Autosalon Hyundai, nové, předváděcí a ojeté vozy, prodej, servis

AUTOLAROS SPEED s.r.o.

Autosalon Hyundai, nové, předváděcí a ojeté vozy, prodej, servis

Společnost Autolaros Speed je oficiální Front Dealer vozů Hyundai v České republice. Prodáváme nové, předváděcí i ojeté vozy s flexibilními možnostmi financování, například formou úvěru či leasingu. V rámci našeho Fleet business centra poskytujeme také komplexní záruky a kvalitní servis. Možnost online objednání servisu i předváděcí jízdy ve Vámi vybraném modelu.

Laboratórny stolový spektrometer typu EDXRF

Laboratórny stolový spektrometer typu EDXRF

Predmetom zákazky je ariadenie pre chemickú analyzu kvapalných aj tuhých vzoriek. Laboratórny stolový spektrometer typu EDXRF je určený na elementárnu analyzu pre majoritné, minoritné a stopové koncentrácie.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 08:16

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Technická univerzita v Košiciach

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Technická univerzita v Košiciach

Zadavatel IČ:
00397610

Zadavatel ulice:
Letná 9

Zadavatel PSČ:
042 00

Zadavatel obec:
Košice-Sever

Kontaktní osoba:
Ing. Vratislav Šindler, PhD.

Zadavatel telefon:
+421 905 184 585

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

38433100-0
Hmotnostné spektrometre

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Trhací a zkušební stroje pro vysoké školy - dodávka, uvedení do provozu, servis

Trhací a zkušební stroje pro vysoké školy - dodávka, uvedení do provozu, servis

Profesionální trhací a zkušební stroje pro vysoké školy dodává naše firma Labormachine s.r.o. z Otic. Mezi naše spokojené zákazníky patří např. Vysoké učení technické v Brně, Technická univerzita v Liberci, Technická univerzita Ostrava nebo Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně. Pro kontrolu kvality výrobků volte zkušební stroje Testometric se zatížením až 1000 kN, které slouží pro měření přilnavosti, tahu, ohybu, cyklického namáhání, ale i tvrdosti pružin. Dostupné je stolní provedení (X), stojanové (AT/CT), nebo atypické s úpravou dle požadavků zákazníka. K dispozici máme také stroje Ibertest pro zkoušky materiálů (elektromechanické, dynamické, hydraulické), stroje UTMdev v atypickém provedení pro zkoušení kovových a nekovových materiálů (např. v oblasti energetiky a materiálového inženýrství), ale také jejich příslušenství. Postaráme se o instalaci a uvedení do provozu, záruční i pozáruční servis. V případě jakéhokoliv dotazu nás prosím kontaktujte.


Unilabs Diagnostics k.s.: spolehlivý partner v diagnostických službách a laboratorním vyšetření

Unilabs Diagnostics k.s.: spolehlivý partner v diagnostických službách a laboratorním vyšetření

Unilabs Diagnostics k.s. je největší soukromý poskytovatel laboratorních služeb a diagnostiky v České republice. Společnost disponuje 24 laboratořemi, 85 odběrovými místy a zaměstnává přes 1350 lidí. Ročně generuje více než 24 milionů vyšetření pro ambulantní lékaře, nemocniční zdravotnická zařízení a samoplátce. Unilabs Diagnostics k.s. je dynamicky rostoucí společností a atraktivním zaměstnavatelem, nabízející péči jak v rutinních, tak specializovaných vyšetřeních prakticky ve všech oblastech moderní diagnostiky. Společnost spolupracuje také s veterinárními ordinacemi a je jednou z největších evropských diagnostických společností s více než 12 000 zaměstnanců. Máte-li další dotazy nebo potřebujete konkrétnější informace, jsme vám k dispozici. Neváhejte nás kontaktovat a těšíme se na spolupráci s vámi.


