Bílá, růžová a červená vína vysoké kvality z vinařství Herůfek v e-shopu

Vinařství Herůfek

Bílá, růžová a červená vína vysoké kvality z vinařství Herůfek v e-shopu

Jakostní a přívlastková vína z rodinného vinařství Herůfek ze Zaječí zakoupíte v e-shopu na webových stránkách vinarstviherufek.cz. Milovníci bílých, růžových i červených vín mohou nákupem oblíbených vín udělat radost nejen sobě, ale obdarovat kvalitním vínem svoje blízké, přátele, obchodní partnery.

Opakovaná výzva - Cibuľa, zemiaky

Opakovaná výzva - Cibuľa, zemiaky

Predmetom zákazky je dodanie potravín - cibuľa, zemiaky pre Školskú jedáleň pri Materskej škole 748/36, 922 07 Veľké Kostoľany.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Materská škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Materská škola

Zadavatel IČ:
37842269

Zadavatel ulice:
Jilemnického 748

Zadavatel PSČ:
922 07

Zadavatel obec:
Veľké Kostoľany

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Gajdošíková

Zadavatel telefon:
+421 337 781 131

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03221113-1
Cibuľa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej čerstvých brambor přímo od pěstitele - konzumní rané brambory, pozdní na uskladnění

Prodej čerstvých brambor přímo od pěstitele - konzumní rané brambory, pozdní na uskladnění

Využijte možnost zakoupit brambory na uskladnění přímo od pěstitele - firmy Arbia s.r.o. Zlín. Rané konzumní brambory v prodeji od června do srpna, od září až do prosince je pak možný odběr pozdních brambor k uskladnění v 25kg pytlech. Možnost je rozdělení i do menších balení. Firma Arbia je tradiční český producent brambor, který zásobuje klienty ve Zlíně, Otrokovicích i Napajedlech ranými i pozdními bramborami pro uskladnění. Zapomeňte na předražené brambory bez chuti a dejte přednost české kvalitě. Naši prodejnu najdete na Tyršově ul.361 za Tescem ve Zlíně - Malenovicích. Kontaktovat nás můžete i telefonicky na číslech 725208082, 603513680.


Kysané zelí, kvašáky, plněné papriky zelím, kvašená zelenina kimči - kimchi patří mezi přírodní probiotika a superpotraviny

Kysané zelí, kvašáky, plněné papriky zelím, kvašená zelenina kimči - kimchi patří mezi přírodní probiotika a superpotraviny

Konzumací superpotravin udržujeme své tělo v lepší kondici, příznivě ovlivňují hladinu cholesterolu i krevní tlak. Zahrňte pravidelně do svého jídelníčku kysané zelí, kvašenou zeleninu kimči, jde o přírodní probiotika, výrazně tak podpoříte imunitu. Na prodejně Talašovo zahradnictví Tlumačov zakoupíte právě tyto speciality i plněné papriky zelím, kvašáky. Fermentovaná zelenina kimchi - kimči je národní korejská pochoutka, zeleninový salát se směsí chilli, česneku, zázvoru a sojové omáčky. Je to živá potravina plná vitamínů, minerálů, antioxidantů a laktobacilů. Kořeněné kysané zelí sami vyrábíme - obsahuje spoustu vitamínu C, vlákniny a probiotik, jeho konzumace pomáhá detoxikovat organismus a zlepšit imunitu. Kysané zelí u nás zakoupíte celoročně. Na podzim si pak můžete přijít zakoupit zelí krouhané i ochucené, které si doma naložíte do kameninového hrnce či sudu.


Prodej nových raných brambor za výhodné ceny

Prodej nových raných brambor za výhodné ceny

Už nekupujte drahé brambory bez chuti a dejte přednost české kvalitě, kterou Vám nabídne naše společnost Arbia ze Zlína. Jsme český producent a prodejce brambor za výhodné ceny. Od 11.7. jsme zahájili prodej nových raných brambor, které mají skvělou chuť a při skladování neklíčí. Od září až do prosince je možný odběr pozdních brambor v 25kg pytlech s možností rozdělení do menších balení. Více informací na webu https://www.arbia.cz. Brambory jsou jednou z nejdůležitější plodin, používají se pro výrobu většiny pokrmů. Nakupujte brambory přímo od pěstitele, protože kvalita brambor v obchodech je stále horší. Chuť našich vypěstovaných brambor je výrazně lepší oproti těm, které zakoupíte v běžném řetězci. Snažíme se pěstovat a prodávat chutné brambory po celý rok. Naši prodejnu najdete na Tyršově ul.361 za Tescem ve Zlíně - Malenovicích. Těšíme se na Vaší návštěvu.


Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Máte rádi domácí zeleninu a ovoce po celý rok? Chcete si nakoupit brambory nebo cibuli k uskladnění? Kvalitní zeleninu a ovoce přímo od pěstitele, určenou k uskladnění, prodává v oblasti Brno-venkov Zelenina Kratochvílovi Kupařovice. Nakoupíte u nás žlutou a červenou kuchyňskou cibuli, ale také brambory varného typu B k uskladnění. Sortiment ovoce vhodného k uskladnění pak zahrnuje jablka odrůd Šampion a Rubín, která se prodávají v bednách po 15 kilech. Prodej ovoce a zeleniny k uskladnění je ukončen je konci měsíce září, poté je možný odběr po telefonické domluvě.


Keříčková, balkónová, tyčková rajčata od českého šlechtitele, e-shop

Keříčková, balkónová, tyčková rajčata od českého šlechtitele, e-shop

Rajčata patří k nejrozmanitějším plodinám. Vyberte si z několika druhů rajčat od společnosti MORAVOSEED, která srší tvary, barvami, velikostí, chutí, vzrůstem i možnostmi využití. Vyzkoušejte řadu skvělých odrůd u drobnoplodých typů. Například oranžové, 20 až 25 gramové plody cherry rajčete APRIKOLA F1 sklidily v ochutnávkách velký úspěch. Tyto velmi sladké, kulaté plody na vijanu po 18 až 20 kusech si můžete vypěstovat v krytech, na poli i v nádobách s oporou. Radost vám jistě udělá i osivo odrůdy CURRANTO F1. Je to velmi raná hybridní odrůda rybízového rajčete pro pěstování na poli i v krytech. Plody jsou vhodné i k sušení vcelku nebo k nakládání. Zasadit si je můžete i do nádoby na terase. Mezi další oblíbené odrůdy se řadí klasické kulaté rajče, raná hybridní odrůda GALLANT F1. Odrůda je vyšlechtěná tak, aby byly plody i po utržení pro svou dlouhou trvanlivost stále chutné. Mezi odrůdy s netradičním vzorem patří poloraná tyčková odrůda HERODES, vhodná pro pěstování v krytech i na poli. Z tyčkových rajčat jsou také velmi oblíbené odrůdy BRUTUS (červené s výrazným žebrováním) a YELLOWSTONE (jasně žluté). Pro nakládání a výrobu protlaku jsou jsou perfektní odrůdy keříčkových rajčat GALERA. Posledním oblíbeným a pestrým druhem rajčete je nedávná novinka TOMFALL vhodná pro pěstování v nádobách nebo v závěsných květináčích na balkónech.


Ekologické zemědělství, rostlinná a živočišná výroba, BIO produkty, brambory, skot, senáž a seno

Ekologické zemědělství, rostlinná a živočišná výroba, BIO produkty, brambory, skot, senáž a seno

Pokud hledáte kvalitní a čerstvé BIO produkty z horské oblasti, pak je pro vás správnou volbou Farma Jandrt s.r.o. se sídlem v Hanušovicích. Tato rodinná farma se zabývá ekologickým zemědělstvím již od roku 1996 a nabízí vám BIO brambory, skot, senáž a seno z vlastní produkce. Všechny tyto produkty jsou certifikovány nezávislou organizací a splňují přísné normy pro označení BIO. Farma Jandrt s.r.o. hospodaří na rozsáhlých loukách a pastvinách v podhůří Hrubého Jeseníku, kde panují ideální klimatické podmínky pro pěstování brambor a chov skotu. Na farmě se dbá na šetrné zacházení se zvířaty i s půdou, a to bez použití chemických hnojiv, pesticidů nebo antibiotik. Pokud máte zájem o nákup BIO produktů nebo o spolupráci s farmou, neváhejte Farmu Jandrt kontaktovat. Farma Jandrt s.r.o. je vaším spolehlivým dodavatelem BIO produktů z horské oblasti!