Termální čisticí pece SCHWING pro odstranění organických materiálů z kovových nástrojů

COMPUPLAST s.r.o.

Termální čisticí pece SCHWING pro odstranění organických materiálů z kovových nástrojů

Pro zpracovatele plastikářského průmyslu dodáváme termální čisticí pece pro odstranění organických materiálů z kovových dílů a nástrojů. Tyto nejpokročilejší termální čisticí systémy vyrábí věhlasná německá firma SCHWING Technologies GmbH a naše společnost COMPUPLAST s.r.o. se stala oficiálním obchodním zástupcem pro Českou a Slovenskou republiku.

Poptávám dovoz vody do bazénu

Poptávám dovoz vody do bazénu

Poptávám dovoz vody do bazénu, cca 5m3.
Poptávka byla vložena dne:
07.06.2023 08:29

Platnost poptávky:
07.07.2023 07:02

Kontaktní osoba:
Radek Šefčík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 223 648

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Komunální traktor KIOTI DK6010CH - univerzální technika pro údržbu měst a obcí

Komunální traktor KIOTI DK6010CH - univerzální technika pro údržbu měst a obcí

Poptáváte spolehlivou techniku pro údržbu měst a obcí? Různé stroje pro univerzální využití prodává v okolí Opavy a Ostravy firma CHLEBIŠ s.r.o. z Hlučína. Pořídit u nás můžete traktor KIOTI DK6010CH, který splňuje vysoké požadavky na efektivitu práce, a zároveň poskytuje dostatek komfortu pro obsluhu. Traktor KIOTI DK6010CH je vybaven prvky: - pohon na čtyři kola, HTS převodovka, zadní nezávislé PTO - H-shuffle, pákový joystick, čtyři hydraulické okruhy - dieselový motor s ekologickým provozem - hydrostat s tempomatem (pro extrémně pomalou i rychlou jízdu do 30km/h) Obsluha řízení jistě ocení komfortní vybavení, a to ruční opěrku pro snížení únavy, dobrý výhled, jednoduchý otevírací systém kapoty a prostornou skříňku s nářadím (v těsné blízkosti řidiče).


Dovoz čisté vody cisternou pro váš bazén od Agentury Hřivna Barrandov - křišťálově čistá voda přímo k vám

Dovoz čisté vody cisternou pro váš bazén od Agentury Hřivna Barrandov - křišťálově čistá voda přímo k vám

Mít doma bazén je skvělé, ale jeho správné napouštění čistou a kvalitní vodou může být výzvou. Jestliže čelíte nedostatku vody nebo omezením v jejím využití, máme pro vás řešení. Agentura Hřivna Barrandov, s dlouholetými zkušenostmi v dovozu pitné vody, vám přináší ideální službu: dovoz vody do bazénů cisternou. Naše služby jsou určeny všem, kteří chtějí mít bazén naplněný rychle, efektivně a bez zbytečných komplikací. S moderními cisternami o objemu 8 m^3 jsme schopni dopravit čistou vodu přímo k vašemu domovu, ať už se nacházíte v Praze nebo v jejím okolí. Naše voda je připravena pro bezproblémové použití ve vašem bazénu, studni, nádrži či na jiné účely, jako je mytí vozovek či zajištění požární ochrany. Objednávka služby je jednoduchá. Stačí nás kontaktovat na telefonním čísle +420 603 415 930 nebo nám napsat na e-mail agentura.hrivna@seznam.cz. Náš profesionální tým se postará o vše ostatní a zajistí, aby byl váš bazén naplněn čerstvou a kvalitní vodou během několika hodin. Nabízíme konkurenční ceny a záruku spokojenosti. Nenechte se omezovat nedostatkem vody nebo přísnými regulacemi. S Agenturou Hřivna Barrandov bude napouštění vašeho bazénu snadné, rychlé a především bezpečné. Užijte si léto naplno s čistým a osvěžujícím bazénem, do kterého vám rádi dodáme vodu kdykoliv to budete potřebovat.


