Dětská kosmetika, plenkové kalhotky a vlhčené ubrousky BAMBO Nature

ABENA

Dětská kosmetika, plenkové kalhotky a vlhčené ubrousky BAMBO Nature

Sortiment kvalitního dětského zboží BAMBO Nature nakoupíte v e-shopu na webu abena.cz, v sekci dětské pleny, ubrousky, bryndáky a dětská kosmetika. Pořiďte svým dětem pleny, jednorázové dětské kalhotky, vlhčené ubrousky či šetrné kosmetické přípravky bez parfemace a barviv v pohodlí domova za příznivé ceny.

1 ks hydraulická zdvíhacia stolička na kúpanie

1 ks hydraulická zdvíhacia stolička na kúpanie

1 ks hydraulická zdvíhacia stolička na kúpanie

Zdvíhacia stolička určená na sprchovanie a transport do vane, aj ako toaletné kreslo
-Výškové nastavenie
-Pozinkovaná konštrukcia
-Hliníkový zdvíhací piest
-Sedák odolný proti poškodeniu, (natrhnutiu, narušeniu, opotrebeniu - predratiu), nepriepustný, ľahko umývateľný s vyberateľným otvorom
-Masívna opierka chrbta a hlavy
-Snímateľná opierka chrbta
-Sklopné madlá
-Ergonomické opierky nôh
-4 rotačné kolieska z toho 2 brzdené
-Vybavenie s podložnou misou a vekom s vkladaním a vyberaním z boku pod sedákom - pre lepšiu manipuláciu
-Bezpečnostný pás

Technické údaje :
-Celková výška : /min.-max./ 1100 - 1600 mm
-Rozsah zdvihu : min. 400 mm
-Dĺžka podvozku : /min.-max./ 780 - 950 mm
-Výška podvozku : /min.-max./ 120 - 160 mm
-Šírka sedačky : min. 530 mm
-Pracovná výška sedačky nastaviteľná : /min.-max./ 450 - 850 mm
-Hmotnosť : /min.-max./ 45 - 60 kg
-Max. nosnosť (bezpečné pracovné zaťaženie): /min.-max./ 130 - 200 kg

Požadujeme len nový, doposiaľ nepoužitý a nerepasovaný tovar.
Tovar bude obsahovať dopravu a montáž. Cena musí zahŕňať všetky poplatky spojené s dodávkou dovoz, montáž a zaškolenie.
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:28

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Nitriansky samosprávny kraj

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Nitriansky samosprávny kraj

Zadavatel IČ:
37861298

Zadavatel ulice:
Rázusova 2/A

Zadavatel PSČ:
949 01

Zadavatel obec:
Nitra

Kontaktní osoba:
Ing. Monika Antaličová

Zadavatel telefon:
+421 376 922 922


Slovník veřejné zakázky (CPV)

43328100-9
Hydraulické zariadenia

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Automatická nástrojová bruska ANB 5T – úspora času a optimální výsledek

Automatická nástrojová bruska ANB 5T – úspora času a optimální výsledek

Výroba jednoúčelových strojů, hydraulické montážní lisy, stroje na odjehlování plechů, automatické nástrojové brusky, to vše a i mnohem víc nabízí firma SV Metal spol. s r.o. z okresu Hradec Králové. Na trhu již působíme řadu let a proto máme velké zkušenosti s výrobou brusek pro ostření a přebrušování střižných nástrojů. Automatická nástrojová bruska ANB 5T díky automatickému ovládání zajistí úsporu času a optimální výsledek broušení. Největší přednosti automatické brusky ANB 5T jsou intuitivní ovládání, kompaktní výkon, bezpečnostní a diagnostický systém, vnitřní chlazení, nízké provozní náklady nebo precizní broušení povrchu díky velmi jemnému automatickému posuvu. Automatická bruska ANB-5T https://www.youtube.com/watch?v=PWzXGKONbhE Máte zájem o ostření či přebrušování na automatické nástrojové brusce ANB 5T? Pak nás neváhejte kontaktovat nebo přímo navštívit na adrese Divec 99, Hradec Králové.


Hydraulické válce pro těžké provozní podmínky - výroba a repase

Hydraulické válce pro těžké provozní podmínky - výroba a repase

Hydraulické válce se používají v těžkých provozních podmínkách a tam, kde jsou požadovány velké tažné síly. Výrobu a repasi hydraulických válců Vám poskytne firma PRESSHYDRAULIKA, s.r.o., která sídlí v Opavě a zabývá nejenom vývojem, ale také výrobou a prodejem hydraulických válců. Hydraulické dvojčinné válce: - průměru pístu 600 mm - maximální zdvih 2500 mm - regulovatelné tlumení v obou krajních polohách na přání - maximální provozní tlaky 400 bar - těsnivo firmy Busak + Shamban nebo Hennlich Mezi naše služby patří také zkoušení hydraulických válců a prvků, ke kterým vystavíme protokoly a grafy z měřících a diagnostických přístrojů. Dodávka zařízení je ve velmi krátkých termínech a jednotlivé etapy jsou vždy v průběhu konzultovány se zákazníkem.


