Príslušenstvo k traktoru

Príslušenstvo k traktoru

Predmetom zákazky je dodanie novej kosy v počte 1 ks. Súčasťou dodávky je aj dovoz predmetu zákazky na miesto určenia, jeho odovzdanie verejnému obstarávateľovi, zaškolenie zo strany verejného obstarávateľa určených osôb na obsluhu a zaškolenie na základnú údržbu predmetu zákazky.
Predmetom zákazky je dodanie nového obracača v počte 1 ks. Súčasťou
dodávky je aj dovoz predmetu zákazky na miesto určenia, jeho odovzdanie verejnému obstarávateľovi,
zaškolenie zo strany verejného obstarávateľa určených osôb na obsluhu a zaškolenie na základnú údržbu predmetu zákazky.
Predmetom zákazky je dodanie nového zhrňovača v počte 1 ks. Súčasťou dodávky je aj dovoz predmetu zákazky na miesto určenia, jeho odovzdanie verejnému obstarávateľovi, zaškolenie zo strany verejného obstarávateľa určených osôb na obsluhu a zaškolenie na základnú údržbu predmetu zákazky.
Predmetom zákazky je dodanie nového balíkovača v počte 1 ks. Súčasťou dodávky je aj dovoz predmetu zákazky na miesto určenia, jeho odovzdanie verejnému obstarávateľovi, zaškolenie zo strany verejného obstarávateľa určených osôb na obsluhu a zaškolenie na základnú údržbu predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Správa Národného parku Muránska planina so sídlom v Revúcej

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
06.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Správa Národného parku Muránska planina so sídlom v Revúcej

Zadavatel IČ:
54435439

Zadavatel ulice:
Janka Kráľa 12

Zadavatel PSČ:
050 01

Zadavatel obec:
Revúca

Kontaktní osoba:
Ing. Marcel Boroš

Zadavatel telefon:
+421 905 855 251


Zadavatel web:
http://www.npmp.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

16000000-5
Poľnohospodárske stroje

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Pravidelný servis a opravy strojů a zařízení pro zpracování obilovin, zemědělských produktů

Pravidelný servis a opravy strojů a zařízení pro zpracování obilovin, zemědělských produktů

Sháníte profesionální seřizovače, kteří se postarají o pravidelný servis zemědělských strojů? Potřebujete provést opravy na dopravníků obilovin nebo stroji na šrotování? Obraťte se na firmu HAIVA Tasovice s.r.o. Naše společnost se postará o opravy dopravníků obilovin, ale i míchaček sypkých směsí, pytlovacích nebo balicích strojů či mechanizace na granulování a šrotování a další. Profesionální opraváři a nástrojáři firmy HAIVA Tasovice zajistí i opravy izolace nebo opláštění posklizňových linek a také sušáren obilovin.


Vertikální míchačky, přisávací šrotovníky, výroba krmných směsí

Vertikální míchačky, přisávací šrotovníky, výroba krmných směsí

Potřebujete-li vyrobit krmnou směs s použitím vertikální míchačky nebo přisávacího šrotovníku, pak se obraťte na naši společnost! S naší vertikální míchačkou zkombinovanou s přisávacím šrotovníkem či válcovým mačkačem Vám to půjde lehce. Vertikální míchačku můžete postavit na tenzometrickou nebo mechanickou váhu. Šnekovnice umístěná ve středové trubici míchačky pomáhá míchat krmné suroviny a směsi. Pytlovat můžete rovnou z míchačky. Pro více informací navštivte naše www stránky, popřípadě nás kontaktujte telefonicky.


Na prodej výkonný teleskopický manipulátor Manitou MLT 737-130 PS+ Premium s příslušenstvím

Na prodej výkonný teleskopický manipulátor Manitou MLT 737-130 PS+ Premium s příslušenstvím

Pokud potřebujete do provozu výkonný, všestranný stroj pro zemědělský provoz a Vaše nároky na manipulaci jsou vysoké, ideální je teleskopický manipulátor Manitou. U společnosti AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště je aktuálně na prodej nový teleskopický nakladač Manitou MLT 737-130 PS+ Premium i s příslušenstvím. Rok výroby: 2023 Počet Mth: 0 Jde o robustní univerzální stroj - 4válcový motor Deutz, AdBlue + filtr pevných částic, převodovka PowerShift, rychlost až 40 km/h, hydraulické čerpadlo 150 l/min, kabina s topením a klimatizací, zpětný chod ventilátoru (cleanfix), pneumatiky Alliance 460/70 R24, pracovní světla přední/zadní, elektrické zrcátko, odpružená vzduchová sedačka, paletizační vidle. Dosah 6,9 m, nosnost 3,7t. Cena na dotaz. Možnost přihlášení na SPZ. Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.


