Ochutnávky kvalitních vín ve vinných sklepech Za Valama a Pod Novosady v Čejkovicích

Vinařství Hradil

Ochutnávky kvalitních vín ve vinných sklepech Za Valama a Pod Novosady v Čejkovicích

V rodinném Vinařství Hradil produkujeme vína harmonické chuti i vůně, která můžete ochutnat přímo ve vinných sklepech Za Valama a Pod Novosady v Čejkovicích na jižní Moravě. Tradiční vinné sklepy mezi vinicemi vás okouzlí svojí atmosférou při řízených ochutnávkách přívlastkových a speciálních bílých a červených vín.

Prenájom kopírovacích strojov a tlačiarní a s tým súvisiace služby

Prenájom kopírovacích strojov a tlačiarní a s tým súvisiace služby

Predmet zákazky je prenájom 3ks multifunkčných tlačiarenských zariadení (tlač/sken/kopírovanie) vrátane kompletného servisného pokrytia, dodávka spotrebného materiálu (okrem papiera). Požadujeme dodavku nových, doposial nepouzivanych tovarov v originalnom baleni od vyrobcu, nie repasovane, pouzivane, vystavovane alebo testovane zariadenia. Predmet dodania musí byt zabaleny v originalnom baleni bez znamok poskodenia obalu a bez predchadzajuceho pouzivania. Tlačiarne dodané s integrovanou čítačkou RFID kariet a licenciou na MyQ po dobu prenájmu tlačiarní . Tlačiarne sa pripoja k existujúcemu serveru MyQ.
Požiadavka na tlačové riešenie:
-Výkonné MFP zariadenie do formátu A3,
-Rýchlosť tlače podľa ISO/IEC 24734 40 strán/min. čiernobielo aj farebne,
-Automatický jednoprechodový podávač dokumentov RASF s kapacitou 150 listov,
-Vstupná kapacita 4 x 500 listov + 150 listov univerzálny zásobník,
-Duplexná tlač/kopírovanie,
-Vzdialená konfigurácia a inštalácia,
-Webový prístup pre administrátora,
-Podpora OS Server: Windows Server 2012 / 2012 R2/ 2016 / 2019/2022,
-Podpora OS Klient: Windows 7, 8, 8.1, 10, 11, Linux, MAC, AS400, SAP,
-Podpora webových prehliadačov,
-Tlačové riešenie musí spĺňať nariadenie smernice EÚ GDPR,
-Podpora protokolov SNMP v1/v2/v3,
-Spôsob určenia vlastníka tlačovej úlohy: odosielateľ úlohy, názov počítača, názov tlačového serveru v DNS, užívateľ v názve úlohy,
-Funkcionalita zabezpečenej odloženej tlače - Follow me,
-Analýza tlačovej úlohy cez integrovaný terminál: počet strán, použitie farby, veľkosť papiera, duplex, počet kópií, cena,
-Možnosť zmeny parametrov tlačovej úlohy cez integrovaný terminál: počet kópií, duplex, mono,
-Možnosť priamej tlače s overením užívateľa.
-Viacfaktorové overovanie, PIN, karta, PIN+karta,
-Politika PINOV: Možnosť definovať dĺžku pinu (viac ako 4 miestny),
-Možnosť riadenia politík - obmedzenie práv - pre užívateľov, tlačové úlohy a tlačové zariadenia,
-Integrovaný prihlasovací a ovládací terminál s možnosťou vlastného nastavenia,
-Vytváranie kopírovacích profilov s možnosťou zmeny parametrov: počet kópií, farba-mono, duplex, sýtosť, orientácia originálu, veľkosť,
-Vytváranie skenovacích profilov s možnosťou zmeny parametrov: rozlíšenie, farba-mono, duplex, sýtosť, formát, zmiešané veľkosti originálu, pôvodný obraz (foto, text), orientácia originálu,
-Vytváranie skenovacích profilov s možnosťou nastavenia niekoľkých cieľov v jednom profile (e-mail, SMB, USB)
-Import používateľov z adr
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:47

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mestská časť Bratislava - Karlova Ves

Zadavatel IČ:
00603520

Zadavatel ulice:
Námestie sv. Františka 8

Zadavatel PSČ:
842 62

Zadavatel obec:
Bratislava-Karlova Ves

Kontaktní osoba:
Viera Kaštílová Tonková

Zadavatel telefon:
+421 270 711 172


Zadavatel web:
http://www.karlovaves.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50300000-8
Opravy, údržba a súvisiace služby týkajúce sa osobných počítačov, kancelárskeho vybavenia, telekomunikačného a audiovizuálneho vybavenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Servis a opravy zařízení Apple – kompletní péče o MacBooky, iPady, iPhony a další produkty

Servis a opravy zařízení Apple – kompletní péče o MacBooky, iPady, iPhony a další produkty

Máte problémy s Vaším zařízením od společnosti Apple? Potřebujete rychlý a kvalitní servis nebo opravu? Pak je pro Vás správnou volnou prodejna a servis počítačů a telefonů od společnosti RUITEC s.r.o. působící pro oblasti městských částí Brna a Blanska. Prodejna a servis počítačů a telefonů společnosti RUITEC s.r.o. poskytuje širokou škálu služeb pro Macbooky, iPady, iPhony a další zařízení Apple. Jedná se například o výměnu baterie, displeje, klávesnice, softwarové problémy, obnovu dat, aktualizaci systému či odstranění viru. Mějte své zařízení v perfektním stavu a kontaktujte nás ještě dnes!


