Fotografická publikácia: Banská Štiavnica a okolie

Fotografická publikácia: Banská Štiavnica a okolie

Predmetom zákazky je vydanie kvalitnej fotografickej publikácie o Banskej Štiavnici meste svetového dedičstva UNESCO, ktorá prinesie obrazový prehľad o hmotnom a nehmotnom dedičstve lokality svetového dedičstva Historické mesto Banská Štiavnica a technické pamiatky v jeho okolí. Publikácia bude má byť prezentovaná ako súčasť 30. výročia zápisu lokality do Zoznamu svetového dedičstva UNESCO.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:55

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Banská Štiavnica

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Banská Štiavnica

Zadavatel IČ:
00320501

Zadavatel ulice:
Radničné námestie 1

Zadavatel PSČ:
969 24

Zadavatel obec:
Banská Štiavnica

Kontaktní osoba:
PhDr. Mária Sedileková

Zadavatel telefon:
+421 456 949 606


Zadavatel web:
http://www.banskastiavnica.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

79800000-2
Tlačiarenské a príbuzné služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Aktuality a zpravodajství z Opavska - sport, kultura, krimi

Neví co se děje? Každé úterý si můžete zakoupit týdeník REGION OPAVSKO, kde se dozvíte, co se děje v oblasti sportu, kultury, kriminality i politiky. Týdeník vychází také s televizním magazínem. Čtenáři si také mohou vložit do společenské rubriky své přání, oznámení, poděkování, vzpomínku nebo řádkovou inzerci. Pro firemní klienty zajišťuje ve vydání PR články, personální či reklamní inzeráty. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodáván v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. V souvislosti s vydáváním prestižních příloh, které naleznete na www.regionopavsko.cz, můžete svou nabídkou oslovit širokou veřejnost na Opavsku.


Opavský region, Region Opava

Opavský region, Region Opava

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který dnes vychází s programem TV POHODA. Zpravodajství Vám přinášíme z těchto oblastí: - Publicistika - Historie - Osobnosti - Rozhovory - Sport - Fotbal - Futsal - Hokej - Basketbal - Atletika - Volejbal - Florbal Podívejte se i na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO


Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Regionální zpravodajství z Opavska - Týdeník Region

Dovolujeme si Vám nabídnout vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který vychází každý týden s programem TV POHODA. Jedná se o zpravodajský týdeník přinášející aktuality z oblasti: - Politiky - Společnosti - Ekonomiky - Kultury - Sportu. Podívejte se na zajímavé akce v kultuře, tipy na volný čas, televizní program, unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství, fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. REGION OPAVSKO zaujme každého, protože: - je dominantní tiskovinou na trhu během krátké doby - má 15 000 kusů výtisků týdně - je jednička na mediálním trhu - zaměření novin je lákavé pro všechny věkové i sociální skupiny obyvatel - efekt inzerce je dlouhodobý - nabízí různé formy inzerce - PR články, oborové přílohy, plošné inzerce. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONU OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. REGION OPAVSKO vychází vždy v pondělí odpoledne, kdy je pomocí kolportérů prodávám v ulicích Opavy. Od úterního rána je k dispozici na stáncích PNS a dalších prodejních místech v celém okrese Opava. Příjemné čtení Vám přeje Vaše redakce REGIONu OPAVSKO


Týdeník REGION OPAVSKO - aktuality z Vašeho regionu

Týdeník REGION OPAVSKO - aktuality z Vašeho regionu

Vydavatelství STISK spol. s r.o. Vám nabízí vydání týdeníku REGION OPAVSKO, který vychází každé pondělí s programem TV POHODA. Náš zpravodajský týdeník přinášející aktuality z oblasti: - Politiky - Společnosti - Ekonomiky - Kultury - Sportu. Pro firemní klienty zajišťuje ve vydání PR články, personální či reklamní inzeráty. Podívejte se i na: - zajímavé akce v kultuře - tipy na volný čas - televizní program - unikátní horoskop Prajzáka a jeho krimi zpravodajství - fotografie nedávno zesnulých či čerstvě narozených. Nezapomeňte si koupit jediný samostatný regionální týdeník REGION OPAVSKO! Koupí REGIONu OPAVSKO podpoříte Charitu Opava. Příjemné čtení Vám přeje REGION OPAVSKO.


IV-Nakladatelství - Váš průvodce světem prevence a bezpečnosti

IV-Nakladatelství - Váš průvodce světem prevence a bezpečnosti

Naše knihy jsou mostem k solidním vědomostem pro všechny generace. V dnešní době je důležitější než kdy jindy informovat veřejnost o různých formách rizik a nebezpečí, která mohou ovlivnit naše životy. IV-Nakladatelství, s.r.o. hraje klíčovou roli v této osvětové činnosti skrze řadu preventivních publikací. Tyto publikace jsou vytvořeny tak, aby poskytly čtenářům důležité informace a naučily je, jak se chránit před nebezpečími současné společnosti. Náš rozsáhlý výběr publikací zahrnuje: Péťa potřebuje pomoc … a Anetka potřebuje pomoc … - příběhy zaměřené na děti, poukazující na důležitost hledání pomoci v obtížných situacích. Pozor, drogy! a Školáci nejen na prázdninách - publikace upozorňující na rizika spojená s drogami a důležitost trávení volného času bezpečně a smysluplně. První pomoc není věda - jednoduchý průvodce základy první pomoci pro každého. Podivuhodná dobrodružství rodiny Vojtíškovy a Bezpečně na silnici - příběhy a rady pro bezpečné chování v dopravě. Publikace jsou distribuovány regionálně a jsou zdarma dostupné na veřejných místech, v ordinacích lékařů, na úřadech, a pro zájemce také na vyžádání přímo od nás. Tento projekt je financován díky podpoře známých podniků a firem, které prostřednictvím inzerce přispívají na práci nakladatelství a jeho partnerů. Zdůraznění kontaktů: Pokud máte zájem o naše publikace nebo potřebujete více informací o naší činnosti, neváhejte nás kontaktovat. Jsme zde, abychom poskytli důležité informace a podporu pro bezpečnější a informovanější společnost. IV-Nakladatelství, s.r.o. je zde, aby vás a vaše blízké provedlo světem prevence a bezpečnosti. Naše publikace jsou nástrojem k lepšímu pochopení rizik a k tomu, jak se před nimi ochránit. Společně můžeme vytvořit bezpečnější prostředí pro všechny.


Vydavatelství, zemědělská prvovýroba, zahradnická produkce, floristická tvorba, veterinární lékaři, odborné výstavy

Vydavatelství, zemědělská prvovýroba, zahradnická produkce, floristická tvorba, veterinární lékaři, odborné výstavy

Vydavatelství Profi Press s.r.o. se sídlem v Praze na Vinohradech vydává časopisy zabývající se obory zemědělské prvovýroby, profesionální zahradnickou produkcí a floristickou tvorbou a také dva odborné časopisy pro veterinární lékaře. Dále se zabýváme také vydáváním odborných i life-stylových knižních publikací. Pro každý obor provozujeme internetový portál. Každý námi vydávaný časopis má svou on-line verzi, webové portály, newslettery, mobilní aplikaci, TV a videa a také archiv celé historie tištěných časopisů. V rámci své činnosti pořádáme také odborné výstavy a společenské akce.