Výmena okien v budove prístavby

Výmena okien v budove prístavby

Predmetom zákazky sú stavebné práce a všetky dodávky súvisiace s výmenou okien v budove prístavby Strednej priemyselnej školy elektrotechnickej so sídlom Zochova 9, 811 03 Bratislava, a to v súlade s výkazom výmer a obchodnými podmienkami plnenia predmetu zákazky.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:29

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Zochova 9, Bratislava

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Stredná priemyselná škola elektrotechnická, Zochova 9, Bratislava

Zadavatel IČ:
30775353

Zadavatel ulice:
Zochova 9

Zadavatel PSČ:
811 03

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
Mgr. Ľuboš Patúc

Zadavatel telefon:
+421 903 766 968

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

45000000-7
Stavebné práce

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Shrnovací dveře a rolovací vrata

Shrnovací dveře a rolovací vrata

Máte v bytě nedostatek místa nebo řešíte úsporu prostoru v domě? Potřebujete vyřešit efektivně interiérové dveře nebo vrata do vašich garáží? ISG stínící technika s.r.o. už několik let pomáhá svým zákazníkům s dodáním výše zmíněných komponentů. Co se týče shrnovacích dveří, dodáváme hned několik typů, které ušetří spoustu místa ve vašem obydlím. Vybírat můžete z plných plastových, prosklených plastových nebo polo prosklených shrnovacích dveří. Jsou v několika dekorech a barevných provedení, je možnost volby detailu klik a prosklení, pro všechno využíváme vzorníků. Nakombinovat lze svou vlastní variaci. To samé je možno i u rolovacích vrat. Všechny vzorníky naleznete na našich stránkách nebo u nás na provozovně. Domluvíme si osobní konzultaci a všechny podrobnosti doladíme na místě. Vzorníky si prohlédnete u nás na prodejně v Praze, jsme tady pravidelně v pondělí a ve středu od 10:00, v jiné dny je třeba se telefonicky domluvit. Zaměření a kalkulaci poskytujeme zcela zdarma.


Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Plastová okna a dveře s novým profilem Gealan Linear - trojsklo, 5-ti komorový okenní systém do nových budov i při rekonstrukcích

Ať už v nových budovách nebo při rekonstrukcích, v současnosti je v architektuře pro plastová okna i dveře dominantní systém Gealan Linear - trojsklo. Jde o nový, vysoce efektivní 5-ti komorový systém se středovým těsněním o stavební hloubce 74 mm. V regionu Zlínský kraj zajistí dodávky společnost MONTPLAST Uherský Brod s.r.o. . Řada Gealan Linear má široké využití, vhodná je pro okna, vstupní dveře i posuvné francouzské dveře. Úzké pohledové šířky rámu a křídla zajišťují více světla v budovách. Má velmi dobré tepelně izolační vlastnosti. Středové těsnění zajišťuje, že je přerušen únik tepla zevnitř ven.


Dveřní křídla z polyuretanové pěny Vysoké Mýto – včetně kování

Dveřní křídla z polyuretanové pěny Vysoké Mýto – včetně kování

Naše společnost PSP izoterm s.r.o. z Vysokého Mýta zaměřila svoji činnost na výrobu dveřních křídel o rozměrech odpovídajících ČSN včetně kování. Tato dveřní křídla jsou opláštěná pozinkovaným lakovaným plechem. Jádrem panelu je opět tvrdá polyuretanová pěna. Dále zajišťujeme potřeby i jiných opláštění. Jsme kvalifikovaně schopni aplikovat širokou škálu potahovaných materiálů na polyuretanové jádro. Pořiďte si dveřní křídla z tvrdé polyuretanové pěny již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou.


Dveře interiérové, rámové, Porta Doors, Erkado, Invado, Ador, Hörmann

Dveře interiérové, rámové, Porta Doors, Erkado, Invado, Ador, Hörmann

Pořiďte si interiérové dveře za hubičku - sledujte akci na rámové dveře u firmy Podlahové studio Jegla Babice. Dodáváme dveře Porta Doors, Invado, Erkado, Ador, Hörmann. Při koupi získáte zárubeň a kliku zdarma. Vztahuje se na dveře o šířce 600-900mm: - rámové dveře Invado Siena, Linea forte - foliované dveře Invado Roma, Nida, Taurus, Virgo, Libra - rámové dveře Erkado Forzitia, Frézia, Dre v laminofólii Premium - Porta Doors rámové dveře v CPL A.1, B.1, C.1, D.1, E.1, G.0, G.5, F.0, F.6, H.0, H.4 Pro bližší informace volejte tel.:572572572.


Výměna hliníkových střešních oken a instalace oken VELUX v rodinných domech OKAL

Výměna hliníkových střešních oken a instalace oken VELUX v rodinných domech OKAL

Přemýšlíte nad výměnou starých střešních oken za nová a s jinými rozměry? Bydlíte v rodinném domě OKAL? V tom případě využijte služeb společnosti RD KOMEX s.r.o., která provádí výměnu a instalaci střešních oken VELUX po celé České republice. Hliníková okna jsou vyměněna za okna VELUX s dvojsklem nebo trojsklem, dochází k úpravě původních rozměrů otvoru a po osazení je uděláno lemování pro střešní krytinu a oprava vnitřního ostění oken. Využijte služby našich specialistů a kontaktujte nás!


Hledáme nové spolupracovníky pro montáže oken a dveří - práce, brigáda Znojmo

Hledáme nové spolupracovníky pro montáže oken a dveří - práce, brigáda Znojmo

Pro nadcházející zakázky hledáme spolupracovníky na ŽL - jedná se především o montáže oken, dveří, posuvných stěn, parapetů a stínící techniky. Řidičský průkaz nutný. Vše naučíme, zaškolíme. Možno nastoupit i brigádně např. 2-3 dny v týdnu. Montáže s realizací převážně na Vysočině a Jižní Moravě. Odměna dohodou. V případě zájmu volejte 604 817 844 nebo pište na info@evookna.cz.