláž -připojování EPS na HZS Zlínského kraje PCO - pult centrální ochrany s největším počtem připojených objektů ve Zlínském kraji: -střežení objektů, vozidel -monitorování požárních systémů -bezpečnostní doprovod osob -možnosti využití zásahové jednotky -stálá služba 24 hodin denně -ohlašovna požárů 24 hodin denně.


Kvalitní security pásky i štítky - pro bezpečnostní zapečetění Vašich zásilek

Kvalitní security pásky i štítky - pro bezpečnostní zapečetění Vašich zásilek

Chcete mít jistotu, že vaše zásilka nebude otevřena nikým jiným, nebo potřebujete zajistit dveře či ohraničit jiné místo? Využijte kvalitní security pásky od firmy Steroll s.r.o. Zlín, pro bezpečnostní zapečetění Vašich zásilek či ohraničení prostoru. Security pásky lze využít v: - logistice, - armádě, - bankovnictví, - leteckých společnostech, - lékařském prostředí, - elektronickém odvětví a mnoho dalších. Security pásky jsou navíc vhodné pro spoustu různých povrchů, jako je kov, plast, papír, sklo a mnoho dalších materiálů.


Výroba zkušebních strojů pro  testování rozpor brzdových zdrží podle UIC

Výroba zkušebních strojů pro testování rozpor brzdových zdrží podle UIC

Každý provozovatel železničních sítí chce zajistit bezpečnost a spolehlivost železničních vozidel na dané trati. Firma LABORTECH z Opavy přináší pro provozovatele železničních sítí zkušební stroje, které přináší několik výhod, jako je prevence nehod, zvýšení spolehlivosti a nákladovou efektivnost. Pro testování statické deformace rozpor brzdových zdrží podle normy UIC CODE 833, která stanovuje technické standardy pro prvky kolejových vozidel, vyrábí firma LABORTECH zkušební stroje. Mezi tyto stroje patří zařízení LabTest 6.250, na kterých lze provádět tyto mechanické zkoušky. Pokud Vás zajímají bližší informace o zařízení LabTest 6.250, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poskytneme veškeré informace, které vás budou zajímat.


Výroba plastových karet s čipem, s originálním potiskem na míru

Výroba plastových karet s čipem, s originálním potiskem na míru

Sháníte výrobce čipových karet, který má letité zkušenosti s výrobou jak v tuzemsku, tak i v zahraničí? Obraťte se na naši společnost BlackCard z Ostravy. Našimi zákazníky jsou například Česká pošta, OBI anebo Městský dopravní podnik Ostrava. Čipové karty jsou moderní a bezpečný způsob identifikace. Mají v sobě zabudovaný čip, který komunikuje se čtečkou pomocí vinuté měděné antény vložené do plastového těla karty. Karty vyrábíme na přání s potiskem. Naše společnost Blackcard vyrábí a dodává na míru karty s čipy určené jen pro čtení OD čipu tzv.R/O (read/only) a karty určené pro čtení i zápis - R/W (read/write). Účelem prvního typu je identifikace při vstupu do různých objektů a systémů, ať už zákaznický, přístupový, hotelový. Ty, které jsou vhodné pro čtení i zápis, umožňují kromě identifikace osob také uložení dat do čipu karty. Karty bezkontaktní kombinované se vyznačují propojením několika identifikačních systémů jednou kartou, která má v sobě dva čipy. To bývají nejčastěji karty v dopravních systémech nebo ty které, mají funkci elektronické peněženky u jednoho provozovatele. Karty s čipy Mifare se liší jen kapacitou paměti čipu a zabezpečením dat - Mifare 1kB, Mifare 4kB, Mifare Ultralight C. Karty s vyšším stupněm ochrany dat jsou Mifare DesFire 4k EV1, Mifare DesFire 4k EV2, Mifare DesFire 8kB EV1, Mifare DesFire 8kB EV2. Tyto karty se nejvíce využívají v dopravních systémech nebo jako elektronické peněženky. BlackCard je moderní, flexibilní a spolehlivý výrobce plastových karet. Vyrábíme plastové karty z nejkvalitnějších materiálů. Těšíme se na spolupráci, kontaktujte nás.


Kontrolní přípravky pro automobilový průmysl, cubingy Kroměříž, Zlín

Kontrolní přípravky pro automobilový průmysl, cubingy Kroměříž, Zlín

Společnost Chropyňská strojírna je jedním z největších výrobců v ČR, který vyrábí cubingy a kontrolní přípravky pro automobilový průmysl, konkrétně pro optickou a rozměrovou kontrolu montážních dílů. Dle požadavků zákazníka dodáme návrhy, vyrobíme a zajistíme uvedení cubingů a kontrolních přípravků do provozu. Bližší informace na telefonu +420573355264. Sídlo: Chropyně, Komenského 75 - okres Kroměříž.


E-shop s příslušenstvím ke garážovým vratům, vjezdovým branám s rychlým odesláním objednávky

E-shop s příslušenstvím ke garážovým vratům, vjezdovým branám s rychlým odesláním objednávky

Na e-shopu GLOB-TRADE td naleznete širokou škálu příslušenství pro garážová vrata a pohony, které jsou ideální pro zvýšení funkčnosti a bezpečnosti vašeho domova. Mezi nabízené produkty patří: - dálkové ovladače, které umožňují pohodlné ovládání vrat a bran na dálku - bezpečnostní prvky, jako jsou například senzory a alarmy pro zvýšení bezpečnosti vašeho majetku - vedení a kolejnice zajišťující hladký a tichý chod vrat - parkovací sloupky a zábrany pro omezení přístupu vozidel do určitých zón - domovní dveře pro větší komfort a bezpečnost - pohony pro automatizaci vrat a bran 99% našich produktů ihned k dispozici, což znamená, že nemusíte čekat na doplnění zásob a vaše objednávka bude rychle zpracována. Samozřejmostí je možnost osobního odběru v Praze 9. Pokud se během 14 denní lhůty rozhodnete, že s nákupem nejste zcela spokojeni, můžete zboží jednoduše vrátit a my vám vrátíme peníze zpět.