Okna, hliníkové opláštění Aluskin pro okenní systémy a příslušenství

Baran - FMB, spol. s r.o.

Okna, hliníkové opláštění Aluskin pro okenní systémy a příslušenství

Společnost Baran-FMB, spol. s r.o, tradiční výrobce a dodavatel vysoce kvalitních plastových a dřevěných oken f&m pro rodinné domy, bytové domy a paneláky. Pro okenní systémy Midea, Supra, Supra energeto vyrábíme hliníkové opláštění Aluskin s vynikajícími tepelně-izolačními vlastnostmi. Okna dodáváme a montujeme včetně okenního příslušenství, žaluzií, parapetů, rolet i sítí proti hmyzu.

Čistiace a dezinfekčné prostriedky

Čistiace a dezinfekčné prostriedky

Predmetom obstarávania je zabezpečenie čistiacich a dezinfekčných prostriedkov.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 2 - Špecifikácia predmetu zákazky Výzvy na predkladanie ponúk a v prílohách
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Zadavatel IČ:
36601284

Zadavatel ulice:
Ondavská 8

Zadavatel PSČ:
040 11

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Sobotková

Zadavatel telefon:
+421 557 891 668

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vusch.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39830000-9
Čistiace výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odstranění mechu, řas, plísní, prachu a dalších nečistot – čištění střech s následnou impregnací

Odstranění mechu, řas, plísní, prachu a dalších nečistot – čištění střech s následnou impregnací

Chcete si prodloužit životnost a zlepšit vzhled Vaší střechy? Chcete ji ochránit před vodou, sluncem a plísněmi, které způsobují znehodnocení a poškození? V tom případě si nechte vyčistit střechu s následnnou impregnací od společnosti SINTI-CLEAN.CZ. Společnost SINTI-CLEAN.CZ provádí čištění střech s impregnací, která následně zabraňuje v opětovnému růstu mechu a odstraňuje atmosférické nečistoty a prach. Využívány jsou šetrné a účinné metody čištění, které jsou cenově dostupné a zajistí, že bude střecha vypadat jako nová. Mějte svou střechu v perfektním stavu a kontaktujte nás ještě dnes s nezávaznou poptávkou!


Tepování sedadel, čištění interiéru, renovace světel a další služby Kladno – postaráme se, aby váš vůz byl jako nový

Tepování sedadel, čištění interiéru, renovace světel a další služby Kladno – postaráme se, aby váš vůz byl jako nový

Naše firma Auto-Roch sídlící v Kladně vám všechny tyto služby může poskytnout. Nabízíme ruční mytí, čistění interiéru a tepování sedadel. Máte na vašich čelních světlometech různé škrábance a skvrny, které vám zhoršují celkovou viditelnost? S tím také dokážeme pomoci, renovujeme světla profesionální technologií 3M ve třech stupních. Máme proškolené zaměstnance, kteří vám poskytnout správné ošetření a leštění světel. Využít můžete také odtahovou službu, je toho opravdu hodně čemu se věnujeme proto navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte na telefonním čísle kde se dozvíte všechny informace.


Mobilní či statická 5S úklidová stanice, cleanboard, dodávána s nářadím nebo bez

Mobilní či statická 5S úklidová stanice, cleanboard, dodávána s nářadím nebo bez

Chcete na svém pracovišti zajistit pořádek a čistotu? Na eshopu společnosti KRIŽAN s.r.o. naleznete mobilní nebo statické úklidové stanice, které Vám pomohou vyřešit problém nepořádku a napomohou zvýšit bezpečnost a kvalitu práce. Cleanboard, úklidová stanice, je navržena dle 5S metodiky. Dodáváme v mobilní i statické verzi. Vyrobeny jsou z kvalitních materiálů, které zajišťují odolnost proti poškrábání. - mobilní – cleanbord je usazen v hliníkovém rámu, přední kolečka jsou opatřeny brzdou - statické - možnost umístění na stěnu Tabule může být dodávána bez nářadí, nebo s nářadím včetně úklidových prostředků. Pokud se rozhodnete pro nářadí, bude tabule vybavena smetákem s násadou, kbelíkem a sadou lopatka a smeták. Na přání můžeme doplnit tabuli logem firmy a označením pracoviště. Navštivte naše webové stránky a dozvíte se více o produktu.


