Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

Roman Juřík

Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

U společnosti Roman Juřík z Ostravy pořídíte jak různorodé průmyslové armatury, tak produkty Aventics do automatizovaných provozů a oblasti pneumatiky či solenoidové ventily a pneumatické prvky Asco, pro jejichž distribuci jsme získali oficiální zastoupení na českém trhu.

Laná hliníkové s oceľovou dušou AL1/ST1A a laná zliatinové AL3

Laná hliníkové s oceľovou dušou AL1/ST1A a laná zliatinové AL3

Laná (hliníkové laná s oceľovou dušou) AL1/ST1A a zliatinové laná AL3 sa používajú pre vonkajšie elektrické vedenia nn, vn a vvn.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Východoslovenská distribučná, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Východoslovenská distribučná, a. s.

Zadavatel IČ:
36599361

Zadavatel ulice:
Mlynská 31

Zadavatel PSČ:
040 01

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Dvorožňák Peter

Zadavatel telefon:
+421 907 419 194

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39541120-3
Laná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a dodávka - odporově svařované a presované podlahové rošty

Prodej a dodávka - odporově svařované a presované podlahové rošty

Společnost Kytulava s.r.o. v Ostravě se specializuje na servis, prodej a dodávku surových, zinkovaných, svařovaných a lisovaných podlahových roštů. Podlahové rošty dělíme na: Odporově svařované rošty: - rošty jsou tvořeny nosným páskem (rozpěrným prutem), který je do nosných pásků pod tlakem odporově zavařen - tento typ roštů lze dodat jak lemovaný, tak nelemovaný - rošty mají všestranné využití a to především v energetické a průmyslové výstavbě Presované rošty: - rošty jsou tvořeny nosným a rozměrným páskem - mají využití v energetice, průmyslu, architektuře - používají se zejména jako součást fasády budov, sluneční clony na administrativních budovách, čistící zóny ve vchodech u budov. Podlahové rošty dodáváme po celé ČR a zajistíme dopravu i do zahraničí.


Zakázková výroba pozinkovaných pororoštů a schodišťových roštů

Zakázková výroba pozinkovaných pororoštů a schodišťových roštů

Hledáte firmu, která se zabývá výrobou pororoštů s atypickými rozměry? Potřebujete si nechat vyrobit na míru pozinkované schodišťové rošty? Obraťte se na firmu FERRUM z Moravských Budějovic. Zaměřujeme se na výrobu kvalitních pozinkovaných pororoštů i schodišťových roštů: - možnost vyhotovení v atypických nebo klasických rozměrech - výroba na zakázku – možnost speciálních komponentů - na přání zákazníka protiskluzová úprava.


Ozubená kola z oceli Pardubice – prodej disků přímo ze skladu

Ozubená kola z oceli Pardubice – prodej disků přímo ze skladu

Firma MATERIA s.r.o. Pardubice se specializuje na prodej strojního sortimentu včetně ozubených kol z oceli. Již přes 25 let svým zákazníkům nabízíme kvalitní ozubená kola v různých provedeních. V rámci služeb poskytujeme profesionální zákaznický servis a dopravu až přímo na místo určení. Naše nabídka zahrnuje ozubená kola z oceli v různých provedeních, disky s nábojem i bez, dle požadavku je můžeme opatřit drážkami na pero nebo upravit vrtání. Většinu katalogových produktů dodáváme ze skladu. Neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Firma MATERIA s.r.o. Vás ráda uvidí na adrese Na Ležánkách 260, Pardubice nebo v naší pobočce na adrese Wilsonova ulice 590, Hlinsko.


Dvířka do zdí pro skříně na plyn a elektro - různé rozměry a provedení

Dvířka do zdí pro skříně na plyn a elektro - různé rozměry a provedení

Na výběr máme různé rozměry dvířek například 52 x 52 cm, 92 x 72 cm, 110 x 62 cm a vybrat si také můžete různé provedení. Nabízíme hliníková, nerezová, zinková, ocelová dvířka a mnoho doplňků. Instalační rámy až pro 3 plynoměry, elektroměrové rozvaděče, montážní pěny a základové tvárnice. Máme velmi vážené zákazníky plynárenských závodů, tudíž máme velmi bohaté zkušenosti. Neváhejte se nám ozvat na telefonním čísle nebo se podívejte na naše nové webové stránky, kde najdete kompletní ceník.


Distribuce venkovních a vnitřních okenních parapetů - online prodej, e-shop

Distribuce venkovních a vnitřních okenních parapetů - online prodej, e-shop

Nevíte si rady s výběrem vnitřních či venkovních okenních parapetů? Oslovte nás, firmu iPARAPETY s.r.o. rádi Vám poradíme. Můžete využít také online prodeje, e-shop na našich webových stránkách. Naše firma iPARAPETY s.r.o., se specializuje na distribuci a prodej parapetů. Na trhu jsou často parapety z dovozu, které jsou vyrobeny z tenkého a málo odolného materiálu, to vede k prohýbání a zvlnění. My pro Vás máme české parapety, vysoké kvality. Pro naše zákazníky chceme jen to nejlepší. Nově u nás můžete zakoupit parapety z přírodního mramoru a žuly. Na výběr máte vnitřní parapety z PVC, dřevotřísky, vnější parapety ocelové, hliníkové, parapety z poly-mramoru. Vyzkoušejte náš online prodej, obraťte se na nás. Více informací najdete na webových stránkách.


Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hutní materiál a výroba atestovaných dílců - výpalky, zápustkové výkovky

Hledáte spolehlivého dodavatele hutního materiálu? Na kusovou i velkosériovou výrobu kovových dílců je zaměřená společnost rapid trade s.r.o. se sídlem v Brně. Služby zajišťujeme pro zákazníky z celé České republice (například v okolí Olomouce). Podle příslušných norem EN 10204 dodáváme atestované výkovky (zápustkové, volně kované), výpalky, ale také plechy, tyče, kari sítě, betonářskou ocel, příruby, svinovací kroužky, které zpracováváme ohýbáním, hrubováním, obráběním na moderních CNC strojích (plazmové pálící stroje, soustruhy, pily, lisy a další). Materiál pro výrobu výkovků máme k dispozici v různých jakostech (11500, 12010, 13123, 15020, 16220, 17348 a další). Neváhejte nás kontaktovat, rádi vyjdeme vstříc vašim požadavkům.