Venkovní plastové bazény včetně doplňků za akční ceny od Bazény Kostelec

Venkovní plastové bazény včetně doplňků za akční ceny od Bazény Kostelec

Snili jste vždy o tom, že budete mít na zahradě vlastní bazén? Tak už o tom přestaňte snít a pořiďte si venkovní bazén za akční cenu od Bazény Kostelec z Kostelce nad Labem. Společnost Bazény Kostelec s dlouholetou zkušeností na trhu pro Vás nabízí akční ceny na bazénové sety. Za kvalitu bazénu ručí sedmi letou zárukou na skelet bazénu. Bazény nabízí v různých velikostech a několika barevných provedení a samozřejmostí je i instalace bazénu. K akčním bazénům společnost nabízí i veškeré potřebné doplňky pro bezproblémový a klidný chod bazénu. A to: - ruční vysavač - bazénová chemie - testry - síťka Podívejte se na akční nabídku bazénových setů od společnosti Bazény Kostelec a vyberte si ten pravý pro Vás. Celkovou nabídku najdete na webových stránkách společnosti. -


Kvalitní bazénová chemie na naší prodejně pro vaši čistou vodu v bazénu

Kvalitní bazénová chemie na naší prodejně pro vaši čistou vodu v bazénu

Představte si bazén s vodou tak čistou, že se v ní odráží každý sluneční paprsek. Pokud vlastníte bazén, určitě vám záleží na tom, aby voda byla nejen lákavě čistá, ale také bezpečná. Proto je tady naše bazénová chemie, která je klíčem k dokonalému bazénovému zážitku. Nejenže udržuje vodu křišťálově čistou, ale také zajišťuje bezpečnost a pohodu vaší rodiny při každém skoku do vody. S naší špičkovou bazénovou chemií získáte jistotu, že vaše koupání bude vždy příjemné a bez starostí. Vyberte si z naší nabídky a proměňte každé koupání v nezapomenutelný zážitek. Nechte starosti o kvalitu vody na nás a užijte si vodní radovánky naplno. Bazénovou chemii nakoupíte jak v tekutém složení, tak v tabletách.


Zastřešte svůj bazén s profesionálním řešením od Bazény Kostelec - kontaktujte nás ještě dnes!

Zastřešte svůj bazén s profesionálním řešením od Bazény Kostelec - kontaktujte nás ještě dnes!

Bazénové zastřešení od firmy Bazény Kostelec vám přináší skvělé výhody. Díky našemu zastřešení můžete využívat bazén od dubna do října bez nutnosti vytápění. Užijte si koupání i při nepříznivém počasí a nechte se omezovat. Náš systém zastřešení bazénu vám také pomůže výrazně snížit náklady na údržbu kvality vody. Chrání vodu před nečistotami a udržuje ji čistou déle. Zároveň poskytuje bezpečnostní opatření pro vaše děti a domácí mazlíčky, chrání je před možnými úrazy. Díky zastřešení efektivně využijete sluneční energii pro ohřev vody, což přispívá k úsporám energie a šetří vaši peněženku. Zabraňuje také mechanickému znečištění bazénu, jako jsou listí, prach a hmyz. Naše bazénová zastřešení jsou navržena s kvalitními hliníkovými profily a vyplněna dutinkovým polykarbonátem v odstínu čirý nebo transparentní s úpravou No drop. Konstrukce je pevná a odolná vůči povětrnostním vlivům. Nenechte si ujít příležitost vylepšit váš bazén a prodloužit jeho sezónu.


Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Plastový bazén hluboký až 2 metry – žádný problém pro Bazény Kostelec

Bazény Kostelec, tradiční český výrobce plastových bazénů, přichází s novinkou! Nově si můžete objednat plastový bazén s hloubkou až 2 metry. Takto hluboký bazén na našem trhu dosud chyběl. Ocení ho každý, kdo rád do bazénu bezpečně skáče nebo si užívá potápění… Pro výrobu bazénů je navíc využíván vylepšený plast Polystone PG a kvalitní evropská technologie, a proto Vás velmi mile překvapí jeho životnost. Pokud tedy máte zájem o kvalitní hluboký plastový bazén, obraťte se na společnost Bazény Kostelec. Bazén můžete mít vyrobený už do 14 dnů po Vaší objednávce…