Prodej napájecích zařízení a elektrických ohradníků pro chov dobytka

Prodej napájecích zařízení a elektrických ohradníků pro chov dobytka

AGROZEM Opava s.r.o. je firma působící v oblasti náhradních dílů nejen na zemědělské stroje. Jako firma se zabýváme veškerými požadavky našich zákazníků a snažíme se zajistit co nejvíce kvalitních produktů do zemědělské a hospodářské sféry. Naše firma, dlouhodobě působící na trhu, Vám zajistí vše pro chov koní, skotu, ovcí, prasat a drobného zvířectva. Elektrické ohradníky, které Vám zajistí hrazení pro zvířata, aby dobytek zůstal ve vymezeném prostoru. Elektrické impulzy vedené v ohradníku, nemají takovou sílu aby se dobytek či kolemjdoucí mohli zranit, ale ohradník Vám spolehlivě pomůže s chovem a udržením dobytka na Vámi určeném místě. Napájecí zařízení pro skot, dobytek, krávy a telata, koně a jiné hospodářské zvířata. Napaječky Vám pomohou zajistit místo, kam chodí zvířata pít vodu. Napájecí zařízení musí zůstávat čisté a dle toho musí být napáječky uzpůsobeny pro jednotlivé druhy zvířat. Na trhu je spousta variant napájecích zařízení jako jsou napáječky miskové, jazykové, kolíkové, plovákové, míčové, napáječky nízkotlaké a jiné. Stačí si jen dobře vybrat, dle potřeby pro chov Vašeho dobytka.


Štípačky dřeva, automat, kotoučová pila - spolehlivé stroje na řezání a štípání dřeva

Štípačky dřeva, automat, kotoučová pila - spolehlivé stroje na řezání a štípání dřeva

Zpracování dřeva bude snadné, když budete mít lesnickou techniku a příslušenství UNIFOREST. Firma B AGRO Březová s.r.o. z Opavska je akreditovaný dovozce v ČR. Nabízíme spolehlivé stroje na řezání a štípání dřeva jako jsou štípačky dřeva, štípací automaty i kotoučové pily, které mají dlouhou životnost. Zpracování velkého množství palivového dřeva vám usnadní štípací automaty TITAN PREMIUM nebo TITAN STANDARD. Jsou spolehlivé a bezpečné, štípací síla 20 t, maximální průměr dřeva 40 - 43 cm, možnost doplnit o podávací stoly v délce dva nebo čtyři metry a sací zařízení, které umožňuje snadné odsávání pilin při řezání. Štípačky dřeva TITANIUM mohou být vybaveny traktorovým pohonem (kardan), elektrickým, kombinovaným pohonem nebo benzínovým motorem. Štípací síla v rozmezí 10 až 26 tun. Pro občasné domácí použití nabízíme štípačky ECO. Ležatá štípačka dřeva MAGNUM se štípací silou 31 tun je určena na rychlé štípání klád velkou silou. Přípravu dřeva na topnou sezónu vám ulehčí naše cirkulárky bez nebo s pasovým dopravníkem. Jsou bezpečné, snadno se používají a přepravují. Pro jednodušší ukládání a přepravu palivového dřeva, je dobré mít jednu z našich baliček dřeva PYTHON.


Na prodej teleskopický nakladač Manitou MT 733 Comfort s příslušenstvím

Na prodej teleskopický nakladač Manitou MT 733 Comfort s příslušenstvím

Pokud hledáte ke koupi výkonný teleskopický nakladač s příslušenstvím, kontaktujte společnost AGRIOLA z Polešovic u Uherského Hradiště, Na prodej je aktuálně starší teleskopický nakladač Manitou MT 733 Comfort. Počet MTH: cca 2300. Cena na dotaz. Jde o výkonný univerzální stroj z roku 2021 - motor Deutz, klimatizace, pneu 400/80 R24 Alliance, vybaven majákem, paletizační vidle, lžíce CBR 1000/2450 mm. Počet MTH: 2333. Dosah 7m, nosnost 3, 3t. Cena na dotaz. Možnost přihlášení na SPZ. Pro více info volejte na číslo 725447667 nebo 728311667.