Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Baran - FMB, spol. s r.o.

Dveře interiérové, balkonové a vchodové, vstupní, v moderním designu a vysoké kvalitě

Baran-FMB, spol. s r.o. vyrábí plastové a dřevěné dveře f&m vysoké kvality. V naší nabídce najdete dveře vstupní, vchodové, interiérové i balkonové. Jejich konstrukce je přizpůsobena jak do panelových domů a bytů, tak i do rodinných domů. Sledujeme stále nové trendy, nabízíme Vám odbornou konzultaci při výběru dveří v souladu s Vašimi potřebami.

Zhotovenie, dodávka a montáž nábytku

Zhotovenie, dodávka a montáž nábytku

Predmetom zákazky je výroba nábytku na mieru vrátane dopravy a montáže nábytku na miesto dodanie, ktorým je priestor v budove Ľubovnianskej nemocnice, n.o., Obrancov mieru 3, 064 01 Stará Ľubovňa
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ľubovnianska nemocnica, n. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ľubovnianska nemocnica, n. o.

Zadavatel IČ:
37886851

Zadavatel ulice:
Obrancov mieru 3

Zadavatel PSČ:
064 01

Zadavatel obec:
Stará Ľubovňa

Kontaktní osoba:
JUDr. Katarína Duláková

Zadavatel telefon:
+421 524 317 309


Zadavatel web:
https://lubovnianskanemocnica.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Výroba nábytku ze spárovky, výroba lepených desek - dveře, skříně, kuchyňské desky

Výroba nábytku ze spárovky, výroba lepených desek - dveře, skříně, kuchyňské desky

Spárovka, neboli dřevěná plotna slepená z dřevěných přířezů se využívá zejména k výrobě nábytku. V naší firmě PODHAJI s.r.o. ve Vizovicích u Zlína vyrábíme spárovku z těch nejkvalitnějších dřevin, takže Vám zajistíme kvalitní a odolný nábytek. U nás si můžete vybrat tento nábytek ze spárovky: - dveře i s obložením - skříně - kuchyňské desky - schodiště (nebo jen nášlapy na schody) - prahy, police - stoly - noční stolky, postele. Při lepení spárovky používáme lepidlo, které není zdraví škodlivé a může být použito i ve styku s potravinami.


Zakázková výroba nábytku - vestavěné skříně na míru do každého interiéru

Zakázková výroba nábytku - vestavěné skříně na míru do každého interiéru

Velkou výhodou vestavěných skříní je individuální provedení podle potřeb a dispozic prostoru v interiéru. Nechte si vyrobit kvalitní nábytek na míru od firmy LAMÉ z Břeclavi, která poskytuje svým zákazníkům truhlářské práce na míru a provádí zakázkovou výrobu nábytku. Zakázková výroba nábytku: - vestavěné skříně na míru do každého interiéru s širokou nabídkou materiálového provedení a designu vašeho interiéru - šatní skříně - komody - a další nábytek a vybavení na míru do bytu či domu. Pomůžeme Vám navrhnout řešení vnitřního prostoru skříní, aby byl úložný prostor ve Vašem bytě co nejlépe vyřešen. Naše výroba se vyznačuje velmi vysokou náročností na kvalitu nábytku, přesnost a pečlivost.


Domy, byty, apartmány, penziony, restaurace i pizzerie – kompletní interiéry na klíč

Domy, byty, apartmány, penziony, restaurace i pizzerie – kompletní interiéry na klíč

Hledáte nový domov nebo chcete zmodernizovat svůj stávající? Chcete si otevřít vlastní podnikání v oblasti gastronomie nebo ubytování? Ať už máte jakékoli plány, obraťte se na společnost TOM stolařství. Společnost TOM stolařství se zabývá projektováním, realizací a zařizováním interiérů pro různé typy nemovitostí. K dispozici má škálu stylů, materiálů, barev a doplňků ať už se jedná o styl moderní, klasický, rustikální či originální design. Buďte spokojeni s výsledkem Vašeho interiéru a kontaktujte nás ještě dnes!


Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Specializace na skleněné vitríny Kolín, sestava skleněných vitrín s osvětlením

Představujeme Vám firmu LEKY s.r.o, která svoji činnost zaměřila na výrobu skleněných vitrín po celé České republice. Stěžejní výrobní program se specializuje na skleněné vitríny pro obchody, muzea nebo galerie. Skleněné vitríny lze vybírat v provedeních skleněné vitríny s nízkým soklem, vitríny se skříňkou, otočné skleněné vitríny, stolové skleněné vitríny, nástěnné prosklené vitríny, vitríny do expozic a depozitářů muzeí. Pro nejlepší prezentaci Vašeho zboží či jiných vystavených předmětů vybavíme prosklené vitríny vhodným osvětlením. Chcete vhodně a originálně prezentovat své zboží či galerijní předměty? Zaujaly Vás naše skleněné vitríny? Pak nás neváhejte telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Milčice 106, Kolín.


Stolařská výroba - atyp nábytek na míru z lamina

Stolařská výroba - atyp nábytek na míru z lamina

Do interiéru je ideální si pořídit nábytek na míru, jedině tak bude přesně podle Vašich představ. Mezi hlavní aktivity firmy TECH-VOLT, s.r.o. patří právě stolařská výroba. Zaměřujeme se na výrobu z lamina. Působíme především v regionu Kroměříž, Zlínský kraj, Přerov. Připravíme podle Vašeho zadání cenovou nabídku i nákres. Zhotovíme nábytek v prvotřídní kvalitě. Výroba probíhá ve vlastní stolařské dílně. Zajistíme i dopravu a montáž. Výroba, montáž: - interiérové vybavení, doplňky - nábytkové sestavy na míru - do ložnice, obývacího pokoje - kuchyňské linky - vybavení kanceláře - dílenský nábytek. - atypický nábytek.


Výroba dětského nábytku na míru - moderní dětské pokoje pro malé i školáky

Výroba dětského nábytku na míru - moderní dětské pokoje pro malé i školáky

Chcete moderní dětský pokoj, který si vaše děti zamilují? S tím vám pomůže firma LAMÉ z Břeclavi. Zajišťujeme výrobu na míru dětského nábytku pro malé i školáky. Zařiďte dětský pokoj podle představ vás i vaší ratolesti. Realizujeme výrobu nábytku na míru do dětských a studentských pokojů. Dodáváme dětský nábytek do škol, mateřských školek, vybavujeme také dětské ordinace a další zařízení pro děti. Nábytek z firmy Lamé – to je praktický a kvalitní dětský nábytek pro děvčata a chlapce všech věkových kategorií a skvělé ceny k tomu.