Chladené a mrazené ryby a ostatné mrazené potraviny

Chladené a mrazené ryby a ostatné mrazené potraviny

Predmetom je výber dodávateľa, ktorý bude pre obstarávateľa zabezpečovať dovoz potravín v zmysle požiadaviek uvedených vo výzve na predkladanie cenových ponúk resp. v prílohách výzvy, ktorá je dostupná v súťažných podkladoch
Veřejná zakázka vložena:
05.06.2023 09:19

Typ formuláře:
Řádný

Druh veřejné zakázky:
Oznámení o zakázce

Zadavatel:
Mesto Rajecké Teplice

Originální záznam:

Platnost veřejné zakázky:
02.08.2023 00:00

ZADAVATEL ZAKÁZKY

Zadavatel název:
Mesto Rajecké Teplice

Zadavatel IČ:
00321591

Zadavatel ulice:
Nám. SNP 1/29

Zadavatel PSČ:
013 13

Zadavatel obec:
Rajecké Teplice

Kontaktní osoba:
Mgr. Zuzana Dobešová

Zadavatel telefon:
+421 415 099 069


Slovník veřejné zakázky (CPV)

15896000-5
Hlboko zmrazené výrobky

Máte-li zájem o nejnovější poptávky a další nadstandardní služby, staňte se klientem Evropské databanky

Aktuální microsite


Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Vakuově zabalená, opracovaná a hluboce zamrazená zvěřina pro restaurace, hotely

Uvažujete o zařazení zvěřiny do jídelníčku Vaší restaurace? Sháníte českého dodavatele prvotřídní zvěřiny, která pochází z honiteb z České republiky? Hluboce zmrazenou a vakuovanou zvěřinu dodává pro restaurace a hotely firma MORAVIALOV. Naši zákazníci si u nás mohou objednat opracovanou, odblaněnou a vakuově zabalenou hluboce zmrazenou zvěřinu. Maso se zvěřiny je dietní a hodí se pro přípravu moderních dietních pokrmů. Na výběr máme maso z divočáka, jelena, srnce, daňka nebo muflona - kýtu, hřbet, plec, krk, a to v kuchyňské úpravě s kostí, nebo bez kosti


Točená zmrzlina, italská zmrzlina, smetanové zmrzliny, ovocné sorbety, Dobřany

Točená zmrzlina, italská zmrzlina, smetanové zmrzliny, ovocné sorbety, Dobřany

Zmrzlina U kruháče Dobřany - místo, kde si pochutnáte na nejlepší italské zmrzlině! Milujete zmrzlinu? Pak byste si neměli nechat ujít naši nabídku. Nabízíme vám totiž jedinečnou kvalitní italskou zmrzlinu značky Mec, která je vyrobena z čerstvých a přírodních surovin. Naše zmrzlina je krémová, jemná a plná chuti. U nás si můžete vybrat z širokého výběru příchutí, které uspokojí každého milovníka zmrzliny. Ať už máte rádi klasickou smetanovou zmrzlinu s čokoládou, vanilkou nebo karamelem, nebo dáváte přednost osvěžujícímu ovocnému sorbetu s jahodami, malinami nebo citronem, u nás si jistě najdete tu svou oblíbenou kombinaci. Naše zmrzlinárna se nachází v Dobřanech na ulici Tř. 1. Máje 1175, hned vedle kruhového objezdu. Přijďte si k nám pochutnat na výborné italské zmrzlině a užijte si sladkou chvilku. Těšíme se na vás!


Zmrzlina U kruháče Dobřany, prodej točené italské zmrzliny značky Mec, spousta příchutí

Zmrzlina U kruháče Dobřany, prodej točené italské zmrzliny značky Mec, spousta příchutí

Představujeme Vám Zmrzlinu U kruháče v Dobřanech, kde si pochutnáte na točené italské zmrzlině značky Mec. Nabízíme prodej kvalitní točené zmrzliny se spoustou tradičních i netradičních příchutí. Dále Vás může zaujmout smetanová zmrzlina nebo ovocné sorbety. Přijďte si vybrat tu svoji oblíbenou točenou zmrzlinu již dnes! Stačí nás kontaktovat telefonicky, emailem či poctít osobní návštěvou na adrese Tř. 1. Máje 1175, Dobřany.