Laboratorní pece pro výzkum a testování materiálů - Servis a půjčovna pecí 003LP a 018LP

Laboratorní pece pro výzkum a testování materiálů - Servis a půjčovna pecí 003LP a 018LP

Laboratorní pece jsou nezbytným vybavením pro mnoho laboratoří. Pokud potřebujete laboratorní pec pro výzkum a testování materiálů, neváhejte kontaktovat specializovanou firmu, která se zabývá pronájmem a servisem - údržbou pecí 003LP a 018LP. Firma panem Václavem Svobodou nabízí širokou škálu laboratorních pec pro různé aplikace. Při výběru laboratorní pece je důležité zohlednit požadovanou teplotu a velikost, aby vyhovovala vašim potřebám. Některé pece jsou určeny pro vysoké teploty a slouží k vypalování keramiky nebo skla, zatímco jiné jsou vhodné pro sušení materiálů při nižší teplotě. Laboratorní pece jsou často vybaveny speciálními funkcemi, jako jsou například časové spínače, regulace teploty nebo programovatelné řízení. Pro zajištění maximální bezpečnosti a výkonu je důležité pece pravidelně servisovat. Specializovaná firma nabízí servis a údržbu pecí 003LP a 018LP, aby se ujistila, že vaše pece fungují správně a spolehlivě. Kontaktujte firmu a zajistěte si kvalitní laboratorní pece a profesionální servis a údržbu.


IRIS: spektrofotometr, který přináší novou úroveň přesnosti a flexibility

IRIS: spektrofotometr, který přináší novou úroveň přesnosti a flexibility

VIS spektrofotometr IRIS je elegantní a intuitivní přístroj, který umožňuje měření ve všech vlnových délkách viditelného světla. Přístroj je navržen tak, aby splňoval potřeby profesionálních laboratoří, úpraven vod, vinařství a dalších odvětví. S přesným výběrem vlnové délky mezi 340 až 900 nm a vysoce kvalitním optickým systémem je IRIS ideální volbou pro ty, kteří hledají konzistentní a přesné výsledky. IRIS je dodáván s více než 80 běžně používanými analytickými metodami a umožňuje uživatelům vytvořit až 100 vlastních metod. Vestavěné časovače, univerzální držák kyvet a možnost exportu dat přes USB či přímo do počítače jsou dalšími výhodami tohoto přístroje. Pokud máte zájem o více informací, můžete kontaktovat Hanna Instruments na telefonním čísle +420 244 401 144 nebo prostřednictvím e-mailu info@hanna-instruments.cz.


Elektromechanické zkušební lisy pro zkoušky tahem, tlakem a ohybem - výroba

Elektromechanické zkušební lisy pro zkoušky tahem, tlakem a ohybem - výroba

Výrobcem elektromechanických zkušebních lisů, které jsou vhodné pro náročné statické a kvazistatické zkoušky či pro oblast výzkumu, vývoje a kontrola kvality, je společnost Brio, která sídlí v Hranicích. Díky flexibilní konfiguraci jsou námi vyráběné elektromechanické laboratorní lisy vhodné pro zkoušky tahem, tlakem či ohybem. Elektromechanické laboratorní lisy: - vhodné pro použití v letectví, automobilovém průmyslu, stavbě lodí a kolejových vozidel, lékařské technologie - univerzální použití díky variabilnímu nastavení (např. Tah-krut nebo vícesložkové aplikace) – možnost zákaznických modifikací moderní design s ohledem na ergonomické potřeby obsluhy - velmi tuhý dvoukomorový zkušební rám pro flexibilní zkoušky - poháněny silnou, bezúdržbovou, digitálně řízenou elektromechanická pohonná jednotka, - ruční kolečko pro ruční pohon zkušebního válce - měření síly tenzometrickým snímačem tahové i tlakové síly - možnosti příslušenství - držáky vzorků, napínací zařízení, tlačné desky, ohybové stoly, klimatizační komory, ochranné prvky, integrované ovládací prvky


Proxis spol, s.r.o. Praha - špičkové vybavení pro high-tech aplikace - inovativní výběr pro výzkum a vývoj

Proxis spol, s.r.o. Praha - špičkové vybavení pro high-tech aplikace - inovativní výběr pro výzkum a vývoj

Společnost Proxis spol, s.ro. nabízí široký sortiment vysoce kvalitních zařízení, které jsou ideální pro výzkumné a vývojové projekty v oblastech jako jsou fyzika, chemie, biologie a materiálový výzkum. Naše ultra vysokorychlostní kamery zachycují obraz v neuvěřitelně krátkých časových intervalech, což umožňuje analyzovat rychle se vyskytující jevy. Pulzní lasery pomáhají výzkumníkům při měření a manipulaci s materiály na molekulární úrovni. Distanční mikroskopy a analytický software zase poskytují detailní informace o struktuře a složení materiálů. Proxis spol, s.r.o. se zaměřuje na inovaci a nabízí špičkové vybavení, které podporuje výzkum a vývoj v různých oborech. Nabízíme řešení pro vědecké výzkumy a průmyslovou aplikaci s vysokou přesností a rychlostí.