Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Mediekos Ambulance, s.r.o.

Ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé, preventivní rehabilitace Zlín

Komplexní ambulantní rehabilitační péče pro děti i dospělé v zdravotnickém zařízení Mediekos Ambulance, s.r.o. Zlín je poskytována pacientům s osteoporózou i jiných onemocnění pohybového aparátu. Aplikujeme individuální i skupinovou léčebnou rehabilitaci. Kromě léčebných rehabilitačních programů se věnujeme i preventivní rehabilitaci, díky níž se dá účinně předejít poruchám pohybového systému.

ZŠ Hollého – vybudovanie oplotenia od Ul. 17. novembra

ZŠ Hollého – vybudovanie oplotenia od Ul. 17. novembra

Predmetom zákazky je :
-Vytýčenie sietí
-Rozobratie zámkovej dlažby a palisád
-Odstránenie podkladu
-Vybúranie otvoru
-Výkop rýh pre základové konštrukcie
-Zhotovenie základových, zvislých a vodorovných konštrukcií
-Zhotovenie omietok, dlažby
-Dodanie a zhotovenie podkladu z kameniva, dodanie a položenie umelej trávy
-Dodanie a montáž oplotenia a bránky
Presnejšie rozdelenie prác viď Príloha č. 2 Výkaz výmer_ zadanie.
Bližšie informácie sa nachádzajú v súťažných podkladoch a projektovej dokumentácií.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:38

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Topoľčany

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Topoľčany

Zadavatel IČ:
00311162

Zadavatel ulice:
Nám. M.R. Štefánika 1

Zadavatel PSČ:
955 01

Zadavatel obec:
Topoľčany

Kontaktní osoba:
JUDr. Peter Michalík

Zadavatel telefon:
+421 385 340 231


Zadavatel web:
https://www.topolcany.sk/

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Garážová vrata co splní Vaše vysoké nároky

Společnost ČERNÍK s.r.o. nabízí montáž garážových vrat v regionu Zlínský kraj. Firma dodává garážová vrata zn. Kružík vysoké kvality, která ochrání Váš majetek. Poradíme s výběrem, dodáme i atypické velikosti a různé povrchové úpravy vrat. Vrata firmy Kružík jsou léty ověřená, díky kvalitě, provedení a bezporuchovosti patří mezi špičky v tomto oboru. Garážová vrata: -rolovací, výklopná, sekční, křídlová, posuvná -pro garáže samostatně stojící nebo garáže součástí rodinných domů.


Zámečnické práce – zakázková výroba  bran, zábradlí, přístřešků

Zámečnické práce – zakázková výroba bran, zábradlí, přístřešků

Potřebujete vyrobit přístřešek, novou bránu nebo kovové zábradlí ke schodišti? Kontaktujte firmu Lubomír Votava s.r.o. z Hrotovic, která se postará o zakázkovou zámečnickou výrobu pro jednotlivce i firmy. Na zakázku Vám vyrobíme zábradlí pro balkóny, schodiště i terasy, ale také vjezdové nebo vchodové brány nebo schodiště. Dodáváme i venkovní přístřešky včetně krytin. Naše zakázková zámečnická výroba zahrnuje i povrchové úpravy výrobků (žáruzink, práškové lakování) a také dopravu a montáž výrobku.


Garážová vrata sekční, posuvná, křídlová, rolovací, výklopná - řešení dle individuálních potřeb

Garážová vrata sekční, posuvná, křídlová, rolovací, výklopná - řešení dle individuálních potřeb

Spolehlivá ochrana pro Váš majetek, to jsou garážová vrata od firmy ČERNÍK s.r.o. Zákazníkům dle individuálních potřeb a konstrukčního řešení dodáme sekční garážová vrata, posuvná, křídlová, rolovací či výklopná garážová vrata. Je možné objednat vrata v celé paletě barevných odstínů a provedení. Poskytujeme službu záručního i pozáručního servisu i údržbu jednotlivých výrobků. Sekční garážová vrata otevíravá směrem nahoru jsou vhodná pro jednoduchou garáž i dvojgaráž - skládají se ze sendvičových panelů z PVC materiálu imitujícího dřevo. Posuvná garážová vrata jsou alternativou sekčních vrat - neotevírají se ovšem nahoru, ale k jedné garážové stěně. Křídlová vrata doporučujeme pro místa s častým průchodem osob, nebo tam, kde je omezený vnitřní prostor - dodáváme dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem i s přerušeným tepelným mostem. Garážová rolovací vrata jsou vhodné do libovolného prostoru, výhodou je montáž bez nutnosti stavebních úprav. Instalace je možná před i za otvor. Výklopná garážová vrata dodáváme s manuálním otvíráním i motorovým pohonem. Je možné je doplnit o prosklené prvky.


