Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

Roman Juřík

Pneumatické prvky, solenoidové ventily Asco, pneumatické válce a pohony Aventics

U společnosti Roman Juřík z Ostravy pořídíte jak různorodé průmyslové armatury, tak produkty Aventics do automatizovaných provozů a oblasti pneumatiky či solenoidové ventily a pneumatické prvky Asco, pro jejichž distribuci jsme získali oficiální zastoupení na českém trhu.

Poptávám dovoz vody do bazénu

Poptávám dovoz vody do bazénu

Poptávám dovoz vody do bazénu, cca 5m3.
Poptávka byla vložena dne:
07.06.2023 08:29

Platnost poptávky:
07.07.2023 07:02

Kontaktní osoba:
Radek Šefčík

Kontaktní email:

Telefon:
+420 721 223 648

Okres:
Louny

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Údržba silnic a komunikací pomocí komunálních zametačů a sněhových fréz - AGROMETALL s.r.o.

Údržba silnic a komunikací pomocí komunálních zametačů a sněhových fréz - AGROMETALL s.r.o.

V létě i v zimě je potřeba udržovat ulice i komunikace čisté. Pokud hledáte společnost, která pro Vás nabízí kvalitní a výkonnou techniku pro pěkně uklizené ulice a cesty, pak se podívejte na nabídku společnosti AGROMETALL s.r.o. z Nového Dvora. Společnost vyrábí a prodává kvalitní a výkonné pomocníky pro zemědělskou a zahradní techniku. Vybrat si můžete z široké škály produktů, které si můžete nechat sestrojit na míru, dle Vaši aktuálních potřeb. Je třeba v létě vyčistit silnice od prachu? Na podzim od spadaného listí nebo třeba v zimě od nánosů sněhu? Ani jedno není problém vyberte si například: - komunální zametače - sněhové radlice - sněhové frézy - sypače pro komunikace - podvozky pro rozmetadla a dalšího příslušenství a doplňků pro čelní nakladače a manipulátory. Jelikož společnost dané produkty vyrábí a poskytuje i servis, můžete se spolehnout na vysokou kvalitu zboží. Pro úplnou nabídku se neváhejte podívat na webové stránky společnosti AGROMETALL s.r.o..


Kvalitní bazény Desjoyaux - koupání pro vaše potěšení

Kvalitní bazény Desjoyaux - koupání pro vaše potěšení

Firma Bazény Desjoyaux, s.r.o. se specializuje na výrobu a prodej bazénů, které jsou navrženy s ohledem na inovativní design a trvanlivost. Naše bazény jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, aby vám poskytly dlouhodobou zábavu a relaxaci. V nabídce najdete bazény různých tvarů a velikostí, ať už hledáte bazén do zahrady nebo na terasu, máme pro vás správnou volbu. Naše bazény jsou navrženy tak, aby se hodily do každého prostoru a splňovaly všechny vaše požadavky. Kromě kvalitního designu a trvanlivosti našich bazénů nabízíme i širokou škálu příslušenství, jako jsou filtry, čerpadla, ohřívače, osvětlení a mnoho dalšího. Naši odborníci vám poradí, jak správně pečovat o váš bazén, aby vám vydržel co nejdéle a vy mohli užívat si krásné chvíle plné odpočinku. Vyberte si z naší široké nabídky kvalitních bazénů a objevte, jak může být koupání zábavné a pohodlné.


Venkovní plastové bazény včetně doplňků za akční ceny od Bazény Kostelec

Venkovní plastové bazény včetně doplňků za akční ceny od Bazény Kostelec

Snili jste vždy o tom, že budete mít na zahradě vlastní bazén? Tak už o tom přestaňte snít a pořiďte si venkovní bazén za akční cenu od Bazény Kostelec z Kostelce nad Labem. Společnost Bazény Kostelec s dlouholetou zkušeností na trhu pro Vás nabízí akční ceny na bazénové sety. Za kvalitu bazénu ručí sedmi letou zárukou na skelet bazénu. Bazény nabízí v různých velikostech a několika barevných provedení a samozřejmostí je i instalace bazénu. K akčním bazénům společnost nabízí i veškeré potřebné doplňky pro bezproblémový a klidný chod bazénu. A to: - ruční vysavač - bazénová chemie - testry - síťka Podívejte se na akční nabídku bazénových setů od společnosti Bazény Kostelec a vyberte si ten pravý pro Vás. Celkovou nabídku najdete na webových stránkách společnosti. -


Bazénové přípravky do všech typů bazénů - navštivte náš eshop

Bazénové přípravky do všech typů bazénů - navštivte náš eshop

Společnost POLYMPT CZ s.r.o. prodává na eshopu přípravky polymerové dezinfekce do bazénů sloužící k hygienickému zabezpečení vody a předcházení tvorby řas. Neobsahují chlór a jiné agresivní látky. Doporučujeme je do všech typů bazénů, venkovních, krytých, s filtrací i bez. Přípravky nemají negativní vliv na pokožku, oči, sliznici ani nepoškozují plavky. Chemie je tedy vhodná i pro zákazníky s citlivou pokožkou, alergiky, ekzematiky a astmatiky. Ideální pro rodiny s malými dětmi. Navštivte náš eshop.


Moderní, designové a kvalitní rodinné bazény od Bazény Desjoyaux s.r.o.

Moderní, designové a kvalitní rodinné bazény od Bazény Desjoyaux s.r.o.

Léto je v plném proudu a Vás to táhne k vodě? Pokud Vás neláká návštěva veřejného koupaliště nebo přírodní koupání, pak je jistou volbou vlastní venkovní bazén. Kvalitní bazény dle Vaši požadavků pro Vás postaví pražská společnost Bazény Desjoyaux s.r.o., která staví moderní rodinné bazény z železobetonové konstrukce. V široké nabídce najdete bazény různých velikostí a stylů, které si můžete nechat umístit jak do venkovních prostorů, tak do vnitřních. Společnost při výstavbě bazénů používá kvalitní materiál a moderní technologie, které pro Vás usnadní veškeré práce ohledně bazénu. Mezi tyto technologie patří především bezpotrubní filtrace, která rychle a efektivně čistí bazén a přitom je rovněž šetrná k životnímu prostředí. Dále pak ztracené bednění, které zajistí vysokou rychlost instalace. Tak už na nic nečekejte a nechte si Vy postavit kvalitní bazén od společnosti Bazény Desjoyaux s.r.o., a schlaďte se v parných dnech.


Traktorové sekačky Kubota splní i ty nejnáročnější úkoly - komunální technika prodej

Traktorové sekačky Kubota splní i ty nejnáročnější úkoly - komunální technika prodej

Jsme spolehlivým partnerem v oblasti zemědělské a komunální techniky. Svým zákazníkům dokážeme nabídnout široké množství sortimentu skladem nebo dodávkou do druhého dne. Pokud hledáte kvalitní traktorové sekačky, pak se na nás neváhejte obrátit - zaměřujeme se na prodej komunální a zemědělské techniky Kubota. Pomůžeme vám vybrat z našeho bohatého sortimentu traktorových sekaček řady G, které mají vynikající žací výkon, jednoduchou obsluhu, robustní konstrukci a jsou velice spolehlivé. Další výhodou je mezinápravové sečení s pohonem nožů pomocí převodovky z ozubených kol a nejrychlejší vyprazdňování sběrného koše trávy do výšky. Umožňují i provoz na pozemních komunikacích. Dále si u nás vyberete zemědělské nebo univerzální traktory včetně závěsné techniky. Garantujeme vám rychlí a spolehlivý servis včetně profesionálního poradenství.