Čistiace a dezinfekčné prostriedky

Čistiace a dezinfekčné prostriedky

Predmetom obstarávania je zabezpečenie čistiacich a dezinfekčných prostriedkov.
Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 2 - Špecifikácia predmetu zákazky Výzvy na predkladanie ponúk a v prílohách
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:24

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Východoslovenský ústav srdcových a cievnych chorôb, a.s.

Zadavatel IČ:
36601284

Zadavatel ulice:
Ondavská 8

Zadavatel PSČ:
040 11

Zadavatel obec:
Košice

Kontaktní osoba:
Ing. Renáta Sobotková

Zadavatel telefon:
+421 557 891 668

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.vusch.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39830000-9
Čistiace výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Odstranění mechu, řas, plísní, prachu a dalších nečistot – čištění střech s následnou impregnací

Odstranění mechu, řas, plísní, prachu a dalších nečistot – čištění střech s následnou impregnací

Chcete si prodloužit životnost a zlepšit vzhled Vaší střechy? Chcete ji ochránit před vodou, sluncem a plísněmi, které způsobují znehodnocení a poškození? V tom případě si nechte vyčistit střechu s následnnou impregnací od společnosti SINTI-CLEAN.CZ. Společnost SINTI-CLEAN.CZ provádí čištění střech s impregnací, která následně zabraňuje v opětovnému růstu mechu a odstraňuje atmosférické nečistoty a prach. Využívány jsou šetrné a účinné metody čištění, které jsou cenově dostupné a zajistí, že bude střecha vypadat jako nová. Mějte svou střechu v perfektním stavu a kontaktujte nás ještě dnes s nezávaznou poptávkou!


Papírové průmyslové vícevrstvé utěrky Multiclean – praktický standard v mnoha provozech

Papírové průmyslové vícevrstvé utěrky Multiclean – praktický standard v mnoha provozech

Hledáte spolehlivé a kvalitní papírové utěrky pro průmyslové použití, které jsou schopné odstranit i tu největší nečistotu, jako jsou špony, mastnota, šmír a prach? V tom případě si pořiďte vícevrstvé utěrky Multiclean od společnosti ZVG CZ s.r.o. Společnost ZVG CZ s.r.o. má papírové průmyslové utěrky v různých barvách, šířkách, vrstvách a délkách. Jsou snadno dostupné díky praktickým ZVG® držákům na stěně nebo podlahovým stojanům, které zajistí, že budete mít utěrky vždy po ruce. Použití je vhodné nejen v průmyslové výrobě a servisních dílnách. Mějte praktické utěrky vždy po ruce a objednejte si u nás Multiclean ještě dnes!


Výroba čistícího stroje na zakázku, který je určen k vysokotlakému čištění potravinářských strojů

Výroba čistícího stroje na zakázku, který je určen k vysokotlakému čištění potravinářských strojů

Na přání zákazníka byl dodán firmou AQ PUMPY s.r.o. čistící stroj, jehož úkolem je vysokotlaké čištění podávacího šneku kontinuálního varného zařízení sloužícího ke zpracování masa. Čistící stroj má automaticky a rychle očistit tlakovou vodou podávací šneky od zapečených kousků masa, bez použití jakékoliv chemie a bez znečištění pracoviště. Pokud možno v uzavřeném prostoru stříkacího boxu. Před samotným návrhem konstrukčně-technického řešení na míru bylo potřeba provést prvotní tryskací zkoušky, které vedly ke zjištění, jak velký tlak a průtok (přesněji čistící výkon) bude k vyčištění potřeba. Dodávka zahrnovala vysokotlaký agregát, tedy zdroj tlakové vody. Dále přepínací 3/2 cestný vysokotlaký ventil a vhodné rotační a ploché trysky. Současně bylo třeba zajisti vhodné propojení a elektrické zapojení celého stroje i s instalací řídícího softwaru, taktéž naprogramovaného na zakázku. Řídící systém je unikátní a umožňuje flexibilní nastavení potravinářského stroje a jeho přizpůsobení podle výběru typu trysky, rychlosti posuvu trysek po tryskacím boxu, nastavení tlaků a průtoků. Samozřejmostí je kompletní zabezpečení stroje pro ochranu obsluhy (např. vysokotlaký agregát se nespustí, je-li tryskací kabina otevřena) a případně včasné zachycení poruch zařízení.


Prodej textilních rohoží, výroba vstupních rohoží na zakázku, rohožky na míru

Prodej textilních rohoží, výroba vstupních rohoží na zakázku, rohožky na míru

Jestliže máte v plánu pořizovat nové textilní rohože, v tom případě neváhejte a oslovte nás. Naše společnost DIAMANT AK s.r.o., sídlí Brně a má dlouholeté zkušenosti v oboru. Zaměření naší firmy je na vyrábění rohoží na zakázku. Vyrobíme a dodáme Vám rohože a čistící zóny podle Vašeho přání. Dodáváme vstupní rohože, které jsou vyrobeny z hliníku, z pryže a také textilní rohože CORAL. Po domluvě rohože namontujeme přímo na místě, které si určíte. Čistící zóny, které prodáváme splňují funkci a mají také moderní vzhled. Neváhejte a kontaktujte nás, rádi Vám poradíme a věříme, že s námi budete spokojeni. Více informací najdete na webových stránkách.


Čištění a údržba zámkové dlažby - odstranění mechu, oleje a dalších nečistot tryskáním

Čištění a údržba zámkové dlažby - odstranění mechu, oleje a dalších nečistot tryskáním

Máte na vašem pozemku zámkovou dlažbu, která je již špinavá a potřebuje vyčistit? Chcete se zbavit mechu v zámkové dlažbě? Čištění zámkové dlažby od mechu, mastnoty a další špíny zajistí firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý. Čištění a údržbu zámkové dlažby provádíme pomocí mobilní tryskací jednotky. Tlakovým čištěním odstraníme ze zámkové dlažby mastnoty, skvrny od oleje, mech i řasy, ale i různé stavební nečistoty. Tryskáním čistíme nejen chodníky ze zámkové dlažby, ale také terasy, schody nebo parkoviště. Garantujeme Vám, že po hloubkovém tlakovém čištění bude vaše zámková dlažba vypadat jako zcela nová!


Prodej profesionálních malířských strojů a zařízení – vysoká kvalita renomované značky STORCH

Prodej profesionálních malířských strojů a zařízení – vysoká kvalita renomované značky STORCH

Hledáte efektivní řešení pro Vaše malířské a zdící práce a zařízení, které zvládne plošné malování i aplikaci sádrových stěrek? V tom případě zapomeňte na tradiční válečky a štětce a obraťte se na společnost DUMAG barvy s.r.o. DUMAG barvy s.r.o. prodává vysavače navržené pro malíře a sádrokartonáře k odstranění brusného prachu nebo jiných nečistot, LED svítidla a reflektory pro jasnou a rovnoměrnou světlost, topné zařízení, stavební vysoušeče, parketové brusky, brusky na stěny, čistící tlakovou techniku a mnoho dalšího. Zjednodušte si práci s malířskou technikou a využijte zaškolení, profi servis i náhradní díly od nás!