Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

CENTROPLAST, s.r.o.

Krycí plachty, mulčovací fólie, agrofólie s UV stabilizací pro fóliovníky

Výrobou a dodáním plastových obalových materiálů vysoké kvality se zabývá společnost Centroplast, s.r.o., která se specializuje na plastové fólie a hadice, hydroizolační fólie a agrofólie svařitelné teplem, které jsou využívány především v zemědělství.

ZŠ Hollého – vybudovanie oplotenia od Ul. 17. novembra

ZŠ Hollého – vybudovanie oplotenia od Ul. 17. novembra

Predmetom zákazky je :
-Vytýčenie sietí
-Rozobratie zámkovej dlažby a palisád
-Odstránenie podkladu
-Vybúranie otvoru
-Výkop rýh pre základové konštrukcie
-Zhotovenie základových, zvislých a vodorovných konštrukcií
-Zhotovenie omietok, dlažby
-Dodanie a zhotovenie podkladu z kameniva, dodanie a položenie umelej trávy
-Dodanie a montáž oplotenia a bránky
Presnejšie rozdelenie prác viď Príloha č. 2 Výkaz výmer_ zadanie.
Bližšie informácie sa nachádzajú v súťažných podkladoch a projektovej dokumentácií.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Topoľčany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Topoľčany

Zadavatel IČ:
00311162

Zadavatel ulice:
Nám. M.R. Štefánika 1

Zadavatel PSČ:
955 01

Zadavatel obec:
Topoľčany

Kontaktní osoba:
JUDr. Peter Michalík

Zadavatel telefon:
+421 385 340 231


Zadavatel web:
https://www.topolcany.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Posuvné, křídlové i teleskopické brány s antikorozní úpravou

Posuvné, křídlové i teleskopické brány s antikorozní úpravou

Pro estetické ohraničení Vašeho pozemku a možnost vjezdu vozidel Vám společnost Hanoka – Ing.Marcel Hanz z Kladna dodá posuvné, křídlové nebo teleskopické brány podle Vašeho výběru. Brány doslova pro každý pozemek s volbou barvy a designu jsou v nabídce s posunem podél oplocení pro úsporu místa v zahradě, jako ozdobné křídlové nebo jako teleskopické pro atypické pozemky. Antikorozní úprava Vám ušetří do budoucna nemalé výdaje spojené s ochranou bran proti nepřízni venkovního počasí. Vyberte si z mnoha variant bran a oplocení pozemků u společnosti Hanoka – Ing.Marcel Hanz.


Výsuvné sekční garážová vrata s pohodlným otevíráním pro domácnost i průmysl

Výsuvné sekční garážová vrata s pohodlným otevíráním pro domácnost i průmysl

Nebaví Vás už vrata Vaší staré garáže nebo máte v plánu stavbu nové a chcete mít co nejpohodlnější otevírání? Pořiďte si sekční garážová vrata od společnosti TECHNOPARK CZ s. r. o., která Vám splní Vaše představy. Sekční garážová vrata využívají sekčních panelů a díky tomu je zajištěno bezpečné vysunutí pod střechu garáže. Společnost TECHNOPARK CZ s. r. o. se postará o tyto vrata nejen pro privátní použití, ale i pro průmysl. Mezi výhody těchto vrat se řadí především bezpečnost, pohodlné otevírání, dlouhá životnost a záruka, nerezové kování a mnoho dalšího. Při výběru si můžete zvolit ze široké nabídky barev a dekorů.


Prodej a montáž garážových vrat a jejich servis, vybírat můžete zateplené i s pohonem

Prodej a montáž garážových vrat a jejich servis, vybírat můžete zateplené i s pohonem

Uvažujete, že je třeba si pořídit nové garážové vrata? Hledáte společnost, která poskytuje širokou nabídku a skvělé ceny? Pak se podívejte na nabídku společnosti Hanoka, která sídlí v Kladně. Společnost Hanoka působí na trhu již přes 30 let, a za tu dobu si získala nejen mnoho spokojených zákazníků, ale také řadu zkušeností. V široké nabídce garážových vrat si můžete vybrat z mnoha značek, ale také z několika typů garážových vrat, jako: - výklopná - křídlová - bez pohonu - s pohonem Navíc si můžete vybrat, zda si chcete garážová vrata zateplit, či ne. Samozřejmostí je rovněž i jejich servis. Vybírat můžete z pohodlí doma, přes e-shop společnosti Hanoka. Tak vsaďte na odborníky, pro které je dobře odvedená práce a spokojený zákazník na prvním místě.


Zámečnické práce – ploty, brány, schody, pergoly a kovové konstrukce na míru

Zámečnické práce – ploty, brány, schody, pergoly a kovové konstrukce na míru

Hledáte odborníky na zámečnické práce, které jsou nezbytnou součástí každé stavby, rekonstrukce i opravy? V tom případě se obraťte na Umělecké kovářství a zámečnictví Lukáš Severa. Umělecké kovářství a zámečnictví Lukáš Severa se specializuje na zámečnické práce, realizaci balkónů, přístřešků, bran, domovních čísel, schránek, držáků, mříží, krbů, zábradlí a mnoho dalšího. Využijte individuální přístup a dlouholeté zkušenosti a kontaktujte nás co nejdříve!


Pozinkované a poplastované pletivo a plotové panely – oplocení pozemku od profesionálů

Pozinkované a poplastované pletivo a plotové panely – oplocení pozemku od profesionálů

Chcete i pořídit trvanlivé a estetické řešení pro Vaše oplocení? V tom případě se obraťte na Zahrady Minařík působící v okolí Znojma, Hrušovan nad Jevišovkou, Moravských Budějovic, Ivančic, Mikulova a Moravského Krumlova. Pozinkované a poplastované pletivo od společnosti Zahrady Minařík je odolné, bezpečné a estetické. Produkty jsou vyráběny z vybrané oceli, která prochází procesem pozinkování a následného poplastovaní, což zajišťuje vysokou odolnost proti korozi a dlouhodobou stálost. Pletivo je ideální pro použití v různorodých podmínkách, od domácích zahrad až po průmyslové objekty. Ochraňte svůj majetek kvalitním oplocením a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou co nejdříve!


Hliníkové a drátěné ploty, brány a branky – nekonečná škála provedení a barev na míru

Hliníkové a drátěné ploty, brány a branky – nekonečná škála provedení a barev na míru

Chcete dokonalý hliníkový plot, který bude krásny a funkční po desetiletí? V tom případě se obraťte na Zahrady Minařík, které realizují ploty, branky a brány ve Znojmě, Hrušovanech nad Jevišovkou, Moravských Budějovicích, Ivančicích, Mikulově a na celé jižní Moravě. Zahrady Minařík navrhují a dodávají širokou škálu hliníkových plotů, bran a branek s různými designy a barvami, které jsou nejen esteticky přitažlivé, ale také vysoce odolné vůči povětrnostním vlivům a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Zkrášlete a zabezpečte svou zahradu originálními a kvalitními ploty a brankami a kontaktujte nás s nezávaznou poptávkou ještě dnes!