Servis výpočetní a kancelářské techniky – perfektní stav tiskáren a počítačů ve Vaší firmě

Servis výpočetní a kancelářské techniky – perfektní stav tiskáren a počítačů ve Vaší firmě

Hledáte spolehlivou firmu na servis kancelářského zařízení ve Vaší společnosti v Olomouci, Prostějově nebo jeho okolí? V tom případě se obraťte na společnost FBT - Bräuer Tomáš. FBT - Bräuer Tomáš provádí servis kopírovacích strojů, tiskáren, faxů, skartovacích a psacích strojů, počítačů a notebooků značek Toshiba, HSM, AEG, Canon, Panasonic, Konica Minolta a dalších. Svěřte stav své techniky do našich rukou a kontaktujte nás!


Výkonné tiskárny plastových karet s vlastním potiskem – malé stolní, velkoformátové, transferové

Výkonné tiskárny plastových karet s vlastním potiskem – malé stolní, velkoformátové, transferové

Ideálním zařízením pro vlastní potisk jsou tiskárny plastových karet od společnosti DATASCAN. Naše společnost prodává tiskárny plastových karet, které jsou nejen vysoce kvalitní, ale zároveň poskytují maximální zabezpečení, zvýšenou produktivní a nižší náklady na jejich provoz. Samozřejmostí je i perfektní zákaznický servis. Námi dodávané tiskárny plastových karet jsou vhodné pro potisk různých typů karet, jako jsou studentské nebo zaměstnanecké karty nebo věrnostní a dárkové karty. S pomocí tiskáren natisknete na karty text, obrázky, grafické symboly i čárové kódy, některé modely umožňují i aplikaci bezpečnostních prvků. V rámci našeho sortimentu mohou zákazníci vybírat ze 4 kategorií tiskáren pro výrobu plastových karet s vlastním potiskem. Jedná se o malé stolní, transferové, výkonné a velkoformátové tiskárny. Rádi Vám poradíme s výběrem tiskárny karet pro Vaše potřeby na míru.


Kopírky se záručním a rychlým pozáručním servisem k prodeji

Kopírky se záručním a rychlým pozáručním servisem k prodeji

Potřebujete kopírku? Na našich prodejnách společnosti Kapucín - Repro, s.r.o. Vám poskytneme kvalitní prodejní servis, se záruční a pozáruční opravou renomovaných značek kopírovacích strojů. Servis provádíme do 24hodin. Zajišťujeme prodlouženou záruku a to v rámci tzv. materiálové a servisní smlouvy na 36-60měsíců, kdy se o Vaše kopírky postaráme, dodáme náhradní díly, spotřební materiál a provedeme jejich servis. Kopírovací zařízení dodáváme jak do velkých a malých firem, tak i do institucí a konečným spotřebitelům. Navštivte nás, během Vašeho nákupu Vám poskytneme kvalitní poradenství.


Spotřební materiál pro potisk plastových karet – barvící pásky,  bezpečnostní overlaye laminát, plastové karty

Spotřební materiál pro potisk plastových karet – barvící pásky, bezpečnostní overlaye laminát, plastové karty

Pokud potřebujete poradit s výběrem spotřebního materiálu pro potisk plastových karet, obraťte se na obchodní oddělení společnosti DATASCAN, s.r.o. z Brna, kde Vám poradí s optimálním výběrem spotřebního materiálu pro nejen cenově dostupný, ale také kvalitní potisk karet. Stálobarevný potisk s dlouhou životností vytvoříte pomocí barvících pásek Zebra True Colours®. Barcy zajistí kvalitní reprodukci fotografií v zářivých barvách, věrné pleťové odstíny i ostré monochromatické čárové kódy nebo text. Speciálně navržené bezpečnostní overlaye a laminovací materiály Zebra True Secure™ chrání karty proti padělání nebo kopírování, a zároveň zvyšují odolnost karet vůči opotřebení při manipulaci a přemisťován. Laminovací materiály také zamezují blednutí potisku. Co se týče plastových karet, k dispozici máme klasické nebo vysoce odolné PVC karty, pasivní čipové karty, bezpečností karty, které vyrábíme na zakázku. Najdete u nás také čistící sady pro správnou údržbu tiskárny , které zahrnují čistící cartrige, válečky, tamponky i karty.


Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Váhové aplikace na míru, software pro pokladní systém, pro PC pokladny

Pro sítě prodejen je vzhledem k povinnosti evidence tržeb vhodné mít spolehlivého partnera, který zajistí dodávku vah, váhové aplikace, software, programy pro pokladní systém nebo PC pokladny a následný servis vah. V lokalitě Zlínský kraj, Kroměříž působí společnost Selva - váhy s.r.o.. V oboru máme dlouholeté zkušenosti - od r. 2003, jsme tedy schopni vyhovět individuálním požadavkům a dodat nejvhodnější řešení. Pro průmyslové podniky využívající vážící systémy nabízíme naprogramované aplikace na míru - zálohování záznamů vah, automatizace prostředí, kde se pracuje s váhou různých komponent, programování dávkování. Neváhejte se na nás obrátit.