Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované  pogumované válce

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o.

Pogumované válce světlou, černou nebo pěnovou pryží, drážkované pogumované válce

Válce pogumované černou pryží, válce pogumované světlou pryží, válce drážkované, přítlačné válce pogumované pěnovou pryží jsou jednou ze stěžejních výrobních činností společnosti ASOCIACE GUMÁRENSKÉ TECHNOLOGIE ZLÍN s.r.o., která se stala díky dlouholetým zkušenostem a kvalitě svých výrobků vyhledávaným dodavatelem z oblasti gumárenského průmyslu nejen na českém trhu, nýbrž i v zahraničí.

Opakovaná výzva - Cibuľa, zemiaky

Opakovaná výzva - Cibuľa, zemiaky

Predmetom zákazky je dodanie potravín - cibuľa, zemiaky pre Školskú jedáleň pri Materskej škole 748/36, 922 07 Veľké Kostoľany.
Veřejná zakázka vložena:
06.06.2023 07:44

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Materská škola

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
05.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Materská škola

Zadavatel IČ:
37842269

Zadavatel ulice:
Jilemnického 748

Zadavatel PSČ:
922 07

Zadavatel obec:
Veľké Kostoľany

Kontaktní osoba:
Mgr. Monika Gajdošíková

Zadavatel telefon:
+421 337 781 131

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

03221113-1
Cibuľa

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej konzumní brambory - neklíčí při skladování, nízké ceny

Prodej konzumní brambory - neklíčí při skladování, nízké ceny

Chcete nakoupit konzumní brambory skvělé kvality a nízké ceny? Obraťte se právě na naši společnost Arbia s.r.o., která Vám zaručí ty nejchutnější brambory a skvělou cenovou nabídku. Nabízíme brambory konzumní na uskladnění, jednotlivé odrůdy brambor aktuálně k prodeji naleznete na stránkách www.arbia.cz. Zakupte si u nás i Vy brambory, které Vám budou chutnat po celý rok. V období červen až srpen můžete nakoupit rané brambory.


Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Sadbové brambory, sazenice salátu, košťálovin ze zahradnictví

Jaro je za dveřmi, od druhé poloviny března lze začít sázet brambory i sazenice zeleniny do skleníku. Přijďte si vybrat sadbové brambory, sadbu košťálovin, plodové zeleniny nebo sazenice salátu do Talašova zahradnictví s.r.o. v Tlumačově. Naše prodejna má všeho dostatek. Spokojené zákazníky máme jak z okolí Zlína, Otrokovic i z Kroměříže. Sadbové brambory. Prodej sazenic: - košťálové zeleniny - kedlubny, květák, brokolice, kapusta, rané zelí - hlávkového salátu - plodové zeleniny - papriky, rajčata, okurky - sadbový česnek - cibule sazečka.


Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Zelenina a ovoce přímo od pěstitelů k uskladnění – jablka, brambory, cibule

Máte rádi domácí zeleninu a ovoce po celý rok? Chcete si nakoupit brambory nebo cibuli k uskladnění? Kvalitní zeleninu a ovoce přímo od pěstitele, určenou k uskladnění, prodává v oblasti Brno-venkov Zelenina Kratochvílovi Kupařovice. Nakoupíte u nás žlutou a červenou kuchyňskou cibuli, ale také brambory varného typu B k uskladnění. Sortiment ovoce vhodného k uskladnění pak zahrnuje jablka odrůd Šampion a Rubín, která se prodávají v bednách po 15 kilech. Prodej ovoce a zeleniny k uskladnění je ukončen je konci měsíce září, poté je možný odběr po telefonické domluvě.


