Školení svářečů ve školicím středisku KNOTEK ve Vlčnově

Školící středisko KNOTEK s.r.o.

Školení svářečů ve školicím středisku KNOTEK ve Vlčnově

Sváření je důležitou dovedností pro mnoho oborů a profesí. Pokud chcete získat svářečský průkaz, rozšířit své znalosti nebo obnovit svou kvalifikaci, můžete se přihlásit na školení svářečů ve školicím středisku KNOTEK ve Vlčnově ve Zlínském kraji. Naše školicí středisko nabízí širokou škálu kurzů pro začátečníky i pokročilé, včetně svařování elektrickým obloukem, plamenem, CO2, nerez ocelí nebo hliníku.

Rozhľadňa Veľký Tribeč Kovarce – PD + IČ

Rozhľadňa Veľký Tribeč Kovarce – PD + IČ

Rozhľadňa Veľký Tribeč Kovarce PD + IČ (ÚR)

Predmetom zákazky bude:

Polohopisno výškopisné geodetické zameranie:
Polohopisno výškopisné geodetické zameranie riešenej lokality. Podklad na hektárovej sieti s hustotou bodového poľa podľa lokálnych podmienok min. 5 m.
Vypracovaný elaborát bude zahŕňať grafickú a textovú časť v papierovej forme v počte kusov 2 x a v digitálnej forme 1 x. Dodanie výstupu bude v elektronickej forme vo formáte .dwg, .dgn.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:56

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Mgr. Gabriel Jaššo

Zadavatel telefon:
+421 376 925 915

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.unsk.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

71320000-7
Inžinierske projektovanie

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

Stavebně geologický průzkum pro bezpečné a spolehlivé stavby - pečlivost v každém kroku!

NV Engineering s.r.o. je společností, která vznikla v roce 2008 sloučením více pracovníků s bohatými zkušenostmi v oblasti stavební činnosti a diagnostiky staveb. S dlouholetou přítomností na českém stavebním trhu jsme se etablovali jako stabilní a důvěryhodný partner pro realizaci bezpečných staveb. Naše aktivity v oblasti stavební činnosti jsou prováděny vysoce kvalifikovanými inženýry a techniky, kteří jsou autorizováni v oboru pozemní stavby, statika a dynamika staveb. Díky jejich odbornosti a zkušenostem můžeme garantovat vysokou kvalitu našich služeb. Specializujeme se na stavebně geologický průzkum, který je klíčovým krokem při plánování a realizaci stavby. Poskytujeme komplexní průzkumné činnosti, včetně posouzení základové spáry objektů a hloubení průzkumných vrtů pro inženýrsko-geologické účely. Kromě toho zajišťujeme také laboratorní analýzy vzorků zemin, hornin a vody, které přispívají k důkladnému posouzení geologických podmínek na staveništi. Jsme hrdí na to, že naše služby jsou nejen profesionální, ale také cenově dostupné. Snažíme se poskytovat nejlevnější služby ve svém oboru, aniž bychom přitom ubírali na jejich kvalitě a spolehlivosti. Pokud plánujete stavbu a potřebujete stavebně geologický průzkum nebo posouzení základové spáry, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme zajistit bezpečné a spolehlivé základy pro vaši stavbu.


Rekonstrukce budov a pasport stavby - chybějící plány, výkresová dokumentace

Rekonstrukce budov a pasport stavby - chybějící plány, výkresová dokumentace

Hledáte zkušenou geodetickou firmu? Chybějící plány a výkresovou dokumentaci pro rekonstrukce budov zajišťuje společnost ADITIS s.r.o. z Brna. Provádíme kompletní zpracování podkladů a jednoduchý pasport staveb. Zachytíme skutečný grafický a technický stav konkrétního objektu, a to rozměry, tvar i souřadnice. V rámci dokumentace obdržíte průvodní a souhrnnou zprávu (stavební a územní parametry, dopravní informace, vyhodnocení technického stavu, vliv stavby na životní prostředí), katastrální a koordinační situační výkres. Dále polohopis, přesný seznam souřadnic, zaměření stavby a finální technickou zprávu. Cena služeb se odvíjí podle velikosti a stavbu objektu. V případě jakéhokoliv dotazu nás oslovte na výše uvedených kontaktech.


