PVC vrecia na odpad

PVC vrecia na odpad

PVC vrecia na odpad modré, čierne, žlté, priehľadné + vrecká do košov čierne.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 08:09

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Kysucká nemocnica s poliklinikou Čadca

Zadavatel IČ:
17335469

Zadavatel ulice:
Palárikova 2311

Zadavatel PSČ:
022 16

Zadavatel obec:
Čadca

Kontaktní osoba:
Bc. Mária Legerská

Zadavatel telefon:
+421 414 604 371


Slovník veřejné zakázky (CPV)

18930000-7
Vrecia a vaky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vytyčovací, ohraničující, technické, maskingové, balící pásky

Vytyčovací, ohraničující, technické, maskingové, balící pásky

Firma STEROLL, s.r.o. vyrábí obalové a technické materiály - tašky, sáčky, potiskuje samolepicí pásky, etikety a vyrábí balící a technické pásky: - samolepící, ohraničovací LDPE pásky - průmyslové obaly (potisk) - etikety - LDPE - doplňkový prodej a konfekce vytyčovacích, technických, maskingových, balících pásek. Jako další služby poskytuje: - řezání, převíjení, upichování - zajišťování výroby etiket - technologické poradenství v oblasti obalů a technických materiálů. Hledáte-li odbornou a kvalitní firmu, zaměřující se na technický a obalový materiál, je pro Vás STEROLL, s.r.o. tou nejlepší volbou!


Obalová technika, materiály a aplikace – kvalitní tvarové výstelky z PUR a PE pěn

Obalová technika, materiály a aplikace – kvalitní tvarové výstelky z PUR a PE pěn

Hledáte kvalitního výrobce obalové techniky a tvarových výstelků, na kterého se dá spolehnout a přejete si vybrat i barvu materiálu? V tom případě si nechte poradit od společnosti Eurofoam TP spol. s r.o. Společnost Eurofoam TP spol. s r.o. vyrábí zasítěné i nezesítěné PE pěny a tvarové výstelky již od 1 kusu se standardní barvou PUR pěny – antracitově šedou, ale je možné si zvolit z široké škály barev PUR pěn. Možnými technologiemi výroby je tvarová CNC pila a fréza, výsek, vodní paprsek a negativní řez. Pořiďte si obalovou techniku a aplikaci a kontaktujte nás!


Částečný polep auta, karoserie folií-ochrana laku vozidla před poškrábáním

Částečný polep auta, karoserie folií-ochrana laku vozidla před poškrábáním

Jako ochrana laku auta před poškrábáním nebo kamínky je vhodný částečný polep auta folií. Ideální způsob jak ochránit namáhané části karoserie vozu je nechat si aplikovat polyuretanovou folii u společnosti Cartint - Zlín, která působí i v regionu Hodonín a po celé Moravě. Specializujeme se na ochranné fólie, které lze aplikovat na celý vůz, nebo jen některé části - na kapotu, spodní díl karoserie, zrcátka, zadní část vozu. Používáme speciální čirou polyuretanovou fólii, která vykazuje vysoký lesk a prodlouženou životnost. Drobné škrábance na této fólii slunečním teplem samy zmizí - zatáhnout se. Obrátit se na nás můžete, pokud chcete potáhnout i další dopravní prostředky - loň, motocykl. V případě funkčního polepu i při změně designu, barvy. Více nformací na tel.:603232700.


Pytele a sáčky z LDPE a HDPE vyrobíme na zakázku - BIPO - PLAST s.r.o.

Pytele a sáčky z LDPE a HDPE vyrobíme na zakázku - BIPO - PLAST s.r.o.