Prodej a montáž garážových vrat od předních českých výrobců

Prodej a montáž garážových vrat od předních českých výrobců

Vybíráte nová garážová vrata? Obraťte se na společnost Garážová vrata a žaluzie Martin Mareček z Telče, která Vám zajistí nejenom jejich dodávku, ale také montáž. K dispozici máme produkty předních českých výrobců, a to značek Lomax a Kasvo. Tato vrata vynikají svou vysokou kvalitou, spolehlivostí a funkčností. Vybírat můžete z velkého množství druhů i barev. Mezi našim sortimentem naleznete garážová vrata: - rolovací - sekční - posuvná - dvoukřídlá - průmyslová S výběrem vhodných vrat Vám rádi poradíme! Pro více informací nás kontaktujte.


Ploty z pletiva - montáž oplocení domu, pozemku, zahrady, firmy

Ploty z pletiva - montáž oplocení domu, pozemku, zahrady, firmy

Ploty z pletiva jsou ideálním typem oplocení - mají mnoho výhod, jsou levné, snadno se instalují, nevyžadují údržbu a mají dlouhou životnost. Ať už řešíte výběr dodavatele oplocení domu, pozemku, zahrady nebo firmy, můžete se obrátit na firmu Jan Dastych Tlumačov. Zabýváme se prodejem a montáží plotů z pletiva v regionu Zlín, Zlínský kraj. Pletivo je k dispozici v různých barvách a tloušťkách drátu, takže si můžete vybrat z mnoha variant. Pletivo je také možné kombinovat s jinými materiály. Vhodné řešení tedy vybereme pro různé účely i terény. Naše firma zajistí kompletní servis od poradenství přes dodání materiálu až po montáž plotu na klíč. Zaručujeme rychlou a kvalitní práci. Pokud máte zájem o plot z pletiva, můžete navštívit naše webové stránky, najdete zde více informací o produktech. Na stránkách si také můžete prohlédnout fotogalerii realizovaných zakázek. Dokážeme dodat i jiný typ oplocení - stavíme betonové ploty. Ty jsou vhodné pro ty, kteří hledají pevné a trvanlivé oplocení s vysokou mírou soukromí. Desky lze vybrat hladké i strukturované v ruzném designu. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv řešení, zajistíme profesionální služby za přijatelnou cenu. Neváhejte se na ně obrátit a domluvit si schůzku.


Zakázková výroba a montáž plotů, bran a garážových nebo průmyslových vrat

Zakázková výroba a montáž plotů, bran a garážových nebo průmyslových vrat

Potřebujete oplotit dm nebo zahradu? Hledáte firmu, která se zabývá zakázkovou výrobou a instalací garážových nebo průmyslových vrat v okolí Hrotovic a Třebíče? Kontaktujte firmu Lubomír Votava s.r.o. Postaráme se o montáž vrat a také instalaci oplocení a bran. Posuvné, sekční, rolovací nebo dvoukřídlá garážová vrata vyrábíme vždy na míru na základě výběru designu, povrchové úpravy a barevného provedení zákazníka. Zajistíme také oplocení zahradu, pozemku, firemního areálu nebo předzahrádky. K dispozici máme plotové panely, poplastované pletivo, kované oplocení, oplocení Tahokov nebo plastové palubky – pomůžeme Vám s výběrem ideálního typu oplocení právě pro Vás. Pro snadný přístup na Váš pozemek Vám nainstalujeme bránu podle Vašeho výběru, a to buď nesenou elektrickou, pojezdovou nebo dvoukřídlou bránu.