Ostraha objektů, ochrana majetku a osob, fyzická ostraha i EZS

BAVA servis s.r.o.

Ostraha objektů, ochrana majetku a osob, fyzická ostraha i EZS

Aby byla technická správa budov a firem zajištěna nejen po stránce úklidu, zachování čistoty a hygieny, rozhodla se firma BAVA servis nabídnout zákazníkům v Zlínském kraji komplexní řešení také poskytováním ostrahy objektů, čímž zabezpečuje ochranu osob a majetku.

Zhotovenie, dodávka a montáž nábytku

Zhotovenie, dodávka a montáž nábytku

Predmetom zákazky je výroba nábytku na mieru vrátane dopravy a montáže nábytku na miesto dodanie, ktorým je priestor v budove Ľubovnianskej nemocnice, n.o., Obrancov mieru 3, 064 01 Stará Ľubovňa
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:00

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Ľubovnianska nemocnica, n. o.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Ľubovnianska nemocnica, n. o.

Zadavatel IČ:
37886851

Zadavatel ulice:
Obrancov mieru 3

Zadavatel PSČ:
064 01

Zadavatel obec:
Stará Ľubovňa

Kontaktní osoba:
JUDr. Katarína Duláková

Zadavatel telefon:
+421 524 317 309


Zadavatel web:
https://lubovnianskanemocnica.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39100000-3
Nábytok

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Moderní a designový nábytek od HOME STYLE - Hülsta, KOINOR a Bullfrog

Moderní a designový nábytek od HOME STYLE - Hülsta, KOINOR a Bullfrog

V HOME STYLE věříme, že nábytek není jen praktickým prvkem vašeho domova, ale také odrazem vašeho stylu a osobnosti. Proto nabízíme exkluzivní sortiment nábytku od předních německých značek Hülsta, KOINOR a Bullfrog-design. Naše produkty zahrnují široký výběr pro obývací pokoje, ložnice, jídelny, koupelny, předsíně, dětské pokoje a home office, které jsou navrženy tak, aby splnily vaše nejvyšší nároky na design a funkčnost. Naše 18letá přítomnost na českém trhu nám umožnila nabídnout nejen špičkové produkty, ale také perfektní servis. Od počátečního návrhu až po finální montáž, naši odborníci jsou zde, aby vám pomohli vytvořit domov vašich snů. Navštivte náš showroom v Praze na Vinohradské ulici, kde na více než 500m2 můžete naše produkty nejen vidět, ale i vyzkoušet. V HOME STYLE si vážíme každého zákazníka a snažíme se nabídnout individuální přístup, který zahrnuje nejen výběr nábytku, ale i poradenství a servis. Přijďte nás navštívit a nechte se inspirovat světem moderního a designového nábytku, který promění váš domov v místo plné stylu a pohodlí.


Domy, byty, apartmány, penziony, restaurace i pizzerie – kompletní interiéry na klíč

Domy, byty, apartmány, penziony, restaurace i pizzerie – kompletní interiéry na klíč

Hledáte nový domov nebo chcete zmodernizovat svůj stávající? Chcete si otevřít vlastní podnikání v oblasti gastronomie nebo ubytování? Ať už máte jakékoli plány, obraťte se na společnost TOM stolařství. Společnost TOM stolařství se zabývá projektováním, realizací a zařizováním interiérů pro různé typy nemovitostí. K dispozici má škálu stylů, materiálů, barev a doplňků ať už se jedná o styl moderní, klasický, rustikální či originální design. Buďte spokojeni s výsledkem Vašeho interiéru a kontaktujte nás ještě dnes!


Zakázková výroba kuchyní ve tvaru U,L, rohových kuchyní a kuchyní s obývákem

Zakázková výroba kuchyní ve tvaru U,L, rohových kuchyní a kuchyní s obývákem

Chcete ve svém bytě nebo domě mít kuchyni, která bude designová, krásná a zároveň účelná? Líbila by se Vám kuchyně, u které si sami můžete zvolit materiál, barvu, kování i pracovní desku? Kontaktujte truhlářskou dílnu Jiří Májek Woodtech, která Vám na zakázku zhotoví kuchyni podle Vašich představ. V rámci výroby kuchyni zajistíme vše od prvotní konzultace Vaší představy o podobě kuchyně přes profesionální návrh až po samotnou výrobu a montáž kuchyně. Nebojíme se žádné výzvy – realizujeme zakázky na kuchyně ve tvaru U,L, ale také rohové kuchyně, kuchyně s ostrůvkem nebo kuchyňské linky spojené s obývákem. Máme bohaté zkušenosti se zakázkovou výrobou kuchyní, které využíváme v každém projektu a díky spolupráci se stabilními partnery vám nabízíme pouze 100% ověřenou kvalitu .


