Akumulátorová zahradní technika Husqvarna – prodej, servis Zlínský kraj

Robert Bílka - Zahradní technika

Akumulátorová zahradní technika Husqvarna – prodej, servis Zlínský kraj

I akumulátorová zahradní a lesní technika Husqvarna je k dostání ve specializované prodejně Zahradní technika - Robert Bílka, poblíž Uherského Hradiště v Zlínském kraji. Aku zahradní sekačky, plotové nůžky, řetězové pily, fukary, křovinořezy mají společná pozitiva – jsou lehké, snadno ovladatelné, výkonné a praktické.

Zabezpečenie kontrolných činností, pravidelných skúšok činnosti, odborných prehliadok a skúšok

Zabezpečenie kontrolných činností, pravidelných skúšok činnosti, odborných prehliadok a skúšok

Predmetom zadania zákazky je zabezpečenie výkonu kontrol požiarnotechnických zariadení elektrickej požiarnej signalizácie a hlasovej signalizácie požiaru.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:36

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Sociálna poisťovňa, ústredie

Zadavatel IČ:
30807484

Zadavatel ulice:
29. augusta 8 a 10

Zadavatel PSČ:
813 63

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontaktní osoba:
JUDr. Lukáš Mato

Zadavatel telefon:
+421 290 679 841

Zadavatel email:

Zadavatel web:
http://www.socpoist.sk

Slovník veřejné zakázky (CPV)

50413200-5
Opravy a údržba protipožiarnych zariadení

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Prodej a realizace zabezpečovacích systémů pro váš dům, objekt, společnost a jiné prostory

Prodej a realizace zabezpečovacích systémů pro váš dům, objekt, společnost a jiné prostory

Bojíte se o svou domácnost, objekt nebo firmu? Hledáte profesionální zabezpečovací služby? My jsme odborníky v našem oboru a pomůžeme vás se zabezpečením jakéhokoliv objektu. Vy nám sdělíte své požadavky, potřeby a charakter objektu a my vám navrhneme to nejlepší zabezpečení. Vždy pracujeme společně s klientem, tak aby byl výsledek nejefektivnější. Zabezpečujeme interiéry i exteriéry. Instalujeme veškeré systémy, od kamer až po alarmy. V nabídce máme požární signalizaci, hlásiče požárů, zálohovací systémy. Navíc instalujeme docházkové systém pro firmy, ozvučení obchodních domů a průmyslových objektů. Datové rozvody v kancelářích a firmách. Všem zákazníkům poskytujeme k těmto službám také servis a možnost pravidelných revizních prohlídek. Od návrhu, přes montáž až po záruční služby. Společnost sídlí v Praze a jsme na adrese Květnového vítězství 85/2.


Pořiďte si zabezpečovací systém EZS a ochraňte váš majetek a zajistěte bezpečí osob

Pořiďte si zabezpečovací systém EZS a ochraňte váš majetek a zajistěte bezpečí osob

Bezpečnost a ochrana majetku a osob jsou v dnešní době nezbytné. Vždyť představa o tom, že by někdo neoprávněně vstoupil do našeho domova či podniku je děsivá. A právě zde nastupuje zabezpečovací systém EZS (Elektronický Zabezpečovací Systém), který je klíčem k ochraně našeho majetku a bezpečí, který vám zajistí firma ALARM KFS s.r.o.. EZS je komplexní systém elektronického zabezpečení, který monitoruje prostředí a prostor a v případě neoprávněného vstupu nebo jiného bezpečnostního incidentu okamžitě reaguje. Jeho základními prvky jsou senzory, kamerový systém, alarmy a řídící jednotka, která celý systém koordinuje. Senzory jsou umístěny na strategických místech, jako jsou dveře, okna nebo další potenciální vstupní body, a monitorují pohyb, otvírání či zavírání. Kamerový systém pak poskytuje vizuální záznamy, které mohou být důležité pro identifikaci pachatelů. Spolehlivé a inovativní řešení EZS společnosti ALARM KFS, jsou navrženo tak, aby splňovalo potřeby a očekávání našich zákazníků.