Etapy vytyčení hranic pozemků – geodetická kancelář Geodézie Dvůr Králové s.r.o.

Etapy vytyčení hranic pozemků – geodetická kancelář Geodézie Dvůr Králové s.r.o.

Přesné etapy vytyčení hranic a vyhotovení vytyčovacího protokolu vám zajistí firma Geodézie Dvůr Králové s.r.o. Vytyčení hranice pozemku se provádí v případě neznatelné nebo sporné vlastnické hranice. Zajištění podkladů pro co nejpřesnější vytyčení hranice. Vlastní vytyčovací práce v terénu včetně stabilizace hranice dle katastrální vyhlášky. Pozvání všech vlastníků sousedních dotčených pozemků, seznámení je s vytyčenou hranicí a vyhotovení vytyčovacího protokolu. V případě zájmu a souhlasu vlastníků je možné sepsat a podepsat souhlasné prohlášení a vyhotovit geometrický plán pro vytyčenou nebo vlastníky zpřesněnou hranici pozemku. Tak má vlastník jistotu, že jeho hranice nemůže být nikdy zpochybněna. Pokud jste z Trutnova a okolí neváhejte nás kontaktovat.


Vyřiďte si s odborníky dodatečné povolení k legalizaci černé stavby

Vyřiďte si s odborníky dodatečné povolení k legalizaci černé stavby

Máte na svém pozemku stavbu bez stavebního povolení? Od komunikace se stavebním úřadem, geodetickým zaměřením, vypracováním projektové dokumentace až k zápisu stavby do katastru nemovitostí Vám pomůže firma Gepas group s.r.o. z Frýdku – Místku působící v celém Moravskoslezském kraji. Zkušený tým bude za Vás jednat s úřadem a zjistí, jaké kroky jsou nutné pro dodatečné povolení. Provedou přesné zaměření stavby, poté se v rámci projektové dokumentace připraví potřebné náležitosti, včetně návrhu na dodatečné povolení. Nakonec za Vás zařídí zápis do katastru nemovitostí. Služby společnosti Gepas group s.r.o. z Frýdku – Místku jsou profesionální a transparentní. Rádi Vám pomohou s legalizací Vaší stavby v rámci celého Moravskoslezského kraje.


Nechte si vytýčit pozemky a stavby rodinných domů specialisty s bohatými zkušenostmi

Nechte si vytýčit pozemky a stavby rodinných domů specialisty s bohatými zkušenostmi

Vytyčení pozemku je zeměměřický technický úkon, při kterém geodet vyznačuje hranice pozemku přímo v terénu. Předtím než začnete stavět, je nutné přesně určit hranice pozemku. Specialisté v oboru jsou ve firmě Geodézie Harašta. Geodeti z firmy Geodézie Harašta mají bohaté zkušenosti v oboru. V případě oplocení pozemku Vám zajistí vyměření přesné polohy hranic. Jestliže chcete mít jistotu, že je hranice pozemku správně určená, vyžádejte si kontrolní vytyčení. To je důležité zejména při koupi nebo prodeji nemovitosti. Pokud máte v plánu stavbu rodinného domu nebo potřebujete vytyčit pozemek, obraťte se na Geometraky. Jsou tu pro vás ve městech Svitavy, Polička, Moravská Třebová a okolí.


Zpracovatel GIS – volná pracovní pozice s náborovým příspěvkem v Brně

Zpracovatel GIS – volná pracovní pozice s náborovým příspěvkem v Brně

Hledáte nové zaměstnání a máte vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání v oboru elektro nebo geografie? V tom případě se obraťte na společnost ADITIS s.r.o. Náplní pracovní pozice je zpracovávání dat do GIS, výhodou je praxe v GINIUSu, která však není podmínkou, neboť práce je vhodná i pro absolventy. Mezi řadu výhod této pracovní pozice se řadí pružná pracovní doba, možnost práce z domu a příspěvek na dovolenou. Staňte se součástí našeho kolektivu a pošlete nám svůj životopis!