CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

CZ.TECH Čelákovice, a.s.

CZ.TECH: Inovace v CNC obrábění pro 21. století

S více než 25 lety zkušeností v CNC obrábění, CZ.TECH Čelákovice, a.s., stojí v čele inovací ve výrobní technologii. Specializujeme se na poskytování pokročilých řešení od počátečního vývoje až po finální výrobu, která nejenže definují současnost, ale také směřují k budoucnosti průmyslu. Naše technologie a služby jsou navrženy tak, aby vyhověly i těm nejnáročnějším výrobním požadavkům, což zákazníkům umožňuje zvýšit efektivitu, snížit náklady a dosáhnout vynikajících výsledků.

Laná hliníkové s oceľovou dušou AL1/ST1A a laná zliatinové AL3

Laná hliníkové s oceľovou dušou AL1/ST1A a laná zliatinové AL3

Laná (hliníkové laná s oceľovou dušou) AL1/ST1A a zliatinové laná AL3 sa používajú pre vonkajšie elektrické vedenia nn, vn a vvn.
Veřejná zakázka vložena:
07.06.2023 07:54

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Východoslovenská distribučná, a. s.

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
03.07.2023 13:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Východoslovenská distribučná, a. s.

Zadavatel IČ:
36599361

Zadavatel ulice:
Mlynská 31

Zadavatel PSČ:
040 01

Zadavatel obec:
Košice - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Dvorožňák Peter

Zadavatel telefon:
+421 907 419 194

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

39541120-3
Laná

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Certifikovaná výroba z nerez oceli - STAKO Zápustková kovárna s.r.o.

Certifikovaná výroba z nerez oceli - STAKO Zápustková kovárna s.r.o.

STAKO Zápustková kovárna s.r.o. vyrábí na zakázku výkovky do hmotnosti cca 24 kg, do průměru 300mm, nebo do délky 500 mm z různých tříd oceli, včetně nerez oceli. Hravě jich dokážeme zpracovat přes 3 000 tun ročně. Další služby: Povrchové úpravy (galvanické, žárové zinkování, pocínování, pokovení, lakování). K výrobkům můžeme doložit výsledky nedestruktivních zkoušek, chemických a mechanických analýz, dle požadavku zákazníka.


Přesné a kubické rotační díly včetně dokončovacích prací

Přesné a kubické rotační díly včetně dokončovacích prací

Hledáte dodavatele přesných rotačních a kubických dílců? Potřebujete vyrobit kubický nebo rotační dílec se specifickými parametry? Obraťte se na firmu KOMA Vysoké Mýto s.r.o., která se zabývá výrobou přesných rotačních i kubických dílců. Specializací naší firmy je výroba přesných rotačních i kubických dílců na CNC obráběcích strojích a váčkových automatech. Zajistíme i dokončovací práce, jako je broušení nebo frézování závitu nebo frézování ozubení. Garantovat Vám také můžeme vysokou kvalitu výrobků díky kontroly výrobků digitálním CNC tříosým přístrojem ABERLINK AXIOM 900 3D a optickým měřícím systémem KEYENCE IM-6225 .


CNC výroba výpalků a dodávka kvalitního hutního materiálu - tyče, kroužky, plechy

CNC výroba výpalků a dodávka kvalitního hutního materiálu - tyče, kroužky, plechy

Poptáváte kvalitní hutní materiál? Vše vám dodá firma rapid trade s.r.o. z Brna. Různým průmyslovým firmám z Ostravska (a celé České republiky) prodáváme plechy, ploché a kruhové tyče, kari sítě, příruby, svinované kroužky, odlitky, jež zpracováváme podle požadavků a potřeb zákazníka. Specializujeme se na CNC výrobu výkovků a výpalků z nerezového i černého materiálu. Vše zpracováváme na CNC plazmovém palicím stroji MICROSTEP, který disponuje zdroji Fine Focus od zn. KJELLBERG. Tato technologie nám umožňuje tvarové pálení do síly plechu 120 mm a dělící řezy do síly 150 mm. Garantujeme vysokou kvalitu našich produktů a jejich dodávku v domluveném termínu. Každý zákazník má právo kdykoliv získat informace o aktuálním stavu objednávky.


Odolné nerezové šachtové poklopy, pro betonovou výplň i s možností předláždění dlažbou

Odolné nerezové šachtové poklopy, pro betonovou výplň i s možností předláždění dlažbou

Hledáte kvalitní a odolný poklop pro betonovou výplň nebo šachtu? Specialista na poklopy je společnost Bulldeck s.r.o. V naší nabídce naleznete nerezové kanalizační, šachtové, studniční a atypické poklopy v několika typech a provedení. Nerezové poklopy: Řada A4N: - odolné proti dešťové vodě, pachotěsné - bez ventilace ve 2 variantách, síla plechu 2mm a 3mm Nerezový poklop A5N: - odolné proti dešťové vodě - typ A5 je variantou s ventilační hlavicí, ve 2mm a 3mm mořeném nerez plechu Únikové poklopy: - poklop s únikovým mechanismem NERO P - bez nutnosti dlažby: - poklop nepotřebuje zadlažďovat, víko je plné ze slzičkového nerez plechu - s hygienickým atestem - vhodné do laboratorních, potravinářských a dalších prostor Nerezový poklop NERO pro betonovou výplň: - určeno k předláždění dlažbou do síly 10 mm - poklopy jsou vybaveny těsněním a jsou vodotěsné a plynotěsné - poklopy jsou uzamykatelné. NERO VP - pro dlažbu do 10mm s posilovači: - poklop vhodný k bazénu - s možností vyplnění dlažbou do 10mm Požadujete - li atypický rozměr, neváhejte nás kontaktovat.


Výroba ocelových lan Vamberk - široký sortiment ocelových lan pro mnohostranné použití

Výroba ocelových lan Vamberk - široký sortiment ocelových lan pro mnohostranné použití

LANA VAMBERK s.r.o. Zabýváme se tradiční českou výrobou ocelových lan. Dodávky pro klienty kompletujeme v různých objemech i baleních a dopravujeme je různými formami přepravy. Všechny naše služby přizpůsobujeme na míru konkrétnímu zákazníkovi tak, aby byli všichni vždy maximálně spokojeni. Široký sortiment ocelových lan pro mnohostranné použití. Montážní, vrátková, kotevní, napínací, nosná, výtahová, jeřábová, rypadlová ... atd. Lana pro lyžařské vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu.


Ocelová lana pro vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu Vamberk

Ocelová lana pro vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu Vamberk

Představujeme Vám firmu LANA VAMBERK s.r.o., která vyrábí a dodává ocelová lana a nerezová lana, která nacházejí své uplatnění v mnoha průmyslových odvětvích. Nabízíme široký sortiment ocelových lan pro všestranné použití. Zejména se jedná o lana montážní, vrátková, kotevní, napínací, nosná, výtahová, jeřábová, nebo rypadlová. Dále se specializujeme na lana pro lyžařské vleky, silniční stroje, železniční, lodní i letadlovou dopravu. Výrobní sortiment společnosti sestává především z ocelových lan konstrukcí: STANDARD SEAL FILLER WARRINGTON HERKULES STABIL JEDNOPRAMENNÁ LANA Pokud Vás naše produkty zaujali, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat. Budeme rádi i za osobní návštěvu na adrese Smetanovo nábřeží 172, Vamberk.