Výroba kuchyní a kuchyňských linek na míru – bohatý výběr materiálů a barev

Výroba kuchyní a kuchyňských linek na míru – bohatý výběr materiálů a barev

Přejete si, aby kuchyň odpovídala přesně Vašim přáním a potřebám? Chcete mít na výběr z mnoha materiálů, barev, tvarů a doplňků? V tom případě si nechte kuchyň vyrobit od společnosti Š+N MIRADE s.r.o. Společnost Š+N MIRADE s.r.o., která má 20 letou praxi, vyrábí a montuje kuchyňské linky a kuchyně, které jsou vysoce kvalitní, funkční a estetické. Společně s výrobou a montáží poskytuje poradenství a záruku. Splňte si svá přání na dokonalou kuchyni a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!


Výroba krásných a praktických kuchyní a kuchyňských linek na míru

Výroba krásných a praktických kuchyní a kuchyňských linek na míru

Chcete si pořídit novou kuchyni, která bude splňovat vaše přání a potřeby? Hledáte kvalitní a spolehlivou firmu, která se zabývá výrobou kuchyní a kuchyňských linek na míru v Olomouci a okolí? Pak byste měli navštívit studio KATPET výroba nábytku, s.r.o. v Olomouci. Která se zabývá zakázkovou výrobou moderních a funkčních kuchyní. Firma KATPET je rodinná společnost s dlouholetou tradicí a zkušenostmi v oboru. Nabízí individuální přístup ke každému zákazníkovi, profesionální poradenství, 3D návrhy, vlastní výrobu, dopravu a montáž kuchyní. Ať už preferujete klasický, rustikální, moderní nebo minimalistický styl, KATPET vám vyrobí kuchyň na míru podle vašich požadavků a možností vašeho prostoru. Nečekejte a navštivte web https://katpet.cz/sortiment/kuchyne, kde si můžete prohlédnout fotogalerii realizovaných kuchyní, přečíst si reference spokojených zákazníků a vyplnit nezávaznou poptávku. KATPET výroba nábytku, s.r.o. vám zajistí kuchyň snů, která se stane srdcem vašeho domova.


Nábytek na míru podle vašich představ - vestavěné skříně, noční stolky, obývací stěny

Nábytek na míru podle vašich představ - vestavěné skříně, noční stolky, obývací stěny

Vždy jste toužili po domově, který odráží vaši osobnost a styl? Vaše představy mohou konečně dostat podobu díky firmě Kuchyně Chábera z Liberce. S láskou a vášní pro truhlářské řemeslo se věnují výrobě nábytku již desítky let. Jejich mistrovské zručnosti umožňují vyrobit jakýkoliv druh nábytku, a to i pro ty nejatypičtější interiéry. Nábytek vytváříme na zakázku přesně podle vašich potřeb a představ. Od obývacích pokojů po ložnice, dětské pokoje a předsíně - žádný prostor není pro nás cizí. Naše nabídka zahrnuje širokou škálu kousků, včetně obývacích stěn, nočních stolků, komod, konferenčních stolků, psacích stolů, polic, knihoven, věšákových stěn a mnoho dalšího. Ale to je teprve začátek! V dnešní době rostoucího důrazu na individualitu stoupá i poptávka po originálním koupelnovém nábytku. Firma Kuchyně Chábera vám nabízí unikátní koupelnové kousky, vyrobené ze speciálních materiálů odolných vůči vlhkosti. Každý kus je pečlivě navržen a vyroben s ohledem na funkčnost, krásu a trvanlivost. Přestaňte kompromisovat se standardními, masově vyráběnými kousky nábytku. Dejte svému domovu punc originality, elegance a svěžesti s nábytkem od Kuchyně Chábera. Kontaktujte je ještě dnes a společně vytvořte prostor, který bude skutečně vaším vlastním odrazem.