Výroba a vývoj hydraulických lisů a mechanismů

Výroba a vývoj hydraulických lisů a mechanismů

Hydraulické lisy, mechanismy vyrábí firma PRESSHYDRAULIKA, s.r.o. v Opavě. Hydraulické mechanismy dodáváme po celé České republice i do zahraničí. Výroba, prodej hydraulické lisy: - hlubokotažné řady ZHO, ZH, ZHS. Tyto lisy jsou vhodné pro hluboké tažení, lisování, děrování, stříhání a ohýbání za studena i pro jiné tvářecí práce - hydraulický dílenský lis řady ZHH určené pro montážní i demontážní práce, částečné tváření, ohýbání, rovnání a značení - stolní hydraulický lis řady ZHW určený pro ohýbání, tváření, děrování, nýtování, stříhání, rovnání, značení, tažení Vyrábíme speciální hydraulické lisy: - rovnací - gumárenské, topné, vulkanizační - etážové - na zpracování keramických materiálů - ke zpracování výbušnin - knihařské lisy


Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Servis hydraulických čerpadel, hydromotorů - opravy na zakázku i rychlé řešení výměnným způsobem

Poškozený hydromotor nebo čerpadlo lze opravit na zakázku, nebo zvolit rychlé řešení, kdy odevzdáte vadné zařízení a výměnným způsobem získáte repasované. Zákazníci z regionu Zlín, Vsetín se mohou obrátit na firmu Petr Petruželka - GLADIATOOLS, s.r.o. Slušovice, která poskytuje servis hydraulických čerpadel a hydromotorů. Jsme schopni výměnu za repasované kusy realizovat nejen osobně,ale i pomocí zásilkové služby. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky - tel.:731119569. Opravujeme čerpadla a hydromotory tuzemské i zahraniční výroby. Tuzemské značky: - Jihostroj Velešín, Tos Rakovník ,Tos Vrchlabí, ZTS Dubnica. Zahraniční značky: - Orsta, Char-Lynn, Vickers, Sauer - Danfoss, Rexroth, Linde, VOAC, Volvo, Hydrocar, Parker, Sunfab, Voith, Eckerle, Caproni, Casappa.


Dílenské a hydraulické lisy s rámy ve tvaru C, O nebo sloupové

Dílenské a hydraulické lisy s rámy ve tvaru C, O nebo sloupové

Nejžádanější dílenské a hydraulické lisy seženete u firmy PRESSHYDRAULIKA, s.r.o. V Bohumíně a okolí zajistíme kompletní dodávky hydraulických lisů pro ohýbání, rovnání, lisování kovů a plastů dle přání a potřeb zákazníka. Kvalitní hydraulické lisy máme s rám ve tvaru C, O nebo sloupové. S našimi hydraulickými lisy lze tvarovat i kovové materiály, mají dostatečně velkou lisovací sílu a regulovanou dobu lisování. Mezi produkty naleznete také speciální lisy, které jsou určeny pro zpracování keramických materiálů či plastů. Dodáváme tyto hydraulické lisy: - hlubokotažné - dílenské - stolní - speciální. Všechny naše hydraulické lisy jsou výkonné, kvalitní a vhodné pro: - hluboké tažení - lisování - stříhání - děrování - rovnání - ohýbání za studena - ostatní tvářecí prace.


Servis hydraulických zařízení, revize nakládacích jeřábů

Servis hydraulických zařízení, revize nakládacích jeřábů

Naše společnost CH + S SERVIS, s.r.o. vám vytrhne trn s paty! Na našem trhu se již více jak 20 let specializujeme na montáže, záruční i pozáruční opravy hydraulických nakládacích jeřábů, plošin, kontejnerových nosičů či menších hydraulických rukou. Jsme autorizovaným servisním partnerem výrobců a dodavatelů světových značek a disponujeme širokou nabídkou veškerých originálních náhradních dílů. Naše spolehlivá práce přináší ovoce nejen firmám a malým podnikatelům, ale také jednotlivcům, kteří ocení lidský přístup, rychlost provedení servisu či příznivé ceny. Mimo servis, montáže a prodej náhradních dílů nabízíme také revizní zkoušky předepsaných zařízení s potřebnou certifikací a platnými doklady. Přesvědčte se o našich kvalitách na vlastní kůži, navštivte náš web, anebo k nám rovnou přijeďte na adresu Přátelství 551, Praha 10 – Uhříněves. Těšíme se, až budeme moci udělat maximum pro vaši spokojenost.