Společnost KOMPEK - mistr ve výrobě mraženého pečiva pro každý den

Společnost KOMPEK - mistr ve výrobě mraženého pečiva pro každý den

V Kompek se specializujeme na mražené pečivo, které přináší kombinaci pohodlí a kvality přímo do vašeho domova nebo podnikání. S naším mraženým pečivem můžete kdykoliv nabídnout čerstvé a lákavě voňavé produkty, ať už se jedná o snídani, oběd nebo speciální příležitost. Proč si vybrat naše mražené pečivo? Široká nabídka: Naše portfolio zahrnuje vše od tradičních croissantů, baget, až po sladké dezerty a speciality. Každý produkt je pečlivě připravovaný, aby splnil očekávání našich zákazníků. Vysoká kvalita: Používáme pouze ty nejlepší suroviny a nejmodernější technologie mražení, díky čemuž je naše pečivo nejen chutné, ale i dlouho čerstvé. Pohodlí: Mražené pečivo od Kompek je připravené k pečení, což znamená, že můžete mít čerstvé pečivo kdykoliv bez zbytečné přípravy nebo odpadu. Udržitelnost: Díky mražení je možné naše pečivo skladovat dlouhodobě bez nutnosti použití konzervantů, což přispívá k snížení potravinového odpadu. Jak využít naše mražené pečivo? Pro domácnosti: Užijte si luxus čerstvého pečiva bez nutnosti ranního vstávání nebo dlouhého pečení. Pro kavárny a restaurace: Nabídněte svým zákazníkům čerstvé pečivo kdykoliv během dne bez zbytečné práce a s minimálním odpadem. Pro speciální příležitosti: Zpříjemněte jakoukoliv oslavu nebo setkání nabídkou čerstvého pečiva, které ohromí vaše hosty. Zavádějící novinky: Kromě tradičních produktů neustále rozšiřujeme naši nabídku o nové a inovativní varianty, které uspokojí i ty nejnáročnější chuťové buňky. Spojte se s námi: Pro objednávky nebo více informací o našem sortimentu mraženého pečiva navštivte naše webové stránky nebo nás kontaktujte přímo. Těšíme se na spolupráci s vámi a na možnost zpříjemnit vaše gastronomické zážitky s naším kvalitním mraženým pečivem.


Domácí zmrzlina, ovocné sorbety a zmrzlinové poháry od Zmrzlinový Ráj Krédo

Domácí zmrzlina, ovocné sorbety a zmrzlinové poháry od Zmrzlinový Ráj Krédo

Je libo kopečkovou nebo raději točenou? Ať už máte chuť na tu nebo na tu druhou, kvalitní, vynikající a hlavně domácí zmrzlinu ochutnáte v Zmrzlinovém Ráji Krédo v Loučni v okrese Nymburk. Provozovna s dlouholetou tradicí vyrábí domácí zmrzlinu, která se Vám rozplyne na jazyku. Zmrzlina je vyráběna s láskou a z kvalitních surovin. Vybrat si můžete z mnoha příchutí a pochutnají si ti, co mají rádi smetanovou, ale i ty, co mají rádi ovocné sorbety. A pokud Vám jeden kopeček nestačí, pak si rovnou objednejte zmrzlinový pohár, ke kterému si můžete dát skvělou kávu, čaj, limonádu nebo horkou čokoládu. Tak si jděte zamlsat do Zmrzlinového Ráje Krédo v Loučni.


Agro Jesenice, výroba mražené zeleniny, mražené zeleninové směsi pro gastro, houby, zelenina

Agro Jesenice, výroba mražené zeleniny, mražené zeleninové směsi pro gastro, houby, zelenina

Představujeme vám firmu AGRO Jesenice u Prahy a.s., která svoji činnost zaměřila na pěstění a dodávky mražené zeleniny nejen pro gastronomii. Pro naše výrobky používáme zeleninu vypěstovanou v České Republice. Díky modernizaci výrobních linek jsme schopni svým zákazníkům nabídnout novou obalovou řadu svých výrobků. Jako přední český pěstitel a producent mražené zeleniny víme jak připravit ty nejlahodnější směsi pro dosažení výtečné konečné chuti. Zelenina je očištěna, umyta a nakrájena pro usnadnění práce v kuchyni. Pokud Vás naše mražená zelenina zaujala, neváhejte nás telefonicky nebo emailem kontaktovat.