Potřebujete na zakázku vyrobit pytle nebo sáčky různých rozměrů? Pak se obraťte na společnost BIPO - PLASTY s.r.o. z Příšovic v okrese Liberec. Společnost se zabývá výrobou obalových materiálů, mezi něž patří i výroba LDPE a HDPE sáčku a pytlů na zakázku. Sáčky a pytle pro Vás vyrobí dle Vašich požadavků v různých rozměrech a s bočním nebo dnovým svárem. A jaký je vlastně rozdíl mezi LDPE a HDPE pytli a sáčky? LDPE sáčky a pytle se lidově nazývají taky igelit. Jsou nešustivé a mají měkkou a tvárnou strukturu. Jsou více leklejší a roztažitelné. HDPE sáčky a pytle se lidově nazývají mikroten a jsou šustivé. Jejich struktura je tenčí a jsou méně roztažitelné. Máte zájem a rádi byste se dozvěděli více informací? Pak se neváhejte podívat na webové stránky společnosti BIPO - PLASTY s.r.o., kde Vám rádi sdělí podrobnější informace.


Speciální wrapové autofólie vyřeší změnu barvy laku a zajistí i jeho ochranu před poškrábáním

Speciální wrapové autofólie vyřeší změnu barvy laku a zajistí i jeho ochranu před poškrábáním

Rozhodli jste se pro změnu barvy Vašeho vozu? Ale aby to bylo rychlé a byla zachována i původní barva? Potřebujete firemní polep na vozidlo? Nebo jen chcete ochránit lak na autě? Pak určitě oceníte vlastnosti wrap fólie, která je buď barevná, pro změnu barvy, nebo čirá, pro ochranu laku. Aplikaci autofólie nejen na osobní vozy, ale i na motocykly i na skříně nákladních vozů či letadel provádí společnost Autosko TS Ostrava s.r.o. Autofólie jsou buď barevné na rychlou změnu barvy karoserie. Colorchange fólie chrání a zachovává původní lak a je tedy možné po čase se bez problému vrátit k předchozí barvě. Je možné s ní polepit i detaily. Dále je možnost čiré Stoneprotect fólie, které slouží k ochraně laku proti poškrábání, která se vyznačuje dlouhou trvanlivostí a odolností vůči UV záření. U obou typů se vztahuje jak na fólie tak i na montáž 3 roky záruka. Pro reklamy s velkoplošným potiskem jsou vhodné Vista View, speciální děrovaná průhledná fólie se stínícím účinkem na skla aut. Fólie mají osvědčení Ministerstva dopravy ČR č.: 3 170. V případě dotazů se neváhejte na nás obrátit.


Ekologická výroba přepravních obalů na pivo a nápoje na míru - dlouhá životnost!

Ekologická výroba přepravních obalů na pivo a nápoje na míru - dlouhá životnost!

Myslíte ekologicky a je Vám blízká udržitelnost? Potřebujete vyrobit přepravky, co mají dlouhou životnost a dobře vypadají? Jsme schopni Vám navrhnout a na míru vyrobit nápojové či pivní přepravky. Kontaktujte naši společnost Schoeller Allibert s.r.o. Přepravky jsou vyrobeny z plastu, který je matný a připomíná skutečné dřevo. Pivní přepravka Krombacher získala ocenění od porotců v soutěži pro-K award 2017 v kategorii Skladovací a transportní systémy především díky věrohodné imitaci staré dřevěné bedny. Při výrobě byla znovupoužitelná fólie, tak jak je to u společnosti Schoeller Allibert zvykem. Jejich produkce je v souladu s přírodou, snaží se o dlouhodobou udržitelnost. Přepravky jsou ekologické, v přírodě rozložitelné a přesto je jejich životnost delší jak 10let. Naši specialisté se zaměřují na ekologickou výrobu, většina naší produkce je z recyklovaného materiálu. Naše přepravky pomáhají posilovat obchodní značku. Můžete si vybrat originální zpracování. Nechte si navrhnout fotopotisk, reliéf či štítky. Jejich provedení pomáhá k lepší manipulaci s těžkými nápoji. Naše společnost Schoeller Allibert s.r.o. dodala pivní přepravky pro značky Franziskaner, Leffe, Radeberger či Beck's. Navštivte naše webové stránky. Těšíme se na spolupráci.