Průmyslové utěrky Wiper bowl Polytex v kyblíku - vhodné pro všestranné procesy stírání

Průmyslové utěrky Wiper bowl Polytex v kyblíku - vhodné pro všestranné procesy stírání

Pokud chcete mít na svém pracovišti vždy čisto, potřebujete průmyslové vlhčené utěrky Polytex® z řady zetClean®. Jsou skvělé pro místa, kde si nemůžete umýt ruce vodou. Utěrky mají v sobě jemný čistící prostředek, který odstraní nečistoty a jsou vyrobeny ze 100% polypropylenu, který je pevný a nezanechává vlákna. Vlhčené utěrky Polytex® dokážou vyčistit olej, lepidla, inkoust, vosk, dřevěné uhlí, grafit, skvrny od trávy a mnoho dalšího. Jsou také především šetrné pro vaši kůži, protože obsahují vitamín E a Aloe Vera. Utěrky Polytex® jsou baleny v kbelíku Wiper Bowl®, který je velmi praktický - udržuje utěrky vždy vlhké a čistící prostředek účinný. Vyzkoušejte praktické balení - Kbelík Wiper Bowl® Polytex® 72 vlhčených čisticích ubrousků, 25 x 25 cm, 100% polypropylen balení = 6 kbelíků, paleta = 264 kbelíků (44 x 6) Pro objednání postačí kliknout na náš e-shop, ve kterém si tyto utěrky objednáte ihned - vše skladem.


Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

Čištění a odstraňování starých nátěrů fasád, omítky, čištění obkladů

Komplexní výškové práce horolezeckou technikou provádí po celé ČR firma Čištění fasád Zlín. Specializujeme se hlavně na čištění fasády, budovy, omítání a nátěry, odstaňování starých nátěrů různých typů, impregnace střechy, čištění pomníků, památek a dalších stavebních povrchů. Práce ve výškách se týkají údržby a opravy staveb. Mezi další služby patří také výškové mytí prosklených ploch, oken, fotovoltaických panelů, čištění v průmyslových provozech. Údržby i opravy staveb a prací ve výškách provádíme nejen ve Zlíně, ale práce ve výškách provádíme po celé České republice. Nabízíme čištění a ochranné nátěry: -stavebních povrchů (obklady, omítky, hliníkové fasády, atd.) -čištění fasády, mytí oken, výškové práce - odstranění graffity -odstraňování starých nátěrů fasád -průmyslových prostorů -čištění a impregnace střešních krytin -protipožární a antikorozní nátěry -nátěry - železoberonových konstrukcí, sloupků, průvlaků -malby, nástřiky.


Profesionální mytí IBC kontejnerů - služby od REMYCONT, s.r.o.

Profesionální mytí IBC kontejnerů - služby od REMYCONT, s.r.o.

Profesionální mytí pro dlouhou životnost Správná údržba a čistota IBC kontejnerů jsou klíčové pro dlouhou životnost a zachování jejich kvality. V REMYCONT, s.r.o. jsme se specializovali na poskytování špičkových mycích služeb, které zahrnují důkladné odstranění nečistot, zbytků látek a nepříjemných zápachů. Moderní technologie pro dokonalé výsledky Naše mycí zařízení jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi, které umožňují provádět mytí IBC kontejnerů rychle a efektivně. Díky našemu odbornému týmu zkušených techniků můžeme garantovat perfektní výsledky a čisté kontejnery připravené pro další použití. Ochrana životního prostředí Jsme si vědomi významu ochrany životního prostředí. Proto při našich mycích procesech používáme šetrné čistící prostředky a postupy, které minimalizují negativní dopad na přírodu. S REMYCONT, s.r.o. můžete mít jistotu, že vaše kontejnery budou nejen čisté, ale také šetrné k okolnímu prostředí. Pokud hledáte spolehlivou firmu pro mytí IBC kontejnerů v [město], nemusíte hledat dál. REMYCONT, s.r.o. je tu pro vás se špičkovými mycími službami. Kontaktujte nás dnes a dejte nám příležitost ukázat vám, jak dokonalé mohou být vaše IBC kontejnery po našem zásahu.