Sadbové brambory rané, polorané, pozdní - výsadba vlastních brambor

Sadbové brambory rané, polorané, pozdní - výsadba vlastních brambor

Jakmile odezní poslední mrazy, začíná pro zahrádkáře čas pro vysazování raných brambor, podle počasí tedy na přelomu března a dubna. Pokud jste z okolí Zlína, nakoupit sadbové brambory můžete od producenta brambor, firmy Arbia, spol. s r.o.. U nás si vyberete z více odrůd sadbových brambor. Prodáváme sadbové brambory velmi rané, rané, polorané a pozdní Aktuálně dostupné odrůdy: - Anuschka - velmi rané - Antonia - polorané. Postupně budou na prodej další odrůdy: - sadbové rané - Adéla, Belana, Gala - sadbové polorané – Bernina, Granada, Marizza, Primarosa, Red Anna - polopozdní - Agria. Balení v 5kg pytlích. Nejznámější a nejoblíbenější brambor za posledních 10 let je Agria. Odrůda má vysokou úrodnost, hodní se na vaření, pečení, smažení, výrobu lupínků, placek, kaše. Má výbornou konzumní kvalitu až do dalšího jara (tzn. - lze ji skladovat až osm měsíců). Druhy brambor: - velmi rané určené k okamžité spotřebě na vaření - rané vhodné pro přímou konzumaci i pro následné uskladnění - polorané vhodné pro uskladnění - polopozdní až pozdní určené k dlouhodobému uskladnění.


Kysané zelí, plněné papriky zelím, kvašená zelenina kimči - kimchi patří mezi přírodní probiotika a superpotraviny

Kysané zelí, plněné papriky zelím, kvašená zelenina kimči - kimchi patří mezi přírodní probiotika a superpotraviny

Konzumací superpotravin udržujeme své tělo v lepší kondici, příznivě ovlivňují hladinu cholesterolu i krevní tlak. Zahrňte pravidelně do svého jídelníčku kysané zelí, kvašenou zeleninu kimči, jde o přírodní probiotika, výrazně tak podpoříte imunitu. Na prodejně Talašovo zahradnictví Tlumačov zakoupíte právě tyto speciality i plněné papriky zelím. Fermentovaná zelenina kimchi - kimči je národní korejská pochoutka, zeleninový salát se směsí chilli, česneku, zázvoru a sojové omáčky. Je to živá potravina plná vitamínů, minerálů, antioxidantů a laktobacilů. Kořeněné kysané zelí sami vyrábíme - obsahuje spoustu vitamínu C, vlákniny a probiotik, jeho konzumace pomáhá detoxikovat organismus a zlepšit imunitu. Kysané zelí u nás zakoupíte celoročně. Na podzim si pak můžete přijít zakoupit zelí krouhané i ochucené, které si doma naložíte do kameninového hrnce či sudu.


Krouhání zelí - prodej krouhaného zelí na nakládání, pěchování přímo do zeláků

Krouhání zelí - prodej krouhaného zelí na nakládání, pěchování přímo do zeláků

V Talašově zahradnictví již jsme připraveni na sezónu krouhání zelí. Prodej krouhaného zelí na nakládání zahájíme začátkem října. Hlávkové zelí, které pěstujeme v Tlumačově na tříhektarovém poli, je velmi vhodné na výrobu kvašeného. Sklízíme jej každý den, aby bylo co nejčerstvější. Pokud nemáte svůj osvědčený recept na kysané zelí, připravíme Vám jej ochucené podle přání. Dokonce je možné Vám jej nacpat přímo do přivezených zeláků a Vy můžete za měsíc už konzumovat. Krouhat budeme po-pá 8-16, so 8-10.30. Konec sezóny upřesníme, končíme zhruba v půli listopadu. Pokud se nechcete pouštět do vlastního kvašeného zelí, můžete zakoupit naše kysané na firemní prodejně Květinářství FLORISTY - Zlín, třída Tomáše Bati 1545, nebo u našich odběratelů v regionu. Další prodejci: - Farma krám - Otrokovice, Tylova - Dary kraje - Zlín, Kvítková 2898 - Regionální potraviny Z dědiny - Malenovice, Tř. Tomáše Bati 398 OC Terno - Biomarket U zeleného stromu - Zlín, Náměstí Míru 65 nebo Uherské Hradiště, Havlíčkova 3. - Zdravá výživa u Kozlíka - Holešov, Palackého náměstí 545.