Zabezpečenie ubytovania, stravy a konferenčných priestorov v rámci organizácie školenia Europe Goes

Zabezpečenie ubytovania, stravy a konferenčných priestorov v rámci organizácie školenia Europe Goes

Predmetom zákazky je zabezpečenie Zabezpečenie ubytovania, stravy a konferenčných priestorov v rámci organizácie školenia Europe Goes Local v termíne 15.6.-18.6.2023.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:35

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
01.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Národný inštitút vzdelávania a mládeže

Zadavatel IČ:
00164348

Zadavatel ulice:
Ševčenkova 11

Zadavatel PSČ:
850 05

Zadavatel obec:
Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontaktní osoba:
Mgr. Jakub Klikač

Zadavatel telefon:
+421 907 515 088

Zadavatel email:

Slovník veřejné zakázky (CPV)

55110000-4
Hotelové ubytovacie služby

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Hotel Trim – více než jen ubytování v Pardubicích: bowling a konference v jednom!

Hotel Trim – více než jen ubytování v Pardubicích: bowling a konference v jednom!

Vítejte v Hotelu Trim, jednom z nejlepších míst pro ubytování v Pardubicích. Naše služby nejsou omezeny pouze na ubytování; nabízíme také bowlingové dráhy, konferenční a školící místnosti, a dokonce i prostory pro svatby a rauty. Naše hodnocení na Hotel.cz je 86%, což z nás činí jedním z nejlépe hodnocených hotelů v regionu. Naše personál je hodnocen na 9.1 bodů, služby na 8.6 bodů a čistota na 8.7 bodů. Všechny tyto faktory nám umožnily získat prestižní Certifikát kvality Hotel.cz. Proč zvolit Hotel Trim v Pardubicích? - komfortní ubytování: Naše pokoje jsou navrženy tak, aby vám poskytly maximální komfort během vašeho pobytu. - různorodé aktivity: Kromě ubytování nabízíme také bowling a konferenční služby. - vynikající hodnocení: Naše vysoké hodnocení a certifikáty jsou důkazem naší kvality a spolehlivosti. Věříme, že náš hotel je ideálním místem pro každého, kdo hledá kvalitní ubytování v Pardubicích. Těšíme se na vaši návštěvu!


Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Školící středisko Abena s komfortním ubytováním a parkováním zdarma

Hledáte vhodné prostory, které lze využít ke školení? Pak je pro Vás školící středisko Abena tou správnou volbou! Využít můžete také ubytování, které vyřeší problémy s dopravou osob, pokud budete potřebovat několikadenní pronájem. Naše školící středisko se nachází na Pustkovecké 146/11 v Ostravě Porubě a v rámci ubytování nabízí 3* úroveň hotelu s vybavením, sociálním zařízením, Wifi aj. Máme šest dvou-lůžkových pokojů a dva apartmány, které jsou komfortně vybaveny a mají k dispozici také kuchyňský kout. Samozřejmostí je také uzavřené a zabezpečené parkování zdarma. Zároveň je na tomto místě snadno dostupné MHD i obchodní sítě. Pro více informací navštivte naše internetové stránky.


Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Penzion s prostory pro konání firemních akcí včetně ubytování

Hledáte v okolí Břeclavi prostory pro konání firemního posezení? Chcete pro své kolegy uspořádat firemní posezení na jižní Moravě včetně zajištění ubytování? Zarezervujte si salónek a ubytování v Penzion-kavárna-badminton U Splavu v Břeclavi. Na jednom místě máte k dispozici salónek pro 40 osob a v letních měsících i terasu s kapacitou 50 míst. Pro Vás a Vaše kolegy zajistíme ubytování přímo v našem penzionu, občerstvení, alkoholické i nealkoholické nápoje. Pro zpestření programu mají hosté k dispozici i krytou badmintonovou halu.


Kvalitní červená a bílá vína z rodinného Vinařství Fůkalovi z Velkých Pavlovic

Kvalitní červená a bílá vína z rodinného Vinařství Fůkalovi z Velkých Pavlovic

Dobré víno nikdy neurazí. Kvalitní vína, která získala již mnoho ocenění vyrábí i rodina Fůkalova, která má menší rodinné vinařství ve Velkých Palvlovicích. Tato tradice se v rodině dědí již po generace a za tu dobu se může Vinařství Fůkalovi pochlubit více jak 17-ti odrůdami vín. Základem jejich dobrých vín je nejen láska k výrobě a tradici, ale především kvalita surovin a kvalita půdy, na kterých se odrůdy pěstují. Mezi jednoznačné favority patří třeba z červených vín Frankovka nebo Modrý Portugal, které jsou vyráběny klasickými postupy. Vinařství Fůkalovi nabízí široký sortiment bílých i červených vín a mezi dalšími nabízí i: - degustace - akce pro firmy - venkovní prodej (sezonní stánky s burčákem a drobné občerstvení) - ubytování (po domluvě) Ochutnejte některá z vín Vinařství Fůkalovi nebo rovnou zajeďte na degustaci.


Pronájem školících prostor prostor vybavených multimediální technikou ve školícím středisku

Pronájem školících prostor prostor vybavených multimediální technikou ve školícím středisku

Plánujete školení a hledáte na Vysočině školící prostory s kvalitním organizačním zázemím? Chcete si pronajmout školící místnost s dobrou dopravní dostupností do Třebíče? Školící místnosti vybavené moderní prezentační technikou pronajímá Školící středisko DISTING s.r.o. v Dukovanech na Třebíčsku. Školící prostory poskytují komfortní zázemí – všechny místnosti jsou klimatizované a vybavené vzduchotechnikou. K dispozici je také moderní multimediální technika, jako je dataprojektor s projekčním plátnem, flipchart, Smart LED Full HD televizor s úhlopříčkou 168 cm, video a DVD, notebooky a bezdrátové připojení k Wi-fi. Parkování mají hosté zdarma. Zajistíme coffe break a catering dle Vašich požadavků. Možnost zajištění obědu pro všechny zúčastněné přímo ve školícím středisku. K dispozici Vám bude také obsluha.


Firemní akce, teambuilding, oslavy - degustace ve vinném sklepě na Jižní Moravě

Firemní akce, teambuilding, oslavy - degustace ve vinném sklepě na Jižní Moravě

Chcete pojmout firemní akci nebo teambuilding netradičně? Hledáte vinný sklep na Jižní Moravě s možností degustace a pro konání oslav narozenin nebo výročí? Firemní nebo společenské akce, jejichž součástí bude degustace vína, lze uspořádat ve vinném sklepě První vinařská v Hustopečích. V našem rodinném sklípku Vám pomůžeme zorganizovat firemní oslavy, teambuildingy a další společenské události, jako jsou oslavy narozenin, výročí, jubilea apod. Zprostředkujeme Vám ubytování v místních penzionech. Na objednávku zajistíme pohoštění. Na přání zajistíme hudební doprovod - cimbálovou muziku, klávesistu, kytaristu, harmonikáře nebo DJ. Součástí Vaši oslavy může být i řízená degustace sklepmistrem Ing. Jiřím Kuklou, kdy ochutnáte vína z naší vlastní produkce Vinařství Kukla. Na výběr máme z několika degustačních balíčků.