Kvalitní nahrávání videozáznamu – osobní nebo také policejní kamery a vysílačky v jediném zařízení

Kvalitní nahrávání videozáznamu – osobní nebo také policejní kamery a vysílačky v jediném zařízení

Chcete přenáše video či audio z terénu a pořídit si kameru a vysílačku v jediném zařízení? V tom případě si pořiďte zařízení Hytera umožňující nahrávat video přední kamerou a uskutečnit videohovor zadní kamerou od společnosti DCom, spol. s r.o. Společnost DCom, spol. s r.o. prodává osobní a policejní kamery s vysokou kapacitou baterie, mikrofony pro potlačení hluku z okolí a chráněné proti pokročilému šifrování. Tyto kamery zajišťují ostré a barevné snímky i při pohybu a současnou komunikaci s týmem. Využívat je může policista nebo také ostraha, která nahrává průběh události k prokázání průběhu děje i k prokázání zákonného postupu samotného policisty. Mějte profesionální zařízení k zaznamenáváním důležitých informací a objednejte si u nás kameru ještě dnes!


Rychlá detekce požáru prvotřídním protipožárním systémem - spolehlivá ochrana majetku

Rychlá detekce požáru prvotřídním protipožárním systémem - spolehlivá ochrana majetku

Požární systémy jsou nezbytné pro bezpečnost a ochranu majetku a životů. Moderní technologie nabízí řešení, která detekují a reagují na požár rychle a efektivně, tím minimalizují škody a zajišťují bezpečný únik osob. Zainvestované náklady do kvalitního požárního systému se vám mnohonásobně vrátí v podobě pocitu bezpečí a klidu. Moderní požární systémy zahrnují širokou škálu zařízení, včetně detektorů kouře, hasicích přístrojů, hydrantových systémů, samočinných hasicích systémů a dalších. Tyto systémy jsou nezbytné pro ochranu průmyslových provozů, obchodních prostor, veřejných objektů a domovů. Požární, zabezpečovací, rozhlasové a kamerové systémy najdete u firmy HB ALARM spol. s r.o.


Bezpečnostní signalizace pro průmysl - světelná signalizace, osvětlení pro stroje

Bezpečnostní signalizace pro průmysl - světelná signalizace, osvětlení pro stroje

Sháníte ke koupi ty správné bezpečnostní signalizace do vaší firmy, do výroby a podobně? Potřebujete zakoupit světelnou signalizaci a osvětlení pro zabezpečení strojů, zařízení a pro zobrazení aktuálního stavu stroje? Společnost Teprostroj s.r.o., se sídlem ve městě Břeclav se zabývá výrobou a prodejem bezpečnostní signalizace a osvětlení pro průmysl. Do nabízené sekce signalizací patří signální věžě, signální světla, rotační majáky, zvuková signalizace, hybridní signalizační zařízení, signalizace a osvětlení pro Atex, signální síťové prvky a vizualizační informační tabule. Bezpečnostní komponenty pro stroje: - bezpečnostní spínací rohože - bezpečnostní spínací lišty - bezpečnostní nárazníky - magnetické spínače - bezpečnostní světelné závory - bezpečnostní oplocení strojů a pracovišť - ochranné kryty strojů - bezpečnostní prvky - určené pro ovládání strojů Předejděte případným nehodám a úrazům s naší výkonnou a kvalitní světelnou signalizací a ochraňte tak Vaše zaměstnance i cenné stroje.


Kamerové systémy CCTV, bezpečnostní kamery - instalace, servis, revize

Kamerové systémy CCTV, bezpečnostní kamery - instalace, servis, revize

Potřebujete kompletní montáž kamerových systémů CCTV pro Vaši firmu, průmyslový objekt nebo pro Váš rodinný dům? Rychlou a spolehlivou instalaci provádí společnost ELMONT GROUP, a.s. z Brna. Zabýváme se montáží, instalací opravou a servisem kamerových systémů CCTV, které se používají k efektivnímu monitorování objektů, areálů, pohybu zboží, výrobních procesů i osob. Bezpečnostní kamery na míru instalujeme rychle a kvalitně. K realizaci používáme nejmodernější technologie zajišťující efektivní, úsporné a bezvýpadkové monitorování. Zajistíme technickou konzultaci a návrhy řešení CCTV a pak provedeme kompletní realizaci systému na míru. Zajišťujeme pravidelné revize a to včetně vypracování výchozí revizní zprávy, dále záruční a pozáruční servis a renovace zastaralých systémů. Neváhejte a kontaktujte nás.